Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2017., 18:26   #1
Hrvatski prijevod software-a?

Pozz

Danas sam se vratio mal na forum i baš gledam u postavkama, dosta je toga na engleskom...
Pošto je forum hrvatski to me malo čak začudilo da nije prevedeno :/

Pa ako želite, mogu i ja možda pomoći pri prijevodu čisto da ljudima bude lakše za raditi na forumu?
Samo prijateljski prijedlog
__________________
Potpis
gold bullet is offline  
Old 01.06.2017., 23:14   #2
Dobra ideja, ali ako si prvo nabaviš lektora.
lemonzoo is offline  
Old 02.06.2017., 00:42   #3
Quote:
leMONZoo kaže: Pogledaj post
Dobra ideja, ali ako si prvo nabaviš lektora.
Ja sam i ranije radio na forumima, pisao prijevode i tos-ove (terms of service ili uvijeti korištenja, ono što nitko ne čita). To kako pišem na forumu nema previše veze sa službenim prijevodima i dokumentima.

A druga stvar... Ipak mislim da je bolje i malo faličan hrvataski (neka me netko ispravi u prijevodu ako mi se negdje zavuče greška) nego engleski...

No, fora je dobra i na mjesru
__________________
Potpis
gold bullet is offline  
Old 02.06.2017., 07:27   #4
Quote:
gold bullet kaže: Pogledaj post
Ipak mislim da je bolje i malo faličan hrvataski ... nego engleski...
Ne.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 02.06.2017., 09:44   #5
Bilo je već pitanja o tome zašto pola forumskih opcija "govori" engleski, no bojim se da je uz sve tehničke izazove (server, tražilica...) i sadržajne potrebe (podforum za penziće, tehničke znanosti...) ovo i dalje na margini margine.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Old 02.06.2017., 10:46   #6
Da, ali ako je moguće, mislim što da ne. Jer gledano od strane korisnika kada dođu, novi ni ne znaju za tražilicu, a server je takav kakav je. Ako se nešto može riješiti a da pomogne, plus je. A hrvatski na cijelom forumu je po meni definitivno plus. Posebno za ljude koji ne znaju Engleski. S serverom će se nosit. A s time teže
No kako hoćete, samo prijedlog

Kužim da riješavate problem po problem i to je jasno. A ovo bi možda bilo dodatno?
Sa sadašnjim resursima i to - je na margini. Ali ako će raditi netko sa strane, ne gubite resurse i ispada dobro
__________________
Potpis
gold bullet is offline  
Old 02.06.2017., 10:52   #7
Ma nitko ne rješava ni jedan problem, daj, kaj ti je.

Ovaj forum nitko ni na koji način tehnički ne održava, ne popravlja, ne radi se ništa na njemu doslovno već godinama (ja nisam admin sad već 8 godina, a jedan od razloga zašto sam prestala biti admin je bio upravo to - da se nitko nije brinuo za forum niti koliko je crno pod noktom godinama), takav je kakav je i čeka se da odumre prirodnom smrću.

Nevjerojatno je čudo i zaista je vrijedno ozbiljnog znanstvenog istraživanja kako je moguće da forum, ovakav kakav jest, u ovo vrijeme, još uvijek živi, postoji i da još uvijek postoje budaletine koje na njega dolaze.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 02.06.2017., 10:58   #8
A gle, dok je ove malo "starije" raje koja nije za fejs i to bit će i foruma, a kad ga već ima, a meni bi dobro došlo tak neš mal pomoć ak mogu il neš
__________________
Potpis
gold bullet is offline  
Old 02.06.2017., 12:28   #9
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ne.
Upravo tako
anđeo tame is offline  
Old 02.06.2017., 12:41   #10
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Ma nitko ne rješava ni jedan problem, daj, kaj ti je.

Ovaj forum nitko ni na koji način tehnički ne održava, ne popravlja, ne radi se ništa na njemu doslovno već godinama (ja nisam admin sad već 8 godina, a jedan od razloga zašto sam prestala biti admin je bio upravo to - da se nitko nije brinuo za forum niti koliko je crno pod noktom godinama), takav je kakav je i čeka se da odumre prirodnom smrću.

Nevjerojatno je čudo i zaista je vrijedno ozbiljnog znanstvenog istraživanja kako je moguće da forum, ovakav kakav jest, u ovo vrijeme, još uvijek živi, postoji i da još uvijek postoje budaletine koje na njega dolaze.
ubila
Vasily is offline  
Old 02.06.2017., 15:51   #11
Zašto je uvijek slučaj da su ljudi zabrinuti za neki jezik nevješti u njemu?
Zek0slav is offline  
Old 03.06.2017., 21:00   #12
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Zašto je uvijek slučaj da su ljudi zabrinuti za neki jezik nevješti u njemu?
Ima još sličnih slučajeva; npr. be(z)sluhisti koji vole pjevati i slično.
Martian7 is offline  
Old 03.06.2017., 22:08   #13
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Ima još sličnih slučajeva; npr. be(z)sluhisti koji vole pjevati i slično.
Evo sad se i mene osobno napada.
Ključam temu, zlatni meče, nije da ne razumijemd a bi neke veselilo ovo što spominješ, ali nemamo izgleda da će se netko baviti s time kraj svega ovoga što ne valja.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:08.