Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2008., 21:23   #1
Kvalitetne polo majice

Bok cure!
Vidjela sam da Neckermann prodaje neke full jeftine polo majice, jednostavne, u raznim bojama - 70 kn! Zanima me jel to čemu vrijedi, jel tko kupovao?

Koje su po vama kvalitetne polo majice kratkih rukava za ljeto?

Ja sam kupila neku Champion, tamnoplavu, s bijelim rubom na kragni. Nakon 3 pranja na 30 stupnjeva, u veš mašini, kragna je totalno ofucana i mogu ju bacit. Ne bih htjela investirati u nešto slično pa molim za dobar savjet po tom pitanju!

Kappa?
La Costa, navodno, ali malo su "grubljeg" tkanja...

Kakva su vaša iskustva?
 
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 23:51   #2
prije bi ti rekla lacoste al nije im vise neka kvaliteta
prije sam ih dosta kupovala al da je luda kvaliteta - ne
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 00:21   #3
lacoste definitivno- ne. ja ih imam u jako puno boja(od crne, svijetlo plave, tamno plave, bijele, roze, prugaste, ljubicaste...) i sve su nakon max.10 pranja izblijedile i promijenile oblik tj ili se rastegle ili se skupile. sve su kupljene u hrv. u lacste ducinima... tako da je ocito kvaliteta jako upitna i definitivno precijenjena
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 00:38   #4
slazem se. decko i ja isto - cijela paleta boja i dosta izbljede
dok sam primjetila da se ove koje nisu polo, vec imaju okrugli izez super odrzavaju. ne znam zasto al tako je.
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 00:51   #5
Quote:
vichyevka kaže: Pogledaj post
lacoste definitivno- ne. ja ih imam u jako puno boja(od crne, svijetlo plave, tamno plave, bijele, roze, prugaste, ljubicaste...) i sve su nakon max.10 pranja izblijedile i promijenile oblik tj ili se rastegle ili se skupile. sve su kupljene u hrv. u lacste ducinima... tako da je ocito kvaliteta jako upitna i definitivno precijenjena
Mom tati su u boljem stanju Lacoste majice stare 20 godina nego ove nove.

Polo majice su dosta dobre u Kappi, F.Perry, Benettonu, a i od raznih drugih sportskih firmi poput Nikea i Adidasa, ali nemaju uvijek puno polo modela u dućanima...
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 01:03   #6
teško ćeš nać neku jako kvalitetnu od nekih sportskih marki,kad ne biraju toliko materijale,paze da bude ok dizajnom i da ne izgleda kao da će se raspast prvim pranjem,ali neke posebne kvalitete sigurno nema..

ove godine imas u Lacoste boljih i kvalitetnijih nego prijašnjih godina,ali zato im je i cijena oko ili preko tisuću kuna... najskuplje su materijalom slične Guccijevim klasičnim polo majicama...Guccijevih ima kupiti u Trstu i obično ostane cijela paleta na rasprodaji po nekih 70 eura i vrijede tih para,samo treba nać neku manje logiranu i uopće ne logiranu što je veći problem
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 01:17   #7
znam da mi se ne svidja kvaliteta onih silver edition (jel se tako zovu) majca. kupila sam jednu decku al isto nije nista posebno.bolja od ovih klasicnih, skuplja al i dalje - nista posebno.
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 01:19   #8
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
teško ćeš nać neku jako kvalitetnu od nekih sportskih marki,kad ne biraju toliko materijale,paze da bude ok dizajnom i da ne izgleda kao da će se raspast prvim pranjem,ali neke posebne kvalitete sigurno nema..

ove godine imas u Lacoste boljih i kvalitetnijih nego prijašnjih godina,ali zato im je i cijena oko ili preko tisuću kuna... najskuplje su materijalom slične Guccijevim klasičnim polo majicama...Guccijevih ima kupiti u Trstu i obično ostane cijela paleta na rasprodaji po nekih 70 eura i vrijede tih para,samo treba nać neku manje logiranu i uopće ne logiranu što je veći problem
Posebno dobru kvalitetu više nema niti jedna firma. Moje Ralph Lauren košulje stare par godina su bolje od novih.

Baš ću provjeriti ovo za Lacoste, pozlatile ti se riječi - ali majica koju sam kupila prije par mjeseci nije se pokazala extra kvalitetnom.

Svi su se srozali po pitanju materijala.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 01:22   #9
lacoste majice su prije bile super, ali cini mi se da su zadnjih godinu-dvije tu kod nas poceli podvaljivati losije kvalitete, jer prije im je na majicama pisalo made in france i te su mi sve redom i dan danas ko nove, a na ovima sta sam kupila prosle godine pise made in turkey i te su mi se nakon prvog pranja ili skupile ili izblijedile,ma uzas....
ovi novi modeli mi se sviđaju, i oni gumbici, mislim da necu moc odoljet
inace dobrih polo majici ima i u tommyu, benettonu, ralph lauren-u....
blondie_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 02:05   #10
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Posebno dobru kvalitetu više nema niti jedna firma. Moje Ralph Lauren košulje stare par godina su bolje od novih.

Baš ću provjeriti ovo za Lacoste, pozlatile ti se riječi - ali majica koju sam kupila prije par mjeseci nije se pokazala extra kvalitetnom.

Svi su se srozali po pitanju materijala.
Polo Ralph Lauren se totalno srozao, samo prvu liniju drže dobrom,ali zato su niže linije pojeftinile,a prva linija poskupila...

glede Lacoste izbace u svakoj sezoni barem dva modela polo majica,jedan do dva pulovera koji su nešto skuplji i kvalitetniji od ostalog asortimana i uglavnom imaju etiketu Made in France...ove godine inače prodaju za 600 kn neke katastrofalno loše bijele majice sa okruglim ovratnikom..uvijek biram samo artikl sa oznakom 'Made in France',a ove sezone tih par skupljih polo majica je vidljivo bolje kvalitete, i ne samo to..nego su slim fit što je neki novi trend jer su do sada imali samo široke i ružne modele,barem za moj ukus
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 08:54   #11
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
Polo Ralph Lauren se totalno srozao, samo prvu liniju drže dobrom,ali zato su niže linije pojeftinile,a prva linija poskupila...

glede Lacoste izbace u svakoj sezoni barem dva modela polo majica,jedan do dva pulovera koji su nešto skuplji i kvalitetniji od ostalog asortimana i uglavnom imaju etiketu Made in France...ove godine inače prodaju za 600 kn neke katastrofalno loše bijele majice sa okruglim ovratnikom..uvijek biram samo artikl sa oznakom 'Made in France',a ove sezone tih par skupljih polo majica je vidljivo bolje kvalitete, i ne samo to..nego su slim fit što je neki novi trend jer su do sada imali samo široke i ružne modele,barem za moj ukus
Ralph Lauren kupujem vani, a ne kod nas pa ne znam kakva je odjeća koja se može kupiti u HR. Prije sam bila prezadovoljna, ali i oni su mi se nekako pokvarili (moram napomenuti da kupujem uglavnom košulje ili veste, za ostatak asortimana nisam provjeravala).

Ja sam kupila crnu slim fit majicu, mušku, najmanji broj. Bio je jako loš izbor ženskih majica i baš to što kažeš, materijal vidljivo lošiji i Made in Turkey.
Super su mi one majice s ljuskama, tj. krokodilom preko cijele majice, znam da ih je kreirao neki dizajner za Lacoste, ali se sad ne mogu sjetiti imena da me ubiješ.
Još mi je rano.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 16:42   #12
Znači, definitivno se ne isplati caltati pare za La Costu, hvala na savjetu, lupala bih glavom u zid da dam skoro 1000 kuna i da ju nakon tri pranja mogu bacit!
Ovako dam 200 kuna pa ju opet nakon tri pranja mogu bacit al bar nisam dala silne pare! :-)

Sad ću ja u drugu krajnost - jel tko kupio te od Neckermanna, marka WOB, stvarno me zanima jel to čemu? Jel itko čuo za to? Vidjela sam da su im te majice na top 10 najprodavanijih artikala iz UKUPNE ponude pa brijem da možda nisu loše?

Kappa mi je bila ok, ako se pazi na održavanje i ako se pazi kak se suše. Čisto mogu potrajati i više od jedne sezone!

Inače, najkvalitetnija majica kratkih rukava koju sam imala je bila plavo -bijela od firme RED&Green. Obično mi plavo pofarba bijelo, ali ne kod te firme! Bilo je stvarno peri-deri. Cijena je bila nešto viša čak i na sniženju, ali isplatila se!! Pamuk, udobno, nije se ni mrvicu otegla, ma savršeno! Ali ne znam gdje više da ih tražim u ZG, morat ću se malo potruditi...
 
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 16:47   #13
meni to sve nekako relativno imala sam dvije identicne majice od F.Perry jedna tamno plava s bijelim a druga crvena s bijelim tamno plava je genijalna i nakon x godina, mrvicu se izlizala boja a na crvenoj mi se nakon prvog pranja ta crvena boja "prelila" na bijeli dio
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 17:01   #14
od polo majica imam fred perry i nekoliko abercrombie & fitch... a&f su predobre... boja ista kao i kad su kupljene, kvaliteta izrade super... a i dosta su jeftinije od lacosta ako imas nekoga da ti kupuje to u USA ja sam imao srece pa sam si nazao USA vezu
F.C.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 21:40   #15
Suprugu sam jednom slučajno kupila majicu Gaastra. Kako mu se strašno svidjela i po modelu i kvaliteti,nakon nekog vremena otišli smo po još par majica.Sada već mogu reći da smo stalni kupci u tom dućanu i prezadovoljni smo kvalitetom.Kod njih kupujemo i veste,hlače,košulje,kompletan sportski program.
RASPAIL is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 11:34   #16
Na zalost nemam nikog u USA

Gdje se mogu naci te Gaastra?

Gdje mogu naći Red&Green, nisam dugo šopingirala pa više ne znam ni gdje što ima....ne volim shoping centre,kaj ćeš
 
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 13:26   #17
Quote:
copy_xerox kaže: Pogledaj post
Znači, definitivno se ne isplati caltati pare za La Costu, hvala na savjetu, lupala bih glavom u zid da dam skoro 1000 kuna i da ju nakon tri pranja mogu bacit!
Ovako dam 200 kuna pa ju opet nakon tri pranja mogu bacit al bar nisam dala silne pare! :-)

Sad ću ja u drugu krajnost - jel tko kupio te od Neckermanna, marka WOB, stvarno me zanima jel to čemu? Jel itko čuo za to? Vidjela sam da su im te majice na top 10 najprodavanijih artikala iz UKUPNE ponude pa brijem da možda nisu loše?

Kappa mi je bila ok, ako se pazi na održavanje i ako se pazi kak se suše. Čisto mogu potrajati i više od jedne sezone!

Inače, najkvalitetnija majica kratkih rukava koju sam imala je bila plavo -bijela od firme RED&Green. Obično mi plavo pofarba bijelo, ali ne kod te firme! Bilo je stvarno peri-deri. Cijena je bila nešto viša čak i na sniženju, ali isplatila se!! Pamuk, udobno, nije se ni mrvicu otegla, ma savršeno! Ali ne znam gdje više da ih tražim u ZG, morat ću se malo potruditi...
Jean Rene Lacoste, the Crocodile -> Lacoste odjeća.

Za Neckermann nemam pojma jer nikad od njih nisam naručivala.

red&green je nekad bio u Magmi, u Ilici, ali ga nema već duže vrijeme. Moram priznati da već dugo nisam vidjela nešto od te firme ili nisam dobro gledala.

Gaastra trgovinu imaš u Ilici i Teslinoj.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 13:59   #18
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Gaastra trgovinu imaš u Ilici i Teslinoj.
+ Avenue Mall i nešto malo u Peek&Cloppenburgu u CC1 na katu.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 19:37   #19
Lacosta :-) Toliko o mojoj fasciniaciji shopingom

Da, tamo sam i kupila Red&Green majicu, mislim da sam negdje čula da ih ima u CC1, ali nisam zizher...
 
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 20:47   #20
Quote:
copy_xerox kaže: Pogledaj post
Lacosta :-) Toliko o mojoj fasciniaciji shopingom

Da, tamo sam i kupila Red&Green majicu, mislim da sam negdje čula da ih ima u CC1, ali nisam zizher...
Ja već jako dugo nisam vidjela Red&Green. Šteta, imali su jako lijepih stvari.

(LacostE)
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:37.