Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2017., 18:14   #1
Žalba na rad moderatora na temi "Slijetanje na Mjesec, istina ili laž?"

Želim da mi se obrazloži kako to da moderator dopušta konstantno vrijeđanje i provociranje korisnika saugaro?

Kako moderator dopušta vrijeđanje i maltretiranje od strane korisnika saugaro? na temi "Slijetanje na Mjesec, istina ili laž?" koji očigledno nije na temi zbog rasprave nego zbog maltretiranja. kako on mene može cijelo vrijeme prozivati neukim i da pišem budalaštine bez da se sankcionira?
jedno je obrazložiti da netko nije u pravu a drugo je kad te cijelo vrijeme namjerno maltretira i želi poniziti!

Niti jedan njegov post nije usmjeren na konstruktivnu kritiku nego je usmjeren na očiglednu namjeru da se ponizi. Nije samo ovakav na ovoj temi nego i na drugim temama gdje ne sudjelujem ali ne da mi se sad tražiti postove.

Post 1
Post 2
Post 3

Želim obrazloženje, unaprijed zahvaljujem.
Amstrad is offline  
Old 20.05.2017., 19:17   #2
Postovi su napisani danas ujutro.

Za početak:

Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
• Ako uočite problematičan post ili topic, prvi korak je prijava na trokutić . S obzirom da moderatori nisu 24/7 prisutni na forumu potrebno je pričekati neko vrijeme, minimalno 24 h od prijave, prije nego se otvori žalbena tema. Umjesto otvaranja teme, ukoliko nema reakcije na prijavu možete i poslati privatnu poruku moderatorima.

Zaista molim sve vas koji dolazite ovdje i žalite se na nesankcionirane postove koji su postani u periodu kraćem od 24 sata, koje niste prijavili ili oboje, da primjenjujete ovo iznad ozvodjeno iz pravila pdf-a Poruke, žalbe, komentari.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:08.