Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2014., 02:57   #621
Pogledala prvu epku. Sviđa mi se.
__________________
... ¿como sería?, si un día la luna, se enamorará una noche del sol...
ManuellaNavarro is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 13:14   #622
Prva nije ni pola originalne. Nije mi jasno šta radi ta Kary Fajer. Od originalnih 300, ona će obraditi 70.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 13:35   #623
Odgledao sam i ja prvu epizodu, čisto da vidim kakva je naslednica LQLVMR i baš mi se svidela.

Ovo je drugačiji tip telenovele, mislim da je dosta opuštenija od većine iz horario estelar.

I baš sam pustio na youtube-u prvu epizodu Dulce Amor da vidim koliko su pratili priču, i kao što reče @friend, skoro polovinu epizode su obradili. Nije mi jasno zašto kad imaju toliko materijala (300 epizoda) moraju da razvlače originalni materijal.

Sofia, prota, mi je sjajna. Nekako je drugačija junakinja, rigidna i profesionalna, ali opet nije surova. Sviđa mi se odnos kojima ima sa svojim dečkom (Patricio, beše?). Vidi se da definitivno nije luda za njim, ne sviđaju joj se njegovi romantični izlivi.

Čak mi je i Pedro bio simpatičan sa majkom i sestrom. Gluma mu je dobra, izgleda naravno ne može da promeni, ali ako ostvari dobru hemiju sa Marjorie, to nije važno. A i Sofia mi deluje kao lik kome izgled nije bitan.

Bucio je pravo iznenađenje. Konačno ima normalnu ulogu, simpatična je. Možda mi je ona najbolja od svih likova iz prve epizode.
unapologetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 16:09   #624
Evo sinopsis sa wikipedije:



Salvador Kruz amaterski vozi trkačke automobile, sreća mu nije naklonjena, a igrom sudbine ostaje bez posla, pa je prinuđen da se zaposli kao lični šofer Sofije Ripol. Ona je vlasnica fabrike slatkiša, koja se svim snagama bori da preduzeće spasi od bankrota. Ni ne sumnja da joj verenik Patrisio radi iza leđa kako bi srušio njeno slatko carstvo, te da ne može da veruje ni najboljoj prijateljici Silvani. Susret Sofije i Salvadora biće sudar dva sveta, koji će stvoriti veliku ljubav. Njih dvoje neće samo morati da se bore protiv predrasuda, već će morati da se suoče da sa dobro čuvanom tajnom o Sofijinom poreklu, ali i stanu na kraj Patrisiovim spletkama.

Sa druge strane, Sofijina mlađa sestra Aleksa pronaći će ljubav u Salvadorovom najboljem prijatelju Armandu. Njih dvojica su oduvek imali iste snove i delili iste strasti, od kojih neće odustati čak ni kada se čini da više ničemu ne mogu da se nadaju. Nakon što na mehaničarsku radionicu u kojoj su radili bude stavljen katanac, Armando će, sledeći primer svog prijatelja, postati šofer Alekse Ripol, ni ne sluteći da će to ugroziti njegov odnos sa suprugom Irmom, ali i odnos koji ima sa sinom Nandom.

Tu je i najmlađa sestra Ripol - Danijela, buntovnica koja se zaljubljuje u Lukasa, unuka porodične kuvarice. On je harizmatičan mladić koji joj nudi avanturu i adrenalin, ali sa tim dolaze i problemi u koje se njih dvoje neprestano uvaljuju. Na putu njihovoj vezi stoji i Salvadorova sestra Marisol, koja je spremna na sve ne bi li simpatičnog mladića zadržala kraj sebe.

Najzad, priča prati i majku triju sestara - gospođu Gretu, koja će biti prinuđena da otkrije najstrože čuvanu tajnu - otac njene kćerke Sofije je Pako, vlasnik prodavnice slatkiša koji je Salvadoru i Armandu bio poput oca. Kada se on vrati u njen život uzdrmaće sav njen savršeni svet, a Marisolina i Salvadorova majka Guadalupe, biće joj jedina prepreka na putu do Pakove ljubavi.

Likovi:

Salvador Cruz (Pedro Fernández)
Es un hombre sencillo y de gran corazón. Desde joven se ha esforzado por trabajar y sacar adelante a su familia, ya que su padre ha sido un irresponsable que los abandonó. Es piloto de autos de carreras, sin embargo las circunstancias lo llevan a aceptar un empleo como chofer de Sofía, de quien de inmediato siente una atracción y poco a poco se convierte en amor.

Sofía Ripoll (Marjiorie De Sousa)
Hija de Greta, hermana de Alexa y Daniela. Se ha consagrado en cuerpo y alma a engrandecer e internacionalizar el emporio Ripoll, pero la pesada carga y la gran responsabilidad la han hecho extremadamente exigente. Es novia de Patricio Iturbe, pero al llegar a su vida Salvador, comienza a ver la vida de otra forma y da paso a una mujer intensa y enamorada.

Armando Romero (Diego Olivera)
Hombre atractivo, seguro y con gran sentido de la dignidad. Es pareja de Irma y padre de Nando. Es el mejor amigo de Salvador. Fue piloto de autos de carreras, pero por circunstancias de la vida, entra a trabajar como chofer de la familia Ripoll. Al conocer a Alexa, se despierta en él una atracción que trata de contener por ser un hombre de familia.

Alexa Ripoll (Claudia Álvarez)
Mujer atractiva, divertida y a la vez mitómana. Edificó su personalidad siendo “la niña Ripoll”, imagen de la empresa chocolatera de su padre. Gasta el dinero a manos llenas para sostener su mentira de estrella internacional. Cuando conoce a Armando, quien trabaja en la mansión Ripoll como segundo chofer, siente una fuerte atracción por él, que se convierte en capricho y con el tiempo, en amor.

Patricio Iturbe (Julián Gil)
Es un hombre apuesto, ambicioso y manipulador. Por escalar socialmente enamora a Sofía Ripoll, siendo su meta casarse con ella, sin embargo se siente atraído por Silvana, “amiga” de Sofía y se vuelven amantes. Ambos formarán una alianza para destruir la vida de Sofía y Salvador.

Silvana Blanco (Mariana Seoane)
Mujer atractiva y de recia personalidad. Tiene un cargo ejecutivo en la fábrica de chocolates Ripoll. Se hace pasar como la mejor amiga de Sofía, sin embargo su intención es vengarse de la familia Ripoll, debido a que un trágico pasado marco su existencia. Está enamorada de Patricio, por tal motivo, se une a él en sus planes para destruir a Sofía.

Araceli Fernández (Ximena Herrera)
Es una bella joven, abogada de profesión. Hace algunos años fue novia de Salvador. Cuando su padre se enferma, regresa a México y trata de recuperar al hombre que no ha dejado de amar.

Francisco "Paco" Fernández (César Évora)
Es un hombre digno y muy bien parecido. De profesión maestro chocolatero. Es viudo, pero de esa relación nació su hija Araceli. La traición de Greta Ripoll lo vuelve un hombre amargado e introvertido y aunque han pasado muchos años, la sigue amando. Es padre biológico de Sofía, pero ninguno de los dos lo saben.

Daniela Ripoll (Jade Fraser)
Joven hermosa, tierna y de buen corazón. Conoce a Lucas, un raterillo de barrio de quien se enamora. Él le corresponde con la misma intensidad, aunque rompe su noviazgo cuando descubre que es una rica heredera. Mantiene una bonita amistad con Oliver, quien se enamora de ella.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 19:54   #625
Quote:
ManuellaNavarro kaže: Pogledaj post
Pogledala prvu epku. Sviđa mi se.
zašto tako šturo? reci malom Bagreu malo opširnije kaj je bilo? jel Diego O bio? jel se skinuo u kojoj sceni?


Quote:
unapologetic kaže: Pogledaj post
Sofia, prota, mi je sjajna. Nekako je drugačija junakinja, rigidna i profesionalna, ali opet nije surova. Sviđa mi se odnos kojima ima sa svojim dečkom (Patricio, beše?). Vidi se da definitivno nije luda za njim, ne sviđaju joj se njegovi romantični izlivi. : D
ovo zvuči zanimljivo

Quote:
Bucio je pravo iznenađenje. : lol: Konačno ima normalnu ulogu, simpatična je. Možda mi je ona najbolja od svih likova iz prve epizode. : D
Bucio kažeš??? ajde neka više
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 21:34   #626
Ja sam odgledala obije epizode i mnogo mi se dopada serija. Marjorie je odlična. Zaista briljira u svakoj sceni. Lik joj je odličan jer odudara od svih protagonistica koje sam dosada vidjela.

Pedro Fernandez je simpa. U prvoj epizodi mi se nije pretjerano dopao ali mi je u drugoj mnogo bolji. Simpa mi je

I ja se pridružujem pohvala za Bucio ! Odlična je Moram pohvaliti i Tomassija Stvarno mu leži lik. Baš sam prijatno iznenađena.

@chan bio je Olivera još u prvoj sceni Nije se skidao totalno ali je danas bio u potkošulji umazan uljem pa ti zamisli Dobar je i on ali se mnogo boji žene Sutra susret sa Alexom koja stiže iz Španije
maya mishalska is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 22:51   #627
Quote:
maya mishalska kaže: Pogledaj post
@chan bio je Olivera još u prvoj sceni : D Nije se skidao totalno ali je danas bio u potkošulji umazan uljem pa ti zamisli : D Dobar je i on ali se mnogo boji žene : lol:
ohoo!! hvala na info! a niš, to bum se žrtvovala i pogledala.
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 23:40   #628
Ja sam pogledao prvu epizodu i mogu zbilja izdvojiti Marjorie koja mi je super no sve ostalo mi izgleda nekako sterilno pa me nije osvojilo. Dobro Nicandrove me nikad ne osvoje na prvu, njegove moram baš gledat u dosta navrata kako bi progutao priču. Nije loša sama priča no ovako su mi scene previše suhoparne osim one na godišnjici firme gdje je rekla Dajem onda originalan odgovor na prosidbu. Budem si dobro razmislila.

Budem sigurno dalje pogledao pa procijenio, nije me osvojila baš na prvu.
deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 23:15   #629
Odgledao sam sve 3 i ok mi je za sad, nije loše uopšte.

Marjorie mi je super, i gluma i lik odlični. I Bucio i Tomassi su dobri.

Ostali mi ne ostavljaju neki utisak. Gil je užas, priča tiho, kroz zube, promrmlja svaku reč. I Claudia Alvarez tj. Alexa mi je sad u trećoj baš bezveze bila, gluma joj je malo usiljena, a i izgled joj je bio

Ne znam kako će priča da se razvija, ali mi ovo definitvno nije za horario estelar. Sa malo ubačenih komičnih scena, mogla bi da prođe u terminu u 20h.
unapologetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 23:29   #630
Današnja epizoda mi je bila odlična. Ona potjera mi je Odlično su to odradili. Zatim ona scena kada Sofia počne plakat Nikad nisam bila neki ludi fan koji će kovati u zvjezde ljude koje voli čak i u situacijama kada oni to ne pokazuju ali Marjorie definitvno razvaljuje Sofia je baš lik sa kojim se većina žena može identifikovati.

Julio Camejo mi je simpatičan. Njega sam zaboravila komentarisati
maya mishalska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 01:16   #631
Žene su još koliko-toliko dobre, ali Gil, Pedro, onaj mali što igra Lucasa (od neke bedne i nebitne uloge u QA mu dadoše ovu, a on nikad veći antitalenat), Vander, Prepečeni... Ne zna se ko je užasniji i gori

Biće jedna dobra scena sukoba između Sofije i Alexe kada sve tri sestre budu bile za stolom, zajedno sa majkom. Mislim da će to biti već u sledećoj epizodi.

I zašto zaboga Alexu šminkaju kao da se vratila iz cirkusa? Još ovaj stajling i španski akcenat.



Irma takođe tek treba da dođe do izražaja. Ona je mnogo veći pain in the ass od ovoga, ali je na momente simpatična. Bar je takva u originalu. Mada mi Aleida ne uliva previše poverenja.

Ovaj Olivera je mrtvo puvalo. Prođoše već tri epizode, a on jedva 3 rečenice da je rekao. Alexa će ga pojesti za doručak u zajedničkim scenama. Originalni Julian je mnogo jači lik i veći šmeker od ovog.

Ne mogu da verujem da ću ovo reći, ali Bucio je dobra. Možda mi je i više legla od originalne majke. Ona je preiritantna bila. Ova je bar podnošljiva.

I da, pesma je stravična.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 01:22   #632
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
onaj mali što igra Lucasa (od neke bedne i nebitne uloge u QA mu dadoše ovu, a on nikad veći antitalenat)
Stvarno jeste antitalenat, onaj izliv danas kad je došao na bakin posao i započeo priču o tome kakvi su bogati ljudi, a gluma

Slažem se za Olivera, mada možda mu je samo potrebno da se uhoda.
unapologetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2014., 19:15   #633
neznam za vas, ali meni za sad niti jedan par nema kemije.. Pedro je još i najuvjerljiviji..
teia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 20:06   #634
Dakle, pogledala sam avance za danas i uočila jednu stvar. Zašto Alvarezicu šminkaju kao cirkusku nakazu?
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 12:54   #635
Tema serije došla na treću stranicu. Vidim zadnji komentar o seriji 28.8. prije gotovo dva mjeseca. Katastrofa. Očito ju nitko ne gleda.

Pogledala sam prvih 40 nastavaka i odustala. Stvarno loša serija. Ne mogu izdvojiti niti jednu dobru stvar i reći da mi se sviđa.

Ipak pogledala sam današnju epizodu, 60 po redu, gdje su najavili promjenu Salvadora. A ono od promjene niti p.

Sigurno su morali od Pedra tražiti posebne dozvole da mu odrežu dvije vlasi kose da se vidi promjena. I posebna dozvola za nanošenje laka za kosu.

Da li itko uopće gleda ovu seriju?


prije





poslije

123danas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 14:31   #636
Bizarna promijena mislim da je nitko ne gleda s ovog foruma
__________________
__________________
SantaDiabla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 16:39   #637
Gledam je ja Meni se dopada. Ništa spektakularno ali odlična za opuštanje.
maya mishalska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 12:40   #638
Pedro izgleda napušta seriju

http://www2.esmas.com/entretenimient...a-espectaculo/

David Zepeda će najvjerovatnije biti zamjena
maya mishalska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 12:48   #639
Ma ne znam što si je on toliko umislio, niti je zgodan, niti je dobar glumac, a bome ni pjevač. Nije žvaka za seljaka, a samo mu to leži.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 12:51   #640
Me meni je ovo urnebesno. Čovjek glumi u SAPUNICI i dobija da snima scene poljubca Ne znam zašto je uopšte prihvatio ulogu u seriji. Neka se Nicandro nauči pmaeti konačno
maya mishalska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:34.