Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2014., 18:27   #381
Chanel - potpuno logičan nastavak na proljetno-ljetnu kolekciju. Što se prezentacije tiče, modeluše i dalje imaju punk frizure, jedina je razlika što za jesen-zimu ne nose čizmice i fancy tenisice, već japanke s mašnom. Ne znam zašto je Karl L. odlučio za ljeto predstaviti zimsku obuću, a za zimu ljetnu, al nek mu bude .
Kolekcija mi se dijelom sviđa, dijelom ne. Jednostavno ne kužim ove duge bijele haljine koje izgledaju ko čunjevi za kuglanje . Zanima me tko će se od celebova to usuditi isfurati.





Nu čunja

makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 19:06   #382
Maison Martin Margiela - čini mi se da je inspiracija trebala biti Japan, a ja tu vidim i Indije (hint: tigar) i Afrike (rodbina iz sjev. Afrike bi mojima kući donosila ovakve prekrivače ), a i ponekog jastoga .
Komadi sami po sebi i nisu moj đir, ali detalji su zbilja zanimljivi. Kolekcija je puna patchworka pa se ima što gledati (link na backstage)



makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 23:56   #383
Dries Van Noten RTW S/S 2015

Nitko nema ljepše boje od Driesa ! I nitko ne slaže bolje različite tkanine i uzorke .

Ovaj sako i majica u kombinaciji su predivni! Želim oboje i želim ih nositi zajedno !



Stvarno je napravio dojmljivu prezentaciju kolekcije, svojevrsnu odu prirodi, s cvrkutom ptica u pozadini i modelima koji se valjaju po "travnatom" tepihu. Moram priznati da je uspio svoju viziju dočarati prezentacijom i odjećom i tim još jednom dokazati da je umjetnik u svakom pogledu.



Evo i video gdje Dries govori o kolekciji i vidi se dosta toga u pokretu.
makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 17:50   #384
ovaj DVN je savršen.

Ćanel je užas postao.
NeverMoore is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 19:24   #385
Rick Owens anyone? LINK
Jedva cekam vidjeti i primjere na ulici...
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 20:57   #386
Quote:
Alerija kaže: Pogledaj post
Rick Owens anyone? LINK



Nikako uhvatit vremena pa sam površno preletjela preko Couture SS2015 kolekcija i zasad me skoro ništa nije zaintrigiralo. Versace mi je posebno grozan, na Asosu ima boljih haljina. Malo sam dulje zadržala pogled na Maison Martin Margiela kolekciji, jer je prva Gallianova za njih, jel.
Na ovom sam se zaustavila:



Sve skupa previše crveno, Flash Gordon meets Cthulhu stajling, ali bar je zanimljivo .
Ostatak kolekcije ima (malo) dobrih momenata, ali i totalnih gafova kao npr ovo . Ovo također ne kužim, ali vidim da je ružno .
makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 16:13   #387



Slažem se, i meni je ovo jedan on njegovih najboljih lookova, također se slažem za gafove

Meni Versace nije toliko loš, a standardno su mi bili dobri Saab (ovdje) i Murad (ovdje) koji rade uvijek romantične, luksuzne i jednostavno lijepe kreacije.
Dobri su mi bili i Victor & Rolf koji su ovoga puta bili skroz drugačiji. Valentino mi je na prvu bio prosječan, onda kad sam pogledala detalje mi je bolje sjeo. Dior ovoga puta prilično bez veze.
__________________
FASHION-TO-GO
AntoniaFTG is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 10:24   #388
Saab je uglavnom kičast za moj ukus (kreacije s perjem ), ali ove dvije mi nisu loše:

Ova bi mi bila predivna da je dio od struka do bokova bolje riješen. Peplum kroj uopće ne pristaje na ovu krhku haljinu, ali ipak mi je najljepša.
Kod ove lajkam gornji dio i džepove i stajling modeluše, uzorak na donjem dijelu mi nije nešto.

Viktor & Rolf također nisu po mom ukusu. Haljine izgledaju papirnato i ne lajkam stajlinge. Too much su mi.

Valentino ima zanimljivih detalja u kolekciji, iako komadi sami za sebe nisu skroz po mom ukusu. Ova mi je favorit, kao da je netko pustio zmajeve na nebo. Nostalgična, prozračna haljina .
makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 17:20   #389
jako dosadna sezona hc-a :'( nijedna kolekcija me nije nesto posebno odusevila :'(
al imam viska vremena, pa sam si izabrala po jedan komad iz svake :F

1.kategorija "najmanje zlo" (ne valja nista, al da iz nekog razloga bas moram obuc nesto to bi izabrala)


alexis mabille, bouchra, franck sorbier


la perla, legends, on aura tout vu


schiaparelli, serkan cura, tony ward


versace, viktor & rolf, zuhair murad
__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 17:26   #390
2.kategorija "pogledaj opet" (kolekcije kod kojih mi se cinilo da cu jedva izabrat jer ima dosta zanimljivih a na drugi pogled skontala da mi ipak nista nije privlacno)


dior, georges hobeika, ralph & russo


ulyana sergeenko, valentino, giambattista valli
__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 17:30   #391
3.kategorija "nije sve tako sivo" (komadi koje bi dobrovoljno nosila )


alexandre vauthier, armani prive, chanel, dice kayek


ellie saab, jean paul gaultier, maison martin margiela, yiqing yin
__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 17:32   #392
4.kategorija "komad za u mcdonalds"


stephane rolland

5.kategorija "komu to triba u zivotu" - hc rome


etorre bilotta, gattinoni, giada curti, luigi borbone
__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 18:59   #393
Quote:
Reptiliaa kaže: Pogledaj post
3.kategorija "nije sve tako sivo" (komadi koje bi dobrovoljno nosila )
Super su ti kategorija (McDonalds ftw )
Lajkam skoro sve ove koje bi dobrovoljno nosila.

Također me ništa nije posebno oduševilo, ali nakon par pogleda čini mi se najkompletnija kolekcija Armani Prive. Ne bih sve nosila (kad bih mogla, jel), ali sviđa mi se jer iako dosta koristi sjajne materijale izgleda luksuzno, a ne trešasto.
Ove su mi najbolje kod Armani Privea:




Ovo mi je pak katastrofa.


Kod Zuhair Murada sve haljine izgledaju "već viđeno" i čini mi se da svako drugi salon vjenčanica kod nas ima slične haljine. Sve skupa previše šljašti.

Zadnje uređivanje makyca : 01.02.2015. at 19:20.
makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 19:26   #394
slazem se za armanija, da

ovi lookovi su mi isto super. pogotovo taj mantil, nosila bi ga na sve zivo
__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 06:16   #395
Quote:
Reptiliaa kaže: Pogledaj post
pogotovo taj mantil, nosila bi ga na sve zivo
Baš ga mogu zamisliti na tebi .
Ovaj drugi look mi je super.
makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 15:17   #396
Quote:
Reptiliaa kaže: Pogledaj post
2.kategorija "pogledaj opet" (kolekcije kod kojih mi se cinilo da cu jedva izabrat jer ima dosta zanimljivih a na drugi pogled skontala da mi ipak nista nije privlacno)


dior, georges hobeika, ralph & russo


ulyana sergeenko, valentino, giambattista valli

Slažem se u potpunosti, ali mi je Valli bio jako dobar, njegov Haute Couture mi je uvijek zanimljivo gledati
Gobeika također lijepo, ali klasično, sviđaju mi se detalji, to je uvijek interesantno vidjeti na Couture-u.
__________________
FASHION-TO-GO
AntoniaFTG is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 20:13   #397
RTW FALL 2015.

12.02. - 19.02. NYC
20.02. - 24.02. London
25.02. - 02.03. Milan
03.03. - 11.03. Paris

style.com, thefashionspot.com, nymag.com/thecut, elle.com

__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 18:30   #398
ajmo curke bilo je par revija vec za komentirat
wang
altuzarra
kayne west za adidas
__________________
wrong side of investment banking
Journal is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 19:44   #399
Čini mi se da je Kanyeova kolekcija poprilično inspirirana s Maddie Ziegler. Trikoi i tajice koji izgledaju kao golotinja bili bi novost da ih nismo već vidjeli u spotovima pjevačice Sie. Sad kad je najveći fan West-Kardashian femilija Anna Wintour blagoslovila kolekciju, postaje prihvatljivo nositi i steznike umjesto odjeće .



Altuzarra kolekcija je vremeplov u doba ranih 90 - ih i ono što je tad predstavljalo pojam "sređenosti". Ukratko, nešto što bi nosile Mia Begović ili Vlatka Pokos.

Victoria Beckham - njene kolekcije su uvijek preslika njenog stila, što mi je super jer je žena vjerna sebi i ne radi drastične kompromise. Doduše, njoj kompromisi nisu ni potrebni jer ima dovoljan broj fanova koji jedva čekaju kupiti komad koji će vjerojatno i sama Victoria nositi. Sama je sebi najbolja reklama.
Beckhamica koristi veliku svijetlu dugmad na svojim kaputima i haljinama, a nešto slično smo mogli vidjeti i kod Balenciage prošli mjesec.



Wangova samostalna linija se dosta razlikuje od njegovog rada u Balenciagi. Nova kolekcija je mračno-sportskog štiha, tipičnog za Wanga. Ima komada koje bih nosila, ali ukupno gledano pretmurno mi je sve to skupa, podsjeća me na jedan gotički disko u Njemačkoj . Dojmu nisu pomogle ni zombi frizure kod modela. Ovo mi je dobro, minus cipele i torba.

makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 16:51   #400
Mozemo se rugat Kayne-u koliko hocemo no gle ovo:

Adidas YEEZY Boost launching Saturday 28th February at Dover Street Market. Due to the high demand for this sneaker we will be operating a lottery system. Further information to follow soon.
__________________
wrong side of investment banking
Journal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:54.