Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2017., 09:25   #1
Obrisana dva upisa na temi o napadu u Manchesteru

Obrisana su mi dva upisa na toj temi, bez ikakvog razlog i bez ikakvog krsenja pravila foruma.

Prvi je bio normalno, ljudsko pitanje, kako bi se on, KLCCLK, osjecao da mu na koncertu sa djetetom bude i par tisuca muslimana. Da li bi mu bilo isto kao sada kada u Hrvatskoj nema ljudi koji porijeklo vuku sa bliskog istoka, ili bi mu bilo barem malo vise nelagodno? Normalno, ljudsko pitanje, bez vrijedjanja ili krsenja bilo kojeg pravila. Meni bi, naravno, bilo vise nelagodno da znam da sa mojim djetetom na koncertu bude i jos par tisuca ljudi sa bliskog istoka. Ne znam kome ne bi...


Drugi od njih je bio odgovor na upis moderatora KLCCLK da bi ubijao teroriste na licu mjesta, bez sudjenja (to se valjda smije napisati), a moj odgovor je bio da koliko znam u EU nema smrtne kazne i po tome se razlikujemo od ostalih (to se ocito, ne smije napisati).


Molim da mi se vrate oba upisa jer ne krse NITI JEDNO PRAVILO vec su obrisani iskljucivo iz hira moderatora kojemu se valjda ne svidja sto je napisano.
John_Wayne is offline  
Old 24.05.2017., 09:40   #2
Meni nebi bilo niti malo nelagodno kad se već pitaš kome ne bi bilo.
A jel tebi iti malo neugodno pisat ovakve rasističke pizdarije
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Old 24.05.2017., 10:08   #3
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
Meni nebi bilo niti malo nelagodno kad se već pitaš kome ne bi bilo.
A jel tebi iti malo neugodno pisat ovakve rasističke pizdarije
Nisu to nikakve rasisticke pizdarije nego najnormalnije pitanje, koje se namece kao posljedica dogadjaja i svijeta u kojem zivimo.
John_Wayne is offline  
Old 24.05.2017., 10:17   #4
Btw, interesantno je kako je kolega KLCCLK napisao da bi ubijao teroriste na licu mjesta bez sudjenja, a moju primjedbu da je to bas "civilizirano i europski", ubijati ljude bez sudjena, je obrisao, valjda zato sto mu je bilo neugodno kad je skuzio sto je napisao. Svoj post, naravno nije obrisao, iako bih ja ili bilo tko drugi da napisemo da bi druge ubijali na licu mjesta bez sudjenja, iste seknude dobili karton ili cak mozda i ban.

Kasnije se malo ispravio pa napisao da "on bas to i nije tako mislio"... ali glavno da je obrisao moj odgovor na njegov anticivilizacijski upis.
John_Wayne is offline  
Old 24.05.2017., 10:55   #5
Jesi otvorio temu da zahvališ moderatorima što smo svi dobre volje danas pa nisi dobio 500 bodova za svoje rasističke svinjarije, ili zato da trolaš?

Ako je ovo prvo - nema na čemu, ali nemoj više.

Ako je ovo drugo - nisam zainteresiran, kao što je rečeno već više puta na Politici se dnevno pišu tisuće i tisuće postova, a iz raznih razloga se brišu deseci i nemamo niti dužnost niti vremena odgovarat svakom zašto je svaki njegov post obrisan pa nećemo ni tebi. Pozdrav.
KLCCLK is offline  
Old 24.05.2017., 12:45   #6
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Nisu to nikakve rasisticke pizdarije nego najnormalnije pitanje, koje se namece kao posljedica dogadjaja i svijeta u kojem zivimo.
Znači kad na nekom koncertu ima puno muslimana među njima mora bit bar jedan ili više samoubojica

Bil moga objasnit to malo jer meni zvuči kao natezanje logike do točke kad postaje iracionalni strah bez pokrića

Više bi se zabrinuo da ode na tomsonov koncert
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Old 24.05.2017., 12:54   #7
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
Znači kad na nekom koncertu ima puno muslimana među njima mora bit bar jedan ili više samoubojica

Bil moga objasnit to malo jer meni zvuči kao natezanje logike do točke kad postaje iracionalni strah bez pokrića

Više bi se zabrinuo da ode na tomsonov koncert
Ne mora, ali nedavni dogadjaji sugeriraju da uparvo to moze biti slucaj. Kao npr. na koncertu u Parizu ili sada u Manchesteru. Ja bih se naravno zabrinuo sto se tice publike na takvim koncertima. Ne bi mi bilo svejedno. Kao sto bih uostalom izbjegavao i sve masovne dogadjaje u "multi-kulti" Europi, upravo radi navedenih dogadjaja.

Sto se tice Thompsonovih, tu nema brige, jer jos do sada niti na jednom njegovom koncertu od koliko vec stotina ili tisuca koje je odrzao, nije puknula bomba, a cisto sumnjam i da hoce.
John_Wayne is offline  
Old 24.05.2017., 12:56   #8
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
Jesi otvorio temu da zahvališ moderatorima što smo svi dobre volje danas pa nisi dobio 500 bodova za svoje rasističke svinjarije, ili zato da trolaš?

Ako je ovo prvo - nema na čemu, ali nemoj više.

Ako je ovo drugo - nisam zainteresiran, kao što je rečeno već više puta na Politici se dnevno pišu tisuće i tisuće postova, a iz raznih razloga se brišu deseci i nemamo niti dužnost niti vremena odgovarat svakom zašto je svaki njegov post obrisan pa nećemo ni tebi. Pozdrav.
A sto je sa postom koji je bio odgovor na tvoje "ja bih teroriste ubijao na licu mjesta bez problema". Kako cemo taj tvoj izlijev mrznje nazvati? Moj odgovor na to tvoje je bio sasvim pristojan - da to nije ni europski niti civilizacijski. Mozda ti se upalila lampica pa si shvatio sto si napisao, pa si ga zato izbrisao.
John_Wayne is offline  
Old 24.05.2017., 13:00   #9
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Ne mora, ali nedavni dogadjaji sugeriraju da uparvo to moze biti slucaj. Kao npr. na koncertu u Parizu ili sada u Manchesteru. Ja bih se naravno zabrinuo sto se tice publike na takvim koncertima. Ne bi mi bilo svejedno. Kao sto bih uostalom izbjegavao i sve masovne dogadjaje u "multi-kulti" Europi, upravo radi navedenih dogadjaja.

Sto se tice Thompsonovih, tu nema brige, jer jos do sada niti na jednom njegovom koncertu od koliko vec stotina ili tisuca koje je odrzao, nije puknula bomba, a cisto sumnjam i da hoce.
I sam valjda kontaš kako vučeš krive paralele i donosiš pogrešne zaključke

Kad već barataš brojkama koliko je koga bilo na koncertu de podjeli ih s nama
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Old 24.05.2017., 13:58   #10
Brisanje je normalni moderatorski postupak.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:29.