Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2017., 18:31   #1
Može li mi netko obrisati paricijalni ban na nogometu?

može li mi se obrisati parcijalni ban na "nogometu"?
lega_iz_osijeka is offline  
Old 18.06.2017., 19:20   #2
netko,nešto?
lega_iz_osijeka is offline  
Old 21.06.2017., 10:54   #3
Pozdrav, parcijalni ban na Nogometu ti se neće skidati
nero is offline  
Old 21.06.2017., 11:00   #4
kako to mislite?nikad više?ne kužim u čemu je problem,nikad nisam nikog uvrijedio ni na koji način,korisnik sam foruma 11 godina,to ništa ne znači?
lega_iz_osijeka is offline  
Old 21.06.2017., 11:06   #5
Zasad ne.
A nastaviš li na ovakav način lijepo, pokajnički i argumentirano moliti za micanje parcijale mogu sa visokom vjerojatnošću reći i nikad.
nero is offline  
Old 21.06.2017., 11:34   #6
Lega, ovaj razgovor smo već imali ne tako davno:

Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Quote:
lega_iz_osijeka kaže: Pogledaj post
a koliko mi traje ban?
Parcijale se daju trajno, odnosno na neodređeno. Eventualno skidanje je dobra volja administracije koja se uglavnom temelji na uvjerenju kako se stari problemi zbog kojih je do parcijale i došlo više neće ponavljati. Što nas vodi do tvog idućeg pitanja:

Quote:
lega_iz_osijeka kaže: Pogledaj post
zašto mi nebi skinili?
Ovo bi trebalo biti preformulirano u "Zašto ti maknuti parcijalu?" A to je pitanje na koje ti trebaš odgovoriti, odnosno uvjeriti moderatore kako je problematično ponašanje koje je dovelo do parcijale iza tebe. Pokušaj objasniti što se promijenilo u tvom forumarenju i zašto smatraš da zaslužuješ povratak na pdf Nogomet.


Ali evo da ponovimo: parcijalni ban je po svojoj prirodi trajan, on nema rok trajanja. Većina ih i ostane zauvijek. Nitko nema pravo da mu se parcijala makne, njezino micanje je uvijek znak dobre volje administracije, a moderatori ipak za to trebaju potvrdu kako pri povratku na pdf s forumašem neće doći i stari problemi. Ti, koliko vidim, samo tražiš da se makne, bez da barem malo pokušaš uvjeriti moderatore da bi od tebe u budućnosti mogli očekivati bolje ponašanje i konstruktivnost, iako ti ni onda nitko ne bi bio dužan micati parcijalu. Međutim, možda bi ti se onda maknula, možda bi ti se vjerovalo na riječ i izašlo ti se u susret, ovako ne vidim kako ni zašto bi.

Ako želiš, možeš pokušati opet za šest mjeseci, ali u skladu s gore navedenim smjernicama. Molim te da se više ne vraćaš s ovako neargumentiranim zahtjevima jer je to čisti gubitak (i našeg) vremena.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:24.