Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2004., 17:29   #41
Quote:
walter kaže:
Čuj, još nije došlo vrijeme kad će državljani stranih zemalja tjerati Hrvate s hrvatskog foruma.

ZA DOM SPREMNI (vola pojest)!
Ti Hrvat?

Buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha und haha!!

Ti si Hrvat isto toliko kao Mujo Hizhajvanbegović iz Goražda!

BTW Ja sam Hrvatski državljanin, a to mi državljanstvo nije dao tamo neki Gnojko Šušak kao vama "hrvatima" iz BiH.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 17:30   #42
Quote:
Vuco kaže:
BTW Ja sam Hrvatski državljanin, a to mi državljanstvo nije dao tamo neki Gnojko Šušak kao vama "hrvatima" iz BiH.
Naravno da jesi.

A ja sam u HSP-u.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 17:32   #43
Quote:
Vuco kaže:
BTW Ja sam Hrvatski državljanin, a to mi državljanstvo nije dao tamo neki Gnojko Šušak kao vama "hrvatima" iz BiH. [/B]
Zaista, zar ne postoji neki uvjet u Zakonu o drzavljanstvo da aplikant mora znati hrvatski jezik i latinicno pismo.


Vuco ne zna ni jedno ni drugo...meni je to sumnjivo...strani element
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 17:32   #44
Quote:
lieveitine kaže:
A zasto i tebe ne baniraju. Mislim...nisam Ercegovac al vrijedjas, pajdo, vrijedjas. Osim toga, Wlater je nije iz Hercegovine. On je Bosanac. Ko oni iz vicova....
Ma, isti qurac.... Ercegovac, Bosanac.... kaj oni uopće traže ovdje??

A i ti si mi pajdo, malo sumnjiv. Da i ti nisi iz Livna?
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 17:33   #45
Quote:
walter kaže:
Naravno da jesi.

A ja sam u HSP-u.
Pa, u HSP-u i jeste najviše vas "Hrvata" iz BiH.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 17:35   #46
Quote:
Vuco kaže:
A i ti si mi pajdo, malo sumnjiv. Da i ti nisi iz Livna?
Za njega je Livno velegrad.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 17:36   #47
Quote:
Vuco kaže:
Pa, u HSP-u i jeste najviše vas "Hrvata" iz BiH.
Malo ti idu na kurac ti Hrvati iz BiH koji su u HSP-u? Meni isto.
A najgori su mi oni Hrvati koji su rođeni i žive u Njemačkoj, ali ih Njemci neće prihvatiti kao Njemce, pa su se sjetili da im je pradjed prodavao krave u Zagrebu, pa onda misle da su i oni Hrvati.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 17:40   #48
Quote:
walter kaže:
kmeeeeeeeeeeeeeeeek kmeeeeeeeeeeeeeeek kmeeeeeeeeeeeeeeeek ja kmeeeeek pravi kmeeeeeeeeeeeeek kmeeeeeeeeeeeeek Hrvat kmeeeeeeeeeeeeek iz Bih kmeeeeeeeeeeeeeeeeek
A jadan ti.

U Bosni nisi Bosanac.... u Hrvatskoj nisi Hrvat. U Bijelovaru nisi Bijelovarac.

Buhahahahahahahhahahahahahahaha!
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 17:44   #49
zato je veliki jebač. Na IMF-u. No odlutali smo s tebe.....Svoga TelaGospodar za Moderatora!!!!!!!! (onda će i ovakvih iskompleksiranih bosanaca bit manje ovdje, a i zasrani će se kolege moderatori , 'ja bi se jebal, a da mi ne uđe', s IMF-a zamisliti o svojem ponašanju kada im bude djelovala prava konkurencija....
 
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 17:47   #50
Quote:
lieveitine kaže:
zato je veliki jebač. Na IMF-u. No odlutali smo s tebe.....Svoga TelaGospodar za Moderatora!!!!!!!! (onda će i ovakvih iskompleksiranih bosanaca bit manje ovdje, a i zasrani će se kolege moderatori , 'ja bi se jebal, a da mi ne uđe', s IMF-a zamisliti o svojem ponašanju kada im bude djelovala prava konkurencija....
Da, u pravu si! Dosta je više da nam ovi iskompleksirani Bosanđerosi nameću teme!

Živio STG! STG za moderatora!
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 17:55   #51
Ali gdje nam je STG? Zazivamo ga ko nekad Hrvati kneza Bornu...A njega nema...
BTW, mogu li ovi priručni moderatori počistiti topic od upisa bosanskog izbjeglice sa trenutnom adresom u Bijelovaru? Spama, vrijđa.... Pallasa to, izgleda, ne smeta. Smeta ga stari hrvatski pozdrav - Za Dom - spremni, koji je uredno izbrisao iz jednog posta. Jebi ga. Još jedan argument više za STG - našeg heroja!
SvogaTelaGospodar - HEROJ, A NE ZLOČINAC!!!!!
Branka......jaaaaaaaaaaaaaaviiiiiii seeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!
 
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 18:44   #52
Quote:
lieveitine kaže:
Ali gdje nam je STG? Zazivamo ga ko nekad Hrvati kneza Bornu...A njega nema...
BTW, mogu li ovi priručni moderatori počistiti topic od upisa bosanskog izbjeglice sa trenutnom adresom u Bijelovaru? Spama, vrijđa.... Pallasa to, izgleda, ne smeta. Smeta ga stari hrvatski pozdrav - Za Dom - spremni, koji je uredno izbrisao iz jednog posta. Jebi ga. Još jedan argument više za STG - našeg heroja!
SvogaTelaGospodar - HEROJ, A NE ZLOČINAC!!!!!
Branka......jaaaaaaaaaaaaaaviiiiiii seeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!
Ha,ha,ha,ha,ha,,,,,,,,STG-zlocinac, pardon heroj! Sto je sada STG? Heroj ili zlocinac? Ma moderator!
Ah, nije vazno. Dolje Heroji, zivili "zlocinci" i STG?
Da li je ovo IMF- po volji i "ceifu"?
S.
__________________
Fide, sed cui, vide !
Secundus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 19:14   #53
Quote:
lieveitine kaže:
Dato tika Pajas ne blise waltera kad walter kaze da su Desno krilo IMF-a idioti a da ja to velim onda bi me blisao


Quote:
Vuco kaže:
Kakve veze ima Jasenovac sa ustašama?
Quote:
Vuco kaže:
Da su Franjo Tuđman i Slobodan Milošević htjeli podijeliti BiH oni bi to i napravili.
Quote:
Secundo kaže:
Komunisti su najveća prijetnja ne samo zemlji, nego i svemiru!
Njih trojica su ujedno i moji prijedlozi za moderatore.
Vutzu sam 2x citirao, jer je on za supermoderatora.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 19:29   #54
Quote:
lieveitine kaže:
Ali gdje nam je STG? Zazivamo ga ko nekad Hrvati kneza Bornu...A njega nema...
BTW, mogu li ovi priručni moderatori počistiti topic od upisa bosanskog izbjeglice sa trenutnom adresom u Bijelovaru? Spama, vrijđa.... Pallasa to, izgleda, ne smeta. Smeta ga stari hrvatski pozdrav - Za Dom - spremni, koji je uredno izbrisao iz jednog posta. Jebi ga. Još jedan argument više za STG - našeg heroja!
SvogaTelaGospodar - HEROJ, A NE ZLOČINAC!!!!!
Branka......jaaaaaaaaaaaaaaviiiiiii seeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!
dragi tommy gun... tobož se rastaje sa nama a onda nabrzaka uskrsne kao lieveitine
anyway...tu sam..netko mora i raditi, jel?
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 19:41   #55
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
dragi tommy gun... tobož se rastaje sa nama a onda nabrzaka uskrsne kao lieveitine
anyway...tu sam..netko mora i raditi, jel?
Nije to Tommy, to je Ahab.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 19:42   #56
Re: Prijedlog za još jednog novog moderatora Politike

Quote:
IMF Desno Krilo kaže:
Unatoč postavljanju dvojice novih moderatora, razvidno je da ovom podforumu nedostaje barem još jedan moderator. Stoga, nakon dugotrajnog vijećanja članovi Desnog krila su se usuglasili da kolektivno predlože vlasnicima IMF-a tog novog, ključnog moderatora Politike. Dakle,
Desno krilo IMF-a za još jednog novog moderatora podforuma Politika predlaže diskutanta s nickom SvogaTelaGospodar.
točno :klap:

Quote:

Riječ je o diskutantu koji već dugo u svojim postovima brani i zastupa stavove bliske vlasnicima ovog Foruma, kao i dobrog dijela diskutanata.

žao mi je, netočno. da je stvarno tako već bi odavno bio postao moderator. činjenica je da me "vodstvo" foruma ne simpatizira. ne uklapam se u profil IMF moderatora koji ju najbolje izražen u moderatorima bladerunner, vuco, vienna, whatever, jvv. oni predstavljaju politički stav IMF-a, a to je kad se sve skupa zbroji i podijeli - latentno desnilo.


Quote:
Svojim lucidnim komentarima, briljantnim analizama i nadasve duhovitim digresijama, SvogaTelaGospodar je potvrdio da je rođen za moderatora IMF-a.

što je, je! zahvaljujem na komplimentima i mogu samo reći....slažem se!

Quote:
Ovaj naš prijedlog stavljamo na razmatranje CK IMF-a, kao i na glasovanje diskutantima i nadamo se i vjerujemo da će naš prijedlog biti prihvaćen.
Da nam živi STG!
Da nam živi Jugoslavija!
Dolje zločinačka hrvatska država koju je stvorila zločinačka banda!
SF-SN
ovdje se je uslijed zaslijepljenosti autora potkrala mala greška. to se zna dogoditi onima koji politici pristupaju emotivno. ne simpatiziram ni komunizam ni jugoslaviju, a boljitak hrvatskog naroda, posebno onih njegovih najnezaštićenijih slojeva, mi itekako leži na srcu, što sam pokazao u mnogim svojim socijalno-angažiranim postovima.
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 19:45   #57
Quote:
walter kaže:
Nije to Tommy, to je Ahab.
a ahab je ili tommy ili netko njemu jako blizak..
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 19:59   #58
Što je ovo, manijaci?

Ajmo mi u ludaru...
obelix is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 20:08   #59
Quote:
Vuco kaže:
Da, u pravu si! Dosta je više da nam ovi iskompleksirani Bosanđerosi nameću teme!
Leb?
__________________
I'm not rude, you're just insignificant
frčlopir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 20:27   #60
Brankicu za moderatora!!!

Jedva cekam da pocine etnicko ciscenje, kad cleansing od onog smrdljivog bosanca, Waltera, napravi!



Go Branka Go!
LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:53.