Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2004., 23:38   #81
Quote:
revolution kaže:
placebo me grubo sikanirala jer sam NOVA...i ljevicarka...iz njezinih rijeci ne rzabirem kaj je gore..

ma strah od konkurencije. skužila je da oinkvi ima hard on for you..kao i phil..kao i frljo i ostali drkadžije iz desnog krilca...
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 23:44   #82
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
ma strah od konkurencije. skužila je da oinkvi ima hard on for you..kao i phil..kao i frljo i ostali drkadžije iz desnog krilca...
u jebate tko su ti likovi( znam frlju cini mi se to je onaj )

ma pusti to..

ide ti ova moderatura dobro

jel brojis ti to?

ajd prebroji pa daj izbacineki score
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 23:45   #83
Quote:
revolution kaže:
aaa u a za kaj?


placebo me grubo sikanirala jer sam NOVA...i ljevicarka...iz njezinih rijeci ne rzabirem kaj je gore..




:
placebo reče da je muče "oni"dani a ti bi valjda trebala znat kak ste tada nadrkane
Sta ima veze i moj k**** je lijevo orjentiran ,pravi kozmopolit
ljevičarka-desničarka,mlađa-starija svejedno
gnom is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2004., 03:00   #84
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
vama muškarcima?
ne znam..inkvi...ne znam kaj da ti velim...dame koje su "vas" imale nesreću vidjet uživo tvrde da se impotentniji i feminiziraniji pederčići rijetko nađu i na gay paradi....

Quote:
Inkvizitor2002 kaže:
koje dame? Ako mislis na PBE.... odkad se kurve tituliraju kao dame
pa nisam te ja imala prilike vidjeti u zivo...(pusti to sad kaj si o tome sanjao) ...znamo koja te "dama" imala prilike vidjeti u RL...
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2004., 03:03   #85
Quote:
gnom kaže:
placebo reče da je muče "oni"dani a ti bi valjda trebala znat kak ste tada nadrkane
Sta ima veze i moj k**** je lijevo orjentiran ,pravi kozmopolit
ljevičarka-desničarka,mlađa-starija svejedno
čuj gnom, ne bih te htjela plašit.. ali "lijevo orijentirani kozmopolit bez predrasuda" ..znaš, tako ti se deklarira 99% hr gay populacije

zavrni ti njega nadesno dok još nije kasno
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2004., 03:12   #86
bivši prijatelju.. jel istina ovo što Pale govori? upoznao si još neku forumašicu osim mene?
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2004., 08:11   #87
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
ne bi štel biti indiskretan....
kolega feniks, zahvaljujem na podršci!
Hehehe, slika i prilika nesvete alijanse. Fico mrzi pedere ali se uvlaci brankici, a brankica mu gricka uho.
Jeli to samo solidarnost na nivou zivotinjske farme, ili je u pitanju orjunaska zavjera.
BladeRunner is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2004., 08:13   #88
Quote:
Inkvizitor2002 kaže:
Nije... to je PBE opisivala Phila nakon sto ju je nogirao pa je deset dana cvilila po Forumu da sta je ocekivala drugo od desnicarske svinje
A ja mislio da su samo ljevicari svinje. Ak' nista drugo bar se ne srame to pokazati na slici.
BladeRunner is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2004., 08:14   #89
Quote:
Feniks kaže:
Ona? Preživa!
Ako se malo poigramo sa naglaskom, mislim da bi "prezivanje" tebi najbolje pasalo.
BladeRunner is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2004., 08:33   #90
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
soy je, iako u mnogim stavovima vrlo korektan, demonstrirao nesposobnost i neodlučnost u obračunu sa neonacističkom grupacijom IMF-a - desnim krilom i njezinim simpatizerima. s njim bi se dogodila ista priča kao i sa desnom rukom.
Jesus f. Christ, "neonacisticka grupacija".

--OZBILJNJACA-------------------------------------------------------------
Sva sreca da u Hrvatskoj ipak ima normalne ljevice, a soy je jedan od njih. On sto je za tebe nesposobnost i neodlucnost, zapravo je vrlina koja se zove objektivnost.

Soy je uvijek bio kritican prema bilo kojoj formi neoustastva. Prema tome seres na kvadrat brankice.
--KRAJ OZBILJNJACE--------------------------------------------------------

Uz sve ovo gore navedenom ipak mislim da si ti kao stvoren(a) za moderatora. U ovakvom okruzenju, sto si ludji, to si bolji moderator, a boljka je sadasnjih moderatora sto se pokusavaju normalno ponasati.

Ja mislim da bi ovaj forum bio zivi cirkus da ovaj prijedlog netko ozbiljno shvati i tebe postavi za moderatora.

BladeRunner is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2004., 10:16   #91
Quote:
placebo kaže:
čuj gnom, ne bih te htjela plašit.. ali "lijevo orijentirani kozmopolit bez predrasuda" ..znaš, tako ti se deklarira 99% hr gay populacije

zavrni ti njega nadesno dok još nije kasno
Ej udavačo ljuta izvlačiš mi riječi iz konteksta i podmećeš
ne bih znao kako se deklarira 99% hr gay populacije, zaboli me.
Bez uvrede al najbolje pice koje sam upoznao su bile malo lijeve
gnom is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2004., 10:25   #92
Quote:
Bez uvrede al najbolje pice koje sam upoznao su bile malo lijeve
sta, zalazu se za ravnopravnost? svejedno je skim je ?
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2004., 10:33   #93
Quote:
WeM kaže:
sta, zalazu se za ravnopravnost? svejedno je skim je ?
kad sam rekao malo lijeve mislio sam malo opičene ,kao neke ovdje npr.
gnom is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2004., 11:16   #94
Quote:
placebo kaže:
i tko je ovaj Mastur Bator? sve ću vas banirati!
A sta mislis? Na koga je pajdo Watanabe lak na okidachu?
Master Bejts is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2004., 11:48   #95
Quote:
BladeRunner kaže:
Hehehe, slika i prilika nesvete alijanse. Fico mrzi pedere ali se uvlaci brankici, a brankica mu gricka uho.
Jeli to samo solidarnost na nivou zivotinjske farme, ili je u pitanju orjunaska zavjera.

Pa za razliku od tebe Mo nije peder. Ti si jedinstven slučaj, klokan-peder!
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2004., 11:50   #96
Quote:
BladeRunner kaže:
Ako se malo poigramo sa naglaskom, mislim da bi "prezivanje" tebi najbolje pasalo.
Lakrdijaš-tobolčar!
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2004., 12:04   #97
Quote:
BladeRunner kaže:
Jesus f. Christ, "neonacisticka grupacija".
ja za svoje tvrdnje imam hrpu argumenata, ti za svoje kao uvijek samo hrpu dreka


Quote:

--OZBILJNJACA-------------------------------------------------------------
Sva sreca da u Hrvatskoj ipak ima normalne ljevice, a soy je jedan od njih. On sto je za tebe nesposobnost i neodlucnost, zapravo je vrlina koja se zove objektivnost.
pa da, zato svi desničarski gmazovi i trogloditi obožavaju zdravka tomca i milana bandića..."ljevičare koji su ok"

Quote:
Soy je uvijek bio kritican prema bilo kojoj formi neoustastva. Prema tome seres na kvadrat brankice.
--KRAJ OZBILJNJACE
teorijski soy je jako kritičan, no u trenutku kada se mora konfrontirati sa konkretnim problemom tj, diskutantom soy pobjegne u ..........obektivnost tj. počne se munjevitom brzinom uvlačit u dubinu protivnikovog šupka.

što se tiče moderatorskih sposobnosti slabe točke su mu površnost, popustljivost, kompleks manje vrijednosti, želja za pripadanjem grupi, želja za dopadanjem, seksulano je povodljiv --------slab je na desničarke, pretpostavlja osobne veze društveno-političkom radu na forumu etc..etc...to sve već imamo utjelovljeno u par moderatora na politici. ne znam čemu još jedan takav. point je da dođe netko tko ima malo različitiji stav. ili je point u jednoumlju?!

Quote:
Uz sve ovo gore navedenom ipak mislim da si ti kao stvoren(a) za moderatora. U ovakvom okruzenju, sto si ludji, to si bolji moderator, a boljka je sadasnjih moderatora sto se pokusavaju normalno ponasati.
naravno da u okruženju zasijanim mržnjom, nepravdom, licemjerjem, lažima, i drugim vrstama internet opačina (koji su samo vjerna preslika stanja u zemlji) diskutanti kao ja izgledaju "ludi". pa bože moj, uzmi na primjer sebe: kao moderator dozvoljeno ti je vrijeđati diskutanta samo zato jer je "star". to je za tebe, moralnu vertikalu iz klokanlanda, dovoljan povod za sadističko iživljavanje. ako to ne govori dovoljno o tebi a bome i o kvaliteti većine moderatora onda ne znam o kom i o čem se govori?

i još ti čovjek to ne bi uzeo za takvo zlo da imaš muda (jer i negativci znaju imat muda) da si u stanju sam izabrat i gnjavit žrtvu, nego si prevelika pičkica za tak nešto pa za svoje primitivno iživljavanje izabireš osobu po kojoj već pljuju, za koju znaš da ga nema nitko braniti ni lobirati. eto, to si ti.

Quote:
Ja mislim da bi ovaj forum bio zivi cirkus da ovaj prijedlog netko ozbiljno shvati i tebe postavi za moderatora.
i u jednom i u drugom slučaju moj izbor ili ne izbor govori puno o tome tko vodi forum, a meni se sve čini da se netko među sadašnjim moderatorima jako boji......
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2004., 13:50   #98
Quote:
Feniks kaže:
Pa za razliku od tebe Mo nije peder. Ti si jedinstven slučaj, klokan-peder!
Tako je. Kako bi netko s nadimkom Mo mogo bit peder.
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2004., 14:19   #99
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
i još ti čovjek to ne bi uzeo za takvo zlo da imaš muda (jer i negativci znaju imat muda) da si u stanju sam izabrat i gnjavit žrtvu, nego si prevelika pičkica za tak nešto pa za svoje primitivno iživljavanje izabireš osobu po kojoj već pljuju, za koju znaš da ga nema nitko braniti ni lobirati. eto, to si ti.
Brankec pa zar si ti zrtva?

Jesi li primijetio nesto? Ima ih nekoliko sa kojima se ljudi sprdaju na forumu. A zasto sam ja bas odabrao ficu i tebe? Hajde malo osvjezi memoriju. Vrati se dosta u nazad.

Umjesto da se sada tu duris kao tetkica, sjeti se one tko se maca laca....

I malo o semantici. Onaj tko gnjavi nekoga na sadisticki nacin je pizda, a ne pickica. Kada me vec kopiras, ucini to kako treba.
BladeRunner is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2004., 14:21   #100
Quote:
Feniks kaže:
Pa za razliku od tebe Mo nije peder. Ti si jedinstven slučaj, klokan-peder!
Fifi, a tko mi to tebe opet ljuti? Ili si se opet nasnjofao sumporovodika?
BladeRunner is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:32.