Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2012., 11:48   #221
paypal
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 11:53   #222
a kad nemam paypal, a sad mi je već otišla oos haljina
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 11:57   #223
A steta. Onda je idealno vrijeme da se odmah registriras na paypal i sprijecis buduce oos-ove )
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 12:13   #224
Pa da dok sam šizila kako ne primaju nikakve kartice, sam mogla to učiniti
A kad otvorim paypal jel mogu odmah plaćati s njim (imam novaca na kartici) iako ne verificiram račun?
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 12:27   #225
Mislim da da, za transakcije do nekog iznosa. Davno sam to otvarala pa se ne sjecam.
A mozes ga odmah verificirati ako imas net banking, taj se kod pojavi odmah ako je u pitanju debitna kartica.
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 12:51   #226
Quote:
Grubač. kaže: Pogledaj post
Pa da dok sam šizila kako ne primaju nikakve kartice, sam mogla to učiniti
A kad otvorim paypal jel mogu odmah plaćati s njim (imam novaca na kartici) iako ne verificiram račun?
da, do 100 dolara je bilo kad sam se ja reg. sad ne znam je li se prominilo, ali svakako možeš
missundaztood is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 13:11   #227
hvala djevojke, baš ste drage, registrirala sam se sad još neka se nekim čudom pojavi haljinica i bit će dobar dan
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 17:24   #228
Quote:
renalicious kaže: Pogledaj post
mali offtopic: Daj nam probaj saznati jel Topshop planira uvesti shipping u Hrvatsku.
na zalost to ja ne mogu saznati.. jer ja radim za www.evans.co.uk
top shop, DP, Miss selfridge , top man i ostali samo su u grupi arcadia, ali ja ne radim za njih..
inace za kupovinu preko £30 funti £5 popusta na code DPLOVE.. a vrijedi do 14.02
pozdrav svima..
__________________
Character cannot be developed in ease and quiet.
Only through experience of trial and suffering can the soul be strengthened , ambition inspired and success achieved.
trustno1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 10:10   #229
zasto je ova tema tako slabo aktivna? di ste?
mica_vrtirepka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 10:17   #230
i ja se pitam to pratim vas pozorno ali nisam do sad narucivala jer mi je glupo davati 6 funti shippinga za 1 haljinu,a ako bi narucila vise toga strah me carine.
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 10:26   #231
Quote:
ina7777 kaže: Pogledaj post
i ja se pitam to pratim vas pozorno ali nisam do sad narucivala jer mi je glupo davati 6 funti shippinga za 1 haljinu,a ako bi narucila vise toga strah me carine.
ja sam dobro prosla s prvom narudzbom. bila je 216 kn ukupno i nisu me carinili. zadnja narudzba je 236 kn. ne znam kako ce ona proci.
onaj studentski popust od 25 % masovno iskoristavam i doista se isplati unatoc cijeni shippinga od 6 funti.
DP mi je punooo povoljnija od Asosa i bolji je izbor.
btw, mislim da se za neke stvari cak i isplati platiti carinu. treba samo imati dobru racunicu.
mica_vrtirepka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 11:17   #232
Quote:
mica_vrtirepka kaže: Pogledaj post
ja sam dobro prosla s prvom narudzbom. bila je 216 kn ukupno i nisu me carinili. zadnja narudzba je 236 kn. ne znam kako ce ona proci.
onaj studentski popust od 25 % masovno iskoristavam i doista se isplati unatoc cijeni shippinga od 6 funti.
DP mi je punooo povoljnija od Asosa i bolji je izbor.
btw, mislim da se za neke stvari cak i isplati platiti carinu. treba samo imati dobru racunicu.
Sto si narucila? ako imas linkove i jel preporucujes? također,koju velicinu uzimas, ja sam između S i M pa ne znam sto mi je bolje uzeti. taj studntski popust ide na ukupni iznos sa shipp. ili samo na odjecu?
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 11:28   #233
Na shipping ne ide popust.
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 11:42   #234
Quote:
ina7777 kaže: Pogledaj post
Sto si narucila? ako imas linkove i jel preporucujes? također,koju velicinu uzimas, ja sam između S i M pa ne znam sto mi je bolje uzeti. taj studntski popust ide na ukupni iznos sa shipp. ili samo na odjecu?
do sada sam narucila ovo: http://i44.tinypic.com/2aiphzl.jpg

ispricavam se na velicini slike!!

s tim da vecinu stvari cekam. stigle su samo cipele na petu, crvena haljina i bijela kosuljica. sve je vrlo lijepo sasiveno, velicine odgovaraju.
jedino mi je zao sto su mi cini se na carini kosulju prilikom raskopavanja stvari malo ostetili.
moja velicina je xs-s. do sada sam narucivala njihovu 6 i taman mi je.
popust nejde na shipping. samo na odjecu.

Zadnje uređivanje mokry : 07.02.2012. at 13:55.
mica_vrtirepka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 12:29   #235
Quote:
mica_vrtirepka kaže: Pogledaj post
do sada sam narucila ovo:

ispricavam se na velicini slike!!

s tim da vecinu stvari cekam. stigle su samo cipele na petu, crvena haljina i bijela kosuljica. sve je vrlo lijepo sasiveno, velicine odgovaraju.
jedino mi je zao sto su mi cini se na carini kosulju prilikom raskopavanja stvari malo ostetili.
moja velicina je xs-s. do sada sam narucivala njihovu 6 i taman mi je.
popust nejde na shipping. samo na odjecu.
aaa, sjecam se tvoje narudzbe sa teme ''sto smo danas kupili'' lijepo sve,pogotovo crvena i plava haljina
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 13:46   #236
ajd please javi kakva je ova plava kad ti stigne, prelijepa mi je
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 14:17   #237
Jel ima tko slučajno ovu
Ja čekam http://www.dorothyperkins.com/webapp...gory_rn=291043 i što više puta otvorim link manje mi se sviđa :/
I ova cipke sigurno naručujem http://www.dorothyperkins.com/webapp...ents=category~[208949|208738]&noOfRefinements=1
samo da ih malo snize
__________________
♥♥ Filip 18.02.2010. ♥♥
žeeljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 14:51   #238
@mica_vrtirepka: mozes li, molim te, recenzirati ove crne koledzice na petu - najvise me zanima sirina tj. jesu li njihove cipele zaista uze u podrucju prstiju, ako nije problem moze i duzina gazista tvojih pa da se mogu nekako orijentirati, znam gnjavim, ali puno bi mi pomogla, hvala
__________________
°(ñ‗ñ)° to the corrre.... ASOS odjeća
DBys is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 21:06   #239
Sviđa mi se jedan džemper koji nije preskup, ali strah me carine kad vide deblji paket i ime DP, pa ga još "slučajno" oštete
__________________
You ain't got the ÆØÅ ♫...
Lo-lee-ta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 21:57   #240
Quote:
DBys kaže: Pogledaj post
@mica_vrtirepka: mozes li, molim te, recenzirati ove crne koledzice na petu - najvise me zanima sirina tj. jesu li njihove cipele zaista uze u podrucju prstiju, ako nije problem moze i duzina gazista tvojih pa da se mogu nekako orijentirati, znam gnjavim, ali puno bi mi pomogla, hvala
@DBys - vrlo rado. daj mi 15-ak minuta

@Lo-lee-ta - glupo pitanje, no jesi li cula za slucajeve da su ikome ostetili proizvode na carini? moje zadnje iskustvo jasno pokazuje da je steta ocito na carini napravljena prema lomu vjesalice na kojoj je bila kosulja i prema poderanoj kutiji od cipela. nekako se nadam da je bilo doista slucajno.
mica_vrtirepka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:09.