Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2004., 22:46   #81
Quote:
OrangeC2 kaže:
VILIME, NIKAKO NE SREDJIVAJ ZUBE PRIJE TURISTICKE SEZONE!!!

SPLICKA ZUPANIJA CE IZGUBIT SVOJU NAJVELICANSTVENIJU TURISTICKU ATRAKCIJU!!!!

SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 22:48   #82
Quote:
Whatever kaže:
Vilime, iznajmi Gripe Vidiš koliko nas dolazi

I nabavi za i
Šta su to Gripe? Jel to splitski Gudovac?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 01:43   #83
Re: Re: Ako nekog od mojih ode put nanese U Split

Quote:
placebo kaže:


koji je ovaj Vilim C. lažov, pa to je čudo jedno... mene put svaki dan nanese u Split, pa me još nikad nije častio [/B]
Iako je Vilim, nije lud. Ko bi nahranio takvu nezasitnu alu
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 01:45   #84
Quote:
placebo kaže:
to je zato jer sam ja jako tajnovita

Vilime.. ovako ćemo... obuci večeras crnu majicu i crne gaće i sidni u Žbirca.. a ja ću poslat konobara da te dovede do mene [/B]
Nista joj ne vjeruj, Vilime! Sto posto te oce na prevaru odvest kod zubara!

e, nes majci, placbo! NIje ni Vilim od juce! Ne daj se Vilime! Zivijo turizam!
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 10:09   #85
Gdje su danas moji desničarski prijatelji?!
Šta je bilo, jel neki puč organizirate?!

A nećemo valjda pričati o politici kad se nađemo? Mislim, mene boli kurac ako će mi netko plaćat vino, možemo i Franju hvalit, to je sporedna stvar.

A volija bi kad bi više desničara došlo, ono, da se baš uživite u političke spike, kao, teorije zavjere i to.

Ne bih se prestajao smijat.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 10:13   #86
Quote:
walter kaže:


A volija bi kad bi više desničara došlo, ono, da se baš uživite u političke spike, kao, teorije zavjere i to.

eh, koje zavjere, jel one "belosvetskih mocnika" koji su razvalili milu ti tvorevinu?
__________________
*****
Vilim C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 10:43   #87
Quote:
Vilim C. kaže:
eh, koje zavjere, jel one "belosvetskih mocnika" koji su razvalili milu ti tvorevinu?

Laz! Nista nije razvaljeno! Jos je jace!


Smrt fasizmu - sloboda turizmu!
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 11:28   #88
Quote:
Vilim C. kaže:
eh, koje zavjere, jel one "belosvetskih mocnika" koji su razvalili milu ti tvorevinu?
Vilime!!!
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2004., 15:57   #89
Quote:
placebo kaže:
Vilime!!!

__________________
*****
Vilim C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2004., 17:28   #90
ma ništa.. samo mi je došlo da vrisnem tvoje ime
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2004., 21:23   #91
Quote:
Vilim C. kaže:
eh, koje zavjere, jel one "belosvetskih mocnika" koji su razvalili milu ti tvorevinu?
Kakve veze imaju belosvetski mocnici? Tito je drzao gamad na okupu, nakon sto je umro, gamad se poklala, sta je tu cudno? Ne trebaju ti belosvetski mocnici i teorije zavjere da objasnis primitivizam balkanskih krvozednih i prosloscu opsjednutih cobana. Rakije i cakije, to je balkanski moto.

S tim da je pogresno tvrditi da Hrvatska nije na Balkanu. Jer ako Hrvatska nije na Balkanu, kako onda objasniti postove desnicara?


Nego, kakvo dobro vino ti meni preporucujes? Imas li ti kakav vinograd?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2004., 21:39   #92
Quote:
walter kaže:
(...)S tim da je pogresno tvrditi da Hrvatska nije na Balkanu.

Zemljopisna karta?

Quote:
Walter kaze:
Jer ako Hrvatska nije na Balkanu, kako onda objasniti postove desnicara?

(...)
....osim sto nekima izravno pukne film kada netko kaze da je stara Jugoslavija bila sala od drzave.
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 07:55   #93
Quote:
Spot Perdita kaže:
Zemljopisna karta?
Dretelj? Paulin Dvor? Pakračka poljana? Europa? Pa da.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 10:46   #94
Quote:
walter kaže:
Dretelj? Paulin Dvor? Pakračka poljana? Europa? Pa da.
Mama, Tata, Pas i Kravata?
__________________
*****
Vilim C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 12:10   #95
Quote:
Vilim C. kaže:
Mama, Tata, Pas i Kravata?
Ma stvari su jednostavne - platiš vino, nisi balkanac, ne platiš ga, balkanac si. I to ti je cijela politika.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 12:23   #96
Quote:
Spot Perdita kaže:
kaze da je stara Jugoslavija bila sala od drzave.
Zato se ovaj put pravi puno ozbiljnija, jos koju godinu i bice dovrsena.
galjego is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 12:58   #97
Talking Gruden opet jase.......

Quote:
walter kaže:
Dretelj? Paulin Dvor? Pakračka poljana? Europa? Pa da.
A da? Pa onda je i Irak na Balkanu. Bogami i Alzir.

Samo cek, cek. Tamo su pizdarije radili civilizirani Europljani. Ili mozebitno ima gamadi u svakom narodu?? Kako zlocinacke gamadi tako i izdajnicke gamadi.

Jel tako, sunce moje sa Crvenom Zvijezdom?

----------------------------

Inace procitao sam ti na blogu kako si se svojim ateizmom hrabro suprostavio hercegovackoj klerikalistickoj vjerski-zatucanoj kliki tako sto si iz protesta ostao sjediti kad se molilo. Bas si im pokazao kako si progresivan. Braaavo. :klap:

Znas Waltere, Amerikanci kad idu u Japan se nauce klanjati onako kado to nazadni Japanci cine vec stoljecima. Ne pokazuju im koliko su napredni ignorirajuci tu tradiciju nego im upravo tako pokazuju svoju sirinu. A svoju sirinu ti je pokazao i tvoj domacin ili tko te vec pozvao u te svatove tako sto te nije sa istih dao izbaciti zbog ociglednog nepostovanja domacina i njegovih obicaja.

Osim toga tvoj cin ukazuje na nesto sto je Dr. Grudenu odavno jasno, a nedavno je i meni dosapnuo. Ti si najobicniji egocentrik zapravo. Mislis da si centar svijeta, a ovaj tvoj postupak to blatantno potvrdjuje. Tja, sta su ti provincijski kompleksi.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 13:58   #98
Re: Gruden opet jase.......

Quote:
Phil Lynott kaže:
A svoju sirinu ti je pokazao i tvoj domacin ili tko te vec pozvao u te svatove tako sto te nije sa istih dao izbaciti zbog ociglednog nepostovanja domacina i njegovih obicaja.
Šta misliš, kako bi se Bog osjećao kad bi vidio da mu ateist moli?
Više bi ga nepoštivao kao vjernika da sam se molio, zar ne? Kao i polovica novoosvještenih vjernika, ne?

Ne znam po kojem je to vjeronauku običaj da se ateisti mole, po kojoj bi to Bibliji bilo? Imaš li ti neku ideju, doktore?

Na koji način sam ja pokazao "nepoštivanje domaćina i njegovih običaja"?

Ne sumnjam da bi me ti izbacio, ali isto tako ne sumnjam da će se naći neka žena koja će se htjeti udati za tebe...

Eventualno placebo....
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 14:44   #99
Talking Re: Re: Gruden opet jase.......

Quote:
walter kaže:
Šta misliš, kako bi se Bog osjećao kad bi vidio da mu ateist moli?
To je istina. Mada imas tu jednu malu rupu u logici. Ako si ateist onda vjerujes da bog ne postoji i mozes mu se molit cisto nako da udovoljis svojim domacinima bez da beres brigu sto ce On misliti o tome.

Ali ajde......svaki Bog u kojega bi vrijedilo vjerovati bi preferirao iskrenog agnostika ili cak ateista umjesto licemjernog vjernika. Medjutim......

Quote:
walter kaže:
Na koji način sam ja pokazao "nepoštivanje domaćina i njegovih običaja"?
..........nigdje nisam sugerirao da si ti trebao moliti ili se cak prekriziti, ali mogao si se ustati kao i ostali nego si sjedio tamo ko nekakav balvan. Recimo ja sam daleko od nekog islamoljubca, ali kada bih i isao u dzamiju iz ne znam kakvog razloga, izuo bih cipele. Ajde mozda i nije sasvim dobra paralela. E...sjetih se.......bio sam gost jednoj muslimanskoj obitelji na srednjem istoku i iz postovanja prema njihovoj religijskoj tradiciji nisam im pojebo kcerku. Kuzis?


Quote:
walter kaže:
Ne sumnjam da bi me ti izbacio, ali isto tako ne sumnjam da će se naći neka žena koja će se htjeti udati za tebe...

Eventualno placebo....
Valjda 'sumnjas da ce se naci neka zena'? 'Ne' ispred 'sumnjas' je suvisno u ovom kontekstu osim ako ne mislis kako se dosta zena zeli udat za mene, u sto sumnjam. Hmm..da pojasnim...sumnjam da ti to mislis, a ne...... ma zaboravi.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 14:48   #100
Re: Re: Re: Gruden opet jase.......

Quote:
Phil Lynott kaže:
To je istina. Mada imas tu jednu malu rupu u logici. Ako si ateist onda vjerujes da bog ne postoji i mozes mu se molit cisto nako da udovoljis svojim domacinima bez da beres brigu sto ce On misliti o tome.
Ako sam ateist, a jesam, onda se ne molim Bogu. Točka. A Hercegovci su se pokazali kao izuzetno tolerantni ljudi, definitivno su tolerantniji od pola IMF-a s desne strane.
Ne smatram da sam prekršio ijednu obavezu ili na bilo koji način uvrijedio domaćina, a za divno čudo, i on to misli.

Ali ne, evo Irskog odvjetnika u pomoć, ide on objašnjavati što se u stvari dogodilo.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:02.