Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2009., 19:26   #81
Quote:
ivano_s kaže: Pogledaj post
Da slazem se s tim da nije bitno odakle dolazi, ljudi imaju predrasude od robe made in china, bangladesh..sto ne znaci da je roba manje kvalitete..

meni osobno je A&F odlican brand iako u US smatraju poprilicno gay brandom.. zbog onih manekena po trgovinama valjda..

ali trgovine su im zakon, mjuza glasna ko da si negdje vani, mirisi po A&F fierce parfemu, hrpa zgodnih hostesa..
uskoro idem za US pa cu nabaciti dobar shopping

nije lijepo za reć, al zavidim ti... obožavam A&F!!! šmrc, šmrc
šopingholičarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 23:44   #82
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Hebem im ja fedex u dupe grrrrrrrrr

Eto zvali su me još u ponedjeljak ovi iz Fedexa da je pošiljka stigla no kao ne radi im skener pa mi ne mogu poslati frakturu i obrazac za punomoc i jucer im napokon proradio skener i ajde dam im ja punomoc i danas dobio račun. 395 FUCKING KUNAAAA JA NJIMA MORAM PLATITI ZA JEDNU MAJICU !!!

Oni stvarno nisu normalni. Sada sam ih zvao i ljubazna teta na telefonu mi je objasnila kako su mi naplatili 100 kuna manipulativnih (čitaj: manipulacijskih ) troškova jer je to kao normalno za punomoć, standardna cijena, a još 100 kuna koje su mi naplatili su troškovi carinskog skladišta i kao da mi je tu progeldala kroz prste trebala je staviti cifru od 130 kuna jer kao po cijeniku ide od 0 do 5kg sve po 130kuna ali pošto je moja majica bila teška svega 0.4kg oprostila mi je tih 30 kuna i zbog toga bi kao mogla najebat, ali ona je ipak bila dobra. Yeah right još su naplatili neke 3 kune za bankovnu garanciju i na sve to lupili PDV i na kraju ja Fedexu moram platiti 247 kuna. Plus pdv i carina koji su 148 kuna (na koje se ne bunim) i sve skup to je suma sumarum 395 kuna. Pitam ja nju kao što ako ja to ne platim, kaže ona meni budemo vas tužili, vi ste nama dali punomoć i shodno tome morate platiti sada to

Još mi žena naglasi kako oni svakodnevno dobivaju pošiljke upravo iz Abercrombia i da sve do jedne pošiljke šalju na carinjenje. Čim vide da je nešto došlo iz abercrombia bilo to 5 ili 555$ ide automatski na carinu. Pa ubuduće se čuvajte vi koji ćete naručivati jer ne gine vam dodatni račun minimalno 400 kuna carine i troškova špedicije fedexa. Račun može biti samo veći nikako manji. Abercrombie u Hrvatsku šalju isključivo preko Fedexa!!!

A ja si sada mislim da li da platim taj racun ili da se inatim sa njima. Hm, majica od 165 kuna (30$) na kraju će me doći 780 kuna

Malo prolistaj topic 'Shopping online'. Ima dosta korisnih informacija i upozoravajućih iskustava. O Fedexu koji nema svoje carinsko skladište pisalo je nebrojeno puta. Daleko su veće šanse da roba prodje bez carine ako se šalje običnom poštom nego preko brzih kurira.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 10:31   #83
Stvar je u tome što Abercrombie u HR šalje isključivo preko Fedexa, pa i da sam pročitao to ako sam htio nešto kupiti sa te stranice ne bi ih mogao izbjeći
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 14:42   #84
Ja volim Abercrombie & Fitch robu ali mi nije jasna jedna stvar - odakle po Zagrebu toliko ljudi u A&F kratkim majicama? Znam da nema njihovih ducana po Zagrebu, najblizi nam je onaj u Londonu koji je duplo skuplji od onih u USA, no odakle izvriru te sve majice? Gdje ih ljudi kupuju? Sumnjam da svi idu u USA ih kupovat ili da narucuju preko neta jer je to preskupo (osobito Hrvatima kojima je taj brand još uvijek relativno nepoznat baš zbog toga što gotovo da nema ducana po Europi). Da li netko možda na placu prodaje fake A&F majice ??

Evo danas sam vidio dvije A&F majice, dečko na autobusnom je imao, pa onda još neki lik 2-3 stanice nakon autobusnog. Neki dan sam vidio u Dubravi na okretištu, pa u busu neki lik je imao, u subotu na "špici" isto tako neki frajer imao abercrombie majicu, jučer u Explozivu onaj neki glumac plava majica sa velikim A&F naprijed ... odakle toliko tih majica po ZG-u to mi fakat nije jasno??
david_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 14:08   #85
Živa istina to što kažes. Ja isto to primječujem jer imam dosta stvari od A&F. Dosta sam upučen u njihovu odječu i znam razlikovat original od lažnjaka, dosta se lažnjaka i prodaje na placu (jer nema toga šta kinez nije iskopiro i napravio lažnjak) al jako puno ljudi nosi originalne majice, hoodice...Bit će da smo mi Hrvati jako modno osviješten narod ili smo toliko glupi pa dajemo puno, puno novaca na robu. Evo nekoliko postova iznad jedan formaš je naručio običnu t-shirt majicu od 30$ i kad mu je stigla šokiralo ga je koliko se mora platit za nju.U najmanju ruku ko da ste u zg kupili lacosticu ili popularnog konjiča- čitaj RL
Vjerojatno jako puno ljudi ili putuje ili ima rodbine pa im kupi (uostalom uvijek neki od tetke bratiča mali putuje) i pošalje jer tamo je ta odječa u outletima bagatela a ima ju i jako dobra sniženja. Jedini dučan koji ih nema ako se na varam je onaj na petoj aveniji. Jedino mi je malo smiješno kad vidim kod nas tipove od 40, 50+ da nosi tu marku (to je valjda neka kriza srednjih godina), jer se ona u americi tretira kao roba za mlade (18 do 25).
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 16:17   #86
I ja sam isto to skuzio i ono jako mi je cudno to. Doduse mislim da ima stvarno puno fake abercrombija po ZG-u, ... gdje uopće na placu prodaju njihovu robu? Nisam bio na placu uhuhu pa ni ne znam kaj se nudi, ali bas me zanima kako izgleda ta roba pa ako zna netko di toga ima na placu neka kaze, hehe
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 14:05   #87
ima dosta laznjaka ne samo u zagrebu nego u RH. neki dan me frend pitao jel mi treba, da prodaje po 200kn komad (neki njegov se rjesava toga). evo slika pa se uvjerite da je laznjak.

inace ja imam isto te robe, ali originalne. imam rodbine koja mi uvijek donese is USA

[IMG][/IMG]

ima nekoliko glavnih razlika.
1. original ima na drugaciji konac na gornjem botunu, laznjak nema
2. na original botunima pise ime branda
3. ovratnik je pojacan dodatno
4. ozada na majici prvi vrhu je dobro prisivena velika etiketa branda

eto nadam se da sam pomogao
prcak2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 10:30   #88
Quote:
prcak2007 kaže: Pogledaj post
4. ozada na majici prvi vrhu je dobro prisivena velika etiketa branda
Imaju oni stotine vrsta tih etiketa, od velićina do boja. Moja recimo majica koju sam kupio preko A&F web stranice ima veliku sivu etiketu na slici u web shopu (takve etikete ima 90% A&F majica), no kada sam je dobio doma etiketa je bila skroz drugačija od one slici, i skroz čudna, takvu nisam vidio niti na jednoj A&F majici na njihovoj službenoj stranici, pa čak ni na ebay-u. Budem baš uslikao etiketu ako rade baterije u fotiću ..
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 14:09   #89
Evo etiketa na mojoj majici .. skroz neobicna za Abercrombie

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 14:19   #90
da imas pravo, skroz neobicna. moze bit da je iz stare kolekcije roba. ono na sta sam ja mislio jest da svaka polo majica ima onu veliku prisivenu etiketu. koliko vidim ovo je kod tebe obicna majica, nije polo
prcak2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 14:32   #91
Da, obicna je majica. No brijem da nije iz stare kolekcije jer su je stavili na webshop u svibnju 2009., odmah par dana kasnije ja sam je narucio.. no kada pogledas i ostali brandovi tipa recimo Benetton imaju na stotine razlicith etiketa, ovisno o mjestu proizvodnje, kolekciji itd .. "univerzalni" izgled etikete im valjda nije toliko bitan

No moze biti da A&F polo majice imaju istu etiketu... to nisam proucavao
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 18:33   #92
kad god im izađe nova kolekcija najčešče mijenjaju i etiketu, nekad manje nekad više. Upravo zbog toga da zaštite svoju robu od lažnjaka, jer dok iskopiraju majicu ili hlače oni opale drugu etiketu
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 12:19   #93
U što su skupi ovi na abercrombie.co.uk.. samo su cijene u dolarima "preveli" u funte, koma, nisu normalni..

ja se baš ponadao otići u London u shopping, jeftinije mi dođe avionska karta nego poštarina, carina, pdv, špedicija i ostale piz*arije, ali izgleda da ipak ništa od toga, Englezi su poblesavili u cijenama ..

abercrombie.co.uk ... £70 = 590kn


abercrombie.com ... 70$ = 372kn

Zadnje uređivanje soundvision : 09.06.2009. at 12:26.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 19:29   #94
Danas sam nakon ne znam koliko dugo godina bio na PLACU, i to išao tražiti A&F majice, i za divno čudo NAŠAO IH Na Črnomercu neki lik među fejk Lacoste, Nike i pitaj Boga kojom sve robom .. ima par majica i Abercrombia .. hebote ono izgleda prestrašno, toliko jadne polo majice u životu nisam vidio, a logo kao da je nacrtao neki školarac iz 3c LOL ... ona rogata životinja u logu se otelila, jednu nogu zabacila na jednu stranu, drugu na drugu .. cijena 150 kuna. osim te 3 polo majice našao sam na istom štandu i jednu običnu A&F majicu kratkih rukava crne boje, ona je izgledala malo pristojnije na prvi pogled ali materijal 0 bodova.

Eto, nije mi vrag dao mira odakle to izviru te A&F majice u Zagrebu, i fakat ih ima na placu .. doduše ono na sebe nikada ne bi obukao jer ako je već fejk trebali su to napraviti kako Bog zapovjeda a ne onako. Htio sam slikat mobitelom našto liče te polo majice ali ono lik mi je puhao za vratom kako su to super-uber-mega kvalitetne i moderne majice pa bi me brijem sjurio sa štanda da sam išao slikat a na kraju ne kupio, lol

Sve u svemu ipak mislim da se u Zagrebu više fura original A&F jer ono što sam vidio po gradu da ljudi furaju je izgledalo sasvim drugačije od ove ponude na placu, a i ponuda je gotovo nikakva.

Zadnje uređivanje soundvision : 12.06.2009. at 19:35.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 18:49   #95
A&F u Zagrebu

Outlet Sv.Helena, original A&F majice T-shirt 130 Kn, prekrasne muške košulje za otprilike 200-250 Kn. Za muške imaju veći izbor nego za cure.... Imam doma original iz USA i koliko sam god tražila razliku nisam ju našla, ali ak je i fake j.... dobro izgleda!
LoHu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 18:51   #96
Navodno se na jesen otvara dućan A&F....?
LoHu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 18:59   #97
Quote:
LoHu kaže: Pogledaj post
Navodno se na jesen otvara dućan A&F....?
A&F u Hrvatskoj? Jako tesko.. Kolko sam cuo idu u Njemacku i Italiju.. Pošto oni ne daju zastupništvo za robu, već otvaraju samo dućane kojima su direktno vlasnici ne mislim da im je Hrvatska ciljano tržište.. Premali smo.. Hvala bogu na frendovima u US koji salju for free
F.C.B. is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 19:40   #98
Na iOfferu ima tona njihovih kopiranih majica i za one koji ne pate na original-izbor je i više nego dobar, a cijene su smiješno male. No kvaka je u tome što selleri šalju isključivo EMS-om što je jako skupo, od 40$ pa na više (ovisno od težine i količine kupljene robe). Na veću količinu daju popust, ali i raste poštarina.
U prosjeku za 3 stvari s poštarinom traže oko 500kn, a neki i više. Cijene su različite od sellera do sellera.

Evo link pa koga zanima nek pogleda, izbor je zaista , a sudeći prema povratnim komentarima kupaca ni odjeća nije loša.

Zadnje uređivanje -Nelie- : 02.07.2009. at 19:54.
-Nelie- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 18:32   #99
Quote:
LoHu kaže: Pogledaj post
Navodno se na jesen otvara dućan A&F....?
Ma ne jedan, nego nekoliko. I to u sv. Križu Začretju Kao što je kolega sa foruma spomenuo ne daju nikome franšize za prodaju svoje odječe a kako je več negdje spomenuto u temi u Evropi je samo jedan dučan i to u Londonu. Otvoren prije negdje dvije godine, čini mi se. Planiraju proširit prodaju i na cijelu Evropu ali postepeno kroz nekoliko godina. Prvi idući dučani u 2010. godini su Kopenhagen i Milano pa kroz koju godini Berlin, Stokholm... U Hrvatskoj još nema ni H&M a ne Abercrombie, pa stoga takve informacije neprovjerene zadržite za sebe ako već nemate šta pisat. Istina nisi rekao gdje al vjerojatno su svi pomislili na Hrvatsku.
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 13:07   #100
5.11.2009 se otvara drugi A&F u Europi, onaj u Milanu. Super vijest ali sumnjam da ce biti super kada vidimo cijene.. tim Amerima treba netko staviti TEČAJNU LISTU pred nos jer njima je $=€=£ i svuda tako računaju cijene, pa će 100% i u Milanu samo prevest dolare u eure.. pi*de jedne Pitam se samo da li bi dolare "preveli" u kune na istom principu kada bi A&F dosao u ZG

Evo ducan u Milanu:
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:12.