Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2010., 08:31   #21
Puno toga ovisi o roditeljima. Moj kolega je informatičar i djeca su mu gotovo ovisna, ko zombiji drmaju po faceu cili dan i on kaže da su ovisnici i da ne bi mogli živiti da im se zabrani tj da je to nemoguće. I kao, on je informiran i pametan roditelj, ma šipak.
Neki ljudi iz gluposti, nebrige ili nekog trećeg razloga jednostavno upropaste djecu ovako ili onako.
Ali jbg da netko s njima priča oni bi za sebe isto rekli da su brižni roditelji i u svemu u pravu.
Neki se ne brinu kako je u školi i onda ih uhvate "napadaji" brige i odgovornosti u 6 i 7 misecu
morska alga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 21:03   #22
Ja imam 2 klinca,stariji 8 ipo godina,mladji 7 godina..Na računalu su od malih nogu a internet smo pred dvije godine spojili i do nedavno sam bila bez brige,spajali su se sami i igrali igrice kad im paše.S tim sda sam ja uvjek tu negdje.
E sad prije jedno 2 mjeseca sam negdje pošla dok je njih dvoje baka čuvala i kad sam došla doma mladji je izdao starijeg da je igrao neku prostu igru, gdje treba "velikog pišu gurniti u neku rupu" ,ostala sam šokirana..
Nakon što sam im objasnila kako su to igre za odrasle i da to nije namjenjeno njima i zaprijetila ukidanjem interneta sjetila se naći program na netu,zove se
K9 i odličan mi je,jednostavan za upotrebu i bez lozinke koju sam napravila nema šanse da ga obrišu ili zlouporabe..Ja sritna
19NERA82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 00:45   #23
Bendy and the ink machine

Pozdrav!
Možda paničarim bez veze, ali primijetio sam da mi klinka (13g.) u zadnje vrijeme jako puno vremena troši na "Bendy and the ink machine" crteže... kopira ih, obrađuje i objavljuje na netu.

OK, svi klinci danas nekog vraga objavljuju, ali nisam baš uvjeren da je taj lik Bendy baš bezazlena priča!?

Sve bi mi to bilo prihvatljivo kad moja malena ne bi paralalno s tim uživljavanjem u fiktivne karaktere (sumnjiva karaktera) zanemarivala drušvo, sve više se zatvarala u sobu i... crtala. OK, sad ide pubertet i faza zaključavanja, ali opet...

U moje vrijeme su informacije bile filtrirane, danas je gotovo nemoguće pratiti što sve klinci gledaju na internetu i čime se bave. Sve je dostupno i kojekakvi bolesnici mogu objaviti kojekakve gluposti na koje naša djeca mogu nasjesti.
Nadam se da uzalud paničarim...

Hvala unaprijed!
forbix is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 04:04   #24
Quote:
forbix kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Možda paničarim bez veze, ali primijetio sam da mi klinka (13g.) u zadnje vrijeme jako puno vremena troši na "Bendy and the ink machine" crteže... kopira ih, obrađuje i objavljuje na netu.

OK, svi klinci danas nekog vraga objavljuju, ali nisam baš uvjeren da je taj lik Bendy baš bezazlena priča!?

Sve bi mi to bilo prihvatljivo kad moja malena ne bi paralalno s tim uživljavanjem u fiktivne karaktere (sumnjiva karaktera) zanemarivala drušvo, sve više se zatvarala u sobu i... crtala. OK, sad ide pubertet i faza zaključavanja, ali opet...

U moje vrijeme su informacije bile filtrirane, danas je gotovo nemoguće pratiti što sve klinci gledaju na internetu i čime se bave. Sve je dostupno i kojekakvi bolesnici mogu objaviti kojekakve gluposti na koje naša djeca mogu nasjesti.
Nadam se da uzalud paničarim...

Hvala unaprijed!
Zamisli sto bi sve neki bolesnici mogli napraviti dok je vani s drustvom...
Doma za internetom je sigurnija, vjeruj mi
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 12:11   #25
Quote:
forbix kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Možda paničarim bez veze, ali primijetio sam da mi klinka (13g.) u zadnje vrijeme jako puno vremena troši na "Bendy and the ink machine" crteže... kopira ih, obrađuje i objavljuje na netu.

OK, svi klinci danas nekog vraga objavljuju, ali nisam baš uvjeren da je taj lik Bendy baš bezazlena priča!?

Sve bi mi to bilo prihvatljivo kad moja malena ne bi paralalno s tim uživljavanjem u fiktivne karaktere (sumnjiva karaktera) zanemarivala drušvo, sve više se zatvarala u sobu i... crtala. OK, sad ide pubertet i faza zaključavanja, ali opet...

U moje vrijeme su informacije bile filtrirane, danas je gotovo nemoguće pratiti što sve klinci gledaju na internetu i čime se bave. Sve je dostupno i kojekakvi bolesnici mogu objaviti kojekakve gluposti na koje naša djeca mogu nasjesti.
Nadam se da uzalud paničarim...

Hvala unaprijed!
Jeste uocpe pitali malu o cemu se radi?
"Bendy and the Ink Machine™" is a first person puzzle action horror game that begins in the far days past of animation and ends in a very dark future.

mozda vam kcer voli dizajn kojim je igrica napravljena?
"Sve bi mi to bilo prihvatljivo kad moja malena ne bi paralalno s tim uživljavanjem u fiktivne karaktere (sumnjiva karaktera) zanemarivala drušvo, sve više se zatvarala u sobu i... crtala. OK, sad ide pubertet i faza zaključavanja, ali opet..."
sad ce mala pcoeti i crne metalike slusati
__________________
Živi i pusti živiti ili Umri..
Behemoth is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 12:23   #26
Ja bih otkazala Internet. I zvala svećenika da posveti tipkovnicu i miša.



Ovo mi je na nivou TinkiWinkija homoseksualca i utjecaja Teletabisa na buduću seksualnu orijentaciju...
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 20:15   #27
Ja bih joj oduzela sve nepastelne boje.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2021., 15:36   #28
savjet

Moja kćerka stalno gleda na Youtube nekakve pjevače i djecu koja se snima, breskvice i ljude koji se snimaju na ulici. Priložiti ću poveznicu koju mi je poslala na Viber, da vidite na što mislim. Jesu li oni dobar uzor za djecu? Ne znam što bih mislila.
https://www.youtube.com/c/JoomBoos/videos
koncalma79 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:22.