Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2013., 00:54   #81
Quote:
megiii kaže: Pogledaj post
I meni su svi dragi, ali to što kažeš, on me osvojio na prvu.
I ja sam išla na imdb nakon prve epizode Sile i baš sam se začudila kad sam vidjela da ništa zapaženije nije snimio...
Da, djeluje samozatajno i dosta povučeno, nisam baš vidjela nikakve slike s nekih događanja i slično, tako da očito želi ostat u sjeni.
Moguće, i meni se sve više čini da je to prije do njega i njegovih preferencija no do nedostatka ponuda. Jako malo slika van seta nalazim, većinom sa revija.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 01:06   #82
Malo čitam vaše komentare, vidim da uspoređujete Kivanca i 'crne okice', čujte mislim da ipak morate biti objektivne u pitanju njihove glume jer gluma KIvanca i gluma Mehmeta su ono nebo i zemlja, gdje je Kivanc od njega ruku na srce cure. Pogledajte samo njegov govor tijela, facijalne ekspresije, intonaciju, a pogledajte što od toga servira Mehmet u Sili. Čak i ako ga uspoređujemo s Kivacnom u Gumuš (koja mu je bila prva uloga), Kivanc ga premašuje.

Što se ljepote tiče tj. izgleda, to je uvijek stvar osobnog ukusa, naravno da uvijek objektivno se da zaključiti ulazi li netko u kategoriju zgodnih ljudi ili ne. Mehmet je naravno krasan po tom pitanju, visok, taman, lijepo tijelo, predivne tamne oči, kosa, ima ono nešto što privlači žene. No, unatoč tome što sad uživam u njemu, slinim da budem posve iskrena (osobito na neke scenice) ipak mi je Kivanc ono vau, vau, vau, predivan je

Vidim i da spominjete Kenana, ja ne mogu ništa reći glede njegove glume jer nisam gledala Ezela i ne mogu komentirati po tom pitanju, a što se tiče fizičkog izgleda, mene Kenan ono uopće ne dira, za njim se zasigurno ne bi okrenula na ulici
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 01:10   #83
Quote:
cielo1 kaže: Pogledaj post
Malo čitam vaše komentare, vidim da uspoređujete Kivanca i 'crne okice', ........

Što se ljepote tiče tj. izgleda, to je uvijek stvar osobnog ukusa, naravno da uvijek objektivno se da zaključiti ulazi li netko u kategoriju zgodnih ljudi ili ne. Mehmet je naravno krasan po tom pitanju, visok, taman, lijepo tijelo, predivne tamne oči, kosa, ima ono nešto što privlači žene. No, unatoč tome što sad uživam u njemu, slinim da budem posve iskrena (osobito na neke scenice) ipak mi je Kivanc ono vau, vau, vau, predivan je
i
Meni je Kivo tako-tako, zgođušan, ali ništa posebno. A Mehmet mi je baš waaaaaaaaaau, prezgodan.

Evo jedna sličica na kojoj micek spava:


-------

Jesi pročitala sve ono što sam prevela s francuske Wikipedie? Ja se potrudila, a nitko ne komentira
--Gossip Girl-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 01:12   #84
Quote:
cielo1 kaže: Pogledaj post
Malo čitam vaše komentare, vidim da uspoređujete Kivanca i 'crne okice', čujte mislim da ipak morate biti objektivne u pitanju njihove glume jer gluma KIvanca i gluma Mehmeta su ono nebo i zemlja, gdje je Kivanc od njega ruku na srce cure. Pogledajte samo njegov govor tijela, facijalne ekspresije, intonaciju, a pogledajte što od toga servira Mehmet u Sili. Čak i ako ga uspoređujemo s Kivacnom u Gumuš (koja mu je bila prva uloga), Kivanc ga premašuje.

Što se ljepote tiče tj. izgleda, to je uvijek stvar osobnog ukusa, naravno da uvijek objektivno se da zaključiti ulazi li netko u kategoriju zgodnih ljudi ili ne. Mehmet je naravno krasan po tom pitanju, visok, taman, lijepo tijelo, predivne tamne oči, kosa, ima ono nešto što privlači žene. No, unatoč tome što sad uživam u njemu, slinim da budem posve iskrena (osobito na neke scenice) ipak mi je Kivanc ono vau, vau, vau, predivan je

Vidim i da spominjete Kenana, ja ne mogu ništa reći glede njegove glume jer nisam gledala Ezela i ne mogu komentirati po tom pitanju, a što se tiče fizičkog izgleda, mene Kenan ono uopće ne dira, za njim se zasigurno ne bi okrenula na ulici
pogledaj prvih par epki ezela pa ćeš okinut i za njim

pa dobro i Mehmet i Kivo su zgodni frajeri,ono vanilija i čokolada ali i ja se slažem da je Kivo bolji glumac ali on mi je imo i puno raznovrsnije uloge da se iskaže.No dobro za sad je Mehmet u igri i uživam u njemu
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 01:15   #85
Hajmo sad i ovdje malo o Kivancu a eno na njegovoj temi niko 15 dana posta nije napisao.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 01:21   #86
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Hajmo sad i ovdje malo o Kivancu a eno na njegovoj temi niko 15 dana posta nije napisao.


Gossip Girl, zanimljivi podaci, hvala na prijevodu! Najviše mi se sviđa dio o djeci.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 01:22   #87
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
pogledaj prvih par epki ezela pa ćeš okinut i za njim

pa dobro i Mehmet i Kivo su zgodni frajeri,ono vanilija i čokolada ali i ja se slažem da je Kivo bolji glumac ali on mi je imo i puno raznovrsnije uloge da se iskaže.No dobro za sad je Mehmet u igri i uživam u njemu
To kažeš zato jer si gledala više serija u kojima je glumio, a Mehmeta još nisi imala priliku vidjeti. Osim toga, Mehmet je više glumio u filmovima, nego u serijama.

Evo ti podatak o njegovim ulogama s francuske Wikipedije:


Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post


Gossip Girl, zanimljivi podaci, hvala na prijevodu! Najviše mi se sviđa dio o djeci.
Iz svih tih podataka koje sam našla, baš mi djeluje da je dobrica u privatnom životu, a to mi se jako sviđa.
--Gossip Girl-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 01:28   #88
Svi oni spadaju u kategoriju zgodih, samo što su ukusi različiti. Meni je trenutno Mehmet vrh, tako da baš i nema smisla uspoređivat ih po fizičkom izgledu jer svatko će imat drugačije mišljenje... Jedino što ja želim je da Mehmet u 2013. snimi neku dobru dramsku seriju, jer ovo što je nakon Sile snimao nije za moj ukus...
megiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 01:31   #89
Quote:
megiii kaže: Pogledaj post
Svi oni spadaju u kategoriju zgodih, samo što su ukusi različiti. Meni je trenutno Mehmet vrh, tako da baš i nema smisla uspoređivat ih po fizičkom izgledu jer svatko će imat drugačije mišljenje... Jedino što ja želim je da Mehmet u 2013. snimi neku dobru dramsku seriju, jer ovo što je nakon Sile snimao nije za moj ukus...
Potpis!

Iako, u Adanali ima stvarno zanimljivu ulogu. Ali da, i ja bi ga u nekoj drugoj vrsti serija rado gledala. I po mogućnosti s dobrom partnericom, ne sa nekim sličnim Selin.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 01:33   #90
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Hajmo sad i ovdje malo o Kivancu a eno na njegovoj temi niko 15 dana posta nije napisao.
i to kaj kažeš

idem malo vidjet Mehmetove slikice

a kakav je to film ili serija di je ošišan na kratko i nosi pištolj svako malo,jel to neki film ili serija?
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 01:38   #91
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
i to kaj kažeš

idem malo vidjet Mehmetove slikice

a kakav je to film ili serija di je ošišan na kratko i nosi pištolj svako malo,jel to neki film ili serija?
Ne znam jel' snimio i takav film, ali to je ta serija Adanali.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 01:39   #92
@--Gossip Girl--
Hvala na prijevodu s wikipedije.
Baš je moj tip, crn, visok, tamne oči, ma savršen.
Mogla bih pisat hvalospjeve sad. Inaće ne padam na dobrice al on je dobrica na koju sam pala čim sam vidla reklamu.
Bayleaf :P is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 01:46   #93
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Potpis!

Iako, u Adanali ima stvarno zanimljivu ulogu. Ali da, i ja bi ga u nekoj drugoj vrsti serija rado gledala. I po mogućnosti s dobrom partnericom, ne sa nekim sličnim Selin.
Da, mora imat dobru partnericu jer inače propada sve.. Samo ne znam koju bi mu prišila..
megiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 02:03   #94
Ima veliku tetovažu na leđima:
Ne znam je li privremena (za potrebu serije) ili je prava. Nema baš puno slika na kojima se vidi s leđa.



Quote:
Bayleaf :P kaže: Pogledaj post
@--Gossip Girl--
Hvala na prijevodu s wikipedije.
Baš je moj tip, crn, visok, tamne oči, ma savršen.
Mogla bih pisat hvalospjeve sad. Inaće ne padam na dobrice al on je dobrica na koju sam pala čim sam vidla reklamu.


----

Evo još jedna sličica:

Zadnje uređivanje --Gossip Girl-- : 05.01.2013. at 02:50.
--Gossip Girl-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 02:11   #95
Quote:
--Gossip Girl-- kaže: Pogledaj post
Ima veliku tetovažu na leđima:
za potrebe ove serije tatoo
čoko loko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 02:13   #96
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post


Koliko ja vidim/mogu naći, nema. Zadnji je bio Reis, sada već pretprošle godine.

E da, što mislite, jel' mu i ovdje glas sinkroniziran. Preporučam početi gledati od 10. minute. A onda se prebaciti na 35:40.
Joj ovo na 10 toj minuti nije mi dobro A inace glas mu je sinhroniziran i to sinhronizira ga Umut Tabak
__________________
ja plovim daleko i sjećanjima rušim neki tuđi dom a ni'ko ne zna koliko sam voljela i kolika sam mora tuge popila u ovom vremenu bez nas
Ninochka_mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 02:21   #97
Quote:
čoko loko kaže: Pogledaj post
za potrebe ove serije tatoo
To ne znam, nisam ga uživo vidjela bez majice (nažalost)...
--Gossip Girl-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 02:29   #98
Quote:
--Gossip Girl-- kaže: Pogledaj post
To ne znam, nisam ga uživo vidjela bez majice (nažalost)...
štel sam reci da mi se ne svidja
čoko loko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 02:45   #99
Ovdje odlično izgleda:

--Gossip Girl-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 02:45   #100
Quote:
--Gossip Girl-- kaže: Pogledaj post
Malo sam istražila našeg Mehmeta, evo nekih podataka s francuske Wikipedie. (preskočila sam dio gdje govori o karijeri, jer to sve već piše u prethodnim postovima).

Dakle:

Mehmet Akif Alakurt visok je 190 cm, težak 95 kg, te nosi cipele veličine 45.
U horoskopu je lav (rođen 23.7.1979.)
Ima crnu kosu i tamno smeđe oči. on
Uživa u joggingu, košarci, te je snažno podupirao klub Beşiktaş.
Omiljena hrana su mu tjestenina i meso.
Vozi BMW, a ponekad i motocikl.
Kao dijete, Mehmet Akif Alakurt sanjao je da će postati pilot.
S 15 godina pohađao je satove kickboxinga.
Beretke, kape, satovi, lanci i prstenovi su među njegovim omiljenim modnim dodatcima. Njegov stil odijevanja je doista jednostavan, najčešće nosi traperice i košulje (odijelo za posebne prigode: tv ladice).
Voli čitanje psihologije, knjigu "Yaratıcı Beyin".
Najdraži parfem Armani i Hugo,
Omiljena turske pjevačice su mu Baris Manco i Sezen Aksu.
Omiljene modne marke Lacoste, Nike i Timberland.
Dvije stvari koje voli najviše su njegova ljubav prema sportu i kuhanje. To nije teško, a posebnu pozornost posvećuje imati dobar doručak.
Mehmet Akif Alakurt voli i crtiće, posebice, "Štrumpfovi", "Crveni Kit", "Simpsoni" i "SpongeBob SquarePants".
Rekao je Elle magazin da želi brak i on još uvijek traži djevojku svojih snova, da bude lijepa, uvjerena, mudra i jaka. Glumac je rekao da je imao ljubavnu aferu s Demiratar Selin, turskom glumicaom koju je upoznao na snimanju serije Adanali, ali oni se odvajaju prije vjenčanja.
Njegovi prijatelji i obožavatelji kažu da ima dobro srce, on je skroman, on je duboko suosjećajan, a to je vjerojatno zbog toga što voli i poštuje ljude. Poznato je da vole djecu, i dijeli mnoge aktivnosti s njima.
E bas mi je ovakvog nekakvog doktor propisao
Odgovara opisu po onome koliko se moze skuziti prek ekrana.Ima tak predivne oci dobrice.Izgleda samozatajan i sramezljiv
I da od svih mojih glumackih "ljubavi" ovo je definitivno bila na prvi pogled.
Kaj da radim kad volim te mrsave dugonje,a on je oci i ruke bi mu u najam uzela
Kad se vec spomenuo Kivo moram se oglasiti i reci da mi je on jedan od najneprivlacnijih likova s tv ekrana,jednostavno mi je bezvezan do bola

Meni je na ovoj mrak http://photos.lucywho.com/mehmet-aki...c16735369.html i na ostalima naravno.
__________________
Dernière Danse

Zadnje uređivanje deseti dar : 05.01.2013. at 02:51.
deseti dar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:10.