Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2012., 16:36   #121
Quote:
strangerica kaže: Pogledaj post
Hvala ti, nisam se name uopce sjetila. A jel znas otpriike kako se cijene krecu?

da ne lažem nisam sigurna..nisam dugo bila u nami... zadnji put valjda prije jedno tri godine di sam i kupila kaput na sniženju...i moram reć da sam zadovoljna s namom, jer di god tražim neku jaknu,kaput ne paše mi ili mi nisu neš modeli lijepi...
kodo is offline  
Old 21.09.2012., 18:23   #122
gdje u Zagrebu bih mogla naći fejk bundice u boji, nešto na ovu šemu? mogla bi proći i crna

__________________
* youtube make-up channel * facebook:)
mladi_luk is offline  
Old 21.09.2012., 22:16   #123
gdje bi u RIJECI mogla naci crne wedgesice, nesto poput ovih??
http://www3.images.coolspotters.com/...ck-profile.png
__________________
Never a failure, always a lesson.
LollaHogge is offline  
Old 22.09.2012., 09:37   #124
cure, jel netko vidio kopije ovakvih Zara torbi? Crna sa zakovicama.
Malo mi je too much cijena u Zari.
Importane, plac...?



__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 22.09.2012., 12:49   #125
U importaneu sam ja prije 2 dana vidjela vrlo slicnu ovoj drugoj, al ne znam u kojem ducanu, mislim da ima u vise njih tako sa zakovicama crne
strangerica is offline  
Old 22.09.2012., 13:43   #126
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
cure, jel netko vidio kopije ovakvih Zara torbi? Crna sa zakovicama.
Malo mi je too much cijena u Zari.
Importane, plac...?




Imaš praktički identičnu ovoj prvoj u Importaneu, ja sam ju skoro kupila, premoćna je torba, negdje 300 kuna dođe čini mi se, sad ne znam kolko je u Zari...
Doduše, bila je jedina u tom dućanu kad sam ju gledala tako da ako si već bila u Importaneu i nisi ju našla moguće da je prodana... Ali ima svakakvih sa zakovicama u Importaneu tako da mislim da ćeš nać sigurno tamo dostojnu zamjenu. Uglavnom sam vidjela takve u onim dućanima blizu fast fooda onog kružnog u Importane Centru, jel.
Megabajt is offline  
Old 22.09.2012., 13:48   #127
Quote:
noktarica mica kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti zlatne zakovice?obnovila bih bikerske cizme?kako se uopce postavljaju i kako ih zastititi da zadrze zlatnu boju?!Hvala!!
Koliko ja znam, nigdje kod nas se ne mogu kupiti zakovice nikakve, svi koje znam da rade sa zakovicama ih naručuju s e-baya po nekoj sitnoj cijeni. Ja osobno recimo imam doma onaj remen sa zakovicama koji sam prije furala u svojoj metal fazi, pa s njega vadim zakovice i stavljam na odjeću... Ali to su srebrne zakovice.

Btw, gdje si kupila bikerske čizme?
Megabajt is offline  
Old 22.09.2012., 21:48   #128
Gdje ima za kupiti duzih cardigana, na kopcanje, vezanje (nebitno)? Dakle, duzina recimo do sredine bedara ili malo iznad koljena.
Sve sto nalazim je ultra kratko, jedino sam u hm-u vidjela jedan na vezanje, ali je tocno do ispod guze, ja bi da je jos malo duzi...
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 22.09.2012., 22:11   #129
u Telly weijl ili kako se već zove taj dućan....i još imaju popust neki na sve veste
pljucpljuc is offline  
Old 22.09.2012., 22:18   #130
Nemoj zezat? Vidis, tamo nikad ne zalazim... Tnx!
A jel neki ok materijal ili cista sintetika?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 23.09.2012., 00:04   #131
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Gdje ima za kupiti duzih cardigana, na kopcanje, vezanje (nebitno)? Dakle, duzina recimo do sredine bedara ili malo iznad koljena.
Sve sto nalazim je ultra kratko, jedino sam u hm-u vidjela jedan na vezanje, ali je tocno do ispod guze, ja bi da je jos malo duzi...
imaš i dobar izbor u c&a
kodo is offline  
Old 23.09.2012., 00:12   #132
Halo djevojke,

Cura mi ima rodjendan, uskoro, htio bi da joj poklonim ovu haljinu... svidjela joj se. GDJE DA KUPIM!! Bilo kakva pomoc mi je dobro dosla..

__________________
TkomijeukraoSpacetipku,nekadođedagaubijem.
CyruS_M is offline  
Old 23.09.2012., 00:26   #133
reklo bi se da ih ima na svakom koraku, ali ja nikako na njih ne nailazim i muku mučim sa potragom..dakle, tražim crne hlače, na slici prve slijeva http://www.google.hr/imgres?q=black+...9&tx=138&ty=90
gledala sam u zari, oni imaju samo skinny modele i u hmu, a oni pak imaju onaj materijal na koji se svaka mucica hvata..
zahvaljujem na svakom prijedlogu!
TheProvense is offline  
Old 23.09.2012., 07:04   #134
Quote:
Megabajt kaže: Pogledaj post
Imaš praktički identičnu ovoj prvoj u Importaneu, ja sam ju skoro kupila, premoćna je torba, negdje 300 kuna dođe čini mi se, sad ne znam kolko je u Zari...
Doduše, bila je jedina u tom dućanu kad sam ju gledala tako da ako si već bila u Importaneu i nisi ju našla moguće da je prodana... Ali ima svakakvih sa zakovicama u Importaneu tako da mislim da ćeš nać sigurno tamo dostojnu zamjenu. Uglavnom sam vidjela takve u onim dućanima blizu fast fooda onog kružnog u Importane Centru, jel.
Quote:
strangerica kaže:
U importaneu sam ja prije 2 dana vidjela vrlo slicnu ovoj drugoj, al ne znam u kojem ducanu, mislim da ima u vise njih tako sa zakovicama crne
hvala cure
prva je oko 400 u Zari, druga 600/700, ali meni je 300 kn max
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 23.09.2012., 09:04   #135
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
bok curke, gdje kupiti ovakve lakove? imam doma puno nijansi rozih lakova, ali svi su me razočarali, svi su ili poluprozirni, ili jako tamni, a ja želim baš kričavo rozi lak

Kozmo,Flormar

Orsay,C&A CC1
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
reklo bi se da ih ima na svakom koraku, ali ja nikako na njih ne nailazim i muku mučim sa potragom..dakle, tražim crne hlače, na slici prve slijeva http://www.google.hr/imgres?q=black+...9&tx=138&ty=90
gledala sam u zari, oni imaju samo skinny modele i u hmu, a oni pak imaju onaj materijal na koji se svaka mucica hvata..
zahvaljujem na svakom prijedlogu!
Ona zelena haljina od Antonije je ljetna kolekcija koju su vec maknuli u Orsayu
nyxla is offline  
Old 23.09.2012., 12:22   #136
provense, pogledaj i u mangu... imali su neke sicne, ja sam drugo nesto trazila al skoro sam sigurna da sam vidjela...
belfegora is offline  
Old 23.09.2012., 12:34   #137
Quote:
nyxla kaže: Pogledaj post
Orsay,C&A CC1
Quote:
belfegora kaže: Pogledaj post
provense, pogledaj i u mangu... imali su neke sicne, ja sam drugo nesto trazila al skoro sam sigurna da sam vidjela...
hvala cure puno!
pogledati ću..(tako jednostavna stvar, čovjek bi rekao da ih ima na svakom koraku a toliko muke pri traženju ) hvala puno još jednom!
TheProvense is offline  
Old 23.09.2012., 12:58   #138
Quote:
kodo kaže: Pogledaj post
imaš i dobar izbor u c&a
Svi su kratki, gledala sam. Imaju par razlicitih modela, ali duzina im je svima maksimalno do pol ritice.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 23.09.2012., 13:36   #139
Quote:
strangerica kaže: Pogledaj post
Gdje kupit smedji kaputic? Trazim kraci,sad za jesen, i da nije preskup?
Imas u Bershki, duzina ovisi o tom kolko si visoka, ja sam niza pa mi dode do pola natkoljenica, al jako lijepo stoji, strukiran je i na vezanje, 299 kn.
__________________
.
pe3ch is offline  
Old 23.09.2012., 14:02   #140
Quote:
CyruS_M kaže: Pogledaj post
Halo djevojke,

Cura mi ima rodjendan, uskoro, htio bi da joj poklonim ovu haljinu... svidjela joj se. GDJE DA KUPIM!! Bilo kakva pomoc mi je dobro dosla..

https://www.forum.hr/showthread.php?t=656715
black_woman88 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:26.