Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2009., 21:29   #1041
Quote:
Modest Mouse kaže: Pogledaj post
pa ikad oznacikao gift treba napisati vrijednost. Neka razdijeli na pakete pristojnije velicine (citaj:manje) i neces platiti carinu
Da, vidis...pametna ja...nisam se toga sjetila....
__________________
Ja ću jedne velike ćevape sa puno luka i veliku točenu!Hvala!
anjazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 22:29   #1042
jel netko zna gdje na netu naći cipele iz diesel kolekcije fall/winter 2008

u hrv nema za kupiti jer trgovine nisu htjele uzimati br. 36
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 23:58   #1043
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
jel netko zna gdje na netu naći cipele iz diesel kolekcije fall/winter 2008

u hrv nema za kupiti jer trgovine nisu htjele uzimati br. 36
http://www1.yoox.com/YOOX/DIESEL/sho...ept/shoeswomen
hm,to je valjda proljetna kolekcija,ne znam,baci oko
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 11:20   #1044
tnx, već sam gledala u stranicu....nema pročešljala sam cijeli net u potrazi za njima, ništa

čim su došle u trgovinu, pitala sa prodavačicu jel mi mogu naručiti broj 36....njihov odgovor je naravno bio ne.....pa sam pitala na koji način mogu doći do njih, jel se još negdje prodaje, koga mogu zvati za to, tko njima obavlja narudžbe....njihov odgovor je da one ništa ne znaju....kod nas su svi prodavači tako nezainteresirani

a ja imam problema s pronalaskom cipela jer imam jako usku nogu i nosim 36
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 13:04   #1045
Allexis, ti kao da imas moje stopalo... Isto usko stopalo, ako uzmem 37 zna biti veliko, a 36 ponekad malo...ma za poludit!
Sto se tice Diesela, jednom sam probavala neke cipele i rekle su mi da kod njih dolazi najmanji broj 37. Sad ne znam....
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 14:21   #1046
baci oko i na ebay

http://clothes.shop.ebay.co.uk/items...Q_sopZ3QQ_scZ1
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 14:43   #1047
znam da vjerojatno negdje pise ali nakon 20 stranica rasprave o carini i postarini vise nemam zivaca pa eto molim
linkove na stranice s odjecom ono klasika za cure 20ak i nesto godina za izac van zavodit (decko me ostavio moram sad malo ego povratiti ) a da ne kosta recimo milijun
puno puno hvala
pepsich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 23:09   #1048
imaš net pa traži ima milijun stranica
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 00:38   #1049
kupila bih uggsice prek neta budući da ih kod nas više nema, pa ma zanima s kojih stranica je najbolje kupovat i ako bi mi netko tko je kupovo uggsice prek neta mogao malo objasnit. dakle, kakvo je stanje s carinom, koliko se dugo čeka itd.
hvala
manekenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 00:39   #1050
imaš cijelu temu o uggsicama, hrpa stranica gdje se preporučuje, kako sa carinom itd
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 01:07   #1051
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
imaš cijelu temu o uggsicama, hrpa stranica gdje se preporučuje, kako sa carinom itd
ok, prelistat ću malo..a mogu samo ovdje pitat budući da je ovo tema shopping online, jel opće sigurno tako kupovat i jel se moram registrirat il nešto ili je dovoljno dat broj kartice?
manekenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 10:10   #1052
pogledaj temu i vidjet ćeš da se pisalo o plaćanju, cijenama, originalima itd.. a čuj neke stranice imaju payapl npr na emu boots koji čak i vraćaju carinu ako se dobije a neki na kojima sam ja pokušavala nemaju pa moraš ukucavati broj kartice i sve, a čuj sve stranice ti imaju svoju zaštitu a opet mislim da je najsigurnije prek paypala plaćati. ja sam plaćala dosta i na jedan i drugi način, nikada ništa se nije dogodilo pa se nadam da ni neće
kad kupuješ na nekoj stracnici moraš se registrirati ali to nije ništa bitno
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 21:22   #1053
Društvo, ja definitivno odustajem od online shoppinga. Kap koja je prelila čašu dogodila se jutros. Kupila sam prije neka 2-3 tjedna na e bayu 2 jakne(meni i frendici) svaka po 15 Ł. jučer dobila ljubavno pismo s carine da im podnesem račun. ja ga jutros faksirala i zovu me iz carine da cijena nije u redu, da je to kao premalo!!
onda sam im morala objašnjavat opciju offer price i tako sam se snervala i definitivno odustajem. Nas u manjim gradovima carina doslovno tlači jer očito nemaju pametnijeg posla.
Blago se vama iz Zg-a! I oprostite zbog dugog posta, ali morala sam se istresti!
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 21:31   #1054
ajoj baš koma.. samo se ne treba svađati, većina nije o svemu informirana pa im treba objasniti. daj nedaj se, bit će bolje
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 21:40   #1055
^^hvala girly!!! ako budem više išta kupovala slat ću na nečiju adresu u zgb ili ću preko tebe!!!
offtop. btw. nisam se s njima svađala (nisam ja taj tip) stvarno sam se trudila ostat mirna i sve mi lijepo objasniti. bit će bolje valjda!!!
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 21:43   #1056
ajde ne gubi nadu uvijek se nađe netko normalan sa druge strane žice. ak ništa budeš ih istrenirala pa će znati
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 21:57   #1057
isuse.nikad više ništa priko fedexa ne naručujem.zadržalo mi robu na zg carini i na kraju platila 570kn carine na robu od 750kn..pusta faksiranja i dokumentaciju neću niti spominjat..

živila pošta i splitska carina..oni baš i nisu tako kruti,dosta paketa puste..a i najveća carina mi je bila oko 200kn..do ove pljačke sad..
maestra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 01:30   #1058
Quote:
mala angie kaže: Pogledaj post
Društvo, ja definitivno odustajem od online shoppinga. Kap koja je prelila čašu dogodila se jutros. Kupila sam prije neka 2-3 tjedna na e bayu 2 jakne(meni i frendici) svaka po 15 Ł. jučer dobila ljubavno pismo s carine da im podnesem račun. ja ga jutros faksirala i zovu me iz carine da cijena nije u redu, da je to kao premalo!!
onda sam im morala objašnjavat opciju offer price i tako sam se snervala i definitivno odustajem. Nas u manjim gradovima carina doslovno tlači jer očito nemaju pametnijeg posla.
Blago se vama iz Zg-a! I oprostite zbog dugog posta, ali morala sam se istresti!
I jesu ti naplatili carinu ili ne?
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 01:31   #1059
Quote:
maestra kaže: Pogledaj post
isuse.nikad više ništa priko fedexa ne naručujem.zadržalo mi robu na zg carini i na kraju platila 570kn carine na robu od 750kn..pusta faksiranja i dokumentaciju neću niti spominjat..

živila pošta i splitska carina..oni baš i nisu tako kruti,dosta paketa puste..a i najveća carina mi je bila oko 200kn..do ove pljačke sad..
Zašto tako puno jesu ti objasnili?
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 09:53   #1060
Quote:
arenx kaže: Pogledaj post
Zašto tako puno jesu ti objasnili?
Zato što je samo trošak posredovanja FedEx-a bio oko 300 kn. Preostali, manji dio računa je carina i porez. Prije toga je faksirala punomoć FedEx-u i time prihvatila njihove usluge. O tome je već puno puta pisalo.

Izbjegavajte Fedex, jer vam ne gine carina i troškovi njihove usluge kao špeditera.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:22.