Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2012., 20:23   #4921
Afrodita uljni gel za tuširanje badem
Balea lotus gel za tuširanje
Bioderma Sebium AKN- odlična, čisti mi pore, nova u pogonu
antun tun is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 22:11   #4922
njega sam upravo dokrajčila - odličan!
Helou Kiti is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 23:58   #4923
Avene losion za skidanje šminke - odličan
Tia12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 23:58   #4924
Avne losion za skidanje šminke - odličan
Tia12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 10:55   #4925
Neutrogena deep moisture comfort balm - najbolja mazalica ikad!
legallly blond is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 11:02   #4926
Yves Rocher jorgovan toaletna voda-odličan,pravi proljetno-ljetni miris (imala sam ono starije izdanje)

Max factor miracle touch puder-dobro prekriva,ali mi je malo pretezak i neću ga vise kupiti

Fa jogurt,vanilija i med gel za tusiranje-ništa posebno,ne kupujem opet

Yves Rocher hydra vegetal gel krema-imala sam putno pakiranje,i iako dobro hidratizira nije me dovoljno oduševila da kupim full size proizvod
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 12:37   #4927
biokap šampon od badema i juke - nije loš, nije mi napravio nered na tjemenu ni ništa ali šamponi bez silikona nisu za moju kosu koja je kovrčava i frizzy

lush american cream - isto. miris mi je bio ok ali nije mi dovoljno zagladio kosu i nisam mogla nikakvu frizuru napraviti

lush coal face - isprva jako dobar, na kraju me strašno isušio

aromatica ružina voda - neloša ali neću ponovno uzeti
Hairdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 13:01   #4928
- Rosal Corona uljni odstranjivač laka za nokte - ok je, opet sam njega kupila
- Yves Rocher šampon protiv ispadanja kose - odličan! više puta kupljen, bez zamjerke. sada sam na Subrini jer mi YR nije usput
- Afrodita Acne-stop losion - moj spas. ne znam koja bočica po redu. i još jedna otvorena.
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 09:44   #4929
balea gel za tuširanje s uljnim perlicama zadovoljna sam i ja i moja koža kupujem ponovo
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 18:34   #4930
balea soft ol balzam - prosječan, premastan al ne i hidratantan, malo mu je miris naporan, neću više kupiti
balea q10 maska - ništa posebno, nije me impresionirala
oriflame swedish spa piling za tijelo - ima jako sitna zrnca no opet je gust i ima uljnu komponentu tako da ostaje divan osjećaj na koži. super proizvod al neću više kupiti jer je preskup za tako malu količinu i dosta se brzo troši.
max factor false lash effect maskara - već sam ju imala. standardno dobra ko i skoro sve njihove maskare al nikad ne kupim dvaput za redom istu maskaru
ms. manicure rašpice - zadovoljna sam, vjerojatno ću ih opet kupiti
cattier bebe hidratantna krema - sasvim solidna, ja sam ju koristila i za ruke pa se brzo potrošila. da je malo hidratantnija, kupila bih ju opet bez razmišljanja, ovako se bacam na neke nove proizvode
garnier essentials zelena kolekcija mlijeko i tonik - proizvodi koje najdulje koristim ikad! razmišljam da kupim nešto za promjenu no kad tad ću ih opet kupiti.
vichy micelarna - dobila sam ju, osrednja mi je al kad ju usporedim sa nuxeovom skroz mi je bezvezna. ništa od kupnje.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 19:17   #4931
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
ms. manicure rašpice - zadovoljna sam, vjerojatno ću ih opet kupiti
Gdje, gdje, gdje? Ja sam 1x kupila u KOzmu, duplo pakiranje - najbolje rašpice ever! Sad imam neku Evelin i Bipinu, katastrofa....a ne mogu naći ovo u Kozmu...
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 20:14   #4932
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Gdje, gdje, gdje? Ja sam 1x kupila u KOzmu, duplo pakiranje - najbolje rašpice ever! Sad imam neku Evelin i Bipinu, katastrofa....a ne mogu naći ovo u Kozmu...
i ja sam imala duplo pakiranje, kupljene su nekad prije ljeta u kozmu na trešnjevci i koštale su oko 20 kuna. u drugim poslovnicama nisam viđala te rašpice čini mi se da je taj kozmo na trešnjevci valjda najveći od svih u zagrebu pa pogledaj tako ako ti je usput.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 20:24   #4933
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
i ja sam imala duplo pakiranje, kupljene su nekad prije ljeta u kozmu na trešnjevci i koštale su oko 20 kuna. u drugim poslovnicama nisam viđala te rašpice čini mi se da je taj kozmo na trešnjevci valjda najveći od svih u zagrebu pa pogledaj tako ako ti je usput.
To mi je usput ko i tebi Donji Vakuf . (nisam iz Zg-a)

Ali hvala na odgovoru, ustvari me samo zanimalo jel Kozmo ili nije. Dakle, generalno, još uvijek ga drže.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 21:12   #4934
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
To mi je usput ko i tebi Donji Vakuf . (nisam iz Zg-a)

Ali hvala na odgovoru, ustvari me samo zanimalo jel Kozmo ili nije. Dakle, generalno, još uvijek ga drže.

krepat ću
e da, pogledaj si i u nekom super konzumu jer ja sam u jednom u zg vidjela hrpu ms.manicure stvarčica, dok je u drugom bilo svega par nekih gluposti. valjda baš trebaš naletiti.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 21:19   #4935
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post

krepat ću
e da, pogledaj si i u nekom super konzumu jer ja sam u jednom u zg vidjela hrpu ms.manicure stvarčica, dok je u drugom bilo svega par nekih gluposti. valjda baš trebaš naletiti.
Aaaaaaaa, Konzum, vidiš, ne bi mi to palo na pamet. Ok, hvala, da ne oftopičarim dalje....
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 23:52   #4936


Zadovoljna sam i ja i moja kosa, dugo mi traje, a boja se super drži, nikad ne izgledam isprano crvena. Novi već u upotrebi.



Rexona Sexy - najdraži mi sprej zbog mirisa, kupila sam ga ponovno već po ne znam koji puta.
__________________
Messing my mind, playing the game, trying stay calm, but becoming insane...
Gusfraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2012., 18:57   #4937
Quote:
Gusfraba kaže: Pogledaj post


Zadovoljna sam i ja i moja kosa, dugo mi traje, a boja se super drži, nikad ne izgledam isprano crvena. Novi već u upotrebi.
Potpisujem ovo, iako više nisam crvenokosa. Odličan šampon, a treba ga stvarno malo tako da traje dugo dugo.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 08:37   #4938
vichy aqualia thermal light i rich(po potrebi) i manhattan natural mat puder
makik is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 08:42   #4939
vichy aqualia thermal light i rich(po potrebi) i manhattan natural mat puder
makik is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 10:43   #4940
Avon planet spa white tea energising face mask

http://kuznecov-nikita.ru/Endless_Su...-packaging.jpg

Bila mi je dobra, volim peel-off maske, ostavljala mi je lice mekanim i svježim. Sadrži dosta alkohola ali mene nije isušivala. Možda nekad kupim opet, sad bih probala nešto novo.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:44.