Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2010., 13:50   #1
Unhappy Kraj prijateljstva

Molim Vas za Vaše mišljenje...

Prije 4 godine upoznala sam jednu stariju gospođu (Napomena: Meni je tada bilo 18 godina a njoj 60) Počele smo se družiti, i zbližile smo se u tolikoj mjeri da me zvala svojom kćerkom koju nema. I ja sam nju jako zavoljela. Međutim, stvari su se počele mijenjati... Za nju sam bila sve spremna učiniti i činila; ali nisam mogla više. Vidno me iskorištavala. Jedne prilike sam joj se prestala javljati; nismo se svađale, samo se više nisam javljala- a niti me je zvala. Nismo se družile 4 mjeseca, i ona me u ta 4 mjeseca nikada nije nazvala da vidi zbog cega se ne javljam niti me je zvala. I tako sam se ja njoj javila; i opet smo se počele družiti, rekla je da sam joj nedostajala, da me voli; da je sve stalo odkad sam otišla... I sada smo opet prestale sa druženjem; išle smo u šoping, i nakon 30 min. vožnje nismo progovorile 3 riječi. Samo je izašla i zahvalila se. Budući da se već sve nakupilo, poslala sam joj poruku da se više neću vraćati u njen život i ona ništa nije odgovorila.

Nedostaje mi jako... Molim Vas Vaše mišljenje i iskustva...
mandolina- is offline  
Old 29.03.2010., 14:04   #2
ne znam, čudna veza i čudno prijateljstvo, premda obično govore da "godine nisu važne". nije li ipak bio preveliki generacijski jaz među vama?

kažeš da je govorila da si joj "kao kći koje nema"... prema tome, to nije prijateljstvo, nego kao popunjavanje neke praznine u njenom životu, pokušanje nadomještanja nečeg kod nje. a što ili koga je ona nadomještala tebi?

kažeš da te ugl. iskorištavala - vjerojatno neka vrlo osamljena (ali ujedno i sebična) osoba koja nema nikog svog, ni obitelji, ni rodbine ni prijatelja, a pitanje je onda zašto nije stekla prijatelje do 60-te, nego se tada počela nametati curi od 18?

Zadnje uređivanje aryna : 29.03.2010. at 14:16.
aryna is offline  
Old 29.03.2010., 14:06   #3
imaš odnos sa ženom koja je 40 godina starija od tebe. ovdje vidim samo tvoju stranu priče. možda ti se ne želi nametati jer si mlada i tek počinješ živjet svoj život, možda je postala dementna, možda je našla neku drugu 18-godišnjakinju..tko će ga znat.
a da nju pitaš?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 29.03.2010., 14:26   #4
Pa valjda joj je bilo bedasto reći da si njena frendica, žena ima 60 godina. Tebi to nije nimalo čudno?!

meni ovo sve skupa zvuči vrlo trolerski...
Gzena is online now  
Old 29.03.2010., 14:34   #5
Zato jer je svjesna da drugima izgledate čudno kao frendice.
Gzena is online now  
Old 29.03.2010., 14:40   #6
a inače: ti si milostivi bila samo "osobna asistentica" za shopping? i iz kojih razloga? samo te primjere spominješ, kad ste išle zajedno u shopping.

je li bilo još nekih drugih dimenzija vašeg prijateljstva? čini mi se neka blazirana baba s viškom slobodnog vremena.

Quote:
mandolina- kaže: Pogledaj post
ne razumijem, zašto mi je govorila da me voli kao svoje dijete ako se stidi... zašto me uopće zvala da idemo ako se stidi...
kako te uopće upoznala i gdje? i iz kojih razloga se uopće "napikla" na tebe?
aryna is offline  
Old 29.03.2010., 14:41   #7
Quote:
mandolina- kaže: Pogledaj post
Jedne prilike sam joj se prestala javljati; nismo se svađale, samo se više nisam javljala- a niti me je zvala. ... ona me u ta 4 mjeseca nikada nije nazvala da vidi zbog cega se ne javljam niti me je zvala.
Ovo me svaki put oduševi. Pa ako prestaneš nekog zvati, onda ti je valjda svejedno jel se s tom osobom čuješ ili ne čuješ, odnosno prestaneš ju zvati jer je ne želiš čuti. Ali ne, ti nju prestaneš zvati jer testiraš jel joj fališ. I čudiš se jar te ona ne zove. A zašto bi zvala nekog tko ni nju ne želi zvati.

Jednako mi je genijalno kad nekog nazovem nakon dužeg vremena pa mi se javi s 'pa di si ti, niš se ne javljaš'... Pa kad ti tako strašno falim i zanima te što mi se događa uživotu, koji kurac ti ne digneš slušalicu i ne nazoveš!
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Old 29.03.2010., 14:47   #8
Ljudi žive bez ruke, bez noge, bez roditelja, bez djece...
ne vidim razlog za očajavanje što si izgubila samo jednu osobu u životu.
Pokušaj naučiti nešto iz toga - i stvar rješena.
shakiri is offline  
Old 29.03.2010., 14:52   #9
..ali zbilja neka čudna veza, da niste lezbice možda?
shakiri is offline  
Old 29.03.2010., 14:53   #10
Quote:
mandolina- kaže: Pogledaj post
a i ja sam kupovala sve ono što bi joj se svidjelo a nije mogla priuštiti .
zašto? ti si s cca 18 god. imala više love nego ona sa 60, porodicom, mužem i odraslim sinovima, pa si NJOJ kupovala ono što si ona nije mogla priuštiti?

Quote:
mandolina- kaže: Pogledaj post

MISLIM DA SAM BILA OPSJEDNUTA NJOME
zašto si bila opsjednuta s njom?

kako inače tvoj život?
imaš li prijateljice, prijatelje, dečka? imaš li obitelj, roditelje, živiš li s njima ili sama?

imaš li nekih kompleksa, frustracija iz djetinjstva? jesu li te roditelji zanemarivali, jesi li bila osamljena, kakav ti je odnos s mamom, jesi li možda u njoj tražila zamjensku majku?
aryna is offline  
Old 29.03.2010., 15:02   #11
Quote:
mandolina- kaže: Pogledaj post
UPOMOĆ, OPSJEDNUTA SAM BABOM

šta te briga, makar si drugačija od ostalih
shakiri is offline  
Old 29.03.2010., 15:05   #12
Quote:
mandolina- kaže: Pogledaj post
UPOMOĆ, OPSJEDNUTA SAM BABOM
pa mislim - zakaj baš opsjednuta, to te i pitam? kužim da ti neka starija žena može biti simpatična, da ju možeš cijeniti, simpatizirati itd.

ali opsjednuta - zašto opsjednuta? s čime na njoj ili u vezi nje si bila opsjednuta?
aryna is offline  
Old 29.03.2010., 15:08   #13
Quote:
mandolina- kaže: Pogledaj post
Obitelj mi je sve. Ali može biti da vučem neke tragove iz prošlosti; otac mi je dosta pio; i provocirao majku... Ne znam; ali bih se jako voljela osloboditi toga; i biti jedna NORMALNA DJEVOJKA; a ne postavljati temu na forumu koja u prijevodu znači: UPOMOĆ, OPSJEDNUTA SAM BABOM

Očito je žena poprilično zanimljiva kao osoba. Nije to ništa neobično. No nije baš materijal za prijateljicu, barem ne na način na koji bi ti prvotno htjela.

No ne moraju se kontakti prekinuti zauvijek. Niti ti ona treba biti prijateljica na kakve si navikla.
Možda ju ne treba otpiliti zauvijek formalnim prekidom odnosa već "samo" staviti na svoje mjesto. Probaš zaobići neke šemice koje tebi ne pašu, a više inzistiraš na onome što ti s njom odgovara.
Illana is offline  
Old 29.03.2010., 15:22   #14
Quote:
mandolina- kaže: Pogledaj post
Pokušala sam, ali nije uspjevalo, jer sam u dubini željela da se taj odnos ne prekine. A očito nije mogla ni distanca. Nismo se ni sada svađale; samo sam rekla da joj želim sve najbolje ali da se više neću vraćati u njen život.
Vjerojatno je tako najbolje.
Tebi je ustvari sve jasno, samo si malo tužna. Proći će.
Illana is offline  
Old 29.03.2010., 15:28   #15
Quote:
mandolina- kaže: Pogledaj post

2. stalno sam mislila na nju
opet ne kužim zašto si cijelo vrijeme, tj. baš STALNO mislila na nju.
sorry, ali ne kužim.

nemaš lezbijskih sklonosti?
aryna is offline  
Old 29.03.2010., 15:52   #16
ja tu ništa ne kužim.
a da odeš na par razgovora sa stručnom osobom? ne kažem da si luda ni išta slično već da sama sebi rasvjetliš prirodu tog odnosa.
pored dečka, prijateljica, vlastite obitelji ti tuguješ za njom. odnos s njom te unesrečuje...
snnopy is offline  
Old 29.03.2010., 21:32   #17
Budući da je autorica sama izbrisala sve svoje postove na ovoj temi, osim uvodnog, mislim da tema više nema smisla.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:04.