Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2004., 19:07   #81
Quote:
Spot Perdita kaže:
Upravo zbog toga bi mogao pokazati razumijevanja prema nekome iz njegovog drustva kome su ratni neprijatelji obitelji zaista fizicki naudili(mucenjem, silovanjem, ubijanjem) tijekom rata prije nego sto je isao nositi transparent na kojem pise da voli Carlu del Ponte.

malog su stukli - razbili ga...grupa njih....skinjare ili koja već gamad prije nekih pqr mjeseci u zagrebu gradu, metropoli našoj..... nemaš pojam o čem pričaš...


Quote:
Netko je postavio slike sa parade na threadu "gay parada protiv crkve", nije to bio travestit. A i da se travestit skidao - sto ne znam - time nece nista postici, barem ne to sto zeli.
to je bila salome...


ajd perdito wemska kaj da ti velim?... ... vejk ap
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 19:13   #82
Quote:
walter kaže:
Ne radi se o gay paradi, nego o svemu oko te parade. Homići se pojave u javnosti, a javnost vidi da su to normalni ljudi. I to je cijela spika.
Iako, ja sam siguran da je Powerlock napravio puno više za gay-ove na ovom forumu nego što će itko ikad napraviti.

(...)

Dosta muskaraca koji za sebe saznaju da su homoseksualci se ograduju od toga na razlicite nacine. To su se neki mogli sjetiti prije nego sto su neciju privatnu stvar isli davati u javnost.

Kuzim ja sto homoseksualci hoce postici prosvjedom, ali prema slikama koje sam vidjela od te parade, metoda im nije mudra(primjere sam vec navela).
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 19:16   #83
Quote:
walter kaže:
A još je i poševio Vucu i Phila i Inkvizitora.
U GUZICU!!!!!
Al' kažu i u usta, zato su im tako pogana.
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 19:18   #84
Quote:
revolution kaže:
malog su stukli - razbili ga...grupa njih....skinjare ili koja već gamad prije nekih pqr mjeseci u zagrebu gradu, metropoli našoj..... nemaš pojam o čem pričaš...
Nece on pogoditi te skinse onim transparentom, nego one kojima su ratni neprijatelji stukli/silovali/ubili obitelj.



Quote:
Revolution kaze:
to je bila salome...


ajd perdito wemska kaj da ti velim?... ... vejk ap
Potraziti cu slike na threadu koji sam spomenula, ti valjda znas jeli to stvarno Salome(nisam bila tamo ).

*edit* http://www.iskon.hr/2004/06/19/0185007.28.jpg


Ajde, ajde, salila sam se.....
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 19:18   #85
Quote:
Spot Perdita kaže:
Kuzim ja sto homoseksualci hoce postici prosvjedom, ali prema slikama koje sam vidjela od te parade, metoda im nije mudra(primjere sam vec navela).
Pa gle, siguran sam da će oni pročitati ovu tvoju iskrenu kritiku i da će razmisliti o tome.
Jesi li ti tradicionalna? Jesi. Kako će djelovati gay parada na tradicionaliste? Loše. Postoji li lijek za to? Ne.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 19:19   #86
Quote:
Feniks kaže:
Al' kažu i u usta, zato su im tako pogana.

Znaci tebi je sramota ako je netko homoseksualac?
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 19:23   #87
Quote:
walter kaže:
Pa gle, siguran sam da će oni pročitati ovu tvoju iskrenu kritiku i da će razmisliti o tome.
Jesi li ti tradicionalna? Jesi. Kako će djelovati gay parada na tradicionaliste? Loše. Postoji li lijek za to? Ne.
Neka rade kako hoce, njihov izbor, ukazivam na to da gay lobby u drugim zemljama to drugacije radi(poznajem nekoga tko radi na emancipaciju homoseksualaca u vjerskoj zajednici, doticna osoba je protestantske vjere; znam i ljudi koji rade bas u gay organizacijama).
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 19:38   #88
Quote:
walter kaže:
Ne radi se o gay paradi, nego o svemu oko te parade. Homići se pojave u javnosti, a javnost vidi da su to normalni ljudi. I to je cijela spika.
Iako, ja sam siguran da je Powerlock napravio puno više za gay-ove na ovom forumu nego što će itko ikad napraviti.

A još je i poševio Vucu i Phila i Inkvizitora.
U GUZICU!!!!!
Hehe, nemre walter a da me ne spomene. Po običaju u nekakvom pederluku plus masa smajlića.

Ne, ma jok, walter nije kompleksaš.
 
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 19:49   #89
Quote:
damian kaže:
Hehe, nemre walter a da me ne spomene. Po običaju u nekakvom pederluku plus masa smajlića.

Ne, ma jok, walter nije kompleksaš.
Vuco, čiji je blog ovaj mediashrink?
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 19:55   #90
Quote:
placebo kaže:
Vuco, čiji je blog ovaj mediashrink?
Nemoj me zajebavat'.... pustit ću waltera na te.
 
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 19:55   #91
ček ček jel ovo topic o gay paradi ili o Radi..

kako god okreneš, topic se uvijek pretvori u nešto povezano sa sexom..uvik neko nekoga jebe..a i ekipa se najlakše zakači na pedere, lezbe,drolje, itd...
uf.
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 20:00   #92
Quote:
damian kaže:
Nemoj me zajebavat'.... pustit ću waltera na te.
ajde šta se odma ljutiš.. tila san pitat jel to samo tvoj il vam je to kolektivni?
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 20:04   #93
Quote:
damian kaže:
Po običaju u nekakvom pederluku plus masa smajlića.
Čovječe, pa ti ne stavljaš smajliće jer misliš da je to gay, zar ne? Jel kužiš ti koliko si latentan?
Otvorite Desno krilo IMF-a, gay vam odmah postane predsjednik, i istjerate ženu odatle? I sad, da ja ne pričam o pederluku? Zašto? Dosta ste se skrivali, dečki, come out!

You go girls!
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 20:05   #94
Quote:
placebo kaže:
ajde šta se odma ljutiš.. tila san pitat jel to samo tvoj il vam je to kolektivni?
Blog mu je odličan...

AKO ĆEMO SE ZAJEBAVAT....
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 20:08   #95
Quote:
placebo kaže:
ajde šta se odma ljutiš.. tila san pitat jel to samo tvoj il vam je to kolektivni?
Ma, ne ljutim se. Mene na forumu samo može naljutiti walter. mama: Kaže mi da sam peder I da se guzimo Da jedan drugom stavljamo kurčine u guze i u usta

Ne, nije moj blog. Niti je kolektivni.
 
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 20:10   #96
Quote:
walter kaže:
Čovječe, pa ti ne stavljaš smajliće jer misliš da je to gay, zar ne? Jel kužiš ti koliko si latentan?
Otvorite Desno krilo IMF-a, gay vam odmah postane predsjednik, i istjerate ženu odatle? I sad, da ja ne pričam o pederluku? Zašto? Dosta ste se skrivali, dečki, come out!

You go girls!
Pa jesam gay.

Evo,

JA, Siniša V. Vuco (Vucolinjo) sam homoseksualac.

I, kaj sad?

Ti mene misliš s time naljutiti? Poniziti? Kaj?
 
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 20:15   #97
Moderatori! Vuco je nazvao Vucu pederom!
Banajte Vucu, ne može se tako ponašati!
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 20:15   #98
Quote:
Spot Perdita kaže:
Znaci tebi je sramota ako je netko homoseksualac?
Meni? Zašto meni?
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 20:20   #99
Quote:
walter kaže:
Moderatori! Vuco je nazvao Vucu pederom!
Banajte Vucu, ne može se tako ponašati!
VUCO JE PEDER; VUCO JE PEDER, VUCO JE PEDER.... : pet smajlića:

Vuco voli kada ga Power ševi. :četiri smajlića:

U GUZICU! : pet smajlića:

:šest smajlića:

HAHAHAHAHAHAHA!!

:šest smajlića:
 
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 20:20   #100
Quote:
damian kaže:
Ma, ne ljutim se. Mene na forumu samo može naljutiti walter. mama: Kaže mi da sam peder I da se guzimo Da jedan drugom stavljamo kurčine u guze i u usta

Ne, nije moj blog. Niti je kolektivni.
a dačiji je onda?

pa šta ima veze ako i jesi peder, meni ti to uopće ne smeta
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:28.