Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2004., 15:52   #21
Quote:
IMF Levi karabatak
Tek učim pisati


Registracija: Apr 2004
Lokacija:
Postova: 9
A govna samo plutaju li, plutaju... Sad su se počela i umnažati.Jesam li rekao ja da je ovaj topic govnoskupljač?
Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2004., 15:54   #22
Quote:
Krcko_X kaže:
Magare, rekao sam ti već da ja nisam nikakav urbani ljevičar. A ti stalno dolaziš po još? Sviđa ti se.
Ne, nego volim kad ti kopitom uronim glavu u govna i držim ispod površine...
__________________
"Afrikanci vape za hrvatskim standardom", Andrej Plenković, 2018.
Croatiamag is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2004., 15:54   #23
Umnozim ti se ja u ...... ma znas vec u koga.
IMF Levi karabatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2004., 15:59   #24
Quote:
Ne, nego volim kad ti kopitom uronim glavu u govna i držim ispod površine...
Papkaru, ajd još jednom ti svršim po faci kad već to toliko voliš i kad me već natežeš za čunu, ali pazi-otvori usta...otvori usta!
Aaaaa...jebi ga majmune, dobio si ga i u oko. Fino sam ti reko da otvoriš usta.
Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2004., 16:02   #25
Quote:
Krcko_X kaže:
Papkaru, ajd još jednom ti svršim po faci kad već to toliko voliš i kad me već natežeš za čunu, ali pazi-otvori usta...otvori usta!
Aaaaa...jebi ga majmune, dobio si ga i u oko. Fino sam ti reko da otvoriš usta.
Pederu, nije ni čudo da ti Leposavu troše okolo!
__________________
"Afrikanci vape za hrvatskim standardom", Andrej Plenković, 2018.
Croatiamag is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2004., 16:05   #26
Ponavlja se stara shema. Mi bi jebavali levima mlade mamice, sestrice ili djevojcice, a oni tupe li ga tupe o seksu s muskarcima i zivotinjama.

Katastrofa. Za njih, dakako.
IMF Levi karabatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2004., 16:10   #27
Quote:
Croatimagare:

Lokacija: Neovisna država Hrvatska

Hahahaha, pa ti nisi magarac. Ti si jedna obična konjina.
Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2004., 16:17   #28
Quote:
Mi bi jebavali levima mlade mamice, sestrice ili djevojcice...
U tome i je razlika. Vi bi, a mi to vama sve radimo i još vas prcamo usput.

Vidiš kako se ti i magare uvijek fino namještate za jedan dobar facial. Jebiga, akcija-reakcija. Kad me natežete za onu stvar, što se čudite kad vam vaše smrdljive face završe okupane u spermi?
Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2004., 16:32   #29
A jebote, pa nije ni cudo da sa dva zakrzljala ganglija nije moguce razumiti prostoprosirenu recenicu.

Da mileni, vi to nama radite odnosno vi nama tupite o seksu sa muskarcima. Malo mi vas je zao, takve kilave, pickaste i ruznjikave vas nece cak ni debele ofucane dronfulje pa ste dospjeli u stadiji gdje ste zamrzili zene i sanjate da svrsavate muskarcima na facu. Da su debele dronfulje od kojih niste dobili picke znale kakve dugorocne efekte na vasu psihu ima njihovo odbijanje, vjerojatno bi se smilovale, ali kad vi jadni nemate niti toliko mozga da od najjeftinije dronfulje izicate picke ili barem hand job, onda zavrsite ovako nisko sanjajuci kako svrsavate na face muskarcinama poput Croatiamaga ili moje malenkosti.

Jebote, oni crvi sto budu za koji dan povracali Suvara su daleko inteligentnija i svrsishodnija bica.
IMF Levi karabatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2004., 16:54   #30
Quote:
onda zavrsite ovako nisko sanjajuci kako svrsavate na face muskarcinama poput Croatiamaga ili moje malenkosti.
Da ste vi muškarčine, ne bi vam ja svršavao po faci. Ovako, pičkice kakve jeste, tražite, pa i dobijete.


Quote:
najjeftinije dronfulje....
No, no. Nije se potrebno reklamirati ovdje. Znam ja tvoju tarifu i pajde ti magareta, samo što vas dvojica to meni dajete besplatno.
Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2004., 16:59   #31
Quote:
Krcko_X kaže:
No, no. Nije se potrebno reklamirati ovdje. Znam ja tvoju tarifu i pajde ti magareta, samo što vas dvojica to meni dajete besplatno.
E vi ljevičari, pederi i sodomisti odreda.

Na suhom si, a? Ne daje ti Jefimija?
__________________
"Afrikanci vape za hrvatskim standardom", Andrej Plenković, 2018.
Croatiamag is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2004., 17:05   #32
Eto ga, opet potvrdjuje moju tezu i sanjari o seksu s muskarcima.

Kompleksniji organizmi su razvili sposobnost ucenja na pogreskama, jedino ovako cerebralno deficijentni organizmi inzistiraju na ponavljanju pogreski. Mozda se zato kunu u socijalizam i komunizam - drustvena uredjenja koja favoriziraju nesposobne individue.

Jebote, Krcko, pa ti si stvarno za analizu dusu dao. Gle:

1. Zbog svoje psihofizicke inferiornosti prozivio si brojne traume odbijanja kod zena pa zato sanjaris o seksu s muskarcima

2. Zbog svoje psihofizicke inferiornosti nesposoban si razviti cak i najbanalnije obrambene mehanizme, a o onim kompleksnijim potrebnim za napredovanje da i ne govorimo, pa stoga sanjaris o drustvenom uredjenju u kojemu ce te kolektiv zastititi
IMF Levi karabatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2004., 17:05   #33
Quote:
Ne daje ti Jefimija?
Što će mi kad imam tebe i karam-batka.
Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2004., 17:07   #34
Quote:
IMF Levi karabatak kaže:
Eto ga, opet potvrdjuje moju tezu i sanjari o seksu s muskarcima.

Kompleksniji organizmi su razvili sposobnost ucenja na pogreskama, jedino ovako cerebralno deficijentni organizmi inzistiraju na ponavljanju pogreski. Mozda se zato kunu u socijalizam i komunizam - drustvena uredjenja koja favoriziraju nesposobne individue.

Jebote, Krcko, pa ti si stvarno za analizu dusu dao. Gle:

1. Zbog svoje psihofizicke inferiornosti prozivio si brojne traume odbijanja kod zena pa zato sanjaris o seksu s muskarcima

2. Zbog svoje psihofizicke inferiornosti nesposoban si razviti cak i najbanalnije obrambene mehanizme, a o onim kompleksnijim potrebnim za napredovanje da i ne govorimo, pa stoga sanjaris o drustvenom uredjenju u kojemu ce te kolektiv zastititi
__________________
"Afrikanci vape za hrvatskim standardom", Andrej Plenković, 2018.
Croatiamag is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2004., 17:08   #35
Quote:
i sanjari o seksu s muskarcima.
Pičkice, gdje ti ovdje osim mene vidiš muškarce?
Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2004., 17:14   #36
Opa, zivot u svijetu samo-iluzija! Naziva maga i moju malenkost pickicama, meni se obraca kao zenskom licu! Pacijent se uljuljkava u svoj svijet maste odbijajuci realnost. Da se ovdje radi o psiholoski kompleksnijoj individui, usudio bih se ustvrditi da se radi o shizofreniji, medjutim kako je predmet analize do sada pokazao nevidjenu jednostavnost odnosno inferiornost, bojim se da se jednostavno radi o cerebralnoj deficijenciji.

Prognoza: U nekom drugom slucaju bio bi moguc i suicid prilikom sudara sa realnosti, medjutim Krckov mentalni sklop je daleko ispod nivoa potrebnog za percepciju stvarnog svijeta. Osim toga, za oduzeti sebi zivot potrebna je doza hrabrosti, a Krcko je organizam kukavan. Stoga predvidjam stjenicavo zivotarenje u svijetu homoseksualnih mastarija bez ikakvog izgleda na popravak.
IMF Levi karabatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2004., 17:15   #37
Aktivirajuća empatija ti je pajdo!
__________________
"Afrikanci vape za hrvatskim standardom", Andrej Plenković, 2018.
Croatiamag is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2004., 17:26   #38
Quote:
Naziva maga i moju malenkost pickicama
Ok, ok, pa što odmah cmizdriš? Eto niste pičkice, nego pičkuretine. Može tako?
Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2004., 17:55   #39
Pazi ti to, argumentirano ustanovis za covjeka (upitno je i to mozemo li uopce koristiti termin 'covjek', al ajd necu cjepidlacit) da je nizi oblik egzistencije, a on, kukavni nesretnik, sto on napravi? On odgovara sa: 'niste vi picke nego pickuretine' i time u jednoj jedinoj recenici potvrdi ne samo sve gornje lamentacije o njegovoj inferiornosti (na vise razina) jer nije u stanju smisleno odgovoriti, nego potvrdi i tvrdnju da je odrastao u stali jer 'pickuretinom' jedna pristojna osoba moze nazvati jedino spolni organ krave pa cak i to eventualno u stanju uznapredovalog delirijum tremensa.

Osim toga, izostanak piktograma tipa ukazuje da mu vise nije do zajebancije, a piktogram navodi me na pomisao da je shvatio kako je inferioran i sad trazi saveznistvo. Cista submisija zaradi pukog prezivljanja.

Pa sad mi je vec i zao. Jebote.
IMF Levi karabatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2004., 20:21   #40
Quote:
Krcko_X kaže:
Ne, nego sam ga ja zalipio medena da bi se govna mogla skupljati, ali nisu svi govna kao što vidimo, nego naleti i kakav proljev poput tebe.

vidin da ti je kultura na zavidnom nivou ...
uz seksualne frustracije , mislim da imaš i dodatnih problema ...al' nema straja - prvi psihijatar i što hotniji tretman...
anita33 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:46.