Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2017., 08:23   #7381
Quote:
mell256 kaže: Pogledaj post
I mene zanima.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 11:24   #7382
Quote:
mell256 kaže: Pogledaj post
Živcira me kod Nyxa što su u jednoj liniji sve nijanse nude i neutralne (Lip Lingerie), a u drugoj sve neke bright i neon (Liquid Suede, sad ova). Ako ti ne odgovara Lip Lingerie formula, a tražiš svakodnevne nijanse, možeš preskočiti Nyx.

Lip Lingerie mi je osobno nekakva okej linija, ima mana- ne skida se od sredine nego mi se prvo cijela donja usna skine, a gornja je netaknuta, isto tako znaju me peckati usnice nakon par sati nošenja. Najbolja mi je formula definitivno good old Matte Lipstick, neki dan sam otkrila nijansu Spirit i oduševljena sam, jako je sličan MACovom Honeylove koji mi je najdraži ruž na cijelom svijetu. Osobno, i tu bj moglo biti više nude boja, sa različitim podtonom.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
fallentrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 12:17   #7383
I meni su odlični ti njihovi matte ruževi u sticku, kremasto mat, jako ugodni na usnama. Natural mi je jedan od najdražih ruževa ikad.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 05:48   #7384
Moze preporuka za neki roskasti njezniji neutralniji ruz a da je trajan i da ne isusuje? Treba mi za vjencanje, ja sam mladenka.
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 07:43   #7385
ovo je dosta opcenito postavljen zahtjev ja trenutno koristim cesto od tih nude ruzicastih a da nije tekuci koji me isuse ko isusa loreal blush in a rush mat ruz, jako mi je lijepa nijansa, baci oko na swatcheve na netu, ne znam jel bi se to uklopilo u to sto trazis.


Sent from my iPhone using Tapatalk
raymond is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 12:03   #7386
Ma meni je prioritet trajnost...
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 13:19   #7387
mac - little buddha, koi coral, nippon, coral bliss i još par nijansi bi po meni išlo pod to..
Panther1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 10:51   #7388
Quote:
mell256 kaže: Pogledaj post
Pogledala u Diviani - nema ih.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 20:21   #7389
Quote:
Panther1989 kaže: Pogledaj post
mac - little buddha, koi coral, nippon, coral bliss i još par nijansi bi po meni išlo pod to..
Hvala...a sto mislite o nijansi please me?
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 09:52   #7390
dobar je please me, ali ako baš želiš trajnost možda da probaš sa tekućim mat ruževima
npr. meni su odlični bourjois u nijansama 7 i 10 i golden rose u nijansi 3
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 10:18   #7391
Mislim da bi me oni isusivali i uvlacili se onako u borice...to mi se ne svidja
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 07:43   #7392
Probao tko od ArtDeco-a Mat lip power. Bas me privlace ali bojim se da isusuju.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 20:18   #7393
Već mi je neko vrijeme zapeo za oko Maybelline Inti-Mattes Almond Rose, kojega naravno nisu uvezli kod nas, ali sam skužila da se na FeelUnique naprimjer nalazi i nijansa Smoky Rose koje nema u Americi. Nikako da igdje nađem je li to isti ruž samo su mu u Europi dali drukčije ime ili je to druga nijansa?

Također, zna li tko koliko su Maybelline Almond Rose i Milani Moisture Matte Lipstick Darling slični što se tiče nijanse?
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 20:52   #7394
Jel neka koristi ItStyle mat ruževe da kaže kakvi su?
Zapele su mi za oko 3 nijanse, al ne bi kupovala ako nisu dobri.
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 17:57   #7395
Kupila jucer Sleek Mate me tekuci mat ruz u nijansi Shabby chic. Odusevljena sam, to cudo ne mrda s usana dok ga ne skines sa uljem i ugodno je. Bourjois mat ruzevi se mogu sakrit pred ovime.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 02:26   #7396
meni je birthday suit bio najgori mat tekuci koji sam ikad kupila, suh ko barut na ustima
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 21:17   #7397
Jel moze neka preporuka za Chanelov lipgloss ili ruz kao poklon za mladu curu u ranim dvadesetim... Mislim joj uzet kao poklon za rodjendan.. Ona fura ugl. neke mladenacke tamnije roza nijanse koje blago naginju na crvenu. Jel mi dosta 50€? Na raspolaganju su mi Douglas i Müller.
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 19:13   #7398
A da joj uzmes poklon bon pa si ona sama izabere sto zeli?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 21:33   #7399
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
A da joj uzmes poklon bon pa si ona sama izabere sto zeli?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Hvala na prijedlogu, ali izbjegavam takav oblik darova za rodjendan... Ako cu vec ic na tako nesto onda bi prije poklonio cash da je ne ogranicavam na jedan ducan i da si doista kupi/plati sta god zeli... A lovu joj ne mislim poklanjat, to nek joj baba poklanja.

Samo joj zelim poklonit kvalitetnu sminku jer uvik uzima neki skart iz dm-a koji ode nakon prve marende. Ne mora nuzno bit Chanel, al nesto priblizno iz vrha mora bit... Otvoren sam za sve prijedloge konkretnih ruzeva, posto o njima ne znam skoro pa nista, pa da se ne zeznem tj. nju razocaram...
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 22:12   #7400
Ok, cure su jako hvalile YSL ruzeve, imas bas liniju Volupte koja j lagana. Ruz izgleda vrlo luksuzno, a navodno je odlican. Uguglaj YSL rouge volupte pa ces vidjet nijanse.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:12.