Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2013., 19:08   #6381
Quote:
eusebiozg kaže: Pogledaj post
imam opciju uzet apartman u centru grada s pogledom na zadarski most i stari dio grada.
e sada, koliko su udaljene dobre plaže, dobra zajebancija na večer? dakle, volim gužvu, noćne klubove, after beach partye i slične sodoma i gomora zajebancije.

da li mi treba auto za sve to ili se može pješice to sve obavit. hvala
to ti je super. dobre plaze su ti borik diklo (ali ne dio od falkensteiner, meni je tamo preguzvasto a more je ful mutno i odvratno) - dakle prodes yachting i samo ravno, nakon par minuta hodanja s live strane imas baracuda bar, onako je malo divlje, ima borova sumica meni je tamo super.
za ovu plazu od centra bi trebao auto. ako se odlucis setat, onda ides obalom kneza brane/trpimira i racunaj na jedno 30 minuta hoda sto bas ne savjetujem.

a imas i brodaricu, plaza marex, to mozes i pjeske uz obalu samo. samo ta nije bas razvikana i uglavnom su domaci tamo.
do tamo mozes pjeske istim putem, ona ti dode na pola puta za plazu diklo. do tam imas 15 min pjeske.

nekad za promjenu mozes do kolovare.

Quote:
Monsuni kaže: Pogledaj post
Di mogu napunit boje za printer? Jeftino
mozes na kalelargi, tj prodes prolaz od siroke ulice prema knezova subica bribirskih. tamo imas ducan s komp opremom i punjenja.
noelle page is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 20:38   #6382
Quote:
noelle page kaže: Pogledaj post
to ti je super. dobre plaze su ti borik diklo (ali ne dio od falkensteiner, meni je tamo preguzvasto a more je ful mutno i odvratno) - dakle prodes yachting i samo ravno, nakon par minuta hodanja s live strane imas baracuda bar, onako je malo divlje, ima borova sumica meni je tamo super.
za ovu plazu od centra bi trebao auto. ako se odlucis setat, onda ides obalom kneza brane/trpimira i racunaj na jedno 30 minuta hoda sto bas ne savjetujem.

a imas i brodaricu, plaza marex, to mozes i pjeske uz obalu samo. samo ta nije bas razvikana i uglavnom su domaci tamo.
do tamo mozes pjeske istim putem, ona ti dode na pola puta za plazu diklo. do tam imas 15 min pjeske.

nekad za promjenu mozes do kolovare.



mozes na kalelargi, tj prodes prolaz od siroke ulice prema knezova subica bribirskih. tamo imas ducan s komp opremom i punjenja.
nije plaza marex nego plaza jadran
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 07:49   #6383
Quote:
noelle page kaže: Pogledaj post

...

mozes na kalelargi, tj prodes prolaz od siroke ulice prema knezova subica bribirskih. tamo imas ducan s komp opremom i punjenja.
Tamo sam već punila i bila sam jako nezadovoljna pa zato i pitam
__________________
.
Monsuni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 13:15   #6384
Quote:
revo kaže: Pogledaj post
nije plaza marex nego plaza jadran
nije niti baracuda bar...nego bamboo bar...hahahaha
TomZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2013., 22:44   #6385
Zanima me ako netko mozda iznajmljuje garsonijeru/mali stancic sa kuhinjom i kupaonicom sa perilicom rublja na području Zadra.. ne treba biti nista posebno.. pa ako netko iznajmljuje ili zna nekog molila bih da mi javi na pm.
Hvala

Isprike ako sam fulala temu
zlatna_libica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 07:40   #6386
Mislim da ces vise uspjeha imati ako pitas na pdf-u turizam.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 15:12   #6387
dobro, je li ima koga da je na BOriku ovih dana?
Bistrooki Mutna Vida is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 22:09   #6388
Quote:
Bistrooki Mutna Vida kaže: Pogledaj post
dobro, je li ima koga da je na BOriku ovih dana?
kuda ovo vodi?!
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2013., 11:49   #6389
Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
Imam obavijest što se tiče kratkoročnog posjeta Dugom otoku, za one koji traže izletić, a ljetuju u Zadru...
Postoji mogućnost da dođete pješice na Dugi otok(katamaranom ili brodom) i dogovorite smještaj u mjestu Luka(tamo je maleni kamp(Kamp Dugi otok) ako netko još ne zna ), postavite svoj šator, ili izaberete već postavljeni(za 65kn po osobi) i recepcioner će vas odvesti do Saharuna i natrag(po dogovoru oko vremena kada želite da vas odveze i doveze) za 30kn.
Okupate se, ispečete roštilj(super je za grupe mladih ili parove i one koji ne traže fancy smještaj), a možete dogovoriti i posjet Parku prirode Telašćica ili odabrati neki datum kad je koja fešta po otoku pa dogovoriti prijevoz i za to.

Sljedeći dan opet iz Luke autobusom do katamarana ili broda i natrag u Zadar.

Na taj način su troškovi i smještaja i prijevoza za jednu osobu:

30kn za katamaran od Zadra do Dugog otoka
30kn za Saharun(i tamo i natrag, dočekat će vas kada siđete s katamarana)
65kn za smještaj u kampu u Luci
12kn za autobus od Luke do katamarana
30kn za povratak katamaranom od Dugog otoka do Zadra

Sveukupno oko 170kn, dva dana na Dugom otoku, i smještaj i prijevoz uz mogućnost roštilja(ako vam se ne da peći, u blizini kampa je malena konoba, a ako vam se ni to ne da ili nemate para, u blizini kampa je i dućan i od ove godine fast food)

Pa eto, tko želi, neka mu je ugodan odmor!

Pozdrav,

zainteresirana sam za ovaj izlet, ako nam možete nešto više reć, odnosno koga moramo kontaktirat?
Hvala
natalija26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 02:27   #6390
Quote:
revo kaže: Pogledaj post
kuda ovo vodi?!
u bor!
TomZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 11:43   #6391
Treba mi neka aktivnost gdje je stalan protok ljudi

Nešto gdje ću poslije posla doći u društvo puno ljudi, gdje ću eventualno naći nekog za popit kavu i sl.
Nisam baš trenutno za stanje samoće, a svi moji su negdje po Dalmaciji razbacani.
Bilo sport, bilo nekakva aktivnost, čisto da se osjećam relativno dobro i zadovoljno sa sobom.
Hvala
__________________
.
Monsuni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 13:04   #6392
Quote:
Monsuni kaže: Pogledaj post
Treba mi neka aktivnost gdje je stalan protok ljudi

Nešto gdje ću poslije posla doći u društvo puno ljudi, gdje ću eventualno naći nekog za popit kavu i sl.
Nisam baš trenutno za stanje samoće, a svi moji su negdje po Dalmaciji razbacani.
Bilo sport, bilo nekakva aktivnost, čisto da se osjećam relativno dobro i zadovoljno sa sobom.
Hvala
ako nadjes to....javi!
TomZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 14:58   #6393
ide li ko sutra na Grdovića ?
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 15:07   #6394
Quote:
strangerr kaže: Pogledaj post
ide li ko sutra na Grdovića ?
Što opet negdi časti cilu večer
__________________
.
Monsuni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 21:13   #6395
Trebam malu pomoć . Imam neku ponudu za apartman u Zadru na Stanovima, gdje se to naselje nalazi točno? nemogu baš naći na google mapsu.
koliko ima do najbliže plaže,dali je daleko?
asdfghh11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 21:20   #6396
Quote:
asdfghh11 kaže: Pogledaj post
Trebam malu pomoć . Imam neku ponudu za apartman u Zadru na Stanovima, gdje se to naselje nalazi točno? nemogu baš naći na google mapsu.
koliko ima do najbliže plaže,dali je daleko?
morat ces taksijem do plaze, ili ces krepat dok dodjes do nje po ovim vrucinama. Stanovi su poprilicno daleko od bilo kakve plaze...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2013., 18:45   #6397
Molim vas imena pouzdanih turistickih agencija za privatni smjestaj (par noci). Dolazim kasno popodne pa da ne lutam po gradu. Bilo bi pozeljno da nude bas centar zadra (ili borik, diklo). Ima li uopce trenutno slobodnih soba?
Hvala
P.s. Turisticka zajednica ne odgovara na telefon

Zadnje uređivanje tomorrow2 : 10.08.2013. at 18:54.
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2013., 22:35   #6398
Quote:
Igneos79 kaže: Pogledaj post
morat ces taksijem do plaze, ili ces krepat dok dodjes do nje po ovim vrucinama. Stanovi su poprilicno daleko od bilo kakve plaze...
a busevi ne voze!??.za 10 min.busom je na kolovarama..
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.

Zadnje uređivanje penzl : 10.08.2013. at 22:50.
penzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2013., 22:57   #6399
Quote:
penzl kaže: Pogledaj post
a busevi ne voze!??.za 10 min.busom je na kolovarama..
radije dam des kuna vise za taxi
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2013., 23:01   #6400
Quote:
Igneos79 kaže: Pogledaj post
radije dam des kuna vise za taxi
u cemu je razlika,osim u lovi?
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:55.