Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2017., 13:15   #621
Zabadava bilo čije bilo kakvo ukazivanje dok ima ljudi slijepih kraj zdravih očiju,dok poradi vlastite gluposti ili sitne love,zagovaraju ili čak i vjeruju u ono što im je servirano od majstora laži i obmane.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 26.07.2017., 14:43   #622
Quote:
amary kaže: Pogledaj post

Poradi tvojeg proameričkog sljepila...
Ohoho How Yes No :klap: sad si svega nadrobila, jel ti tipkovnica prezivila ovoliku hrpu sovjetsko ruskih parola ?
RayBan is offline  
Old 26.07.2017., 15:15   #623
Quote:
amary kaže: Pogledaj post

zagovaraju ili čak i vjeruju u ono što im je servirano od majstora laži i obmane
što se kaže napuniše se ponositim vjetrovima preslabih propelera
https://www.youtube.com/watch?v=CgWHbpMVQ1U
Pravi Život is offline  
Old 26.07.2017., 18:26   #624
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Zabadava bilo čije bilo kakvo ukazivanje dok ima ljudi slijepih kraj zdravih očiju,dok poradi vlastite gluposti ili sitne love,zagovaraju ili čak i vjeruju u ono što im je servirano od majstora laži i obmane.
Kinezi kažu: "od deset ljudi koji gledaju - samo dvoje vide"

Al' svatko može vidjeti ovo:

http://2012-transformacijasvijesti.c...va-albert-pike

... ako hoće.
arthura is offline  
Old 26.07.2017., 20:37   #625
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
:.
De već jednom, saberi sve države u kojima su ameri izazvali kaos,ratove,jad i bijedu,pa usporedi s ruskim djelovanjem.Daleko rusi zaostaju.
Što se tiče ruske obmane srba,još su i pet puta bolje prošli od hrvata koje amerika obmanjivala i obmanjuje i dalje.
...
U globalu se slažem s tobom.
U vezi da Rusi obmanjuju Srbe, tu poglrdaj kako Srbi sve više naginju Europi, mislim na politički vrh, ne na narod.
Malo koketiraju sa zapadom malo sa Rusima.

E sad, razmisli zašto se priklanjaju polako i zapadu ?
Pa zato što su zapadni igrači i infiltrirani u same strukture političkog vrha.
Koliki je utjecaj engleske, američke i francuske tajne službe u Srbiji ?
Znaš koliki ?
Toliki, da oni i upravljaju srpskom tajnom službom.
Dovoljno ?

Misliš da Rusi/Putin to ne kuži ?
Kuži vrlo dobro, i zato ne želi davati u ruke najsuvremenije oružje svojim neprijateljima.

Da je Putin imao lojalnost srpskih vodećih političara po pravoslavnoj vezi/bratje itd. , vjerojatno bi već izbio na južni Jadran.

C.Gora mu je odavno okrenula leđa prešavši u nato i spletkarenjem sa Rockfelerima, a i uz pomoć albanskog napuhavanja i pretenzija financiranog također sa zapada.

A ove priče kako Putin vuće za nos Srbe od Ray Bana , su baš onakve kako bi dizajneri htjeli da narod misli, naravno dovedi ga u zabludu.
Rorion is offline  
Old 26.07.2017., 23:22   #626
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Ohoho How Yes No :klap: sad si svega nadrobila, jel ti tipkovnica prezivila ovoliku hrpu sovjetsko ruskih parola ?
:klap:
Ako je tvoja preživjela tvoju hrpetinu američkih parola,svakako da je i moja.
Biž ća,na plažu dok je još nešto Jadrana ostalo hrvatima na raspolaganju..
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 26.07.2017., 23:24   #627
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
Kinezi kažu: "od deset ljudi koji gledaju - samo dvoje vide"

Al' svatko može vidjeti ovo:

http://2012-transformacijasvijesti.c...va-albert-pike

... ako hoće.
...ako može,jer opake su mrene kad jednom zastru vid...bez op zahvata ,nedaju se maknuti...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 26.07.2017., 23:34   #628
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Švedska se priprema na najveće vojne vježbe u zadnjih 20 godina - zajedno s nekoliko NATO članica uvježbavat će obranu od "ruske prijetnje"

Švedska se priprema za najveće vojne vježbe u zadnjih 20 godina, a u vježbama će sudjelovati i nekoliko NATO zemalja. 

Vježbe, pod nazivom "Aurora 17" 
To ono usmjerite se ozbiljnošću, dokle ćete se školovati ratnim-komp igricama, i to već.

Al gle - eno je katedra a drugo prva crta kuraže o kojoj oni pojma o pojmu
jer pa
pola stoljeća izmicali a sad će se tu samo što ne praviti herojima, hajte pa nejde to tako

i
kakve im se to šalje olfo stručnjake, t-t-t

nek im se pošalje prekaljene hrvatske vojnike, ti će ih učiti a ne tamo neki jedva školovani ameri koje se teorijom školovalo preko rata na Balkanu

Ea kud će skandinavci sa ženama/djecom/starcima kad im RUSI zaprijete s one strane??, samo nemojte reči već unaprijed imaju 'spremnike' ispod zemlje, aha kako da ne svi će se skriti... Skandinavijo samo sanjaj
Pravi Život is offline  
Old 27.07.2017., 17:03   #629
Ukoliko mi je dozvoljeno od strane moderatora, htjela bih napomenuti jedan punovrijedan detalj vezano za Putina. Naime, on se pokušava pomiriti s kršćanskom zajednicom u Rusiji, a što je prije poteklo svađom na koju ga natentala Ruska pravoslavna crkva, za to pretpostavljam svi ste čuli obzirom da je i Merkelica odaslala generalnu špotanciju Putinu na račun omalovažavanja vjerskih sloboda. Preskočiti ćemo ta vjerska pitanja (ipak ovdje nije tema) no slobodni smo se pitati 'otkud to da se potrebom miri jedan kojeg nazivaju upaljačem 3.rata?', jer znate on jako dobro zna da s ovima s kojima se miri neće postići nikakve poene za sebe osobno.

Ovako gledano, doista predočava da se Putina maltretira/fokusira/ugurava u rat kojeg ni on sam ne želi.
Pravi Život is offline  
Old 27.07.2017., 19:59   #630
Ruska vojska ostaje u Siriji još najmanje pola stoljeća

http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...ma/985145.aspx

Dakle, još se, najmanje pola stoljeća, namjerava koristiti fosilne energente .. barem na Istoku.
arthura is offline  
Old 28.07.2017., 00:58   #631
http://www.index.hr/vijesti/clanak/m...be/985157.aspx

Ovaj komentar je dobar:
Pozoveš me! Ok, duznost mi je odazvat' se. Kazes mi kuda me šalješ, ok ja prihvatit moram samo ako je to obrana teritorijalnih granica RH, pošto sam položio prisegu jako davno, to mi je obaveza. Ali, od trenutka kada mi pružiš pušku u ruke, ja biram u koga ću pucat!
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 28.07.2017., 12:50   #632
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
... Ali, od trenutka kada mi pružiš pušku u ruke, ja biram u koga ću pucat!
I ako pucaš u pogrešnog - puca ti tvoj snajperist u ledja.
arthura is offline  
Old 28.07.2017., 14:37   #633
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
:klap:
Ako je tvoja preživjela tvoju hrpetinu američkih parola,svakako da je i moja.
Biž ća,na plažu dok je još nešto Jadrana ostalo hrvatima na raspolaganju..
sutra & prekosutra ,...plaza bez koncesije
RayBan is offline  
Old 28.07.2017., 16:15   #634
.
Građani uznemireni iznenadnim pozivima u vojsku: MORH formira pričuvu, prve vježbe bit će u jesen

http://www.index.hr/vijesti/clanak/g...en/985261.aspx

"Ruski front" na jesen?
Očekujem da ce Hasanbegovic & Co otići prvi .. dragovoljno.
arthura is offline  
Old 28.07.2017., 20:08   #635
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
.
Građani uznemireni iznenadnim pozivima u vojsku: MORH formira pričuvu, prve vježbe bit će u jesen

http://www.index.hr/vijesti/clanak/g...en/985261.aspx

"Ruski front" na jesen?
Očekujem da ce Hasanbegovic & Co otići prvi .. dragovoljno.
Koliko još nedostaje do prekida diplomatskih odnosa Amerike i Rusije?
No frau Kanzlerin ne slaže se s novim američkim sankcijama,jer očito je da žele Evropi zavrnuti pipu ruskog plina i natjerati evropljane da plaćaju 5 x skuplji amero-plin...
koji je pajac Trump bez stvarne moći...

http://www.jutarnji.hr/vijesti/svije...kanca/6411086/

http://www.index.hr/vijesti/clanak/v...ti/985355.aspx
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 28.07.2017., 20:13   #636
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
sutra & prekosutra ,...plaza bez koncesije
a biće tamo oko masleničkog...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 28.07.2017., 20:13   #637
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post

Ruska vojska ostaje u Siriji još najmanje pola stoljeća
Neko mora održavati staro svjetsku ravnotežu.
Amer-politika po tom pitanju... staro jedva 300 godina, a rusko kolko ono, ai ovi tu po bivšem balkanu, men stari slaveni glume engleze, hej jel moguće
Pravi Život is offline  
Old 28.07.2017., 20:16   #638
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Neko mora održavati staro svjetsku ravnotežu.
Amer-politika po tom pitanju... staro jedva 300 godina, a rusko kolko ono, ai ovi tu po bivšem balkanu, men stari slaveni glume engleze, hej jel moguće


http://www.index.hr/vijesti/clanak/v...ti/985355.aspx

a što kažeš na ovo?
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 28.07.2017., 20:31   #639
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
šta kažem kažem predobro u novinama, postoje stogodišnjaci!, pa rekoh ti ja

"čitava generacija Amerikanaca pati od teške nesposobnosti za razmišljanje i razumijevanje"


No samo zato jer od malena ih se uči da su nedodirljivi, i bilo je sve do 11.rujna, većina još uvijek nerazumjevanja šta znači kad te zapečati tvoja vlast
Pravi Život is offline  
Old 28.07.2017., 23:55   #640
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Koliko još nedostaje do prekida diplomatskih odnosa Amerike i Rusije?
No frau Kanzlerin ne slaže se s novim američkim sankcijama,jer očito je da žele Evropi zavrnuti pipu ruskog plina i natjerati evropljane da plaćaju 5 x skuplji amero-plin...
koji je pajac Trump bez stvarne moći...
Vrlo malo nedostaje za prekid odnosa, .. a frau Merkel shizi na Amere jer ne daju svoju tehnologiju bez koje je nemoguća izgradnja "Sjevernog toka II".

Nije se zayebavati sa "Klubom od pet očiju" kojeg Ameri vode ... kao i "Trilateralu" ((USA, EU i Japan).

Sutra cu pokušati postat karikaturu Stiva Cinika koja zorno prikazuje u kakvoj su to "sprezi sila" - USA, RF-a i Njemačka.
Tko je nestrpljiv - naci ce je, na zadnjoj stranici, u novom/zadnjem broju tjednika 7DNEVNO.
arthura is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:05.