Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2010., 21:52   #81
Thumbs up

Lijepo si to napisala i zaključila.
Vrlo mi je poznata situacija i osijećaj koji si proživjela.

Apsolutno si u pravu to NIJE BILA PRIJATELJICA!!!!!!
DuhovnaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 19:49   #82
Quote:
Jesenska kaže: Pogledaj post
Meni je super kak mi se nakon desetak i više godina javljaju cure koje su svo to vrijeme bile zauzete traženjem muževa, udajama, rađanjima i sl. pa nisu stigle odgovoriti ni na poruku, a sada ih je "pukla nostalgija" pa bi se družile, al ja neću.

Baš sam grozna i zavidna prijateljica
Haha..
Sve dođe na svoje!!!
DuhovnaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 13:39   #83
Quote:
Lollipop* kaže: Pogledaj post
One su ljubomorne. Ja bi ih odjebala, rađe ne bi ni imala prijateljice, nego da mi one budu prijateljice.
Ljubomorne su na tebe. Imala sam i ja takvu. Zaboravi ih, nema nade za njih.
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više nego sebe 13.05.2009-27.01.2011
Bella007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 11:21   #84
Lepo ih otkačiš i uživaš.
Ne zovi ih, ne javljaj im se, kad pričaju o svojim problemima - ne slušaš ih.
Ako se i posle toga ne opamete - ćao.
To nisu prijateljice.
A život je kratak i ne troši ga na prijatelje koji samo žele da te iskoriste.
Poker Face ♥ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 12:49   #85
Točno.Najadnije mi je to kad "prijateljice glume da smo najbolje a jučer kad sam jednoj rekla nešto vezano zas napredak u mom poslu, samo je promjenila temu.
DuhovnaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 15:20   #86
Quote:
DuhovnaM kaže: Pogledaj post
Nisi ti kriva, ona nije normalna.Vjeruj mi!!!
Thnx na odgovoru Ponekad stvari vidimo samo iz svoje perspektive iako se trudimo naći opravdane razloge i s druge strane priče. Ma mislim ipak da i u meni ima krivice makar 10%

Glupo sam postupila jer kad su me zajednički moji i njeni prijatelji pitali zašto se distanciram od nje, odgovarala bih sa "neznam" jer mi se nije dalo prepričavat svima tu situaciju. To je bila samo moja i njena stvar. A i u tu priču su uključene njene "prljave čarape" koje nikome nisam htjela iznositi.

Na kraju su ti zajednički prijatelji postali samo njeni - zbog moje nesnalažljivosti u toj situaciji. I tako sam ispala glavni negativac. Jer je ispalo da sam ljubomorna, povodljiva i neznam kaj sve još. Ma..... nemate pojma ljudi koliko mi je žao radi toga. Nisam ja konfliktna osoba.
zubić vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 15:25   #87
Quote:
DuhovnaM kaže: Pogledaj post
Točno.Najadnije mi je to kad "prijateljice glume da smo najbolje a jučer kad sam jednoj rekla nešto vezano zas napredak u mom poslu, samo je promjenila temu.
To su te ljubomorne iskalkulirane babe sa kojima je najbolje imati samo površan odnos. ...i pričati samo o tome "di si bila i kaj si radila".
zubić vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 22:09   #88
Quote:
DuhovnaM kaže: Pogledaj post
Zanima me Vaše mišljene?!
Kako biste vi postupili da ste na mom mjestu.
Moja prijateljica koja je 10godina starija od mene u zadnje vrijeme ne reagira na niti jednu moju vijest koja je vezana za moj honorarni posao koji radim u okviru mode i dizajna.Znači , na svaku informaciju, vezano za moj "uspjeh", koju joj proslijedim ne odgovara nego me nazove i priča mi sasvim nešto treće.
Ja nju apsolutno svaki put saslušam, bila tužna ili vesela a ona meni tako vraća.

Druga prijateljica kojoj sam kuma od kada se udala javilja se jako rijetko, skoro nikako i kad još ja napišem poruku koja je topla i puna pažnje ona meni odgovori hladno.

Želim reći da sam Ja ok a njih dvije u ovom slučaju nisu.
Sava sreća da mi to nisu jednine prijateljice...


Znam da bi trebala bit hladan prema njima jer ne zaslužuju toliko moje pažnje.


Pomozite mi da se malo skuliram i bacajte savjete šta da radim...

Hvala!


moj ti je savjet da se i ti prema njima odnosis hladno...vjeruj mi.sto si veca kucka to te vise cijene!!! iz iskustva
cupava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:30.