Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Pogledaj rezultate ankete: naj IMF ustaška snajka
placebo 17 38.64%
spot perdita 5 11.36%
ruža 4 9.09%
crtica 7 15.91%
soks 5 11.36%
rambi 20 45.45%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 44. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2004., 10:47   #121
Quote:
Cats kaže:
Kakve crne fotomontaže. Živi ljudi, miki. Živi.
dosta, Cats, dosta!!!! ni riječi više o tome!! (osvrće se u panici)... od sada više ni slova o tome javno..

moramo pod hitno izraditi šifrarnik...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 10:50   #122
Quote:
Cats kaže:
Samo bez nervoze, mila. Ti ćeš ipak tamo biti prva. A znaš ono, ko prvi, njemu...
draga Cats, pročitaj ovo i shvatit ćeš otkud moja panika..

kakve sam sreće, doći ću među prvima, ali će mi reći ili da uopće nisu dobili penise, ili da su dobili manje penisa nego muškaraca
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 10:52   #123
Quote:
placebo kaže:
draga Cats, pročitaj ovo i shvatit ćeš otkud moja panika..

kakve sam sreće, doći ću među prvima, ali će mi reći ili da uopće nisu dobili penise, ili da su dobili manje penisa nego muškaraca
Čuj, tu kod mene isto prodaju knjige s novinama, i ja imam sve koje su dosad izašle.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 10:54   #124
Quote:
Cats kaže:
Čuj, tu kod mene isto prodaju knjige s novinama, i ja imam sve koje su dosad izašle.
pa dobro, hebemu sve, možeš li mi za početak umjesto penisa barem nabaviti te glupe knjge?
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 10:55   #125
Quote:
placebo kaže:
pa dobro, hebemu sve, možeš li mi za početak umjesto penisa barem nabaviti te glupe knjge?
A čemu služe prijateljice?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 10:57   #126
Placebo, gledaj to s druge strane. Možda ti gigantski penisi, ukoliko zaista postoje, i nisu napravljeni za seks sa ženama. Tko zna što bi se ženi moglo dogoditi tijekom snošaja s jednim od takvih! Ljudska anatomija dopušta određene varijacije, ali ne previše, evo, pitajmo dotura, on je to učio i on će ti bolje objasniti.


Ja još uvijek mislim da su to laži koje vi čitate u onim dekadentnim kozmopolitanima. A i još nije u potpunosti rasvijetljeno što se zapravo zbiva u forumu "Modulatori". Možda tamo neka zla i frigidna modulatorica priča priče kako bi ostale dame odvojila od njihovih ljudi. Shvaćaš?
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 11:32   #127
tko o čemu, ti o moderatorima.. ma nema tamo nevjerni Tomo ništa novo ni neviđeno.. pa gledao si tisuću puta filmove o tajnim skrovištima, inicijacijama i općenju djevica s likovima u kapuljačama..

vidiš jednoga - vidio si ih sve.. uvijek iste već prožvakane stvari..

eh da, što se mene tiče... ti znaš da ja kao desničarka logikom stvari nikad ne bih završila tamo da nisam djevica... danas stvarno nije lako naći djevicu, pa je Veliki Meštar u mom slučaju zažmirio na jedno oko glede, jelte, mog ustašluka..

međutim, u mom slučaju do obreda inicijacije nikada nije došlo jer sam ga uvjerila da sam ja, doduše, prava pravcata djevica, i da bih osjetila i najmanji.. khm.. ispod sto jogija i perjanica.. ali dobro, da ne duljim.. uglavnom, uvjerila sam ga da se to kod mene protokom vremena vjerojatno već i kalcificiralo, što li.. i za njegovo dobro sam ga upozorila da ne isključujem mogućnost da bi se pritom mogao gadno ozlijediti.. tako da su me eto, pustili da i dalje bauljam tamo po moderatorima, ali Veliki Meštar nikad nije do kraja povjerovao u priču o kalcificiranom himenu i zauzvrat mi nije dopustio mogućnost baniranja... eto, to ti je cijela priča o moderatorima, rekla sam ti lijepo da nema ništa zanimljivo i da se nemaš zašto mučiti i raspirivati maštu...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 11:38   #128
.... ..... ....... čekaj, čekaj....








....pa ti onda....mene....ne možeš...menheee..... banirrrr.....aaaaaaaaaahahahahahahaahhahaahhahahaa hahhahahhahahha hahahaha ah aha hahahahhahahahahhahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

ok, ok...



MMMMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AHAHA AHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHHAAHAAAAAAAAAAAAAAA AA....
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 11:48   #129
Quote:
Uncle Fucker kaže:




MMMMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AHAHA AHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHHAAHAAAAAAAAAAAAAAA AA....


(bijesno odlazi u kupatilo i uzima Cilit Lime&Rust)

"Ovakav kamenac i hrđu nemoguće je ukloniti tradicionalnim sredstvima za čišćenje. Cilit Lime & Rust s lakoćom odstranjuje kamenac i hrđu sa slijedećih površina:
kromirani predmeti
nehrđajuči čelik
pločice i polustakleni porculan
staklo, plastika, keramika i himeni



e sad si nahebo, gazda Tomo.. odoh se otuširati, a ti zapamti što ti sada kažem: bit ćeš baniran prije ponoći :2up:
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 12:09   #130
[SIZE=0.5]...ma..psssst..jel to ona stvarno može? .... a jel što ću ja u životu ako me banira na vicevima.....bolje mi je domah na ostanem i bez ovih 11cm.... psssst....moram smislit neku taktiku....možda ju udobrovoljim....[/SIZE]
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 12:11   #131
Quote:
Cats kaže:
A čemu služe prijateljice?


stvaaarno? nabavit ćeš mi knjige?? pa ovo je bolje od seksa
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 08:04   #132
Jesam li ja banan? Jesaam ? Ne, nisam... Idem sad vidit na viceve jesam li banan. Jučer je sigurno gledala sex i grad pa je danas bolje volje....
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.