Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2004., 10:28   #21
Quote:
Cats kaže:


Dalje?
dalje? što dalje? nema dalje, udaja je jedina tema na ovom topicu

baš gledam u ovaj svoj notes.. prije bilo kakve odluke ja napišem sve pluseve i minuseve.. što bi ti rekla koji su plusevi,a koji minusi kad je udaja u pitanju?
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 10:31   #22
Ca si zapela za brak, djava ti sricu odnija?
Jebezljivi Mornar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 10:37   #23
Quote:
placebo kaže:
dalje? što dalje? nema dalje, udaja je jedina tema na ovom topicu

baš gledam u ovaj svoj notes.. prije bilo kakve odluke ja napišem sve pluseve i minuseve.. što bi ti rekla koji su plusevi,a koji minusi kad je udaja u pitanju?
Pa ovako, to su subjektivne stvari. Nekog smeta jedno, nekog drugo, neko voli jedno, neko drugi opet nesto trece.

A jesi li ti uzela u obzir i probni rok il bi odma prid oltar? Jer u garantnom roku mos cuda saznat, svasta ispliva na povrsini, a ako stvar bas ne radi, onda cao bog.
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 10:58   #24
Quote:
Cats kaže:
Pa ovako, to su subjektivne stvari. Nekog smeta jedno, nekog drugo, neko voli jedno, neko drugi opet nesto trece.

A jesi li ti uzela u obzir i probni rok il bi odma prid oltar? Jer u garantnom roku mos cuda saznat, svasta ispliva na povrsini, a ako stvar bas ne radi, onda cao bog.
nema te svinje koja se ne može praviti dobra godinu dana a ja više nemam vremena za probne rokove od šest-sedam godina, još par takvih probnih rokova i eto ti menopauze

dakle, probni rok da - ali nakon vjenčanja.. u tom probnom roku, ako se pokaže da neke stvari kod njega ne valjaju, onda će ih promijenit.. postoje danas svakakve škole.. npr. ako seks ne bude valjao - poslat ću ga na tečaj tantre.. ostručavanje i dodatno školovanje danas je sastavni dio svakog posla, pa tako i braka..
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 10:59   #25
Quote:
Jebezljivi Mornar kaže:
Ca si zapela za brak, djava ti sricu odnija?
hm.. počeli su pristizati i članovi Desnog krila.. istina, nisu ni jugovići ni moderatori, a opet nekako..
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 11:00   #26
Quote:
placebo kaže:
npr. ako seks ne bude valjao - poslat ću ga na tečaj
Poslusaj ti mene, koka: ako seks ne bude valjao - posalji ti njega nazad doma materi.

I pocni ispocetka.
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 15:13   #27
Quote:
placebo kaže:
dalje? što dalje? nema dalje, udaja je jedina tema na ovom topicu

baš gledam u ovaj svoj notes.. prije bilo kakve odluke ja napišem sve pluseve i minuseve.. što bi ti rekla koji su plusevi,a koji minusi kad je udaja u pitanju?
Hmm, prednosti:
- više love za trošit' (podrazumijeva se kako buduća žrtva, ovaj ženik zarađuje, kakvi umjetnici...);
- nošenje teških stvari prelazi u domenu supruga;
- susjedi te počnu gledati sa divljenjem, kao i kolege na poslu, a ti se možeš nadmoćno smješkat pred svojim nedudatim frendicama, te im kao fol "kukat" o bračnom životu ;
- redoviti sex (manje - više)

Mane:
- eventualno njegova mama, no to se lako sredi
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 15:31   #28
Pa prednost moze bit i u dozvoljenom vrijedjanju svog mužjaka -hranitelja obitelji .

Naime kao i sve nadmocne vrste u izumiranju i mužjak-hranitelj obitelji se tu i tamo opusti t.j. dodje kuci pijan ko svinja i jos otkopcanog slica pa onda moze i ono :

"Kaj je svinjo pijana , kaj si se opet moral tak napit " vice razbjesnjeno udata jedinka te spusti pogled na otkopčan šlic i poludignuti toliko dragi joj predmet .

" A ko to mene geda...bucko mali ...

__________________
Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo, i lahko zaboravljamo krivice, koje nam drugi učine.
HELIX14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 15:36   #29
Quote:
HELIX14 kaže:
Pa prednost moze bit i u dozvoljenom vrijedjanju svog mužjaka -hranitelja obitelji .

Naime kao i sve nadmocne vrste u izumiranju i mužjak-hranitelj obitelji se tu i tamo opusti t.j. dodje kuci pijan ko svinja i jos otkopcanog slica pa onda moze i ono :

"Kaj je svinjo pijana , kaj si se opet moral tak napit " vice razbjesnjeno udata jedinka te spusti pogled na otkopčan šlic i poludignuti toliko dragi joj predmet .

" A ko to mene geda...bucko mali ...

Sinko, prije nego se zaletis, evo ti scenarij iz RL:

Mužjak-hranitelj obitelji dodje kuci pijan ko svinja i jos otkopcanog slica.

"benti djavlaikatrigu di si bija do ove ure??? A????" vice razbjesnjeno udata jedinka te spusti pogled na otkopčan šlic i poludignuti toliko dragi joj predmet .

U tome trenutku udje u kuzinu kokos ljubimica i rece: "Glista!!!! Hura!!!!"

I hop.
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 15:39   #30
jooj, Helix, pa to se podrazumijeva.....

Sudeći po tvom dijalogu, let me guess, nisi oženjen,

"Bucko mali..."
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 16:06   #31
Quote:
Cats kaže:


U tome trenutku udje u kuzinu kokos ljubimica i rece: "Glista!!!! Hura!!!!"

I hop.
ahahahahhahaaha
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 16:08   #32
Ispricavam se kokosi ljubimici ako sam joj nehotice povrijedila osjecajcice.
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 16:12   #33
Quote:
crtica kaže:
Hmm, prednosti:
- više love za trošit' (podrazumijeva se kako buduća žrtva, ovaj ženik zarađuje, kakvi umjetnici...);
- nošenje teških stvari prelazi u domenu supruga;
- susjedi te počnu gledati sa divljenjem, kao i kolege na poslu, a ti se možeš nadmoćno smješkat pred svojim nedudatim frendicama, te im kao fol "kukat" o bračnom životu ;
- redoviti sex (manje - više)

Mane:
- eventualno njegova mama, no to se lako sredi


nego.. glede ovih prednosti.. pa otkad je to nama ženama redovit seks razlog za ulazak u brak? ja sam mislila da mi toga i neudate imamo kad hoćemo i koliko hoćemo? mislim, kad bismo htjele

ja buduću svekrvu doživljavam ko onu vješticu iz Ivice i Marice koja svako malo dolazi do kaveza (koji simbolično predstavlja brak), samo što bi ova vještica dolazila pipkati Ivicu da vidi je li još smršavio (aluzija na moju kuhinju)..
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 16:18   #34
Quote:
placebo kaže:


nego.. glede ovih prednosti.. pa otkad je to nama ženama redovit seks razlog za ulazak u brak? ja sam mislila da mi toga i neudate imamo kad hoćemo i koliko hoćemo? mislim, kad bismo htjele
...............
Ma, zato sam i stavila smajlić koji se histerično smije....

Psst, ne smiješ sve otkrit', nek se bene nadaju, kad jedanput padnu šaka, otkrivaš pravo lice i kreće obuka:
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 16:52   #35
Quote:
Cats kaže:
Sinko, prije nego se zaletis, evo ti scenarij iz RL:
Fala tata .

Quote:
U tome trenutku udje u kuzinu kokos ljubimica i rece: "Glista!!!! Hura!!!!"
Placebina crna kokos koju vi mladci i ne poznajete je odgojena i fina gradska , urbana kokos .
A i koka se uvijek raduje crvicu i ne zove ga glista , jel tak Placebo ?
__________________
Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo, i lahko zaboravljamo krivice, koje nam drugi učine.
HELIX14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 16:54   #36
Quote:
HELIX14 kaže:
Fala tata .
Dacu ti ja tatu po repu

Placebo! Eleminiraj ovoga! Nepristojan je!
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 17:00   #37
Quote:
crtica kaže:
jooj, Helix, pa to se podrazumijeva.....

Sudeći po tvom dijalogu, let me guess, nisi oženjen,

"Bucko mali..."
Jeah !
that's my kind of girl ..
Mucica , Crtica a da ti ipak slazes muzu ono kao imas nightshift i dodjes do mene ...

Objasnim ti sve onak svojim recima o filmu , spoham ti malo sirića to znam da volis, otvorim zubima onak par pivica i onda si ti onak pritiščeš uz mene a ja onak napuhan ko zagorski puran hinim nezainteresiranost .

Pri odlasku u kuhinju gurnem si nekaj tvrdoga u dzep i pritiscem te na taj dzep a ti onak zenski nevino se pravis da ti je neugodno i guras se na drugu stranu , na drugi dzep ...............

...............a tam te tek ceka prava stvar .

Ha ?
__________________
Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo, i lahko zaboravljamo krivice, koje nam drugi učine.
HELIX14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 17:03   #38
Quote:
HELIX14 kaže:
Jeah !
that's my kind of girl ..
Mucica , Crtica a da ti ipak slazes muzu ono kao imas nightshift i dodjes do mene ...

Objasnim ti sve onak svojim recima o filmu , spoham ti malo sirića to znam da volis, otvorim zubima onak par pivica i onda si ti onak pritiščeš uz mene a ja onak napuhan ko zagorski puran hinim nezainteresiranost .

Pri odlasku u kuhinju gurnem si nekaj tvrdoga u dzep i pritiscem te na taj dzep a ti onak zenski nevino se pravis da ti je neugodno i guras se na drugu stranu , na drugi dzep ...............

...............a tam te tek ceka prava stvar .

Ha ?
Herr Helix, o čem' Vi to pričate? Mužiću kažem, volim sir i pivicu, ne razlikujem povrće od khmmm...

Pa, zar bi visila na forumu da mužića imam?
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 17:04   #39
Quote:
crtica kaže:
Pa, zar bi visila na forumu da mužića imam?
Zagospublazenu, jos jedna!
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 17:05   #40
Quote:
Cats kaže:
Zagospublazenu, jos jedna!
Ako nemaš kakav konkretan savjet, čkomi
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:25.