Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2007., 23:39   #1
Question Čemu omalovažavanje ženske visine, odnosno nizine?

Ja sam 165 i nikad nisam bila ziher zasto me ljudi omalovazavaju i imaju neki patronizirajuci stav prema meni, ne svi, ali jedan odredjeni broj pogotovo muskarci....i jos oni koji su se nabacivali. A to sam primjetila i sa drugim manjim curama, bez obzira na njihov opci fizicki izgled, mogle su biti fakat komadi
Doduse u zadnje vrijeme mi se to vise tako ne dogadja, jer sam malo starija . ......

Sad ako neko tako nastupi ja ih odjeb.....
Znam da ispada da je curama u ovoj zemlji visina hendikep ako su nize od 170 recimo. A nikad mi nije bilo jasno zasto....

Moze li mi to netko objasniti? Cak je i prosjecna visina Hrvatice 164 ili 5

Hm.

I zasto vi cure koje ste nize, govorite kao o nekom nedostatku?
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 23:49   #2
i ja sam oko 165, malo vise ali nikad me nitko nije nazvao niskom ni nista slicno... bo
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 23:53   #3
ja sam 166-167 i samnom se uvijek sprdaju..odnosno sprdaju se na racun moje visine. Upadi tipa "E tom cruise je nizi od mousse od čokolade, pa tip je onda patuljak!" i to cure/frendice koje su doslovce par cm vise od mene... znalo mi se dogadat da mi i frendice koje su nize od mene govore "mala", "pa kad si niska"..dobro one su mi to govorile zato kaj sam sitna. ali ove sta su doslovce 3 cm vise od mene uvijek imaju neki spust i to ih uzasno zabavlja...
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 23:57   #4
Quote:
mousse od čokolade kaže: Pogledaj post
ja sam 166-167 i samnom se uvijek sprdaju..odnosno sprdaju se na racun moje visine. Upadi tipa "E tom cruise je nizi od mousse od čokolade, pa tip je onda patuljak!" i to cure/frendice koje su doslovce par cm vise od mene... znalo mi se dogadat da mi i frendice koje su nize od mene govore "mala", "pa kad si niska"..dobro one su mi to govorile zato kaj sam sitna. ali ove sta su doslovce 3 cm vise od mene uvijek imaju neki spust i to ih uzasno zabavlja...

Mislim da su ti frendice ljubomorne na tebe
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 23:58   #5
Meni trener (slovenac) tepa: drobna i zlobna..

.. nikad se nisam smatrala (niti su me drugi smatrali) niskom i jadnom malenom slabom kojoj treba zastita (a definitivno ni ne izgledam tako).. Sasvim se udobno osjecam sa svojih 167.
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 23:58   #6
Nisam to primjetila. Ja sam 170, a medju frendicama sam medju visima, one su sve oko 165 tako da sam stalno okruzena nizim curama. I nikad im nitko nije dobacivo nesto na racun visine. Ja ih cak niti ne dozivljavam niskima...

Ali, zato frendicu koja ima 176 stalno netko podbada, tipovi vani stalno ulijetju sa spikama da zasto visoke cure nose pete...
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 00:07   #7
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Mislim da su ti frendice ljubomorne na tebe
je. imaju na kaj i bit

ma.. ta visina stvarno nema veze, evo recimo ta jedna moja "viša" frendica izgleda zdepastije od mene, patuljcice koja se moze oblaciti u benettonu 012 (ovo zadnje citiram tu doticnu)
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 00:09   #8
Quote:
mousse od čokolade kaže: Pogledaj post
je. imaju na kaj i bit

ma.. ta visina stvarno nema veze, evo recimo ta jedna moja "viša" frendica izgleda zdepastije od mene, patuljcice koja se moze oblaciti u benettonu 012 (ovo zadnje citiram tu doticnu)
a ti si ljubomorna na njihovu visinu i imaš komplekse zbog svoje, isto kao i tince.
super ste
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 00:12   #9
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
a ti si ljubomorna na njihovu visinu i imaš komplekse zbog svoje, isto kao i tince.
super ste
ja sam se zajebavala za ovo kad sam rekla da imaju na sto bit ljubomorne. i da, uvijek sam htjela biti par cm visa, sto je normalno, ali kompleksa nemam.
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 00:14   #10
ja sam također 165 i vječito me sprdaju zbog toga...osim toga, ja sam sva sitna, osim , imam malu kilažu i nosim obuću broj 36...i još k tome imam baby face...tako da svi uvijek misle da sam mlađa...i zajebava me ko stigne, samo se ja srećom ne obazirem...ionako se otrov čuva u malim bočicama
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 00:17   #11
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Ja sam 165 i nikad nisam bila ziher zasto me ljudi omalovazavaju i imaju neki patronizirajuci stav prema meni, ne svi, ali jedan odredjeni broj pogotovo muskarci....i jos oni koji su se nabacivali. A to sam primjetila i sa drugim manjim curama, bez obzira na njihov opci fizicki izgled, mogle su biti fakat komadi
Doduse u zadnje vrijeme mi se to vise tako ne dogadja, jer sam malo starija . ......

Sad ako neko tako nastupi ja ih odjeb.....
Znam da ispada da je curama u ovoj zemlji visina hendikep ako su nize od 170 recimo. A nikad mi nije bilo jasno zasto....

Moze li mi to netko objasniti? Cak je i prosjecna visina Hrvatice 164 ili 5

Hm.

I zasto vi cure koje ste nize, govorite kao o nekom nedostatku?
O čemu ti govoriš?
Osim što si preosjetljiva - pretjeruješ.

Nikad, ali nikad nisam imala dojam da je ijednoj mojoj niskoj frendici to hendikep. Dapače, uglavnom sve uživaju u svojoj minijaturnosti
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 00:19   #12
ja sam cesce primjetila zajeb*** na racun cura koje su preko 180 jer one koje nisu manekenke su cesto premrsave i zdepaste, tipa jako duge noge naspram tijela i slicno a na niske stvarno nikad, valjda se krecem u drustvima di su i decki niski
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 00:20   #13
Išla sam u školu s jednom od 1,60 i svi su je prcali zbog visine i ona je sirota zbog toga toliko bila tužna i non-stop nadurena.
Kaj je najbolje, bila je još jedna niža, od 155, al nju nitko nije dirao i to zato što je znala uzvratiti, ili bi pak sve pretvorila u sprdačinu.
Bilo je još ženski tih gabarita, ali njih isto nisu pretjerano zajebavali. Uhvate se onog tko je najosjetljiviji i samim time dobar materijal za zajebanciju

Prestani se opterećivat pa će prestat i "kritike"
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 00:22   #14
Ja imam 161 i nitko me ne zeza. Kakve vi to frendice imate
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 00:29   #15
Samo da dodam: moja frendica je 158 i jedna od najljepsih cura koju poznajem. Sitna je i skladna, s prekrasnom facom i oblinama- prava dzepna venera.
Decko joj ima 190..
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 00:30   #16
njeh blago frendici ja nemam oblina, odnosno, imam nest malo, mrsave predugacke ruke, pretanka bedra.. i onda sve skupa djelujem bas ubogo, malo i siroto
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 00:31   #17
Quote:
Torma kaže: Pogledaj post
Samo da dodam: moja frendica je 158 i jedna od najljepsih cura koju poznajem. Sitna je i skladna, s prekrasnom facom i oblinama- prava dzepna venera.
Decko joj ima 190..
Moja sestra ima 158 i isto je

Uglavnom dosta niske cure imaju dosta visoke dečke
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 00:40   #18
Quote:
tince kaže:
Cemu omalovazavanje zenske visine, odnosno nizine?
.....
ma daj, to je tvoj problem sto tako sebe dozivljavash.
Imam sestru koja je 162cm i nikad ju nisu pogadjale te opaske a kasnije je nitko nije ni zezao. Ako ti znash sta si i znash postaviti ljude na njihovo mjesto onda necesh imati problem.
Plus imam prijateljicu koja je valjda 155, zapravo sve frendice su mi prilichno niske i ni jedna to ne shvata hendikepom niti se obazire na to sto eventualne budale pricaju.
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 00:46   #19
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Uhvate se onog tko je najosjetljiviji i samim time dobar materijal za zajebanciju
Tako je meni jedna zlobnjaca znala reci da sam prevelika za tako mekani glas

Poenta: kad je netko kreten i hoce da te zeza uhvatit ce se za bilo sta.
Ili im vratite istom mjerom ili ih ignorirajte, prestat ce im ciniti zadovoljstvo.
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 00:58   #20
Quote:
kachunchica kaže: Pogledaj post
ma daj, to je tvoj problem sto tako sebe dozivljavash.
Imam sestru koja je 162cm i nikad ju nisu pogadjale te opaske a kasnije je nitko nije ni zezao. Ako ti znash sta si i znash postaviti ljude na njihovo mjesto onda necesh imati problem.
Plus imam prijateljicu koja je valjda 155, zapravo sve frendice su mi prilichno niske i ni jedna to ne shvata hendikepom niti se obazire na to sto eventualne budale pricaju.

Ma istina, samo sto ja zapravo nikad nisam imala komplekse zbog visine niti sam se osjecala tako.....a opet sam nalijetala na kojekakve opaske.....neke su stvarno bile gadne i nicim izazvane.....niti sam se ja u drustvu tih ljudi drzala ko mizerija......

Tako da mi je
tince is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:37.