Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2017., 11:38   #21
Kreacionistički muzej primio sekularnu nagradu

Uspjeh kreacionističkog muzeja i muzeja u obliku Noine arke

over the next 10 years, the total economic impact of both the Ark and Creation Museum will be on the order of billions (not millions) of dollars, with thousands of Ark-related jobs being created as well. They also announced that the museum was having its best year ever in attendance, and will shatter the first-year attendance of 404,000

https://answersingenesis.org/blogs/k...onomic-impact/

http://www.nkytribune.com/2017/03/tr...onomic-impact/
__________________
"Izgubio sam moju evolucionističku vjeru dok me poučavao uvjerljivo najveći evolucionist 20.st. ...Car darvinovske evolucije je gol." Dr Felix Konotey-Ahulu (vodeći svjetski autoritet za anemiju srpastih stanica, profesor ljudske genetike) "Literalisti (kreacionisti) su apsolutno u pravu. Evolucija je religija." Prof.dr. Michael Ruse (ateist, filozof biologije)  
Luč is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 13:43   #22
Quote:
Luč kaže: Pogledaj post
Uspjeh kreacionističkog muzeja i muzeja u obliku Noine arke

over the next 10 years, the total economic impact of both the Ark and Creation Museum will be on the order of billions (not millions) of dollars, with thousands of Ark-related jobs being created as well. They also announced that the museum was having its best year ever in attendance, and will shatter the first-year attendance of 404,000

https://answersingenesis.org/blogs/k...onomic-impact/

http://www.nkytribune.com/2017/03/tr...onomic-impact/
Nije tu važno evanđelje i Isus Krist, nego napraviti pare od dobre priče.
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 15:21   #23
Zapravo Ark Encounter gubi novac unatoč tome što je SAD potpomogao gradnju tog muzeja i dao mu brojne porezne olakšice:

Grant County, where the 510-foot-long recreation of Noah’s Ark from the Bible is located, is facing bankruptcy, according to local reports.

Steve Wood, the top administrator in the county, said while the park wasn’t to blame for the fiscal turmoil, it hadn’t helped the situation.
http://www.nydailynews.com/news/nati...icle-1.2985037

Ali onda ja ne čitam vjesti sa stranica kreatora tog muzeja, Kena Hama, kao što to radi Luč. A da ne spominjem druge odvratnosti koje Ken Ham traži od zaposlenica koje nisu udane poput toga da moraju potpisati "ugovor čednosti" tj da neće imati spolne odnose i da zaposlenici moraju biti kršćani.
mr.Natural is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 17:23   #24
Quote:
Luč kaže: Pogledaj post
Uspjeh kreacionističkog muzeja i muzeja u obliku Noine arke
Posjest taj muzej kreacionizma na vodu, i unutra ubacit samo 7 parova "čistih" (divljih) nilskih konja i hranit ih. Pa snimat događanja kao reality show.

__________________
Muhamed ženomrzac: "Vi žene ste većina u paklu, jer psujete, nezahvalne ste muževima, glupe ste i falične vjere!"
“Mnogi među muškarcima su postigli savršenstvo, ali među ženama nijedna, osim Marije i Asije!"
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 09:25   #25
Stvarno mi nije jasno zašto se religiozni ljudi toliko uzbuđuju i promiču ovu bajku potopa iz Biblije? Em što je potpuno nemoguće da se dogodilo počevši od toga da na Zemlji ne postoji tolika količina vode da pokrije cijeli svijet (Biblija to objašnjava da je Zemlja ravna ploča iznad koje je nebeski svod iznad koje su nebeske vode i onda su one prodrle dolje) i do toga da je nemoguće staviti sve vrste životinja na brod i onda ih još hraniti i pojiti idućih godinu dana.

Druga stvar je što prikazuje Boga (i ako si kršćanin Isusa) kao totalno nakaznog monstruma koji ubija milijune ljudi uključujući i životinje (poput slatkih mačića i štenaca).

Ne bi li se trebali vjernici sramiti ove priče?
mr.Natural is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 14:48   #26
Meni je nevjerojatno da u 21. stoljeću uz sav razvoj i napredak znanosti postoje ljudi koji i dalje vjeruju u nadnaravna superbića.
No to sam samo ja.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 22:17   #27
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Meni je nevjerojatno da u 21. stoljeću uz sav razvoj i napredak znanosti postoje ljudi koji i dalje vjeruju u nadnaravna superbića.
No to sam samo ja.
Batman nije nadnaravan vec samo super dobro obucen od strane Liam Neesona na onoj planini
Never forget Ras 'al Ghul
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2018., 11:04   #28
Korist od kreacionističkog muzeja i muzeja Arke i potopa

Quote:
Luč kaže: Pogledaj post
Uspjeh kreacionističkog muzeja i muzeja u obliku Noine arke

over the next 10 years, the total economic impact of both the Ark and Creation Museum will be on the order of billions (not millions) of dollars, with thousands of Ark-related jobs being created as well. They also announced that the museum was having its best year ever in attendance, and will shatter the first-year attendance of 404,000

https://answersingenesis.org/blogs/k...onomic-impact/

http://www.nkytribune.com/2017/03/tr...onomic-impact/
I odgojno-obrazovna i ekonomska korist od Muzeja kreacionizma i Muzeja Arke i sveopćeg Potopa za društvo i lokalnu zajednicu (iz kolovoza 2018.)


Ark Encounter creating a wave of economic success for Northern Kentucky

demand for hotel rooms in Northern Kentucky is four times the national average? Why? Much of it can be attributed to tourists pouring in to visit our Ark Encounter and Creation Museum

• Northern Kentucky now contributes 20 percent of the tourism economic impact for the whole state. It increased significantly since the opening of the life-size ark in 2016.

• Occupancy rates for hotels in Northern Kentucky (and even in parts of Indiana and Ohio) are in the 90 percent range, mainly due to Ark and Creation Museum visitors — revealing a critical need for more local hotels and restaurant

much-needed hotels are coming, due mainly to the popularity of our attractions

tourist attractions (like BB Riverboats) and many hotels have seen a 20 percent increase in business, which they attribute mostly to Ark and Creation Museum guests

The state’s treasury is benefiting from multiple millions of sales tax and payroll tax dollars each year, collected not only at the Ark and Creation Museum but at a variety of hotels, restaurants, stores, etc., our guests visit.

The reality is that the Ark Encounter and Creation Museum have been an economic tourist boon in Northern Kentucky.

Thankfully, much-needed hotels are coming, due mainly to the popularity of our attractions. Dry Ridge, just 5 miles from the ark, has witnessed significant business growth, including new hotels, to help meet the tourist demand. Over 90 percent of our guests do not live in Kentucky, Ohio and Indiana, and they are filling regional hotels and restaurants.

This past year, we experienced a 20 percent increase in the number of motorcoach tours at our attractions. Eighty percent of these bus groups are secular companies, whose customers give rave reviews to our attractions

https://eu.courier-journal.com/story...eum/938688002/
__________________
"Izgubio sam moju evolucionističku vjeru dok me poučavao uvjerljivo najveći evolucionist 20.st. ...Car darvinovske evolucije je gol." Dr Felix Konotey-Ahulu (vodeći svjetski autoritet za anemiju srpastih stanica, profesor ljudske genetike) "Literalisti (kreacionisti) su apsolutno u pravu. Evolucija je religija." Prof.dr. Michael Ruse (ateist, filozof biologije)  
Luč is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2019., 12:43   #29
As the Ark Encounter begins its fourth year next month in Williamstown, Kentucky, and continues to expand, it looks forward to growing attendance and contributing even more to the region’s economy. Soon, the addition of new hotels will mean that more people will be visiting the Ark Encounter and Creation Museum. Ham noted: “I’m happy to hear that several entrepreneurs are putting up hotels to help fill the demand for those people wishing to visit the Ark and Creation Museum.”

https://answersingenesis.org/about/p...enters-year-4/
__________________
"Izgubio sam moju evolucionističku vjeru dok me poučavao uvjerljivo najveći evolucionist 20.st. ...Car darvinovske evolucije je gol." Dr Felix Konotey-Ahulu (vodeći svjetski autoritet za anemiju srpastih stanica, profesor ljudske genetike) "Literalisti (kreacionisti) su apsolutno u pravu. Evolucija je religija." Prof.dr. Michael Ruse (ateist, filozof biologije)  
Luč is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2019., 00:00   #30
Poanta je: što veći kretenizam - to bolja zarada. U Ameriki, jasno. Zato i jesu u zemlji u kojoj je zarada iznad svega izabrali kralja kretena.
Kod nas se čeka Dusparina kandidatura... ali s obzirom da se već prijavio Škoro, ne treba previše zadržavat dah
granny-smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2019., 01:10   #31
Quote:
Luč kaže: Pogledaj post
As the Ark Encounter begins its fourth year next month in Williamstown, Kentucky, and continues to expand...
Taj svoj park su proširili izgradnjom klizališta jer glavnim sadržajem gube posjetitelje iz mjeseca u mjesec:
https://www.youtube.com/watch?v=zfeWL-7Lhkg

Zapravo, Williamstown nije uopće profitirao tom arkom. Naprotiv, zbog silnih poreznih olakšica koje su poklonili Kenu Hamu grad je u gubitku.
https://www.youtube.com/watch?v=uTbBuN3dP2I

Najbolje od svega, u svibnju 2019. su tužili svoju osiguravajuću tvrtku koja im odbila isplatiti milijun dolara odštete za štetu nastalu... poplavom. Jest da je poplava oštetila prilaznu cestu, a ne samu arku, ali ipak je u najmanju ruku zanimljivo.

Dakle, tvoj izvor je stranica AiG, Ken Hamova tvornica propagande i laži.
Atheosphere is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2019., 13:46   #32
Quote:
Atheosphere kaže: Pogledaj post
Taj svoj park su proširili izgradnjom klizališta jer glavnim sadržajem gube posjetitelje iz mjeseca u mjesec:
https://www.youtube.com/watch?v=zfeWL-7Lhkg

Zapravo, Williamstown nije uopće profitirao tom arkom. Naprotiv, zbog silnih poreznih olakšica koje su poklonili Kenu Hamu grad je u gubitku.
https://www.youtube.com/watch?v=uTbBuN3dP2I

Najbolje od svega, u svibnju 2019. su tužili svoju osiguravajuću tvrtku koja im odbila isplatiti milijun dolara odštete za štetu nastalu... poplavom. Jest da je poplava oštetila prilaznu cestu, a ne samu arku, ali ipak je u najmanju ruku zanimljivo.



Dakle, tvoj izvor je stranica AiG, Ken Hamova tvornica propagande i laži.
Obično vjerski zanesenjaci nemaju dodir sa stvarnošću, pa puše ulaganja u stvarnom svijetu. Neka se zapitaju zašto jedan Disneyland mlati pare, a oni kurčinu. Njihov muzej pogledaš jednom u životu i više nemaš potrebu ići tamo.
Ovo s poplavom, prilaznom cestom i Noinom arkom.
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2019., 16:24   #33
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Obično vjerski zanesenjaci nemaju dodir sa stvarnošću, pa puše ulaganja u stvarnom svijetu. Neka se zapitaju zašto jedan Disneyland mlati pare, a oni kurčinu. Njihov muzej pogledaš jednom u životu i više nemaš potrebu ići tamo.
Ovo s poplavom, prilaznom cestom i Noinom arkom.
Problem ovdje je što puše novac poreznih obveznika, a ne vlastiti. Dobili su teren za kikiriki, oslobođeni su poreza prvih 10 godina, spoj s autocestom je platio grad Williamstown, dobili su nekoliko desetaka milijuna $ subvencija za izgradnju...

Drugim riječima, lako tuđim miloklizom po koprivama mlatit'.
Atheosphere is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2019., 01:29   #34
Quote:
Atheosphere kaže: Pogledaj post
Problem ovdje je što puše novac poreznih obveznika, a ne vlastiti. Dobili su teren za kikiriki, oslobođeni su poreza prvih 10 godina, spoj s autocestom je platio grad Williamstown, dobili su nekoliko desetaka milijuna $ subvencija za izgradnju...

Drugim riječima, lako tuđim miloklizom po koprivama mlatit'.
To je Kentucky, a za njih me zaboli. Kad su idioti, nek propadnu oni i oni koji su im dali sve jeftino i besplatno.
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2019., 21:37   #35
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Obično vjerski zanesenjaci nemaju dodir sa stvarnošću, pa puše ulaganja u stvarnom svijetu. Njihov muzej pogledaš jednom u životu i više nemaš potrebu ići tamo.
Muzej Arke je još uvijek 10 puta sadržajniji i znanstveniji od onog pseudoznanstvenog Disneylanda "muzeja" evolucionističke vjere u Krapini izgrađenog novcem hrvatskih poreznih obveznika.

Krapinski muzej pogledaš jednom u životu, vidiš mu netočnosti i bajke evoluiionističke vjere i više nemaš potrebu ići tamo.
__________________
"Izgubio sam moju evolucionističku vjeru dok me poučavao uvjerljivo najveći evolucionist 20.st. ...Car darvinovske evolucije je gol." Dr Felix Konotey-Ahulu (vodeći svjetski autoritet za anemiju srpastih stanica, profesor ljudske genetike) "Literalisti (kreacionisti) su apsolutno u pravu. Evolucija je religija." Prof.dr. Michael Ruse (ateist, filozof biologije)  
Luč is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2019., 02:56   #36
Quote:
Luč kaže: Pogledaj post
Muzej Arke je još uvijek 10 puta sadržajniji i znanstveniji od onog pseudoznanstvenog Disneylanda "muzeja" evolucionističke vjere u Krapini izgrađenog novcem hrvatskih poreznih obveznika.

Krapinski muzej pogledaš jednom u životu, vidiš mu netočnosti i bajke evoluiionističke vjere i više nemaš potrebu ići tamo.
A moj tata je jači od tvog.

Koliko gorčine, koliko mržnje i koliko želje za blaćenjem drugih u tvojim postovima... JŠ, ti si jedna jako tužna osoba.
Atheosphere is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2019., 10:08   #37
Quote:
Atheosphere kaže: Pogledaj post
A moj tata je jači od tvog.

Koliko gorčine, koliko mržnje i koliko želje za blaćenjem drugih u tvojim postovima... JŠ, ti si jedna jako tužna osoba.
__________________
"Izgubio sam moju evolucionističku vjeru dok me poučavao uvjerljivo najveći evolucionist 20.st. ...Car darvinovske evolucije je gol." Dr Felix Konotey-Ahulu (vodeći svjetski autoritet za anemiju srpastih stanica, profesor ljudske genetike) "Literalisti (kreacionisti) su apsolutno u pravu. Evolucija je religija." Prof.dr. Michael Ruse (ateist, filozof biologije)  
Luč is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2019., 16:14   #38
Quote:
Luč kaže: Pogledaj post
Ti si Luč sekta subotara (Adventisti sedmoga dana).

Ili si možda podsekta od te sekte. Nedjeljar sedmoga dana??
__________________
Muhamed ženomrzac: "Vi žene ste većina u paklu, jer psujete, nezahvalne ste muževima, glupe ste i falične vjere!"
“Mnogi među muškarcima su postigli savršenstvo, ali među ženama nijedna, osim Marije i Asije!"
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2019., 16:16   #39
Ako su ovo stvarni inicijali forumašice Luč, mislim da to nije dozvoljeno...
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2019., 17:19   #40
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Ako su ovo stvarni inicijali forumašice Luč, mislim da to nije dozvoljeno...
Opa, izgleda da je nisam samo ja pročitao - premda mi je bilo neugodno dirat u... poznati nick...
Draga kolegice, da vas je imo Šerlok, bila biste doktorica!
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:54.