Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2004., 15:47   #81
Quote:
IvoLolaRibar kaže:
dovoljno je da ga potražiš u SRCE-u....on je tamo portirčić...vidjet ćeš ga kako sjedi u limenoj kabini kod ulaza...i otvara vrata...jadno

Pa čekaj... jel frajer znanstvenik ili portir u srcu?
__________________
Pustinjska lisica je rekla.
Erwin Rommel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 09:38   #82
Brankica srce, jesi platila PDV? I ti stara orujunasino? Nemojte se zajebavati...trebamo dobiti regres u kolovozu!
Insider is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 12:07   #83
Quote:
Insider kaže:
Brankica srce, jesi platila PDV? I ti stara orujunasino? Nemojte se zajebavati...trebamo dobiti regres u kolovozu!
Takvi jedino mogu dobiti sredstvo za izbijanje očiju!
Ironside is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 12:49   #84
Quote:
Ironside kaže:
Takvi jedino mogu dobiti sredstvo za izbijanje očiju!

Pa vi prijetite ljudima??? Koliko sam ja shvatio, to nije dopušteno niti u LK. Da sam Brankica, sad bih već u Knjizi žalbi tražio ban za vas. Međutim, kako nisam, neću, pače, držim da ste sami sebi najbolja antireklama.
__________________
Pustinjska lisica je rekla.
Erwin Rommel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 13:38   #85
Quote:
Erwin Rommel kaže:
Pa vi prijetite ljudima??? Koliko sam ja shvatio, to nije dopušteno niti u LK. Da sam Brankica, sad bih već u Knjizi žalbi tražio ban za vas. Međutim, kako nisam, neću, pače, držim da ste sami sebi najbolja antireklama.
Herr Feldmarschal, zar je moguće da ste vi toliko neinformirana osoba da ne znate onu narodnu: "Eno ti magareći ***** da si izbiješ oči!". Jer, Herr Feldmarschal, kad vas nasade na taj objekt, oči vam ispadnu iz duplji.
Ironside is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 13:58   #86
Quote:
Ironside kaže:
Herr Feldmarschal, zar je moguće da ste vi toliko neinformirana osoba da ne znate onu narodnu: "Eno ti magareći ***** da si izbiješ oči!". Jer, Herr Feldmarschal, kad vas nasade na taj objekt, oči vam ispadnu iz duplji.



Moram priznati da nemam takovih iskustava. Ipak, rado slušam ova vaša!
__________________
Pustinjska lisica je rekla.
Erwin Rommel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 14:21   #87
Quote:
Erwin Rommel kaže:


Moram priznati da nemam takovih iskustava. Ipak, rado slušam ova vaša!
To je bit će nekakva partizanska poštapalica kojom su druga Feniksa podjebavali poslije noći ispunjene rakijom negdje kod drvara četeresttreće.
erector is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 14:51   #88
Quote:
IvoLolaRibar kaže:
dovoljno je da ga potražiš u SRCE-u....on je tamo portirčić...vidjet ćeš ga kako sjedi u limenoj kabini kod ulaza...i otvara vrata...jadno
U limenoj kabini po ovakvoj sparini?
Nije ni čudo, mora da mu je ono malo mozga što je i imao prokuhalo u takvim uvjetima.



Quote:
Pazi bre Krcko, opet izbija srbin iz tebe. Kolko posto? 50? 25?
Ako je tebi lakše podnijeti istinu da me se bojiš tako što ćeš si umisliti da sam Srbin, onda neka ti bude.
Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 14:52   #89
Quote:
erector kaže:
To je bit će nekakva partizanska poštapalica kojom su druga Feniksa podjebavali poslije noći ispunjene rakijom negdje kod drvara četeresttreće.
Ma ne, nego su tebe nasadili pa ti ispale i oči i "mozak".
Ironside is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 15:09   #90
Quote:
Ironside kaže:
Takvi jedino mogu dobiti sredstvo za izbijanje očiju!
He, he, he... pedercino matora... Mi regres dobivamo i to po 700 eurica..nije nesto, al covjeka veseli... Zivio Zuzul!!!
Insider is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 15:32   #91
Quote:
Insider kaže:
He, he, he... pedercino matora... Mi regres dobivamo i to po 700 eurica..nije nesto, al covjeka veseli... Zivio Zuzul!!!

lijepo je znati kompletnu listu činovničića koji sjede u hrvatskom veleposlanstvu u beogradu, srbija i bljuju HDZ-ovski agitprop...

pozdravi si šefa, žužula (bivšeg predsjednika KPJ na filozofskom fakultetu u zagrebu) i pitaj ga kako to da na stranicama MVP taj dio fali u njegovoj biografiji...
IvoLolaRibar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 15:45   #92
Quote:
IvoLolaRibar kaže:
lijepo je znati kompletnu listu činovničića koji sjede u hrvatskom veleposlanstvu u beogradu, srbija i bljuju HDZ-ovski agitprop...
A kakva je funkcija ovog vanjskopolitičkog stručnjaka u Veleposlanstvu RH u Beogradu? Prevoditelj sa srpskog?
Ironside is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 16:36   #93
Quote:
Ironside kaže:
A kakva je funkcija ovog vanjskopolitičkog stručnjaka u Veleposlanstvu RH u Beogradu? Prevoditelj sa srpskog?
valjda tamo šalju otpad otpada...zadužio ih je pušenjem qrca pa su mu iz samilosti dali taj zadnji zadatak...
IvoLolaRibar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 19:22   #94
ajde drugovi sto ste se zapjenili... znam da vam je krivo, posebno ovoj staroj orjunasini, on bi dao Milojkinu lijevu sisu da moze kod Dva sesira na kilo belog...al mala penzija, jebi ga. Osim toga, od jeseni cu vam se ionako javljati iz Pariza. Au revoir les conards!
Insider is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 20:14   #95
Quote:
Insider kaže:
jebi ga. Osim toga, od jeseni cu vam se ionako javljati iz Pariza. Au revoir les conards!

Aha

 
Odgovori s citatom
Old 23.07.2004., 16:25   #96


Placajte porez sunce vam ljevicarsko jebem....
Insider is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:51.