Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Pogledaj rezultate ankete: Da li vjerujete da su ljudi doista bili na mjesecu?
Da,vjerujem da su ljudi bili na mjesecu 866 59.93%
Ne,sve je to ogromna laž 579 40.07%
Glasovatelji: 1445. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2017., 00:00   #5821
osvrt:

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Slijetanje na Mjesec, velika laž.

Ko je profitirao na toj laži.
Zašto je konstruirana takova laž.


One small hoax for man,
and one giant lie to mankind

https://youtu.be/rKgqDes03KQ
Ako nešto tvrdiš Rorion, onda moraš ići jedno po jedno, jer ćeš inače pokazati da konzumacijom sirove hrane postaješ sirovina.

Što te muči iz ovog bedastog videa? Jedno po jedno.

ps. vidim da pišeš i o crnim rupama. Matematički moguće i zamijećeni su efekti koji ih potvrđuju. No sve što se može dogoditi "padom" su samo teze. kao što si i ti napisao o nekim stvarima moraš znati iz nekoliko područja da bi uspio shvatiti o čemu se radi ... nije problem sumnjati, sumnja je zdrava, ali tvrdnja nije.
Razumljivo da je jako teško razumjeti ali između elektrona i jezgre atoma je ogromni prazan prostor. Otprilike ako je jezge ping pong loptica prva orbitala je na 10 metara ako se dobo sjećam ... Zamisli koliko je to prostora, ili lakše da je u svakoj sobi hotela po jedna ping pong loptica i ti pokupiš sve samo u jednu sobu ..Sad zamisli da nema elektrona a jezgra je odmah do druge jezgre i sve komprimirano. Meni je više nevjerojatno što su napravili 512 GB mikro sd karticu.
__________________
I would call it

Zadnje uređivanje saugaro : 29.06.2017. at 00:11.
saugaro is offline  
Old 29.06.2017., 00:22   #5822
Čitaš mi misli.
Upravo sam tebe to i htio pitati, pošto si do sada doslijedno sve argumentirao i odgovorio.

Evo problem zastavice, navodno rješen, navodno u vakuumu i dalje ona pleše zbog inercije . Mada , e sad, može biti oboje, ako je laž, ona vijori na vjetru, ako nije ona inercijom vijori.

Problem zvijezda koje se ne vide rješen, naravno se ne vide zbog jakog Sunca, to mi je ok i dobar argument koji smo apsolvirali.

Ostaje nerješeno :
Na mnogim fotografijama dolazi do raznih smjerova sjena objekata ????
Nema nigdje kratera , a Mjesec ih je pun ???
Photoshopiranja sa NASA-ine strane, tako bar mnogi tvrde.
Lunarni modul nije ostavio krater nakon odlaska/polijetanja sa Mjeseca, a trebao je.
Također lunarni modul i pri slijetanju nije ostavi tragove slijetanja točno ispod modula, a trebali su biti itekako vidljivi tragovi jakog raketnog pogona, uperenog točno i okomito na površinu Mjeseca.
N.Amstrong je prilikom slijetanja, unutar modula, proizvodio glas jačine 140-150 decibela što nije moguće od ljudskog bića.
Ubojstva zviždača koji su govorili o Apolo lažima( Scot Grisom,....)
Veliki politički motiv, da se objavi "ljudi na Mjesecu".
Rorion is offline  
Old 29.06.2017., 00:34   #5823
Quote:
ps. vidim da pišeš i o crnim rupama. Matematički moguće i zamijećeni su efekti koji ih potvrđuju. No sve što se može dogoditi "padom" su samo teze
.
Aleluja.
Dakle teze.
Možda postoje.
Tko zna što u svemiru sve postoji.

Quote:

kao što si i ti napisao o nekim stvarima moraš znati iz nekoliko područja da bi uspio shvatiti o čemu se radi ... nije problem sumnjati, sumnja je zdrava, ali tvrdnja nije.
Razumljivo da je jako teško razumjeti ali između elektrona i jezgre atoma je ogromni prazan prostor. Otprilike ako je jezge ping pong loptica prva orbitala je na 10 metara ako se dobo sjećam
.
Za to znam, tj. čitao sam o tome.
Navodno je još veća razlika i udaljenost, tj. taj prazan prostor je još veći.
No tko zna točno.
Model atoma koji se danas uće na fakultetu misliš to dokazuju točno ?
Zemljina kora doseže do 20-30 km , ostatak je rastaljen.
Kada bi Zemlju smanjio na veličinu jajeta, dobio bi otprilike odnose kore/ljuske i unutrašnje tekućine.
Tako da mi na neki način "plutamo" na užarenoj masi.

Quote:
.. Zamisli koliko je to prostora, ili lakše da je u svakoj sobi hotela po jedna ping pong loptica i ti pokupiš sve samo u jednu sobu ..Sad zamisli da nema elektrona a jezgra je odmah do druge jezgre i sve komprimirano
.
Zauzimalo bi vrlo maleni volumen , a imalo vraški veliku masu.
1 kubični cm ne bi moga podići sa zemlje snagom mišića.
No, ni to nije dovoljno da objasni Big Bang i infintenzimalno malu točku koja je milion puta i više manja od jednog protona, a u kojoj su sve galaksije skoncentrirane .Kužiš da nema logike u samoj postavci teorije, u samom startu je bez veze.

Quote:
Meni je više nevjerojatno što su napravili 512 GB mikro sd karticu.
Uvjeren sam da su takve stvari u vojsci koristili i prije 20 god., fascinantno, što jest jest. To su fakti.
Rorion is offline  
Old 29.06.2017., 00:46   #5824
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Čitaš mi misli.
Upravo sam tebe to i htio pitati, pošto si do sada doslijedno sve argumentirao i odgovorio.

Evo problem zastavice, navodno rješen, navodno u vakuumu i dalje ona pleše zbog inercije . Mada , e sad, može biti oboje, ako je laž, ona vijori na vjetru, ako nije ona inercijom vijori.
vijoiri i na Zemlji bez vjetra a usporiti će je trenje sa zrakom, samom sobom i gravitacija. vakuum je samo nedostatak zraka, a "lepršanje" je od postavljnja same zastave .... osim toga zar nije bedasto da imaš vjetar u hangaru?
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Problem zvijezda koje se ne vide rješen, naravno se ne vide zbog jakog Sunca, to mi je ok i dobar argument koji smo apsolvirali.

Ostaje nerješeno :
Na mnogim fotografijama dolazi do raznih smjerova sjena objekata ????
Trebaš staviti fotku, koliko znam i to je pojašnjeno. Izuzetno je važno imati sliku za primjere koji bude sumnju.

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Nema nigdje kratera , a Mjesec ih je pun ???
To je predrasuda, Svemir je stravično prazan.
Ali imaš itekako dovoljno kratera po Mjesecu. No biral isu mjesto za spuštanje i mora biti ravno u radijusu od nekoliko stotina ili tisuća metara zbog sigurnosti. nisi pomislio na to?

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Photoshopiranja sa NASA-ine strane, tako bar mnogi tvrde.
Točno ima, ali to je problem makrofotografija jer se sastoje od desetina fotografija i onda se složi jedna a moraš imati sinkronizirano vrijeme. Imaš na temi budem potražio. Ti počneš snimati u 1. sekundi a završiš u 10. (modul leti oko Mjeseca) ... Mjesec je "isti" , ali položaji zvijezda i Zemlje ili Sunca nisu poa se stave tamo gdje su bili ili trebali biti.

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Lunarni modul nije ostavio krater nakon odlaska/polijetanja sa Mjeseca, a trebao je.

Također lunarni modul i pri slijetanju nije ostavi tragove slijetanja točno ispod modula, a trebali su biti itekako vidljivi tragovi jakog raketnog pogona, uperenog točno i okomito na površinu Mjeseca.
I to je pojašnjeno ne bih napamet ali mlaz iz raketnog motora nije toliko jak kao što ga zamišljaš ... sve je šest puta lakše nema trenja zbog atmosfere i mlaz je plin koji se širi u svim smjerovima vrlo brzo. Budme potražio ovo je samo na brzaka ...

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
N.Amstrong je prilikom slijetanja, unutar modula, proizvodio glas jačine 140-150 decibela što nije moguće od ljudskog bića.
? 142 dB je smrtonosno, no otkud ti to ... psihoakustika i akustika kao i psihološko djelovanje titrajima ili bukom su područja u kojima se dobro snalazim i mogu ti reč da je to totalna laž no imaš li "izvor". Doduše u stresu se glasnice nategnu (uz zjenice jedini "pravi" dokaz za poligraf) pa se može postići taj intenitet, no nije mi jasno kako je mjeren ...

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Ubojstva zviždača koji su govorili o Apolo lažima( Scot Grisom,....)
Veliki politički motiv, da se objavi "ljudi na Mjesecu".
O tome nemam pojma no zamolio sam ti jedno po jedno jer uvijek je slojevito pa da ne ostanu nepoznanice.
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Old 29.06.2017., 01:03   #5825
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
.
Aleluja.
Dakle teze.
Možda postoje.
Tko zna što u svemiru sve postoji.
Pa gle u samoj definiciji crne rupe je da je nevidljiva ali kako djeluje na okolinu plus mikrovalno zračenje. Zamisli da trebaš snimiti vjetar ...


Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
.
Zauzimalo bi vrlo maleni volumen , a imalo vraški veliku masu.
1 kubični cm ne bi moga podići sa zemlje snagom mišića.
No, ni to nije dovoljno da objasni Big Bang i infintenzimalno malu točku koja je milion puta i više manja od jednog protona, a u kojoj su sve galaksije skoncentrirane .Kužiš da nema logike u samoj postavci teorije, u samom startu je bez veze.
gle skroz smo van teme, ja ne vjerujem da je big bang ispravna teorija, no pitanje je kakvi su uvjeti vladali i kako se materija ili energija ponaša u takvim slučajevima .. to je preko ruba horizonta i može se samo nagađati.

[/QUOTE]
Uvjeren sam da su takve stvari u vojsci koristili i prije 20 god., fascinantno, što jest jest. To su fakti.[/QUOTE]

Možda ali samo možda jer je nekad bila komercijalna tehnika 2 generacije iza vojne, a 4 generacije iza istraživačke. Moj stav je da nisu ..
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Old 29.06.2017., 09:13   #5826
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Još jedan "poznavaoc".
Crne rupe xee, xee, xee
Daj mi neki dokaz, relevantni
Ček Rorione, pa ti si ovu moju USPOREDBU da je internet dug 20 metara stavio u potpis? Ti si kralj

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Navodno crna rupa je tako velika da u nju stane oko 1000 naših Solarnih sustava, i teži koliko i sve zvijezde u našoj Mliječnoj stazi. To je teško i zamisliti! Barem meni.
Nije crna rupa toliko velika, nego toliko masivna. Velika je razlika. Inače, tebi za informaciju: materija se sastoji većinom od praznog prostora. Da bi ti na najjednostavniji način vizualizirao atom, zamisli da stojiš u podnožju Burj Kalife i držiš u ruci loptu koja simbolizira atomsku jezgru. Elektron bi vjerojatno bio negdje na vrhu. Kažem "vjerojatno" jer elektron je ...
Ostalo je prazni prostor.
strange quark is offline  
Old 29.06.2017., 11:11   #5827
Quote:
Ček Rorione, pa ti si ovu moju USPOREDBU da je internet dug 20 metara stavio u potpis? Ti si kralj
Ne smatraš li to privilegijom?
Društvo odabranih, elita, face.
Quote:
Nije crna rupa toliko velika, nego toliko masivna. Velika je razlika. Inače, tebi za informaciju: materija se sastoji većinom od praznog prostora. Da bi ti na najjednostavniji način vizualizirao atom, zamisli da stojiš u podnožju Burj Kalife i držiš u ruci loptu koja simbolizira atomsku jezgru. Elektron bi vjerojatno bio negdje na vrhu. Kažem "vjerojatno" jer elektron je ...
Ostalo je prazni prostor.
Da, ogroman je taj "prazan" prostor, imeđu jezgre i elelektrona.
Modeli atoma danas, ne prikazuju egzaktno izgled atoma.
Rorion is offline  
Old 29.06.2017., 11:53   #5828
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Modeli atoma danas, ne prikazuju egzaktno izgled atoma.

sto znaci egzaktan izgled atoma?
egzaktna je samo matematika
rori, kvantno mehanicki model atoma...
to je ispravan model atoma, nitko vise u znanosti ne radi modele atoma...to je odavno napravljeno, slicno kao i sa eterom.

imas u knjizi od Paara (za srednje skole knjiga) vrlo lijepo opisan kvantno mehanicki model atoma.

vama su stvari rjesene pocetkom ili polovicom proslog stoljeca "na rubu znanosti"...
kad covjek u 21. stoljecu pise o eteru kao necem najguscem, da je zemlja ravna ploca i da zivimo pod kupolom ...ucite ljudi, barem sada imate priliku citati knjige na netu, a ne citati ljubu stuku, zrinku kitu i ostalu bratiju.
dnevno hr nije izvor pametnih stvari kao ni matrixworld i ostali portali nesvjesti. to je smece i kad netko stavi kao vjerodostojnu informaciju o znanosti sa takvih portala odmah u startu znas da je neuki papak.
zato uzivaj rori u matematickoj teoriji crnih rupa, jedi sirovo (ali bez vegete i takvih dodataka), zivi dobro, zdravo i ne vjeruj pizdarijama.
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Old 29.06.2017., 21:06   #5829
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post

imas u knjizi od Paara (za srednje skole knjiga) vrlo lijepo opisan kvantno mehanicki model atoma.
Uvaženi kolega zecopas, kad ste već spomenuli veleuglednog akademika Paara, koristim priliku da citiram dotičnog: "Količina neznanja se povećava."
strange quark is offline  
Old 29.06.2017., 21:17   #5830
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
Uvaženi kolega zecopas, kad ste već spomenuli veleuglednog akademika Paara, koristim priliku da citiram dotičnog: "Količina neznanja se povećava."
A i količina kvasine u njegovoj glavi.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Old 29.06.2017., 23:02   #5831
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
kad covjek u 21. stoljecu pise o eteru kao necem najguscem, da je zemlja ravna ploca i da zivimo pod kupolom
Znam da si kao većina lijevo liberalnog svjetonazora strastveni alien lover, ali to što pišeš ne može biti ništa drugo nego ironično.
Naime upravo što smo u 21 st a ne u 60-im prošloga stoljeća tragikomedija je vjerovati u male zelene, koji eto postoje ali se skrivaju od nas jer smo preglupi.
U vrijeme kada su jedini izvor informacija bili masonska štampa i mediji koji su nametali lažnu realnost preko "znanstvenih" institucija, nije bilo tako čudno vjerovati da su realnost Zvjezdane Staze i ostali filmići za dječicu.
Ali sada uz napredak tehnike i informatike možemo lako uvidjeti više stvari nego ikad.
Svi eksperimenti i obzervacije koje možemo provesti bez njihove multimilonske opreme nam govore da mainstream "znanost", kako da to kažem ( Bez lijevoliberalne suze u oku )?Laže.
Quote:
...ucite ljudi, barem sada imate priliku citati knjige na netu, a ne citati ljubu stuku, zrinku kitu i ostalu bratiju.
dnevno hr nije izvor pametnih stvari kao ni matrixworld i ostali portali nesvjesti. to je smece i kad netko stavi kao vjerodostojnu informaciju o znanosti sa takvih portala odmah u startu znas da je neuki papak.
Sve manje ljudi želi štrebati wikipedijsku alien realnost iz doba crnobijelih kamera na navijanje.
U istinu trebaju učiti ali i naučiti zamjećivati vlastitim očima, a ne se klanjati lažnim totemima i idolima koji su plaćeni da uspostavljaju, kako da to blago kažem?
Blago retardirane dogme.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Old 29.06.2017., 23:59   #5832
Veliki prasak po kvantnim fluktuacijama vakuuma nije stvorio svemir
Rorion is offline  
Old 30.06.2017., 00:22   #5833
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post

Sve manje ljudi želi štrebati wikipedijsku alien realnost iz doba crnobijelih kamera na navijanje.
U istinu trebaju učiti ali i naučiti zamjećivati vlastitim očima, a ne se klanjati lažnim totemima i idolima koji su plaćeni da uspostavljaju, kako da to blago kažem?
Blago retardirane dogme.
Pravi izvori znanja pružaju podrobno objašnjena pravila induktivne i deduktivne logike, kao i njezinih uzroka i djelovanja.
Nažalost danas vladaju kampovi za stvaranje indoktriniranih mozgova "brain building" , usko ograničenih spoznaja, osakaćenih za vlastito intuitivno razmišljanje, a oni koji se kunu u sprovođenje epistemološkoe logike, uglavnom koriste načelo falsifikacije, da toga nerijetko i nisi svjesni.
Naravno, kada bi se pravo znanje širilo, nestalo bi gladi i siromaštva, a političari ne bi mogli živiti na tuđim grbačama, zato su i uposlili vrle i dokone "znanstvenike" i da rade za njih.
That's how it works, folks
Rorion is offline  
Old 02.07.2017., 22:18   #5834
Jutros je bila emisija na History-ju baš kako ovaj thread nosi ime. I prvo su prikazivali kadrove skeptike, dakle zagovaratelja tvrdnje da čovjek nikad nije bio na Mjesecu i njihove argumente. Doista, kad ih čovjek sluša i gleda stekne dojam da ljudi znaju o čemu govore i da raspolažu sa tehničkom znanjima. Međutim, kad kasnije u emisiji govore ljudi kojima izvor relevantnih informacija nikad nije bio neki portal ili Wikipedia, čovjek shvati koje gluposti teoretičari pričaju.

Evo recimo samo primjer slika. Teoretičari zavjere tvrde da su slike predobre. Dok se ne pojavi stručna osoba čovjek stvarno može pomisliti "da, slike su stvarno predobre, tu nešto smrdi". Onda se pojavi neko pametan i objasni Occamovom oštricom "da, slike su predobre, ali to je zato jer su ispucali miljun slika i objavili najbolje".

Jer stvarno, bilo bi u najmanju ruku glupo da su ispucali 500 slika i objavili 5 najgorih.

Ima i ona jedna sprdačina: "Pogledaj nebo, eno NLO. Brzo uzmi najgori aparat da ga slikamo"

Nevr d les, ljude koji u nešto vjeruju doista je teško argumentima razuvjeriti.
strange quark is offline  
Old 03.07.2017., 18:05   #5835
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
Jutros je bila emisija na History-ju baš kako ovaj thread nosi ime. I prvo su prikazivali kadrove skeptike, dakle zagovaratelja tvrdnje da čovjek nikad nije bio na Mjesecu i njihove argumente. Doista, kad ih čovjek sluša i gleda stekne dojam da ljudi znaju o čemu govore i da raspolažu sa tehničkom znanjima. Međutim, kad kasnije u emisiji govore ljudi kojima izvor relevantnih informacija nikad nije bio neki portal ili Wikipedia, čovjek shvati koje gluposti teoretičari pričaju.
Normalno kad je TV tako namješten, u službi ispiranja mozga, nek' dođu nekom random sa kamerama i ponude mu lovu kao skeptiku da iznese mišljenje u emisiji.
Čovjek bi ih pojeo, primjerice ja, jer ne bi imali priliku ni teoretizirati o letu kroz vakum i slijetanju na šibajući, rotirajući krumpir budući da bi im dokazao da je Zemlja ravna.
Quote:
Evo recimo samo primjer slika. Teoretičari zavjere tvrde da su slike predobre. Dok se ne pojavi stručna osoba čovjek stvarno može pomisliti "da, slike su stvarno predobre, tu nešto smrdi". Onda se pojavi neko pametan i objasni Occamovom oštricom "da, slike su predobre, ali to je zato jer su ispucali miljun slika i objavili najbolje".

Jer stvarno, bilo bi u najmanju ruku glupo da su ispucali 500 slika i objavili 5 najgorih.

Ima i ona jedna sprdačina: "Pogledaj nebo, eno NLO. Brzo uzmi najgori aparat da ga slikamo"

Nevr d les, ljude koji u nešto vjeruju doista je teško argumentima razuvjeriti.
Manje tv-a dijete drago, manje tv-a.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Old 03.07.2017., 18:11   #5836
Imam pitanje.
Kako to da je brzina Apola 11 bila nekoliko desetaka km/s kada se sama Zemlja navodno kreće kroz svemir daleko, daleko brže?
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Old 03.07.2017., 18:18   #5837
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
... budući da bi im dokazao da je Zemlja ravna.
i ne samo to, ti bi im "dokazao" da se do mjeseca niti ne moze jer zivimo pod kupolom. kada bi uvidjeli da to o cemu oni zele napraviti emisiju ne postoji, ti bi im kao i svaki dobar covjek pomogao i pokazao svoj perpetuum mobile...
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Old 03.07.2017., 18:48   #5838
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
i ne samo to, ti bi im "dokazao" da se do mjeseca niti ne moze jer zivimo pod kupolom. kada bi uvidjeli da to o cemu oni zele napraviti emisiju ne postoji, ti bi im kao i svaki dobar covjek pomogao i pokazao svoj perpetuum mobile...
Mjesec je unutar kupole.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Old 03.07.2017., 18:54   #5839
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Mjesec je unutar kupole.
a tko je napravio kupolu i zasto? kreator, vanzemaljci ili vansvemirci (oni dolaze iz druge vaseljene)?
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Old 03.07.2017., 22:46   #5840
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Ma nema sanse da smo bili na Mjesecu. Ne sa tadasnjom tehnologijom. Pa na sta je licio onaj Apollo s kojim su oni trebali ic gore? Katastrofa, pa to ne bi letjelo ni do visine od 1000 metara, raspao bi se. A da su recimo bili, pa gdje bi onda bili sad? Na Marsu su prema razvoju tehnologije, trebali bit odavno. Od '69. do sad je 39 godina. I nista se nije pomaklo i nema nikakvih slijetanja nigdje s ljudskom posadom od tog famoznog odlaska na Mjesec. Pa šta nisu barem ponovili to slijetanje na Mjesec? Nisu, jer to ni danas ne mogu izvest.
To je tad više bio prestiž, danas nemaju razloga bacat toliki novac...to mi se čini kao uvjerljivo objašnjenje.
Hammerstone is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:34.