Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2012., 20:22   #21
Quote:
yuma kaže: Pogledaj post
Slažem se s tobom.I meni se ne sviđa jer mi djeluje tako fejk.

A šta je najgore,odlična je pjevačica,Madonna se može zatvorit u ladicu i pokrit po glavi pored nje što se pjevanja tiče.I pored tog svog cirkusa koji izvodi,i muzike koju izvodi,glas ni ne može doći do izražaja.
Al to je danas Showbiz.
sve si dobro rekla.gaga je puno bolja pjevačica od madonne.ali madonna svakako ima puno bolje pjesme.tko god da joj je pisao je dobro pisao.i što je odlično,madonna je vrlo prilagodljiva.uklopi se u svako vrijeme.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 01:34   #22
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
ne možemo mi znati kakva je ona zapravo...

o njoj nemam neko istaknuto mišljenje
ona je pjevačica, glazbenica koja se odlučila isfuravat ovaka stil i nije pogriješila
dio je showbizz scene i kao takva, dobro kotira

poslovno joj mogu samo skinuti kapu...
privatno? nemam pojma..

no, drago mi je da na svjetskoj sceni imamo i jednu gagu...
ne mogu sve biti katie melua ili feist...
Potpis na sve.Ima dobre pjesne ,na mp3 imam sve njene pjesme,privatni me život ne zanima(dečko je predobar) spotovi više manje,ne gledam,ne zanima me.Njena pojavljivanja na crvenom tepihu isto tako ,flat line.Ima dobar ritam,dobre pjesme ne okrenem ,kao kad čuje ne znam ,Madonnu ili Davida Guetu.Sve njene pjesme su midobre (za divno čudo) sad dali će izać gola ili odjevena u meso ,ne zanima me.Ali imam osjećaj da Madonna misli da je dobila opasnu konkurenciju.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 10:09   #23
madonna je dobila opasnu konkurenciju
zato i radi sve to što radi u zadnje vrijeme

pokazivanje cice bez razloga u 54-oj godini života

gaga je već sad u prednosti - zna pjevat... zna svirat nekoliko instrumenata, sama piše pjesme, producira... i već ima milijune obožavatelja... a još nema ni 3 banke..
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 12:48   #24
http://www.24sata.hr/strane-zvijezde...e-grudi-278574

al bitno da samo madonna pokazuje sise bez razloga
Mopsi 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 12:57   #25
WOW Gaga pokazala sise doma kod kuće iz zajeb,a madonna sa 54 god pred tisuće ljudi hmm šta je gore
__________________
If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.
material_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 13:16   #26
a pa da naravno, gagu nitko živ nije vidio, pošto se uopće nije snimala niti to sama objavila
Mopsi 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 18:06   #27
Ali razlika je u tome što se na gaginom videu ništa konkretno ne vidi.
Lollipop* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 18:40   #28
mopsi, pobogu, nemam ja niš protiv cica

al to se ne radi tako

janet jackson se pravila da je slučajno, gaga je mlada pa si može dopustiti, ali jesi ti vidjela kako je to madonna bezvze izvela? ono, evo moje sise... i nastavi dalje..

kad se prije ohoho godina pojavila s onim ludim gaultierovim grudnjakom bila je cool, ovo je 'staračko' traženje pozornosti bezveze.. nije da nismo vidjeli njezine cice ranije.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 19:10   #29
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
mopsi, pobogu, nemam ja niš protiv cica

al to se ne radi tako

janet jackson se pravila da je slučajno, gaga je mlada pa si može dopustiti, ali jesi ti vidjela kako je to madonna bezvze izvela? ono, evo moje sise... i nastavi dalje..

kad se prije ohoho godina pojavila s onim ludim gaultierovim grudnjakom bila je cool, ovo je 'staračko' traženje pozornosti bezveze.. nije da nismo vidjeli njezine cice ranije.
ja nisam rekla da mi se to što je napravila sviđa ili da to isto odobravam, čak naprotiv; izuzetno je neukusno i glupo, zapravo mi nije jasno što joj je to trebalo. definitivno jedan od glupljih poteza u karijeri.
glupo mi je jedino to što gaga radi gotovo identične (ili bar na isti kalup) stvari kao i madonna i onda je ona baš slatka, divna i ekscentrična dok će se ovu kritizirati što god da napravi, sa i bez pokazivanja sisa na 2 sekunde
da je gaga napravila tako nešto uvjerena sam da bi doživjela manji medijski linč od ove.
Mopsi 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 19:15   #30
meni je gaga sve samo ne slatka
madonnu se sad gleda malo pod povećalom jer je do nedavno vladala
tu su sad mlade koke, sve golije, sve bogatije

malo me razočarala madonna
bila je uvijek cool, imala dobre stvari, spotove, imidž kompletni i sve te provokacije

i sad se valjda osjetila zarobljenom
da mora nekaj skandalozno napraviti
da pokaže da i ona može
wtf
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 19:32   #31
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
meni je gaga sve samo ne slatka
madonnu se sad gleda malo pod povećalom jer je do nedavno vladala
tu su sad mlade koke, sve golije, sve bogatije

malo me razočarala madonna
bila je uvijek cool, imala dobre stvari, spotove, imidž kompletni i sve te provokacije

i sad se valjda osjetila zarobljenom
da mora nekaj skandalozno napraviti
da pokaže da i ona može
wtf
ma nisam mislila na tebe nego ovako općenito
nekako mi se čini da se madonnu uvijek gledalo pod povećalom, od početka karijere pa do sada. valjda niti jedan umjetnik u povijesti nije bio toliko kritiziran i osporavan kao ona a postigao tako puno. i ako se mene pita, dan danas joj u pop glazbi nema konkurencije, iako je prije radila bolje stvari

a što joj treba to da se tako očito natječe s ovim novima, nije niti meni najjasnije. trebala je ostati kul, vrtjet svoj film i ne nasjedati na kojekakve provokacije i spuštati se na nivo ovih novokomponiranih.
Mopsi 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 11:16   #32


Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 18:24   #33
Sad ćete me razapet ali Gaga ima bolje glasovne mogućnosti nego Madonna.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 21:22   #34
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Sad ćete me razapet ali Gaga ima bolje glasovne mogućnosti nego Madonna.
pa niko nije ni rekao da nema
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 22:19   #35
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
pa niko nije ni rekao da nema
Pa tako se dalo naslutiti.A meni je ipak glas prvi nego prezentacija ili scenski ili pr nastup.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 22:29   #36
Gaga treba još puno pure pojesti da dostigne Madonnu
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 22:36   #37
Quote:
just-do-it kaže: Pogledaj post
meni je ona užasna.brije na autentičnost,ali zapravo nije uopće takva.ne pokazuje ona sebe kakva je stvarno.ekscentričnost mi ne bi smetala kada bi iza toga stajala stvarna osoba,ali ovo što ona radi je cirkus.cirkusira neprestano.preserava se.traži pozornost.mislim da nije baš najsigurnija osoba.
a i nema smisla za biznis ko madonna.uspoređujem s njom jer je i ona voljela šokirati.ali madonna je imala mjeru u svemu.šok pa onda nešto fino,mirno,kakva balada,jednostavnost.pa onda opet šok.i tako neprestano je iznenađivala.ako stalno ideš šok,šok,šok,šok,šok,onda više ništa nije šok i postane dosadno i nategnuto i vidi se da glumata.očito joj to pali,kad ima tolke fanove.ali meni je ona užasno bezveze.ali naravno,ima mjesta za sve.tak da,ak veseli ljude,nek nastavi po svom.
osim toga,pjesme su joj prosječne.po meni ona nije nikakva umjetnica.obična pjevačica.lijepo pjeva.
dečko je zgodan.stvarno,nema šta.
sve si odlično napisala,slažem se

Quote:
material_girl kaže: Pogledaj post
WOW Gaga pokazala sise doma kod kuće iz zajeb,a madonna sa 54 god pred tisuće ljudi hmm šta je gore
a njen video nisu vidjele tisuće ljudi?
ma najbolje je bilo kad je taylor momsen pokazala svoje cice,ona je bar slatka bez one crne šminke oko očiju,a ovoj gagi ne može pomoć ni gomila stilista ni šminkera da izgleda lijepo
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 22:38   #38
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Gaga treba još puno pure pojesti da dostigne Madonnu
ali jedina ima potencijal da je dostigne od trenutnih zvijezda i zvijezdica
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 22:47   #39
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
ali jedina ima potencijal da je dostigne od trenutnih zvijezda i zvijezdica
Vidjećemo
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2012., 18:40   #40
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Vidjećemo
Baš,ali Gaga je dosad imala sve hit za hitom,ali stalno.Kod Madonne mi pada nekoliko pjesama na pamet ali kad se Madona toliko uzurpirala znači da se boji.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:19.