Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2016., 20:46   #381
Quote:
Querencia kaže: Pogledaj post
Došlo vrijeme da i ja tražim poslovnu obleku

Gdje da kupim fine, tople haljine za ovo šugavo vrijeme vani? Možda nešto ovakvo?
Prvi je problem da je ovoj haljini iz linka dominantan poliester u sastavu i teško baš da je topla, a meni iskreno (naglašavam meni) - ovo nije fina haljina.

Kakav stil općenito nosiš, voliš li više haljine koje padaju, A-kroja, puni krug, uz tijelo? I koliko ti je strog dress code, moraju li biti dominantno tamne boje ili smiješ i uzorke?

Ja za poslovne sastanke imam ovakve modele haljina pa vidi dal ti se uopće išta od toga sviđa:

ovakvu skroz tamno crvenu od debljeg materijala imam

ovaj kroj tamno plava

klasičnu crnu s kragnicom

ova super stoji i na štikle i na balerinke

i imam 10ak varijanti ovakvih suknji od vune s podstavom
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 21:18   #382
A kroj mi uglavnom najbolje stoji. Za proljeće/ljeto imam crvenu i plavu vrlo slične ovoj i odlične su mi za sve prilike

Uz tijelo isto može.

Smiju i uzorci. Nije jako strogo, ali radi se o banci pa ipak ne mogu u trapericama i Minnie Mouse majicama

Vidim da su sve linkane osim prve imaju kratke rukave, a radije bih nešto s dugim, ili barem ispod lakta.
Ovo, ovo i ovo mi je lijepo.

Muku mučim generalno sa zimskom robom, nikad mi nije ni blizu lijepa kao ljetna
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 21:22   #383
bejo, žena traži tople haljine za hladnije dane, a ti joj das linkove na haljine s kratkim (neke i bez) rukavima?
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 21:28   #384
Quote:
Querencia kaže: Pogledaj post
A kroj mi uglavnom najbolje stoji. Za proljeće/ljeto imam crvenu i plavu vrlo slične ovoj i odlične su mi za sve prilike

Uz tijelo isto može.

Smiju i uzorci. Nije jako strogo, ali radi se o banci pa ipak ne mogu u trapericama i Minnie Mouse majicama

Vidim da su sve linkane osim prve imaju kratke rukave, a radije bih nešto s dugim, ili barem ispod lakta.
Ovo, ovo i ovo mi je lijepo.

Muku mučim generalno sa zimskom robom, nikad mi nije ni blizu lijepa kao ljetna
Ovu zadnju zelenu sam vidjela neki dan na internetu i prekrasna mi je

A kardigan ne dolazi u obzir preko haljine kratkih rukava?
Tražiš striktno haljine ili i suknje dolaze u obzir? Jer mi se čini da je puno lakše kupiti 2-3 basic majice/dolčevite/što već voliš nositi dugih rukava i onda to kombinirati sa isto toliko suknji A kroja sa uzorkom.

M. Dutti
Mislim da bi s nekim elegantnim remenom ovo bila puno finija haljina dok je ovako neki casual stil koji se na finu cipelu također super kombinira!

Na asosu je uvijek dobar izbor, je li opcija da si naručiš haljine?
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 21:32   #385
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
bejo, žena traži tople haljine za hladnije dane, a ti joj das linkove na haljine s kratkim (neke i bez) rukavima?
Moje sve takve haljine (kakve sam linkala) su podstavljene i topliji su materijali pa ih nosim zimi sa kardiganom (ili sako) preko

I ja i sve frendice tako radimo jer nam je teško pronaći elegantne haljine koje su dugi rukav, a da su istodobno od nekog toplijeg materijala i da ne izgledaju jeftino. Dodatni plus je da se ne izmucaju nakon tri pranja u mašini.

A ono - imam jako toplu haljinu koja je od kašmira no i koštala je masno zbog materijala od kojeg je. Al' da grije, bome grije i na debelom minusu
Pa ono, ako je opcija dati >1.000kn za haljinu, predložit ću takve

edit: zato sam i predložila oba puta suknje jer je puno lakše pronaći fine tople suknje (bar iz mog iskustva) i onda s nečim toplim gore ih nositi
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 09:30   #386
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
edit: zato sam i predložila oba puta suknje jer je puno lakše pronaći fine tople suknje (bar iz mog iskustva) i onda s nečim toplim gore ih nositi
slažem se, suknje su dobar izbor!

definitivno bi to prije nosila nego haljine sa kratkim rukavima i cardiganom. ne sviđam se sama sebi u takvim kombinacijama. zato i sama tražim haljine sa dugim rukavima za zimu.
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 09:37   #387
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
slažem se, suknje su dobar izbor!

definitivno bi to prije nosila nego haljine sa kratkim rukavima i cardiganom. ne sviđam se sama sebi u takvim kombinacijama. zato i sama tražim haljine sa dugim rukavima za zimu.
Nisu ni meni prvi izbor haljine kratki rukav + kardigani, no u nedostatku normalnih elegantnih haljina dugih rukava posežem za tim

Prije 3 godine sam kupila hrpu materijala i otišla kod svoje krojačice da mi doslovno napravi 5 istih suknji punog kruga (materijal sam uzela vunu, različite uzorke) jer nisam imala što nositi po zimi.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 11:23   #388
Quote:
Querencia kaže: Pogledaj post
Došlo vrijeme da i ja tražim poslovnu obleku

Gdje da kupim fine, tople haljine za ovo šugavo vrijeme vani? Možda nešto ovakvo?
Ja sam znala naci lijepe u Promodu i Orsayu. U pravilu ima hrpa haljinica kratkih, ali do koljena i ispod ima manje ili su malo presvecane za svaki dan. Meni je najlaksa kombinacija suknja i bluza. Lakse naci jer vec tipa HM, Mango i slicni ducani imaju dobru ponudu.


Super su sve ove, ali ako uzmete u obzir da svaki dan staviš drugu haljinu, ako je 400kn prosjek bar po linkovima....treba dosta ulozit odmah, a nema još ni plaće
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 12:07   #389
Djevojke i žene, gdje ima za naručiti ta zelena haljina s čipkom koju ste stavile?
Stvano je pedivna i bila bi mi idealna za jednu skorašnju prigodu.
Tenks unaprijed
sulavezi is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 12:20   #390
Quote:
sulavezi kaže: Pogledaj post
Djevojke i žene, gdje ima za naručiti ta zelena haljina s čipkom koju ste stavile?
Stvano je pedivna i bila bi mi idealna za jednu skorašnju prigodu.
Tenks unaprijed
http://www.monika-posredovanje.hr/ka...a-39835-detail

Inače, možeš kliknuti desni klik na sliku i pritisneš na "potraži sliku na google usluzi" ili tako nekako
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 12:43   #391
Hvala bejo , probala sam to u međuvremenu ali mi se čini kao loša kineska tvorevina. Šteta.
sulavezi is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 08:24   #392
Trebaju i meni haljine


ja bih ono, neke debele, vunene, "tvidaste" , moze i deblji pamuk, pedimenzionirane kragne i slicno nesto sto mogu i na cizmice i stikle. kratki/dugavi rukavi mi nisu bitni.

nesto tipa ovog:

edit: prije sam ih nalazila u orsayu i calliopeu, ali su mi bile dost nekvalitetne

https://img1.etsystatic.com/012/0/76...22791_s5o3.jpg

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...9f79a132a9.jpg
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 10:16   #393
Kada citam sa kakvim problemima se susrecete, ono nemrete naci tzk. bazne klasicne komade odjece za posao (klasicna bijela kosulja bez volana, baby uzoraka i sl) fakat budem sretna sto znam sivati.
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 10:45   #394
Quote:
pupetta.maresca kaže: Pogledaj post
Kada citam sa kakvim problemima se susrecete, ono nemrete naci tzk. bazne klasicne komade odjece za posao (klasicna bijela kosulja bez volana, baby uzoraka i sl) fakat budem sretna sto znam sivati.

ali kad je stvarno tako Jedino da dodjes u peek & cloppenburg i bijelu dugu kosulju klasicnu platis 700kn.


sve ostalo uvijek neki kompromis mora biti. Ili ima cirkoncice po sebi, ili nije skroz na kopcanje nego ima neki izrez, ili je od nekog materijala koji se skuplja, ili nema tvog broja. UVIJEK nesto.


ja bih rado da si nadjem i kvalitetnu krojacicu, ali i to je danas skoro nemoguce za pronaci
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 12:27   #395
Nosim često suknje i visoke pete, i nekako su mi najljepše tanke carape od 15-20 dena boje kože ili crne. Ali svaki, ali svaki put mi puknu! Imate li kakvu tajnu ili super izdržljivi brend tih carapa?
Hvala vam puno!
tipkaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 19:57   #396
Quote:
tipkaz kaže: Pogledaj post
Nosim često suknje i visoke pete, i nekako su mi najljepše tanke carape od 15-20 dena boje kože ili crne. Ali svaki, ali svaki put mi puknu! Imate li kakvu tajnu ili super izdržljivi brend tih carapa?
Hvala vam puno!
Sisi i Polzela.
Gdjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 06:58   #397
Quote:
sulavezi kaže: Pogledaj post
Hvala bejo , probala sam to u međuvremenu ali mi se čini kao loša kineska tvorevina. Šteta.
pogledaj i na Dorothy Perkins
ja imam vrlo sličnu ovoj, samo sa čipkom oko ruba
http://www.dorothyperkins.com/en/dpu...96?bi=40&ps=20

i par drugih, baš poslovnijih, sličnih ovoj
http://www.dorothyperkins.com/en/dpu...200?bi=0&ps=20


prezadovoljna sam sa kvalitetom (imam par haljina i topova)
i stalno su neki kodovi za 20-30%

Quote:
Gdjica kaže: Pogledaj post
Sisi i Polzela.
Calzedonia
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 14:45   #398
Hvala vam cure! A gdje mogu naći te sisi i polzela, prodaju li se u supermarketima ili?
tipkaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 16:48   #399
U Zagrebu Polzela ima svoj dućan, u Praškoj, kad ideš s Trga s desne strane, prije Zrinjevca, Avenue Mall, Name...
Sisi mislim da ima u Mulleru, ali ja sam kupovala i online. Znaju imati dobre akcije i hrpu boja. Mislim na goldenpoint stranici
Gdjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 18:07   #400
Quote:
tipkaz kaže: Pogledaj post
Hvala vam cure! A gdje mogu naći te sisi i polzela, prodaju li se u supermarketima ili?
Polzelu imaš u Bipi ili Sparu
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:15.