Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2010., 16:43   #121
Uf.. da vidimo.. jedan mi je ostavio neke svoje majice.. no poslužile su kao krpe za prašinu i tak to

Drugi je bio dosta škrt pa nisam imala baš puno stvari za riješavanje.. ugl. dobijem parfeme ili plišane igračke.. parfeme i inače skupljam kao i igračke.. ali one koje su zbilja stravične - bacim bez razmišljanja (npr. mutacija patke i još neke neotkrivene životinje )

Dobila sam i jedan prsten.. ali taj još nije vidio svjetlo dana..

A jedan je pak bio takav seronja da mi je pokupio hrpu majica i dam se kladit da ih je prodao jer mi ih i dan danas odbija vratiti.. a nisam mu ih dala nego mi ih je uzeo.. i hoću ih natrag jer su to bili pokloni od dragih ljudi..

Sve u svemu.. slatkiši se pojedu nakit spremi, igračke u policu, parfemi na sigurno i gotova priča..
__________________
Chocolovers :)
Hazardna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 16:54   #122
Quote:
Eyecandy kaže: Pogledaj post
To je pravilan pristup.
Meni baš i nije..
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 23:40   #123
ja bi si ostavila samo nešto.. nekako mi je to totalno glupo baš sve pobacat, ali mi nema smisla ni čuvat ljubavna pisma..
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 00:20   #124
A sve ovisi o tome što je bio poklon. Neke sitnice imam još dan danas jer ih koristim, neke sam bacila i tome sl. Evo, od prvog dečka sam dobila prsten od bijelog zlata - nosila sam ga svega par puta i to dok smo još bili skupa. Nakon 6 godina što je stajao u kutiji za nakit odnijela sam ga u zlatarnu i tamo zamijenila za swatch prsten i još jedan privjesak što danas jako često nosim i mislim da je to ok što sam napravila. Ovako to barem nosim, a onako bi onaj prsten vječno stajao u kutiji.

I bacila sam jednu plišanu igračku od posljednjeg bivšeg - bila je totalno nefunkcionalna, uopće nije "sjedila" već je morala biti naslonjena na nešto što mi je išlo na živce pa sam ju šiknula u smeće. Ostalih par plišanih od bivših imam ali te su mi baš nekako drage i lijepa uspomena.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 00:42   #125
Ja jos uvijek nosim prsten od bivseg (na placu). Sadašnji zna za to i ne smeta ga ni 1%. Prsten nosim jer volim prstene i kad ga ne bi nosila falio bi mi prsten na prstu

Od bivseg jos imam iznad kreveta plisano srce s nogama i rukama. Inace mrzim plisance al ovaj mi je zakon Sadašnji zna i za to i ne smeta ga

Ja na te poklone ni ne gledam kao na poklone od bivšeg Od bivseg sam dosta i bacila..ostalo mi je navedeno plus enciklopedija o psima koja je kostala 500 kn. to ne bacam

U principu bacila sam sliku, okvir i takve pizdarije al neke stvari koje mi sluze ne bacam
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 23:44   #126
Nekad sam bila sentimentalna prema takvim stvarčicama dok jednom nisam shvatila da me samo bezveze podsjećaju na nešto što više nije važno, i loše sam se osjećala dok sam ih gledala ili dirala, jer ako ću se nekog sjećati onda to neće biti po poklonima nego po nekim drugim trenutcima..i onda sam sve pobacala i puno se bolje osjećala.
Lyndra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 01:39   #127
Sakrijem ih dok me osoba koja mi je to dala ne prestane živcirat. Il dok ne prestane bolit. Poslije ih uredno koristim.
__________________
Evil needs candy too.
Pravim se da problem ne postoji.
lanya is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 09:40   #128
kao i sa svim poklonima. što mi se sviđa nosim i koristim,a što mi bezveze proslijedim
zadnji poklončić me se jako jako dojmio.
GRAVEYARD QUEEN is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 12:52   #129
Hmm ja smatram da ako preboliš nekog da te jednostavno prestane podsjecati na njega. Doduse ja najcesce (temperamentna sam ) odmah pobacam sve u bijesu

I volim to jer se bas osjecaj dobro nakon tog

No, ko sto sam rekla ovaj put sam si ostavila prsten i te neke stvari koje bas zelim imati. No, evo neki dan sam ugledala jednog plišanca koji mi je uvijek bio u sobi (nije ovo gore navedeno srceko) i sjetila se kako mi je tog plišanca dao jedan bivsi dečkić i ugl. skuzila sam da mi to sranje samo skuplja prašinu, dala mami neka ga opere i neka ga pokloni
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 12:53   #130
Najgore je kad saznaš da je nešto što si davno bacio u smeće sada dobilo na vrijednosti pa si to mogao dobro unovčiti
Possibility is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 13:12   #131
Kako sam od 20-te s sadašnjim dragim, pokloni koje sam dobivala nisu bili od neke velike vrijednosti, učenici i studenti nisu baš poznati po višku para. Kad sam prekidala nastavila bi ih koristiti kao i do tada. Ako mi se nešto sviđa, sviđa mi se bez obzira na to tko mi je poklonio i ne vidim razloga zašto bi to bacala, spremala, prodavala...
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 13:18   #132
Quote:
Cordelia kaže: Pogledaj post
učenici i studenti nisu baš poznati po višku para
Osim ako nisu mamu ili tatu nagovorili da izabere poklon (tj. kupi )
Possibility is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 18:29   #133
Dosta stvari sam ostavila, doduse najcesce u nekom zakutku ormara ili na dnu neke ladice , ali nisam ih bacila. Neke jos i koristim, ali ne izazivaju mi vise nikakve osjecaje, ne vracaju uspomene, valjda kako sam i sve veze preboljela i rijesila sama sa sobom .
A kako se odnosite prema poklonima koje vas sadasnji decko ima od svojih bivsih...?
Ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 19:01   #134
Quote:
Possibility kaže: Pogledaj post
Osim ako nisu mamu ili tatu nagovorili da izabere poklon (tj. kupi )

Pa čuj osim ako nisu radili preko student servisa ili tako nešto svi su novac, u to vrijeme, dobivali od roditelja, ali avaj nisam bila u vezi s bogatašima
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:01.