Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2003., 11:51   #41
Nekako nikad ne bih u svoju untrashnjost uvodila nekakve organske sastojke...bljak...pa mi se onda neshto nakoti unutra
magic is offline  
Old 10.03.2003., 13:13   #42
***

Quote:
LaPerla kazˇe:
E vidim i sama da je.Nije mi jasno kako se ranije nije javljalo uzimala sam antibiotike i prije ali nije bilo nikakve reakcije ovo sada je nesto za sinuse i bas me fino zeznulo. Citam da cesnjak i jogurt pomazu prilkom ove vrste infekcija pa se pitam da li da zamrznem kako preporucuju jogurt pa "o'ladim malu" ili pak cesnjak oguljen zamotan u gazu da se stavi unutra kao tampon na par sati E svasta se izmisli na ovom svijetu
U knjizi od Dr Haya Kombiniranje hrane, on ima posebno poglavlje vezano bas za Candidu.
On tvrdi da se secer, kvasac, sve sto je povezano s tim strogo treba izbjegavati.
Otkako sam secer svela na minimum zaista djeluje.
Inace od svega nabrojanog, bolest, antibiotici, stres... ja dodajem i malo veci fizicki napor, npr. idem s trznice i nosim 5 kg krumpia, 2 kg voca, 2 kg povrca, obavezno mi se poveca iscjedak, koji ako ne pazim prerasta u tu groznu infekciju.
Moj ginic mi je rekao da sam u krugu onih nesretnica koje nasljedno imaju s tim problema. Pojacani iscjedak, neki ga zovu i "bijelo pranje",.
Cini mi se da je Septembar imala savjet s tamponom umocenim u kantarion? Ili sam pogrijesila?
Kako bilo otkako pazim na secer, meni je bolje, a isto sam znala nakon antibiotika strefit infekciju.
Dajte zene javite se s nekim babljim receptom.
ankada is offline  
Old 10.03.2003., 18:12   #43
I tako ja u petak uvece vadim jogurt iz frizidera da odstoji pa da probam malkice "namazati" i moja jaca polovina zacudeno me gleda i pita sto ce mi to?! I ja mu lijepo objasnim a on jesi li normalna i zgrabi onaj jogurt i frljne ga nazad u frizider pa mi donese kremicu koju sam ranije koristila i kaze ti nisi normalna sa jogurt idejom ! I tak kad bolje razmislim u pravu je a i Magic sto kaze jos da mi se nesto nakoti dole.
U nedelju mi se pozalio da je i njegov "mali" dobio neke majusne cvenkaste tockice i da ga svrbi pa sam mu ponudila jogurt
Eto tako sada zajedno lijecimo "pizdinu infekciju"
Fuuj! Ja ne uzimala vise antiobiotike dok ne pronadem taj Diflucan ili Acidophilus.
LaPerla is offline  
Old 01.04.2003., 21:09   #44
Re: spolne bakterije

Quote:
Originally posted by Topnick
Koliko su ceste upale i razne spolne bekterioloske bolesti kod zena, osobito kod onih koje se cuvaju i ne mjenjaju cesto partnera?
Nema pravila. Puno ovisi o higijeni, ono koliko se cesto peres i pazis, ides li u bazene, ako koristis dnevne uloske koliko ih cesto mjenjas, isto vazi i za tampone, onda tvoj imunitet, itd...Toliko toga ima da se jednostavno ne moze generalizirati, iako ako se pazis definitivno imas manje sanse za nesto skupiti.
splicanka is offline  
Old 16.04.2010., 12:55   #45
I jos kad bi neko spomenuo kako te bakterije utjecu na muske, dakle na vase decke, jel ih i oni mogu pokupiti od vas ako ne koristite zastitu. Da li i oni moraju ici na neke preglede itd. Mozda kome zatreba kad
zac013 is offline  
Old 16.04.2010., 13:14   #46
Quote:
zac013 kaže: Pogledaj post
I jos kad bi neko spomenuo kako te bakterije utjecu na muske, dakle na vase decke, jel ih i oni mogu pokupiti od vas ako ne koristite zastitu. Da li i oni moraju ici na neke preglede itd. Mozda kome zatreba kad
zac,

ako je bolest, možeš ju i ti pokupit.
bolje ti je da odeš na pdf Žensko zdravlje i tam pitaš, ne znam kao je ova prastara tema živa.
tamo ćeš naći sve što ti treba, od savjeta do imena liječnika
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 16.04.2010., 14:31   #47
ajme, tek sam sad skuzio da je to iz 2003 god, gledao sam samo datum ne i godinu

Ma citao sam malo o tome pa vidim da samo o zenama pise pa reko mozda bi bilo super da se kaze kako to na muske utjece s kojima spavaju..

inace, to mi je prvo naslo kad sam u google napisao spolne bakterije.. :S
zac013 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:12.