Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2004., 00:01   #101
Quote:
3_OrganizatorPsihe kaže:
ej čobane...a što ti znaš o paljenju...zadnji put kad si osjetio paljenje....bilo je to 1984. u JNA...približio ti se dlakavi znojni satnik stevan....osjetio si erekciju...i pala je ljubavna veza...strastvena...muška skroz na skroz......postao si stevanova bitch...baš kao što je ljuti postao juan lopezova bitch u jednom od američkih high security prisons...no mala nezgoda u alkoholiziranom stanju ubrzo nakon povratka iz JNA u rodnu selendru rezultirala je paralizom od pasa na dole....odonda se furaš u svom elektro-pokretalu...no tu i tamo osjetiš nešto slično paljenju jedino kod pušenja....ovnovima, jarcima i....khm......turistima koji zalutaju u tvoju kamenu vukojebinu....

znaci od 1984. ga zovu od milja Gejo
Heraklit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 00:03   #102
Quote:
Gajo kaže:
imate isti model ponasanja, to se shvati odma kad se dodje na ovaj forum.
koji je to bio trenutak - tocno?

kad te uhvatila spoznaja? da si glup i da seres....i da jebiga ima nekih budala kojima se to ne da slusat...


KOJI JE TO TRENUTAK gay-o? zasto nisi samo gay nego si gay-o?


zato jer nemas muda priznati kak su gay decki pametni, simpa i omiljeni...

dakle, antipodi...

gay-o.... nista ti nisi shvatio...back to radunica....

revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2004., 00:36   #103
Quote:
revolution kaže:
gay-o.... nista ti nisi shvatio...back to radunica....

čika gayo je bio biseksualac do sudbonosne noći u JNA. ali njegova biseksualnost je samo kompromis jer duboko u duši je full homo otkad ga je stevan obradio. a svaki kompromis košta. kod čika gaya je na uštrp inteligencije i uljuđenosti. uz to ne zaboravi da je u kolicima...sve to izaziva nevjerojatnu agresiju...zato mu ne smijemo uzeti za zlo njegov mali slatki hobi....pušenje genitalija mužjaka dvopapkara
3_OrganizatorPsihe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2004., 02:03   #104
Ono sa klopom i picem mozes da racunas na mene.. ali samo gledaj da izbacis ono kaj.. ne pase nekako a hrvatsk idesnicari ne znaju ni hrvatski a kamoli srpski..
VucibatinA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2004., 03:03   #105
Quote:
3_OrganizatorPsihe kaže:
čika gayo je bio biseksualac do sudbonosne noći u JNA. ali njegova biseksualnost je samo kompromis jer duboko u duši je full homo otkad ga je stevan obradio. a svaki kompromis košta. kod čika gaya je na uštrp inteligencije i uljuđenosti. uz to ne zaboravi da je u kolicima...sve to izaziva nevjerojatnu agresiju...zato mu ne smijemo uzeti za zlo njegov mali slatki hobi....pušenje genitalija mužjaka dvopapkara


ponavljas se debilcino.
Gajo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2004., 03:04   #106
Quote:
3_OrganizatorPsihe kaže:
drugim riječima moliš me čobane da te prestanem mrcvariti, a?
Ne nego te molim da se vratis nazad u specijalnu skolu, pa da se pokusas informirat, vidis kako su te tete naucile tipkat.
Gajo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2004., 03:07   #107
Quote:
revolution kaže:

dakle, antipodi...

gay-o.... nista ti nisi shvatio...back to radunica....


glupa tuko, ja sam stojim u Radunici, nemos to shvatit?

Ni najmanji podatak nikako ne ulazi u tvoj isfrustrirani mozak..strasno.
Gajo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2004., 15:44   #108
Quote:
Gajo kaže:
glupa tuko, ja sam stojim u Radunici, nemos to shvatit?

hoćeš reći sjediš..paralitičaru
3_OrganizatorPsihe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:36.