Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2012., 02:15   #21


Kakav preokret

iskreno, nisam mislio ni da će biti blizu

Onaj potez Furyka, kad je već počeo slaviti, a loptica iscuri iz rupice, ajajaj

Milimetri su odlučivali, i to u nekoliko mečeva. Meč za antologiju
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 05:32   #22
Osveta za 1999. je saltka. Yeeeeeeeeees! Bravo dečkima. Stvarno nisam vjerovala da ćemo obraniti Ryder Cup. :thumbup:

E da...kapa do poda Ianu Poulteru...cijelu je ekipu povukao svojim odličnim igrama....svaka mu čast!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)

Zadnje uređivanje zrixy : 01.10.2012. at 07:01.
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 20:06   #23
Quote:
zrixy kaže: Pogledaj post
E da...kapa do poda Ianu Poulteru...cijelu je ekipu povukao svojim odličnim igrama....svaka mu čast!




Poulter je faca. Kad vidiš taj luđački pogled u njegovim očima, znaš da te ne može razočarati.

Ian Poulter: Hate him all you want, you can’t deny the guy has game

http://sports.yahoo.com/blogs/golf-d...nlwYWdl;_ylv=3

Another Ryder Cup win for Olazabal and Ballesteros

http://sports.yahoo.com/news/another...3Rpb25z;_ylv=3
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 20:16   #24
Ma meni je Poulter i inače faca. Volim ga gledati kako igra a i cool mi je njegova vlastita kolekcija odjeće za golf i slobodno vrijeme. Baš je otkačen...!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 20:32   #25
Dobar je Poulter, ali meni je Sergio Garcia ipak najveća faca, vjerojatno zato kaj me toliko na Srnu podsjeća da svaki put kad ga vidim imam osjećaj da imamo svog golfera u Team Europe
Tuvix is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 16:20   #26
Igra se prvi major sezone, Masters u Augusti, nitko ne prati ?

Cabrera i Snedeker vode uoci zadnje runde sa 7 ispod para, ocekuje i agreivnog Woodsa koji zaostaje 4 udarca.
Jucer super zanimljiv dan, na kraju se dosta sjebao Jason Day koji je cijeli dan bio leader , drzao se na -7 do zadnje dvije rupe kada je sa dva bogeya sve ujebo.

Valjda ima jos ljubitelja ove sjajne igre na forumu
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 23:38   #27
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Igra se prvi major sezone, Masters u Augusti, nitko ne prati ?

Cabrera i Snedeker vode uoci zadnje runde sa 7 ispod para, ocekuje i agreivnog Woodsa koji zaostaje 4 udarca.
Jucer super zanimljiv dan, na kraju se dosta sjebao Jason Day koji je cijeli dan bio leader , drzao se na -7 do zadnje dvije rupe kada je sa dva bogeya sve ujebo.

Valjda ima jos ljubitelja ove sjajne igre na forumu
Ima, ima. Ali mnogi ne gledaju na Golf klubu jer im komentator kvari doživljaj.
golfHRinfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 01:47   #28
Drama na kraju
Čestitke Scottu

Quote:
golfHRinfo kaže: Pogledaj post
Ima, ima. Ali mnogi ne gledaju na Golf klubu jer im komentator kvari doživljaj.


Prije sam na Golf Klubu imao engleskog komentatora. Sad su ga makli i stavili hrvatskog. Danak lokalizacije programa. Pošto nisam ekspert za golf, i ne smeta me previše.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 01:50   #29
Quote:
golfHRinfo kaže: Pogledaj post
Ima, ima. Ali mnogi ne gledaju na Golf klubu jer im komentator kvari doživljaj.
ima nas i koji gledamo na sky sports
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 16:47   #30
lijep pozdrav, evo volio bih vam se priključiti tu na forumu jer imam nekoliko pitanja

zanima me bavi li se tko od vas golfom malo profesionalnije? tj, volio bih znati kako funkcioniraju natjecanja i lige u hrvatskoj i u europi?

do sada sam se bavio timskim sportom, a sada bih se volio više posvetiti nekom individualnom sportu... još se nisam odlučio ali golf mi je ostao u konkurenciji mojih top izbora

prije nego krenem kupovati opremu i ozbiljnije se prihvatiti golfa pitat ću vas još nešto pa se nadam da će neko odgovoriti. zanima me da li je moguće uspjeti u golfu? da li je moguće za godinu dana osvajati neke manje turnire? kakvi su turniri i nagrade kod nas na 'bivšem' balkanu (slovenija, hrvatska, mađarska)? dal se može doći do razine da se zarađuje sa golfom? koliko često bi trebalo trenirati? da li se može složiti kod kuće na malo povečoj livadi neki teren za trening? koliko su opčenito ulaganja/dobit u tom sportu?
__________________
Hottrip.net - mjesto gdje putovanje počinje
đezzba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 22:17   #31
Quote:
đezzba kaže: Pogledaj post
lijep pozdrav, evo volio bih vam se priključiti tu na forumu jer imam nekoliko pitanja

zanima me bavi li se tko od vas golfom malo profesionalnije? tj, volio bih znati kako funkcioniraju natjecanja i lige u hrvatskoj i u europi?

do sada sam se bavio timskim sportom, a sada bih se volio više posvetiti nekom individualnom sportu... još se nisam odlučio ali golf mi je ostao u konkurenciji mojih top izbora

prije nego krenem kupovati opremu i ozbiljnije se prihvatiti golfa pitat ću vas još nešto pa se nadam da će neko odgovoriti. zanima me da li je moguće uspjeti u golfu? da li je moguće za godinu dana osvajati neke manje turnire? kakvi su turniri i nagrade kod nas na 'bivšem' balkanu (slovenija, hrvatska, mađarska)? dal se može doći do razine da se zarađuje sa golfom? koliko često bi trebalo trenirati? da li se može složiti kod kuće na malo povečoj livadi neki teren za trening? koliko su opčenito ulaganja/dobit u tom sportu?
Jedini profesionalci u Hrvatskoj su učitelji golfa.
Za profesionalno igranje treba osim znanja i mnogo treniranja.

Evo jedan primjer čovjeka koji nikada nije igrao golf:

http://thedanplan.com/
golfHRinfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 12:53   #32
Quote:
golfHRinfo kaže: Pogledaj post
Jedini profesionalci u Hrvatskoj su učitelji golfa.
Za profesionalno igranje treba osim znanja i mnogo treniranja.

Evo jedan primjer čovjeka koji nikada nije igrao golf:

http://thedanplan.com/
dal se moram prijavaiti u neki klub da položim onaj neki test? dal mogu solo (bez da sam član neke ekipe) igrati na nekim natjecanjima? dal ima kakvih nagrada na natjecanjima?
__________________
Hottrip.net - mjesto gdje putovanje počinje
đezzba is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 18:56   #33
Krenuo US Open, vrijeme zasad serucka i kvari turnir no ocekujemo bolje u nastavku
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2013., 00:33   #34
Phil Mickelson zasad u vodstvu, dosta je igrača blizu, opcenito, jako losi rezultati zbog uzasnih vremenskih uvjeta. Teren se osušio sad popodne i sutra bi vrijeme trebalo biti idealno za igru. Očekujemo i Adama Scotta nešto više u poretku
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2013., 19:43   #35
Ja sam sa sobom komentiram, neka, briga me.

Vrijeme danas idealno, za 15ak minuta na Tee dolazi i Tiger. Čeka nas fina večer golfa.
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 11:23   #36
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Ja sam sa sobom komentiram, neka, briga me.

Vrijeme danas idealno, za 15ak minuta na Tee dolazi i Tiger. Čeka nas fina večer golfa.
Ja ću ti se danas pridružiti

Ne stigne se sve pogledati tako da sam propustio prva tri dana. Mickelson i dalje vodi, ali poprilična je gužva na vrhu. Moglo bi biti napeto noćas.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 16:11   #37
Volia bi ca Charl Schwartzel ubode, puno je igraca u dva tri udarca. Bit ce drame
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 23:18   #38
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Volia bi ca Charl Schwartzel ubode, puno je igraca u dva tri udarca. Bit ce drame
Možda se drama nastavi i sutra. Turnir koji ima doigravanje od 18 polja u ponedjeljak.
golfHRinfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 23:49   #39
Eagle Phila za preuzimanje vodstva
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 01:27   #40
Sjajan US Open, svaka čast Roseu bilo je i vrijeme da englezi napokon major uzmu...

I jedan veliki es liku na golf klubu. U četiri dana je valjda cijeli jedan dan proveo komentirajući i niti u jednom trenutku nije se u njegovom glasu primjetio umor ili manjak 'euforije' vezan uz ono što prenosi.
Tuvix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:37.