Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2016., 10:48   #81
Ajd da malo dignemo temu! Zaposlen sam kao strucnjak znr kod poslodavca, natovarili su mi i zastitu okolisa. Jel ja to smijem radit po zakonu i jel postoji kakav strucni ispit za to? Zavrsio sam fakultet zastite na radu
diabola1210 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 12:56   #82
Quote:
diabola1210 kaže: Pogledaj post
Ajd da malo dignemo temu! Zaposlen sam kao strucnjak znr kod poslodavca, natovarili su mi i zastitu okolisa. Jel ja to smijem radit po zakonu i jel postoji kakav strucni ispit za to? Zavrsio sam fakultet zastite na radu
Nema zakonskih prepreka da to radiš.

Ja sam završio Visoku školu za sigurnost, položio opći i posebni dio stručnog ispita, te andragogiju i radim kao stručnjak zaštite na radu.

Također sam položio stručni ispit iz zaštite od požara, pa sam i odgovorna osoba za zaštitu od požara.

Položio sam za povjerenika za otpad, pa radim kao odgovorna osoba za zaštitu okoliša.

Sad sam na postdiplomskom studiju iz područja ekonomije i to smjer za upravljanje ljudskim potensijalima, pa vodim i tu službu.

Kad sve to zbrojiš, moraš rješavati inspekciju rada, zaštite na radu, zaštite od požara , zaštite okoliša i obzirom da radimo s opasnim kemikalijama i sanitarnu inspekciju.

Moraš davati izvješća u AZO, ROO, Fondu za zaštitu okoliša i Hrvatskom zavodu za toksikologiju i natidoping.

To je jako puno zakona i pravilnika.
Na tome se načelno baziraju sve te sastavnice poslova.
ORIELKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 18:08   #83
Pozdrav svima.

Imam pitanje. Radim kao inženjer ZNR i htio bih proći neku edukaciju za zaštitu okoliša jer vidim da puno firmi spaja te dvije službe. Pa me zanima koji program bi bio najbolji odabir. ZIRS-ov program za specijalista zaštite okoliša?

Hvala.
Fleka bt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:26.