Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2014., 19:45   #1
Ljubav, vjera, nada / Yer Gök Aşk

NOVA TV: Ponedjeljak - petak, 18:10h


Dvije potpuno različite sestre i jedan šarmantni muškarac glavni su protagonisti nove uzbudljive priče o životu i ljubavi u turskom hitu. U glavnim ulogama vidjet ćemo poznate turske glumce Murata Ünalmisa u ulozi Yusufa, Birce Akalay u ulozi Have i Selen Soyder u ulozi Toprak.

Uloge:

Murat Ünalmis ... Jusuf Hancioglu
Birce Akalay ... Hava
Selen Soyder ... Toprak
Ipek Erdem … Münevver Hancioglu
Aysegül Günay … Sultan
Isil Yücesoy ... Hamijet Hancioglu

O SADRŽAJU SERIJE: više o likovima i sadržaju

Serija nas upoznaje s pričom o potomku imućne obitelji Handžioglu, atraktivnom lomitelju ženskih srca Jusufu i dvije prekrasne sestre. Jedna je pomalo divlja, puna ponosa, a druga je blage naravi, prepuna tuge zbog gubitka djeteta. Gotovo da sestre Hava i Toprak nemaju ništa zajedničkog, osim nesvakidašnje ljepote te muškarca kojeg obje žele – zgodnog i imućnog nasljednika obitelji Handžioglu.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 19:54   #2
Synopsis me malo potseca na Marijanu i Scarlett.
Serija bi trebala uskoro poceti i na Prvoj nakon FSN-a.
__________________
Emiruša.
beren cansu fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 14:11   #3
Otvorena tema

Serija je super,šteta pa nas nema više da komentiramo..
Sanja 453 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 14:32   #4
Čekaj da počne na tv-u pa ćemo onda da komentarišemo.
Murat Unalmis mi je prelep,ova Birce mi je nekako nedifinisana,neznam dali mi je kepa ili ružna.Selen se sećam iz Polje lala ona mi je divna.
__________________
Emiruša.
beren cansu fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 22:04   #5
Meni je serija jako dobra,pogledala sam ju do kraja.Birce Akalay mi je jako dobra u ulozi Havve,a najbolja mi je Aysegül Gunay u ulozi Sultan.Koliko sam na njenoj stranici vidla za tu ulogu je dobila nagradu!Scenario mi puno bolji od naprimjer Sile, kao usporedbe jer su obadvije serije dogadjaju u tradicionalnom kraju gdje je ugled "visoke familije veoma vazan"
Dalia-Bozur is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 22:18   #6
Ja ju planiram gledati.Jel Tolgahan Sayishman ima dosta scena on mi je jedan od drazih glumaca?
__________________
Emiruša.
beren cansu fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 08:49   #7
drago mi je što je otvorena tema, hvala.
jusuf mi je malo ukočen, valjda takav treba biti glava obitelji. bratića mehmeda drugi puta gledam i opet je ljigav tip. mama ham-nešto mi je bila čudna u glasu i očima, sad sam se već privkla. hava mi je lijepa, ali je prava mustra. ne mogu se sjetiti imena nježne ženice koja je izgubila dijete, nadam se da će uspjeti otići od onog debilnog muža.
popisat ću si likove pa ću drugi puta znati.pozdrav svima
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 11:26   #8
:Havva je na pocetku "Mata Hari" iliti Fame fatale,na nagovor oca i tete zavodi Jusufa, ali ipak ne ostaje imuna na "hladnog" i ne zainteresiranog! a bome ne i on! Njihova kemija je jako dobra a i nisu puno glumili jer su se jos za vrjeme snimanja ozenili!Za moj ukus mi je Selen Soyder koja glumi "Toprak" premlitava, dobro ona glumi shrvanu od boli za djetetom,ali dosta dugo u sve vjeruje tako da je drugi iskoristavaju. Tolgahan ima malo scena u seriji.
Dalia-Bozur is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 16:46   #9
Jusuf je i meni previše ukoćen,nebi škodilo da se koji put nasmije ,ali da valjda mora biti jer je glava kuće i mora ostalima pokazati da je on glavni.

Havva ima previše negativnih osobina za jednu glavnu likicu..Dosad nisam imala prilike gledati toliko zloban glavni lik..Istina da su njen otac i sultan nju gurnuli u sve to..ali i ona isto ima putra na glavi ćim je prihvatila tu igru.

Toprak ona je ćista suprotnost Havvi,draga,mirna,neiskvarena,topla..Pati radi smrti djeteta,samo njome previše manipuliraju..od oca,muža,Sultan pa ćak i Havve.Ne bih rekla da je naivna,već da njoj niti ne govore puno i to što joj kažu u to mora vjerovati jel nema drugog sugovornika koji bi rekao drugaćije.
Inaće jako mi je draga Toprak i glumica koja je glumi pravo je osvježenje.
Sanja 453 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 17:33   #10
Sanja 453,pa ne gledamo djecje price o princezi i princu!Serija je DRAMA!a velis Havva ima previse negativnih osobina,ona nema negativnih osobina,samo je slilom prilike prihvatila igru a u kojoj ce ona emocionalno izgorjeti! ali ne samo radi toga kako na pocetku pokusava neke stvari prekriti nego ju i Hamijet na svaki nacin zeli unistit,jer ko je ona , obicna djevojka iz mahale bez nekog obrazovanja i s time za Hamjet samo lovac na bogatstvo! A glumica Birce Akalay,mi je glumica koja kao i Berguzar Korel svojom mimikom moze pokazat svaku emociju.Ja ne gledam seriju da mi se svidi lik,nego pricu i glumu.
Dalia-Bozur is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 17:47   #11
Imam osecaj da ce Hawa biti obožavaniji lik od Toprak.Buduci da se uglavnom većina nas veze za te negativne glavne likove. Primer: Bihter,Eyshan i Hurem.
__________________
Emiruša.
beren cansu fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 19:27   #12
Jao, kad vidjeh onu ružnu Hande iz Ferihe, prisjelo mi!
Ta fatalna iz Sultanine priče bi trebala biti komad, a ne ova...
Pored svega, žena ima vrlo iritantnu facijalnu ekspresiju (uvijek ružno naškubi usne, ko da ima neki problem, tik), a dana joj uloga Jusufove bivše...

Inače, meni u seriji nedostaje neki jaki lik. Što ponašanjem, što izgledom.
Neka fatalna, privlačna ženska.
Ni ova koja glumi Havu nema mi ono nešto potrebno za glavnu mačku. Pomalo mi bezbojna i fizikom i mimikom.
Toprak mi je ko neko dijete, previše mrtva (znam, žaluje za djetetom, ali ne mislim da je bila življa i dok je bila sretnija).
Jusuf je u redu.
Baš aga.

Inače, ne sviđa mi se ovaj neodređeni odnos Jusufa prema ženama u seriji.
Navijam za njega i Toprak jer samo je na nju otkinuo od prve . Havu ni ne doživljava.
Bude li išta s Havom, bit će to neko kasno paljenje, a to mi nije dovoljno intrigantno.

Zadnje uređivanje SOHO_ : 26.05.2014. at 19:46.
SOHO_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 20:29   #13
Šta fali Handici odnosno Betul? Meni jedino to šta joj smeđa kosa ne stoji
A i primjetila sam da je dosta niska u odnosu na Jusufa,ne pašu mi oni dvoje kao par.

Jooj,mene je sve strah kad se mama Hamijet pojavi na ekranu,sva je nekako strašna

Havva glumila da spava pa ju je Jusuf pokrio i pogladio po kosi ,dobro osjeti se neka posebnost kad su oni na ekranu..Ipak im je zaiskrilo i u RL

Kak sam se ismijala ovom Igitu,traži on one knjige traži po ormarima,ladicama
a knjige mu pred nosom,na noćnom ormariću

I ja sam za Toprak
Sanja 453 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 20:47   #14
Hande (Betul) mi nije lijepa, dapače, a i rekoh već, iritantne je mimike lica...
I smeđa joj katastrofa stoji, sad mi je još više grda.

Hava i Jusuf...
On je bacio oko na Toprak, Havu nije ni doživio, a ona jadna lomi noge, pa krade narukvicu, ovo-ono...
Jednostavno, nije kliknulo odmah i to me odbija..
Toprak ga je zaintrigirala bez truda.
Plus što ne volim kad ženska lovi frajera, a to Hava radi.
Odmah mi padne u očima.

A sad je neka čudna situacija jer gleda sve tri.
I to je stvar koja mi se ne sviđa. Ko neki očajnik; koja prije da, njezin sam.
S tim da su u prednosti Betul i Toprak, tek sad nakon sedam epki nešto se dogodilo s H.
Mislim da ću biti razočarana spetlja li se s njom, nije mi to-to.

Ne znam jel glumila da spava, ali bogme, žena spava ko top .
I kad ju je tetka došla probuditi, jedva je uspjela!
SOHO_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 21:00   #15
:SOHO, koja bi ti bila fatalna?pa meni su one dvije jako dobro izabrane glumice za tu pricu.Kao prvo neka prava fame fatale ne ide u ovaj scenario,one su djevojke iz mahale,necakinje njihove sluzavke!jedina koja mi ne sjeda sa glumom je Munever,sestra od Jusufa.
Dalia-Bozur is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 21:43   #16
Hamijet vidjela Igitovo pismo upućeno Munever,i normalo paniku je digla
Sve bi to još nekako i mogla izbavit da se Sultan nije onako ponašala prema vlastitiom sinu,nijekati bilo kakvu povezanost sa njihovom ljubavi,a ona je ta koja ih je poticala,kao što i Havvu sad potiće.

Havva došla pretućena baš u trenutku kad su se Yusuf i Betul trebali poljubiti kao što je @SOHO napisala nije to,to kad se njima iskra nije upalila onog trena kad su se vidjeli,a naknadno ako se dogodi mi je bezveze,
kao da Yusuf ima ugašene lampice kad je ona u pitanju..prorade al prekasno.

Munever stvarno nezna što bi sa sobom,prvo kaže da se neće udati,onda kaže
da hoće..Sutradan dolazi Igitu i kaže mu da je pogriješila i da se ne želi udati te da Igit kaže bratu joj da se oni vole.Ona je jako nesigurna osoba.Sad više nije bitno dal hoće il neće,Hamijet će sve napravit da do tog braka sa Kajmakom dođe.Ona je u ljutnji donijela odluku o udaji,i sada će zbog te ishitrene odluke ispaštati..Osim ako joj se braco ne smiluje
Sanja 453 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 22:39   #17
Sanja 453,ja volim o zaljubljenosti na prvi pogled uzeti usporedbu sa cipelama,jako ti se svide i kupis ih, i onda vidis da te tako zuljaju da ih ne mozes nositi, Vec u sljedecoj ep ces vidjeti Jusufovu reakciju Sultan zeli da njezin sin bude zet u konaku,ali radi svoje pohlepe donosi krive odluke, i pili sama sebi granu na kojoj sjedi.
Dalia-Bozur is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 23:06   #18
Wink Još jedna za društvo

Serija mi se zasad sviđa. Glumci dobri, neki poznati od ranije.
Zapleti izgleda tek slijede. Na nekoliko strana. Zasad mi je
zanimljiva veza Munevere i Igita. Ona mi je tako mila.
Već suosječam s njom.
Glavni Jusuf i Tri oko njega su mi malo nategnuti. Svak ponaosob.
Tetka i Hava, tata i Sitki ekipa za spletku.
Poseban pozdrav Rođaku. Opet je gnjus Pa da, kad
hoće bit političar.

Pozdrav ekipi
__________________
..ako jednom ne budeš toliko ponosna sve će onda započeti.......Demirzlatomoje
zenzo117 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 08:30   #19
betul mi je djelovala totalno nezainteresirana za jusufa dok nije primijetila poglede upućene havi na onoj velikoj večeri, izmicala se, a sada bi kao popustila.
jigit nije imao petlju pričati sa "bratom", pa će ispaštati i on i munever.imao je priliku progovoriti kad je munever rekla mami da se oni vole, ali nije, pa što će joj takvo muško.
hava tužna zbog betul, a i jusuf nešto baca poglede.


kajmakam- je li to ime? ne pišu ga velikim slovom.
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor

Zadnje uređivanje Bhea : 28.05.2014. at 20:01.
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 19:01   #20
Dame moje pozdrav
Što se tiče Betul slažem se da joj smeđa užasno stoji ali mislim da su je pofarbali kako bi izgledala starije. Na ostale likove nemam zamjerke jedino ko mi nije baš sjeo je Jusufova sestra ne znam zašto.
Ledolinna is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.