Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2016., 07:22   #521
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Hvala svima na odgovorima i razmisljanjima.

Mia zeli istraziti to i ima sumnju... Iva ne sumnja ili barem tako izgleda- procitajte komentar prijasnji)
Mislite li da je dobra ili loša ideja da Mia ode porazgovarat s Ivinom majkom? Da ste u njenoj situaciji na koji nacin biste pristupili, koja pitanja postavili?

Mia vise slici na Ivu i njenu majku nego na svoju...
previse je slucajnosti.
cak je Miu njen trener upitao ima li sestru, na sto ona odgovara da nema. A on ju je pitao dal je sigurna..i kako ima jedna cura kojoj Mia jako slici. ona nije obracala paznju jer se naslusala vec..
kasnije istrazujuci je naletjela na podatak da trener poznaje Ivinu majku, dakle poznaje i Ivu...

edit: Ukoliko se ne radi o bioloskoj poveznici i stvarno je sve stvar slucajnosti, onda je moguce da se radi o astralnim blizancima...
Naravno nek istrazi. Najgore je sumnjat u tako nesto veliko. Ok je ideja da ide kod druge mame, ali nek ne ide sama. Prevelika je to stvar da bi lezerno ostisla sama na kavu
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 10:28   #522
zakaj mia ne razgovara sa svojim roditeljima? ili bakom,tetom,nekime u koga ima povjerenja da ju neće ismijat nego joj pomoć?

nikad se ne zna kako će ivina mama reagirat. i kaj točno mia misli? doć ženi na posao i reć... što? svi mi kažu da sličim vašoj kćeri?

nekako mi je logičniji korak kontaktirat ivu i otić na dnk testiranje.
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 11:06   #523
Zato što su Mijini roditelji potencijalni kriminalci. Bolje je ići kod Ivine majke, jer bi ova odmah primjetila je li riječ o nekom jako sličnom Ivi ili o njezinoj potencijalnoj kćeri.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 02:38   #524
Quote:
bondiko kaže: Pogledaj post
Pa nista sad cu vam samo ukratko napisati . Malo prije sam napisala sve u detalje i neznam kako sam to izbrisala. Jako sam uzrujana zbog tih lazi sto sam citala . Najvazniji dokument je iz bolnice i on je lazana. Glasi ovako:

kCS UREDNI TRUDOVI SVAKIH 3 MIN: DOBRI: pregledom se nadje kompletno otvoreno usce glavica spima, vodenjak izbocuje te se prokine .

uz nekoliko jacih trudova i lateralnu episiotomiju porodi se zivo musko nedonoseno dijete koje nakon aspiracije krepko zaplace

dijete se uredi i smjesti u centar za prematuruse.

Kakvo nedonoseno dijete kad je normalno rodjen u 9 mjesecu i kakav centar za prematuruse kad je normalno rodjen. Taj dr. koji je ovo napisao i potpisao je mojoj mami rekao da je beba zdrava i njoj i beb stavio narukvice na ruke i upisao ime djeteta.

taj isti doktor pise da je moja mama imala problema u babinama i ostaje u bonici i on je otpusta 18.03. to nije istína posto ona nije imala problema i odmah je drugi dan znaci 14.03 izasla iz bolnice posto su joj rekli da je beba umrla od upale pluca i posto je moj tata tog dr. istukao.


Nalaz obdukcije:
Dan i sat smrti 13.67.03 23.50
Dan i sat sekcije 15.03.67 10.00
koje sekcije moj otac ga je trazio u mrtvacnici i na patologiji i tu su mu govorili da nema te bebe pod tim imenom upisane u nekakvu kjnigu gdje pisu preminule koji idu na obdukciju ili na pokop. Papir da je mrtvozornik predao mog brata ne postoji.
Pocinje ovako :les mrtvog nedonosenog novorodjenceta znaci opet ista prica nedonosenog novorodjenceta ... tu je zaista opisan les jedne prerano rodjene bebice ali ne mog brata . Pise glava srednje velika okrugla lice duguljasto blijedo ljubuícaste boje pluca bez zraka .... malo prije sam vam bila vise napisala o obdukciji ali bolje da ne citate sve posto se i ja grozno osjecam to citajuci ,, jer drugacije je informacije dobivati telefonom a drugacije je kad citas orginal papir iz te godine. Ja nemogu da shvatim kako je neko mogao tako nesto da napravi.


malo prije sam vam napisla da idem zapaliti jednu zigaretu posto sam se jako uzrujala i da razmislim o svemu tome sto sam procitala. vi mi napisite sta vi mislite o tim laznim papirima





Nemogu da shvatim kako je neko mogao tako nesto da uradi.

pluća bez zraka, a beba zaplakala (znači udahnula) nakon poroda
maveri is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 02:54   #525
Procitala sam cijelu temu, ne mogu sebi doci....Pitam se jeli Bondigo ista uspjela doznati, jeli se istraga pokrenula u konstruktivnom smjeru i kako je njeno zdravlje nakon svega sto je prosla?
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2018., 00:22   #526
Draga bondiko, da li ste usta uspjeli saznati nakon tolikih godina? Procitala sam Vasu pricu u dahu, nadam se da cete jednog dana uspjeti razrijesiti tu pricu.
rycreedence is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2018., 14:00   #527
Quote:
bondiko kaže: Pogledaj post
dragi moji jos nista novo treba tome strpljenja
Bondiko, jesi li uspjela pronaći brata?
Šumska dekla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2019., 15:08   #528
nestale bebe

Priključio sam se ovom forumu pa su me neki događaji jako zaintregirali.
Imam jedno pitanje za mišljenje svih što da radim. Moja je mama rodila 1957 dijete je vidjela nakon porođaja koje je odnešeno i nikad više viđeno uz obrazloženje da je umrlo.
Osobnim istraživanjem u matičnom uredu Medvešćak ne postoji nikakav trag da je moja mama rodila živo ili mrtvo dijete. Kuda dalje.
dfabina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2019., 15:22   #529
bondiko

Bondiko ja imam sličan slućaj, ti barem imaš neke podatke , ja nemam ništa.
Moja mama je rodila 13.3. 1957. ali nema nikakvog traga da je rodila. Bolnica Petrova Zagreb.
Nigdje nije zavedena ni kao trudnica ni kao rodilja.Što misliš o tome.
dfabina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2019., 14:43   #530
Draga bondiko, pročitala sam tvoju priču u jednom dahu. Ne javljaš se dugo, ima li kakvih novosti?
__________________
"People who don't drink are boring c**ts and all their stories suck" :D
Dv1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2019., 10:46   #531
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Hvala svima na odgovorima i razmisljanjima.

Mia zeli istraziti to i ima sumnju... Iva ne sumnja ili barem tako izgleda- procitajte komentar prijasnji)
Mislite li da je dobra ili loša ideja da Mia ode porazgovarat s Ivinom majkom? Da ste u njenoj situaciji na koji nacin biste pristupili, koja pitanja postavili?

Mia vise slici na Ivu i njenu majku nego na svoju...
previse je slucajnosti.
cak je Miu njen trener upitao ima li sestru, na sto ona odgovara da nema. A on ju je pitao dal je sigurna..i kako ima jedna cura kojoj Mia jako slici. ona nije obracala paznju jer se naslusala vec..
kasnije istrazujuci je naletjela na podatak da trener poznaje Ivinu majku, dakle poznaje i Ivu...

edit: Ukoliko se ne radi o bioloskoj poveznici i stvarno je sve stvar slucajnosti, onda je moguce da se radi o astralnim blizancima...
I na kraju Mia nije ništa poduzela ??
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2019., 15:41   #532
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Ili se radi o nevjerovatnoj sličnosti i slucajnosti da su obje cure rođene dan razlike.
Ili su u bolnici napravili namjerno zamjenu (jedna zena rodila blizanke pa joj rekli da je djete mrtvo i tu bebu dali drugoj zeni,
a zdravo djete od druge zene prodali- zvuci kao sapunica ali obzirom da su to bile 90te i da se muljalo godinama.. mislim da su doktori imali prostora za muljat)..

Mijina mama je rodila na carski rez i vidila bebu tek nakon 2dana.
- Dal zene radaju na carski rez s anestezijom?
- Nakon koliko im donesu bebu?
Ivina mama je rodila dan ranije.

DNK ne mogu napraviti cure jer obje zive u razlicitim gradovima.

Jedino je riješenje da Mia dođe do Ivine mame na njeno radno mjesto.
Ivina mama radi u sklopu udruge.

Na koji nacin da pristupiti sa situacijom?
Da ostvari kontakt s njom ili direkt ??
jel to Hrvatska? ako je, sumnjam. Prvo, slučajevi koji se spominju po medijima uglavnom su raniji. drugo, puno bitnije-90tih je zbog rata bilo toliko nezeljene djece koja su ogromnom vecinom pozavrsavala na usvojenjima, brzinskim, posvuda i vani i kod nas...nazalost, tada stvarno nije falilo djece za usvojit. ne znam zasto bi netko ulazio u ovakve zackoljice kad je mogao prosetati do prvog izbjegličkog centra i rodilista i samo se raspitati koliko silovanih trudnica dijete zeli dati na posvajanje. Mislim, mozes guglati, ima clanaka na tu temu.
lionfire is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:43.