Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2004., 20:00   #341
Quote:
placebo kaže:
nisi ti pio kavu s placebom, nego sa šlagom od bunike... ako si ti glavni *ebač foruma, onda sam ja zgodna k'o što soylent priča
Pa zgodna si ti.

Da nemaš tu jezičinu, udala bi se ti davno.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2004., 20:02   #342
Re: Re: Re: Re: ZAŠTO ME BRIŠETE-OPET!!!!!!!

Quote:
brko kaže:
Vidiš!,to meni živce vadi;napišem lipo i nadugo a nestane...
Evo i ova ovde tema je ko biva moja a nema veze s onim što sam ja ,u ko biva uvodnom,postu napiso.
Ama baš nikakve.
Ili ,ako nisam u pravu zašto neki od moderatora nisu osvrnuli se na to....
Niko ni mukajet.
A moje pismo je naslovljeno _zasto me brišete-opet_ dok se tema zove ...
Evo primjera:
Opišem nadugo i naširoko način vladanja Franje T. i utvrdim kako su on i skutonoše mu opljačkali (pomogli u pljačkanju ) Hrvata i Hrvatske
-upis biva izbrisan uz objašnjenje amo sud može
ustvrditi jel neko pljačkaš ili nije...

Jel po toj logiki treba zabranit raspravu o Isusu jer znanost nema dokaza o postojanju mu
Ili zabranit raspravu o analnom sexu jer crkva je protiv toga....

A lipo piše u uvodu foruma kako svak odgovara za ono što piše ako je po zakonu i ustavu....
A nek me tuđmanovi ;baš, tuže

BRKO, LEGENDO!!!
DOLI MODULATORI TERORSTI!!!
NA LED S NJIA!!!


A sad, cuj, ako ti je IP adresa negdi iz Srbije, a postas o Tudjmanovoj pljacki, to bi more bit objasnilo zasta te modovi brisu
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 04:40   #343
Quote:
soylent kaže:
gle, stg, ti si zaista zadnji koji bi trebao govoriti o povlacenju po dnu. zakaj? vidi dolje, da ti ne ponavljam pricu.
Soy, tetki ti ga kresnem u ruku, i tebe je navukao da ozbiljno repliciras.
BladeRunner is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 07:56   #344
Re: Re: Re: Re: ZAŠTO ME BRIŠETE-OPET!!!!!!!

Quote:
brko kaže:
Vidiš!,to meni živce vadi;napišem lipo i nadugo a nestane...


Pssssssst, brko, pajdo. Moraš bit on line kad stisneš "Pošalji odgovor"

:klap: :klap: :klap:
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 10:11   #345
Quote:
BladeRunner kaže:
Soy, tetki ti ga kresnem u ruku, i tebe je navukao da ozbiljno repliciras.
ajde kaj je mene navukao...

stani!!!
ti si desnicar, koji ne voli ove domace desnicare... hmm... kaj sad da radim?! htio bih te izvrijedjati, a ne znam kako... stg veli da nemam muda, pa mozda... blejd! ti... ti... ne ide, sori...


elem, nije bed kaj je mene navukao, nego tipcina ozbiljno misli da bi njegova- kaj ono?-"principijelnost", "cvrstina", "odgovornost" i, KAJ JE NAJVAZNIJE, hrabrost bili glavni aduti... a neki ovdje to puse...
neka, "svakome prema zasluzi, od svakoga prema mogucnostima".
e, jes tito bio pravi coek!
ili je to bio lenjin? ne?
stanjin?
kardelj? jok?
njofra?
moze pomoc publike? zovi? 50:50?
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 16:26   #346
Quote:
soylent kaže:
sori, ne sjecam se. moze rikol?
može kad i ako nađem. neki topik o iraku u zadnjih tjedan-dva.


Quote:

a ti mislis da ja toga nisam svjestan?! pa, otkad si ti na forumu, junacino od 5 nickova?!
sori, ne sjećam se koji nickovi? može rikol?

Quote:

zar ti mislis da se ja nisam nacitao najgorih uvreda od strane injka, majkija, vuce, jasenovca, ndh+njemacke/eurohertza, croatiemaga, imaoca, pa cak i onog flooda, srpskog makro/mikroekonomskog strucnjaka...? i kaj bi sad trebao? biti kao ti?! boze sacuvaj.
zašto onda inzistiraš da ja budem kao ti? ak je tvoj izbor žvaliti se sa tommy gadom, dozvoli da ja za sebe kažem nein, danke!

Quote:

friku, pa ti si OTVARAO topice o nepodnosenju nezagrepcana, "dinaroida", hercegovaca! demokrato sa mudima.
ako se ne sjecas, na jednom tvom topicu smo te "cak" i oranghinha i ja "upozorili" da smanjis dozivljaj, jer zvucis poput najgorih desnicara.
da, i? u ludoj kući..pa kaj onda? potpisujem bilo koju humoresku iliti topik koju sam naštancao u LK. nego, kaj vas dva (očito ne možeš stajat sam pa u cijelu stvar ulvačiš i vitaminka) ti i vitaminko predstavljate? konkretno koga? UN? vojsku spasa? greenshit? jehovine svjedoke? buncaš soy, buncaš

Quote:

i ti bi htio podrsku za moderatora? kaj se mene tice, to bi bila veca greska nego da se moderaturom bavi fasitoidnoi frik poput injka. ali, boli me racku, ako netko i proguta tvoju spiku...
jesam li tebe, baš tebe ikad pitao? kaj mene briga kaj ti misliš. ja imam svoje glasače, ti svoje.
kad smo već kod tog...
molim drugarice i drugove da pomno pročitaju gornju izjavu druga soya: u njoj je definisan njegov glavni problem - bolesna ljubomora i zavist. drug soy bi želeo da se samo on kandidiše za moderatora i potom pitanju ko šta sam drug soy reće, puca mu kara u toj meri da će ćak da pristane da ceo forum zaveje crni mrak fašizma tako šta će da dozvoli drugu inkviju da ga moderiše, sve,sve samo kako bi docnije lično on soy mogao da dođe i da zaseje kao žarko sunce slobode. druže soy, keve vam, mnogo ste iskvareni!


Quote:

ma, daj skini se, specijalce sa mazdom 6. imati muda treba za prave stvari. za ovo?! kaj je tebi?!
jadno razmišljanje. ispada da si na razini raznih LJBB,hehehhihihi i ostalihi koji su popušili mazdu i specijalca.... i ne samo to neg mi podlo kvariš zabavu. ti stvarno, stvaaaarno misliš kako bi na forumu napisao što vozim? si stvarno u stanju povjerovati da pomisliš da bi sa 24 godine imao iza sebe burnu profesionalnu vojničku karijeru u specijalnim snagama ili što već? jadno, soy...ali izvrstan primjer ljudske prirode,,,kad se čovjek polakomi (u ovom slučaju ti za moderatorskim mjestom, btw, nisi jedini) onda logično i suvislo razmišljanje prestaje...

Quote:
citaj s usana: drugi dan foruma ne bi docekao nitko tko propagira ili tolerira netoleranciju po zemljposnoj, vjerskoj, nacionalnoj osnovi. vrijedjanje roditelja: kod mene ne bi bilo upozorenja poput pallasovih ili gazdinih. ban. trenutno. no, kaj vrijedi, kad se drugi dan pojavite sa jos mastovitijim nickovima i jos goorm spikom...
mdaj..kom prodaješ fore...pa ti ne bi bio u stanju nikog opomenuti, a kamoli zbanati...

Quote:
kaze covjek, koji - jos jednom!- otvara topike u kojima ih "ljevicari" upozoravaju na fasistoidni stih. luzeru bolesni.
ne smatram se ljevičarem niti sam se ikad smatrao. ja sam liberal, to stoji, ali i legalist. neke socijalne ideje uopće ne podržavam, a što se tiče klasičnih ljevičarskih stavova, tu se nalazim na dobrom odstojanju. no, istovremeno ja sam antifašist i borac za ljudska prava. kao takav naravno da ću uvijek dolaziti u sukob sa desnicom , ali i ljevicom. kad se tome doda moj proamerički stav (ovo se više tiče načelno njihovog načina života neg konkretno politike ove ili druge administracije) broj istomišljenika na forumu mi se automatski smanjuje na dva-tri. get it? nisam ni mislio.



Quote:
powerlock, iako je jedan od onih, koji mi je ponudio pomoc pri "obracunu" sa onom naci balavurdijom od kojih sam popusio batine ("pajdo" jos jednom tenks, no stvar je skulirana), je placebo znogirao iz razloga, koliko je meni poznato, powerlockovih rigidnih shvacanja musko-zenskih odnosa.
ne bih rekao. powerlock nije od onih koji bi dopustili da mu neka goca-droca maše mrkvom pred nosom. goca-droca pak, naučena manipuliranju okoline, je tu borbu za vlast u DK-u...nazovimo je tako, željela prikazati kao sukob nje (progresivne, moderne desničarke iliti desničarke sa srcem) i powerlocka (staromodnog, patrijarhalnog desničara). kao i obično goca-droca podmeće.

Quote:
samo mi nemoj reci da je TEBI stalo do romske djece?! barem ne covjeku poput tebe, kojemu je kakti stalo do romske djece, a istovremeno diskvalificira forumase prema kraju iz kojeg potjecu...
kao što rekoh, nisam verbalno počastio niti jednog jedinog forumaša a da mi isti nije nešto prvi napisao (negativno, naravno). ponovo te lijepo molim da pronađeš slučaj iz kojeg se vidi kako ja prvi napadam i vrijeđam. ukoliko ne možeš pronaći takav primjer, još lijepše te molim da začepiš sa širenjem dezinformacija.
što se tiče romske djece, do njih mi je stalo kao i do svakog drugog djeteta kome su uskraćena ljudska prava. nažalost, pošto su romi najnezaštićenija grupa u društvu naravno da će uživati moje specijalne simpatije.

Quote:
btw,
cist za moj info, sa koliko si roma u zivotu pricao, zivio, isao u razred? da li znas kako o oni razmisljaju? o bilo cemu? jesi bio uz kuci ijednoga od njih?
mislim da razmišljaju kao i svi drugi ljudi na svijetu. ili želiš implicirati da razmišljaju na nekoj razini amebe samo zato jer imaju "peh" biti malo tamnije puti i zvati se ramiz? ah, da,....kužim TI si poznavatelj roma i romske kulture..jer bože moj, ipak si ti autor nebrojenih humoreski u kojima sa puno takta, ljubavi i topline dotićeš problematiku roma u hrvatskoj.

Quote:
u onom tvog topiku o "apartheidu" u medjimurju, sjecam se da je placebo predocila primjer iz njene neposredne okolice. u ostatku topika, ne sjecam se da sam vidio i tracak rasizma... ako zelis, reaktiviraj ga, pa cemo ispocetka.
topik još postoji na forumu, pa čitaj kaj placebo piše.
placebo i romi

Quote:
medjimurje je sramota. ali iz jednog slucaja slagati generalnu sliku o hrvatskoj kao leglo "apartheida" je pokvareno. i samo tebi svojstveno.
međimurje je bio eklatantan primjer, jer baš u međimurju živi velika romska zajednica, ali njihova se prava krše širom zemlje u kojoj i ti i ja živimo. dan danas i upravo dok ovo pišem nebrojena romska djeca proživljavaju nepravdu samo zato jer su romska. njih nitko ne štiti, niti jedna institucija u državi, a ti , zajedno sa svojim fašistoidnim pajdama pozivaš na red mene koji se usudio napisati o tome mali člančić? imam puno pravo dati toj temi naziv apartheid u hrvatskoj, jer apartheid u hrvatskoj je realnost.nekome je taj naslov smetao. jer ružno je govoriti istinu o svojoj zemlji, ružno.
romi su ugroženi, srbi su ugroženi, žene su ugrožene, homoseksualci, penzići su ugroženi kao i sve druge vrste manjina, bilo po etničkoj ili nekoj drugoj "različitosti".


Quote:
nazvati nekoga rasistom zato sto kaze da poneki rom smrdi ( a bog zna da ima medju njima onih koji smrde do jaja.

a što je smrad ako ne rezultat bijede? materijalne, socijalne bijede? zar misliš da ljudi smrde zato što to žele? ili zato jer nemaju za sapun, nemaju vode, nemaju odjeće, nemaju prostora,ne znaju za bolje? zar je siromaštvo nešto na osnovu čega ćeš tvrditi da jedno dijete vrijedi manje od drugoga? zar je "smrad" nešto radi čega ćeš onemogučiti djeci šansu za jedini izlaz iz te bijede - šansu za školovanje? možda ima roma koji "smrde do jaja" no taj se smrad da oprati, ali za smrad iz crnih duša poput tvoje nema sapuna ni u čistilištu.


Quote:
sluzis na sramotu. da se posluzim tvojom "`48-komesarstinom": tvoj "drustveno-politicki rad" je na stranputici. a sve ono sto se moze pripisati vecini zescih desnicara (zamisli samo, imam odlicnog prijatelja desnicara, kojemu Otac, Tlo, Bog, Obitelj, Profit nisu zivotna odrednica) je kod tebe tako lako prepoznatljivo:
- generaliziras i uopcavas (romi /hrvati, partizani/ustase., branitelji/pljackasi);
- sovinisticka spika (topici o imocanima i nezagrepcanima);
- neprincipijelnost (pravis razliku izmedju zlocina samo prema boji uniforme koja ga je izvrsila. antifasist? tja.)
pošto vidim da ne čitaš pažljivo moje prijašnje odgovore tebi a vidim isto tako da si na sebe preuzeo i ulogu svojevrsnog glasnogovornika lude kuće uz časne funkcije koje već obnašaš ( glavni jebač foruma, salonski ljevičar, show room intelektualac, PRAVI i JEDINI LICENCIRANI u zemlji poznavatelj roma i ljudskih prava te zdravko tomac IMF ljevice), mogu samo ponoviti da me NE zanima kome "služim na sramotu" jer na forumu nastupam solo, dakle, pišem isključivo u svoje ime. ljevičarem se ne smatram niti se smatram pripadnikom bilo kakve grupe, bilo virtualne ili stvarne. prema tome, bio je to tvoj još jedan očajnički pucanj u prazno
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 13:09   #347
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
.

a što je smrad ako ne rezultat bijede? materijalne, socijalne bijede? zar misliš da ljudi smrde zato što to žele? ili zato jer nemaju za sapun, nemaju vode, nemaju odjeće, nemaju prostora,ne znaju za bolje? zar je siromaštvo nešto na osnovu čega ćeš tvrditi da jedno dijete vrijedi manje od drugoga? .
a ti mislis da ja to ne kuzim, bez da sebe, kako impliciras, drzim nekakvim poznavateljem romskih autenticnih tajni i nacina zivota. lupetalo. poznajem ih, ali iz tvojih usta receno izgleda dijabolicno...
i prvo: da si smjesta izbrisao ono sranje iz svog siga, jer ovako izvuceno iz konteksta (ti si u tome fakat pravi majstor!) je diskvalifikacija najgore vrste. ako toliko drzis do dosljednosti, onda dodaj i ostatak citata.
no, s druge strane, mozda kad frik poput tebe pocasti na taj naicn, to mi moze samo goditi...


gdje sam ja tvrdio da su romi i zbog cega manje vrijedni?!
pa, some, ja gotovo da sam zivio medju njima. ne u njihovim cergama, ali JA sam sa njima razgovarao, slusao njihove probleme, jeo iz istog tanjura, a prije krao jabuke i bjezao do murje... ja znam kako prosjecan rom razmislja, pa i onome sranju iz medjimurja... i zbog milion drugih razloga nemas ni najmanje pravo kad tvrdis da sam u stanju nekog roma smatrati manje vrijednim.
ako si i naprdio toliko koliko kazes da imas (na tvoju ironiju o mazdi i specijalcima, sam samo odgovorio drugom ironijom), to ti ne daje za pravo da lupas na ovaj nacin.

promijeni sig.


Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
.
sori, ne sjećam se koji nickovi? može rikol?
ne pravi se budaletina.


Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
.
zašto onda inzistiraš da ja budem kao ti? ak je tvoj izbor žvaliti se sa tommy gadom, dozvoli da ja za sebe kažem nein, danke!
i ti forumase prozivas zbog (ne)logike u njhovim postovima?!
meni je vec dosadilo pitati te: gdje ja inzistiram da budes kao ja?!



Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
.
da, i? u ludoj kući..pa kaj onda? potpisujem bilo koju humoresku iliti topik koju sam naštancao u LK. nego, kaj vas dva (očito ne možeš stajat sam pa u cijelu stvar ulvačiš i vitaminka) ti i vitaminko predstavljate? konkretno koga? UN? vojsku spasa? greenshit? jehovine svjedoke? buncaš soy, buncaš
ne samo u ludoj... tvoja nesnosljivost nezagrepcana je vec legendarna.

oragnhinha je spomenut samo iz jednog jediong razloga: da ti skrenem paznju da je i covjek, koji se nadobivao najgorih etiketa od strane desnicara, skuzio koliki rasizam sipas.
dakle, ne mogu jednostavnije, ako covjek poput oranghinhe ili moje malenkosti, koji su valjda iz nekoga bolesnog razloga, ovdje, od samoga pocetka ovoga foruma, "prepoznati" kao "srbofili", "izdajice", "ljevicarska gamad", "jugonostalgicari", "antihrvati" i slicno, u tvome postu, mislim o thompsonu ili nekoj hercegovina/zagreb topiku, skuze koliko si fulao, i na sto licis, onda to nesto govori. jer, smo ISTU spiku culi od radikalnih desnicara na nas racun. nemre jednostavnije...

i ne budali, ne smatram ni sebe, ni oranghinhu referencom.
lonely rider se moze biti na milion nacina. ali tvoj nacin, gdje kao fol, zeke-peke radi seres po drugim forumasima na nacin zadnjeg ultra-desnicara je smrdljiv.

Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
.
jesam li tebe, baš tebe ikad pitao? kaj mene briga kaj ti misliš. ja imam svoje glasače, ti svoje.
kad smo već kod tog...
molim drugarice i drugove da pomno pročitaju gornju izjavu druga soya: u njoj je definisan njegov glavni problem - bolesna ljubomora i zavist. drug soy bi želeo da se samo on kandidiše za moderatora...
jedan tren izgledas da znas sto govoris, a vec slijedeci spadnes na nivo konstrukcija polupismenog paranoika, zamaskiran u sarenu kvaziduhovitu folijicu.
meni je vec smjesno, no: okani se vec filmova o mojoj moderatorskoj ambiciji na ovom forumu.


Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:


mdaj..kom prodaješ fore...pa ti ne bi bio u stanju nikog opomenuti, a kamoli zbanati...
krivo, serife! ovaj podforum bi drugi dan prestao postojati. a vjerojatno bi slobodoljubiv i demokratski svijet bio uskracen i za tvoje trlj-mrlj nadahnute svinjarijice nagnojene hitlerstinom iz maloga sokaka...

Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:


ne smatram se ljevičarem niti sam se ikad smatrao. ja sam liberal, to stoji, ali i legalist. neke socijalne ideje uopće ne podržavam, a što se tiče klasičnih ljevičarskih stavova, tu se nalazim na dobrom odstojanju. no, istovremeno ja sam antifašist i borac za ljudska prava. kao takav naravno da ću uvijek dolaziti u sukob sa desnicom , ali i ljevicom....
nisi skuzio moje ljevicare u navodnicima? iako si bijesan, valjda nisi glup... opet moje forumasnje bez jaja... kaj cu kad imam dobar uzor.

ako te ja, kao ljevicar u navodnicima, upozorim da si pretjerao, a ne priljepim ti kojesta, ne znaci da sam te strpao medju "svoje". taman posla.


Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:

što se tiče romske djece, do njih mi je stalo kao i do svakog drugog djeteta kome su uskraćena ljudska prava. nažalost, pošto su romi najnezaštićenija grupa u društvu naravno da će uživati moje specijalne simpatije.
sacuvaj boze tvojih simpatija.
to mi vuce na onu medicnisku sestru, koja je sa cerom od uha od uha uspavljivala neizljecive bolesnike...


Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:


topik još postoji na forumu, pa čitaj kaj placebo piše.
placebo i romi
na taj sam i mislio. kako rekoh, gdje je tu placebin rasizam?
no, tvoga generaliziranja, konstrukcija i uopcavanja koliko hoces: od spocitavanja moderatorima zbog njihove "neprincipijelnosti" , koji su, unatoc tvojim fantazmagorijama, brisali i fasistoidne desnicarske postove. bas kao i neke od tvojih, koju su od prve recenice svadjalacki intonirane; od proglasavanja cijele hrvatske leglom "apartheida", a da nisi ni pokusao produmati placebin "prakticni" primjer. istina, jedna lasta ne cini proljece. no, probaj to primjeniti i na svoje generalizirajuce postove...

kako sam gore i rekao, nemas dvije kvrge o "stanju na terenu"... ili imas, pa se pravis lud. podsjecas me na nase gastice, kojima nas porez nije dovoljno domoljuban, a da ih ne jebe ziva sila sa trga sv. marka...

kako bilo, ispravljati krive drine, kojih u hrvatskoj ima, kao problem segregacije u medjimurju, problem nekaznjenih ratnih zlocina, problem imovine srpskih povratnika, problem nesankcioniranog gospodarstvenog kriminala, prblem hdz-ove hipokrizije, na tvoj nacin, nacin pobjesnjelog harambase, koji bi sve sveo pod jedan nazivnik i proveo svoje "konacno riješenje"...
sva sreca da je ovo samo forum, pa ne mozes odgovarati za svoje navode. zapravo, bio je jedan forumas iz dubrovnika koji je zavrsio na sudu...
ni u ludilu ne bih htio da me uzmes za patronizirajuceg tipa, ali kako je i bare rekao: "...kad si panker u 40-oj ispadas budala...". tako da te, unatoc svemu, jos nekako mogu i progruntati...

Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:

pošto vidim da ne čitaš pažljivo moje prijašnje odgovore tebi a vidim isto tako da si na sebe preuzeo i ulogu svojevrsnog glasnogovornika lude kuće uz časne funkcije koje već obnašaš ( glavni jebač foruma, salonski ljevičar, show room intelektualac, PRAVI i JEDINI LICENCIRANI u zemlji poznavatelj roma i ljudskih prava te zdravko tomac IMF ljevice),
koliko nisko ti mozes pasti? o cemu ti lupas? probaj se drugi put, kad te uhvati taj zivahan tok misli, malo obuzdati. ovo bi cak bilo i duhovito, da nije kretenski... ako te toliko diraju te moje "humoreske pune topline" za cigansku bracu, koji ***** onda postiras u istima?
mislim, meni ako nekaj smrdi, ne probam jesti da skuzim da je govno. stoga, moje cigansko "glasnogovornistvo" ostavi na miru. valja?

kako bilo, kao sto rekoh, bolje poznajem od tebe kako prosjecan rom razmislja. jeftino politikantstvo na racun te neduzne djece vidim da je dobio i svoju virtualnu formu... ili promijeni nacin, pa cu te ozbiljno shvatiti.
a "modus oprenadi" zescih desnicara, koji ti je izlika da postanes gori od njih, zakaci o klin... osim ako ne zelis biti jos gora zivotinja.

Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:

mogu samo ponoviti da me NE zanima kome "služim na sramotu" jer na forumu nastupam solo, dakle, pišem isključivo u svoje ime. ljevičarem se ne smatram niti se smatram pripadnikom bilo kakve grupe, bilo virtualne ili stvarne. prema tome, bio je to tvoj još jedan očajnički pucanj u prazno
ti si se davno svrstao.

tko je uopce rekao da ikome sluzis na sramotu? sva sreca da si ti samo svoj... no, i to si sve manje...

Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:

kao što rekoh, nisam verbalno počastio niti jednog jedinog forumaša a da mi isti nije nešto prvi napisao (negativno, naravno). ponovo te lijepo molim da pronađeš slučaj iz kojeg se vidi kako ja prvi napadam i vrijeđam. ukoliko ne možeš pronaći takav primjer, još lijepše te molim da začepiš sa širenjem dezinformacija.
ne govorim ti o prvoj drugoj, trecoj lopti... govorim ti o postovima u kojima sam procitao tvoje fasisticke svinjarije glede njihovog porijekla. a bilo ih i u ludoj i u "normalnoj"...
a da ih je bilo i samo u "LK", iz te zajebancije moze se stosta iscitati...

i kaj te, na koncu, boli kaj neka "trendy-pickica" misli o tvojoj (anti)fasistoidnosti?!
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2004., 15:05   #348
Quote:
soylent kaže:
ajde kaj je mene navukao...

stani!!!
ti si desnicar, koji ne voli ove domace desnicare... hmm... kaj sad da radim?! htio bih te izvrijedjati, a ne znam kako... stg veli da nemam muda, pa mozda... blejd! ti... ti... ne ide, sori...
Ajsa ti je desnicarka.
BladeRunner is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:37.