Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2005., 01:15   #1
Sanitarni pregled

trebam to obaviti, pa me zanima par detalja..
to mogu u mirogojskoj, jos negdje?
kolko kosta?
koliki bi tocno uzorak stolice trebao biti i ima li za kupiti tih posudica u ljekarnama ili?

fala ljudi, malo sam nervozan zbog toga..
__________________
i am not man so much as syndrome
omar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2005., 13:12   #2
Obavlja se u svakom županijskom domu zdravlja, oni ti daju posudice, i koliko se ja sjećam, ne košta ništa. Što se uzorka tiče, ne trabaš napuniti niti cijelu posudicu (koja je 0,5, znači jedan štokić). I ne trebaš biti nervozan. Sanitarni pregled dužan si, po zakonu, obaviti u roku od 48 sati od primitka obavijesti da si na isti upućen.
BluesCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2005., 13:17   #3
Košta 200 i nešto kuna, i treba slikati pluća koje košta oko 60kn. Ali to bi trebala firma platiti nazad.
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2006., 01:13   #4
dakle trebam na sanitarni pregled (za osobe koji rade u prodaji kozmetike) kolko su mi rekli nije tolko opširan ko recimo za one koji rade u prehrani. koliko to košta? što sve treba? se trebam naručit ili sam doć?
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 09:01   #5
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
Košta 200 i nešto kuna, i treba slikati pluća koje košta oko 60kn. Ali to bi trebala firma platiti nazad.
dobro jutro...vidim da je tema vec zastarjela ali, trebam jedan odgovor
naime, i prije sam imala tu sanitarnu knjizicu i po potrebi je obnavljala, medutim dosad mi je uvijek placao poslodavac
sad radim kod jednog zidova koji to ne zeli platiti nego placam sama pa me zanima tko je to po zakonu duzan platiti
vandea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 06:11   #6
Mene zanima da li mogu pregled obaviti tamo kod Gl. kolodvora? dobio sam u firmi onaj papit, nešto kao uputnica il tak nešto što je potpisao šef i to me oslobađa plaćanja, ali gore navedena adresa je mirogojska. Hoće li mi priznati to kod Gl. kolodvora? jer mirogojska je zbilja predaleko da pičim pješke... ne znam jel vozi koji bus...
5LO8OD4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2021., 19:43   #7
Bok ljudi. Gdje tocno u Zagrebu se moze obaviti taj sanitarni pregled na koji moram ici s obzirom da sam od firme dobio kao nekakvu 'potvrdu'/papir na koji me oni upucuju i placaju to, moram li se unaprijed najaviti ili sto? inace vec posjedujem tu knjizicu, samo moram rijesiti taj pregled, ima li broj na koji da nazovem za rezervirati?
marino0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:47.