Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2017., 22:49   #8241
Quote:
taktichar_avram kaže: Pogledaj post
danas ne diram washington po koeficijentu 1,25 i hendikepu postavljenom na -9.5. jednostavno se ne isplati, očekivao sam veći value s obzirom da LA igra u dobroj formi i nedavno su dobili baš wizardse, a danas su jači za teodosića s obzirom na tu prvu utakmicu.

moj pick večeri je portland u gostima protiv orlanda po koef 1,70. jako dobra kvota s obzirom na probleme s ozljedama orlanda, portland bi to trebao dobiti i ne mogu to ne odigrati.

drugi pick za double mi je under mirotića, to je čisti feeling. mislim da nije kalibar igrača za brojke koje je naštancao otkad se vratio nakon ozljede i očekujem danas njegov lagani pad, pogotovo zato što igraju u gostima protiv bucksa gdje se neće toliko raspucati i imati prostora. margina je na jako visokih 17,5, a predviđam mu danas 10-12 koševa.

mali ulog danas, čisto da se poprati.
ja bi uzeo wizardse, clippersi uz standardne ozljede još bez riversa i teodosića. ne znam tko će igrat ozbiljnu košarku tamo osim williamsa i jordana
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 00:24   #8242
stanje: +3,648 (8/15)

16.12. 01:30 Boston Celtics – Utah Jazz

pick: Boston Celtics-4,5 @1,909 Pinnacle

ulog: 4/10


Razočarali su me jazzeri u prošloj tekmi u kojoj su upisali 4 poraz u nizu. Izgubili su 103:100 od Bullsa, jedne od najslabijih ekipa u ligi ove sezone, u utakmici u kojoj jednostavno nije bilo dovoljno "žara" (a što im je izgleda kronični problem kad igraju u gostima) uz loš šut za 3p (samo 30% ; 9-30) i previše uzetih šuteva izvana, te su ukupno imali samo 7 slobodnih bacanja. Večeras ih čeka mnogostruko teži posao jer igraju protiv vodeće ekipe Istoka. Celticsi doma djeluju vrlo moćno, te su na omjeru 13-2, dok su Jazzeri ove sezone vrlo blijedi izvan Salt Lake Cityja te imaju omjer 2-10. A Bostonu bi se u ekipu za ovu tekmu trebao vratiti i A.Horford kojeg su odmarali protiv Denvera. Očekujem sigurnu pobjedu Celticsa od nekih 10-ak koševa razlike i nastavak crne serije jazzera koja bi se s obzirom na raspored u ovom dijelu mogla poprilično produžiti.


edit: slažem se za wizardse, iako ne volim baš te velike hendikepe, vratio im se i Wall i vjerujem da će biti željni osvete za taj poraz; jedino što mi se ne sviđa je što iduću tekmu igraju u nedjelju protiv cavsa pa bi eventualno mogli pred kraj malo pustit gas

Zadnje uređivanje Scurry : 16.12.2017. at 00:43.
Scurry is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 19:42   #8243
danas chicago - philadelphia 2 1,80

meni apsolutni no brainer za igrati jer u kakvoj god formi bio chicago, philadelphia je ozbiljnija i za klasu kvalitetnija ekipa (točnije 2 klase, simmonsa i embiida). jedini razlog za ovako veliki koeficijent bi mogao biti neigranje embiida, ali ne nalazim trenutno informaciju da neće igrati danas.

koeficijent da će phila dobiti 8 ili više razlike je 2,70 pričekat ću još sastave i onda vidjeti hoću igrati s hendijem ili bez
__________________
insomničar bez staža
taktichar_avram is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 19:51   #8244
Ne igra Embiid, to se zna vec 2-3 dana, leda su ga zajebavala a jos je proslu igrao vise od 40 (skoro 50) minuta, s obzirom da se radi o njemu dobro da nije zavrsio na aparatima.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 20:58   #8245
stanje: -0,352 (8/16)

19.12. 04:30 LA Lakers – Golden State Warriors

pick: LA Lakers ML @3,190 Pinnacle


ulog: 3/10

Ovdje vidim veliki value i jednostavno moram to probati. Warriorsi bez čak 3 igrača iz startne petorke, S.Curry, D.Green i Z.Pachulia su out otprije, a za ovu tekmu je out i S. Livingston; dakle praktički bez point guarda, dok bi im se u ekipu trebao vratiti N.Young nakon što je propustio prošlu tekmu zbog potresa mozga. Lakersi s druge strane kompletni. Trebala bi to biti velika večer u Staples Centre-u jer će osim što ponovo dočekuju aktualne prvake, večeras umiroviti i dres Kobe Bryanta. Dakle vjerujem da će biti izrazito motivirani i iz tog razloga, a i da prekinu niz od 4 uzastopna poraza od Warriorsa. Ovo im je inače 2. međusobna tekma ove sezone, nakon što su u prvoj, igranoj prije nepuna 3 tjedna također u L.A.-u, izgubili 123:127 nakon produžetaka, kada ih je S.Curry praktički sam dobio u produžetku postigavši čak 13 od 18 koševa Warriorsa. Dakle Warriorsi večeras bez igrača koji su u toj tekmi kombinirano ubacili gotovo polovicu od tih koševa, i koji će im nedvojbeno jako nedostajati večeras. Inače, nakon ove tekme slijedi im još jedan međusobni dvoboj ovaj tjedan, te će već u petak/subotu ponovo igrati, ali u Oaklandu, kada će osvetu nadam se tražiti Warriorsi
Scurry is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 22:59   #8246
19.12. 01:30 Atlanta Hawks - Miami Heat

pick: Atlanta Hawks ML @2,00 Pinnacle

ulog: 3/10


Miami večeras igra 3 tekmu u 4 dana i 4.tekmu u 6 dana, iako je jučer imao dan odmora. Atlanta je imala 2 dana odmora i u ovu tekmu ulaze nakon 4 uzastopna poraza. Evidentno je da je ova sezona za njih otpisana te će biti sezona borbe za što bolji pick na draftu, jer trenutno su uvjerljivo najgora ekipa lige sa samo 6 pobjeda iz 29 odigranih tekmi. Ipak, očekujem njihovu pobjedu večeras jer uz težak raspored Miamija u ovom dijelu, još će im dodatno posao u ovoj tekmi otežati roster prepun ozljeda i potpuno skraćena rotacija, a izgleda da bi se podugačkoj listi ozljeđenih mogli pridružiti i G.Dragić, te D.Waiters koji su u ovom trenutku obojica upitni. Ako niti jedan od njih dvojice neće moći zaigrati, trener će na raspolaganju imati samo 8 zdravih igrača. Mislim da je to u ovom trenu preveliki hendikep protiv Hawksa koji bi mogli u ovoj tekmi i tražiti osvetu za poraz u Miamiju (104:93) sa početka sezone.
Scurry is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 23:33   #8247
Philadelphia - Toronto (-3,5) 2 @2,03 Marthonbet (PET 01:00)

Phila je očajna bez Embiida, na 1-6 rekordu su bez njega. Vodi se kao upitan za večeras ali WOJ kaže
Quote:
Sources on ESPN: Sixers center Joel Embiid could miss two more games with sore back, but optimism he'll be in lineup on Christmas Day against New York.
Booker je također upitan koji dobro dođe da odmori ekipu visokih i odigra finu rolu za svoje minute, JJ Redick potvrđen da ne igra, 3. strijelac ekipe inače. Kod Raptorsa nema bitnijih izostanaka (zasad), jučer im se vratio Ibaka nakon ozljedice. Treba napomenuti da su sinoć samljeli Hornetse pa ovi glavni nisu igrali punu minutažu: Lowry igrao 24 minute, DeRozan 29 min, Ibaka 27 min Jonas 15 min itd...
Iskreno, i da Embiid bude u sastavu mislio sam odigrat ovo.
Phila u zadnjih 10 utakmica samo 2 pobjede (u nekima igrao Embiid), a Toronto na odličnom 9-1 omjeru.
Toronto slavio ove sezona na domaćem terenu 128-94 (Phila bila bez Embiida).
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 01:53   #8248
stanje: -0,352 (9/18)

22.12. 04:30 Utah Jazz – San Antonio Spurs

pick: game total under 196,5 @1,925 Pinnacle

ulog: 3/10


Oba dvije ekipe igraju 2.tekmu b2b nakon što su sinoć odigrali i jedni i drugi debelo ispod ove margine. Utah je poražena u OKC-u (107:79), a Spursi su slavili u Portlandu (91:93). I jedni i drugi inače imaju niži pace (među najnižima u ligi), a što bi vjerujem pogotovo trebalo doći do izražaja i u ovoj tekmi kada oboje igraju 2.tekmu b2b, 3. u 4 dana, odnosno 4. u 6 dana. Dakle noge bi trebale biti umorne i sa jedne i sa druge strane. Također obje ekipe bi mogle imati i skraćenu rotaciju s obzirom da su kod Spursa upitni nastupi P.Gasola i Da.Greena, dok će Pop ovu tekmu odmoriti Ginobilija; kod Jazzera je upitan nastup rookieja D. Mitchella, a sigurno neće biti R. Goberta i R.Neto-a. Utah se konačno nakon serije od 6 gostujućih tekmi vratila u Salt Lake City, dok je Spursima ovo 2. u nizu od 3 gostovanja. U posljednjih 5 tekmi Jazzeri su ubacivali u prosjeku 97 poena te im je postotak šuta u tim tekmama pao na 45,8% u odnosu na 48,8% koliko je bio dosad u toku sezone. Spursi su na gostovanjima na prosjeku od 95,7 koševa po tekmi te im je postotak šuta na gostovanjima nešto niži u odnosu na domaće tekme, dakle ovaj dio statistike je također na strani ove oklade.

Isprika na ovako kasnoj objavi oklade, čekao sam info o izostancima, pogotovo me interesiralo hoće li igrati D.Mitchell, ali izgleda da će on biti game-time-decision no evo ima još nešto manje od 4 sata do tekme..
Scurry is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 12:56   #8249
Razumljivo je da si čeka Mitchella on je ipak u stanju drastično ubrzati pace jazzera
Bachuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 18:47   #8250
Milwaukee Bucks (-5,5) - Charlotte Hornets 1 @1,98 Marathonbet (SUB 02:00)

Dvoboj playoff ekipe Bucksa i ekipe koja spada u donji dom NBA lige po svojim igrama, Hornetse. Istok nikad slabiji i Bucksi da si učvrste poziciju za Playoff ali i što bolju poziciju za mogući domaći teren moraju pobjeđivati ove utakmice. Iako je još rano i nekoliko je ekipa u razlici pobjedu-dvije za PO, Bucksi imaju kvalitete, pogotovo nakon što je došlo do trejda kada su poslali Monroea u Sunse, a oni dobili Bledsoa koji je pojačanje u oba smjera. Dva puta su se susreli ove sezone, prvo su Bucksi slavili 9 razlike na domaćem terenu, da bi im onda Hornetsi vratili na svom terenu i dobili ih 5 razlike kada je Walker odigrao jako dobru utakmicu, tu mislim da bi sad Bucksi trebali biti u maloj prednosti od onda pošto je Bledsoe sposoban bar malo ga usporiti da ovaj ne odigra opet tako dobru utakmicu. Batum nije razini kao prije sezonu/dvije kad je bio jedan od bitnijih igrača Hornetsa, vratio se nakon problema s ozljedom ramena ali vidi se da nije 100%, što je i sam spomenuo nekoliko puta da ga smeta od kad se vratio igrama.
Bucksi su doma na omjeru 10-5, prošlu su svladali Cavse 3 razlike koji su u odličnoj formi i zadali im tek 2. poraz u zadnjih 20 utakmica. Hornetsi su na očajnih 2-11 u gostima i po tome su 2. najgora ekipa lige, dobili su Memphis tamo negdje još na početku sezone i sad nedavno Oklahomu, pobjede koje ne bi uzimao za ozbiljno, Memphis nije na razini kao prije i na omjeru su 9-23, a OKlahoma je zasad neuigrana i ne znaš što možeš očekivati od njih, u stanju su dobiti svakog, ali isto tako i izgubiti od svakog.
Tako da, sve u svemu, mislim da su Bucksi u stanju pokriti hendikep i svladati Hornetse.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 22:35   #8251
stanje: +2,423 (10/19)

23.12. 02:00 Miami Heat – Dallas Mavericks

pick: Dallas Mavericks ML @1,925 Pinnacle

ulog: 3/10


Ponovo veliki niz izostanaka kod Heata me vuče na ovu okladu, a koji ne mogu ignorirati iako su u prošloj tekmi iznenađujuće pobjedili Boston u gostima (Boston koji je djelovao ispuhano uslijed brutalno teškog rasporeda u ovom dijelu sezone, te je i jučer izgubio od Knicksa). Miami također u ovom dijelu sezone nema lagan raspored (20.12. @Boston, 18.12. @Atlanta, 16.12. LA Clippers, 15.12. @Charlotte), dakle ovo im je 5. tekma u 8 dana. I iako su igrači u NBA ligi na to navikli, i ne bi to u ovom trenutku bila toliko bitna stavka da su te minute mogle biti raspoređene na kompletan roster. No kod Miamija je slučaj da su većinu ovih tekmi igrali sa vrlo kratkom rotacijom (8 - 9 igrača), te su nositelji igre upisivali podosta minuta. Jučer su imali dan pauze, te su se nakon 2 gostovanja vratili u svoju dvoranu. Dallas je s druge strane imao malo rjeđi raspored, nije igrao niti jednu b2b tekmu u tom periodu i u ovu tekmu ulazi također nakon dana pauze i 2 domaće tekme. U ekipu im se nakon ozljede vratio sjajni rookie D.Smith Jr. te je odigrao vrlo solidno prošlu tekmu protiv Detroita (21'' 15pts 5 rbd 5ast), te bi trebao i u ovu tekmu donijeti dodatnu veliku dozu energije. Kod njih nema nikakvih novih izostanaka, a s druge strane kod Miamija niti ovu tekmu neće biti H.Whitesidea, G.Dragića, J.Winslowa, J.Johnsona..
Dakle očekujem ipak lakše noge i nešto više energije u igri Dallasa, te da će gusti raspored i skraćena rotacija ostaviti traga na igri Miamija u ovoj tekmi.
Scurry is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 21:53   #8252
stanje: -0,577 (10/20)

24.12. 03:30 LA Lakers - Portland Trail Blazers

pick: LA Lakers -2,5 @1,934 Pinnacle


ulog: 4/10

Obje ekipe igraju 2. b2b tekmu, nakon što su sinoć poraženi, Lakersi na gostovanju kod Warriorsa (113:106), a Portland doma od Denvera (85:102). Vidjelo se u tom teškom domaćem porazu koliko im je nedostajao D.Lillard, a bez njega će vrlo vjerojatno biti i večeras. Lakersi trenutno imaju mladu i talentiranu, ali i još dosta neiskusnu ekipu, no istovremeno su pokazali da su sposobni odigrati sjajno i biti konkurentni čak i najjačim ekipama lige. Prije ovog poraza sinoć uzeli su pobjedu u Houstonu, a vrlo blizu pobjede su bili i u domaćoj tekmi protiv Warriorsa u ponedjeljak. Iako su obje ekipe uslijed dosta teškog i gustog rasporeda, vjerujem da će mlada i potentna ekipa Lakersa to lakše podnijeti. Ovo im je inače 2. međusobna tekma ove sezone, a u prvoj je Portland doma slavio 113:110 tricom Lillarda u posljednjoj sekundi (ukupno 32 koša Lillarda) a kojeg kako trenutno izgleda večeras neće imati na raspolaganju.

--------

24.12. 01:00 Indiana Pacers – Brooklyn Nets

pick: Indiana Pacers team total over 112 @1,90 Pinnacle

Ulog: 3/10


Obje ekipe imaju dosta visoki pace, i brzi tempo igre, a naročito Netsi koji gotovo da i ne igraju obranu, te su sa prosjekom od 109,8 primljenih koševa po tekmi među najgorim ekipama u ligi. U ovu tekmu ulaze nakon sinoćnje uvjerljive domaće pobjede protiv sinoć vrlo lošeg i nezainteresiranog Washingtona (119:84), dok su Pacersi imali dva dana odmora nakon gostujuće pobjede protiv Atlante. Očekujem u ovoj tekmi i ukupni over, no odlučio sam se za ovu opciju koju smatram malo sigurnijom, te vjerujem da Pacersi koji inače ove sezone imaju prosjek 108,2 koša po tekmi, neće imati problema prebaciti ovu marginu sa kompletnim rosterom na raspolaganju i nakon dva dana odmora, protiv ekipe koja uglavnom ne igra obranu.

Zadnje uređivanje Scurry : 23.12.2017. at 22:23. Reason: drugi pick
Scurry is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 20:09   #8253
stanje: -1,877 (11/22)

30.12. 02:00 Chicago Bulls - Indiana Pacers

pick: Chicago-2,5 @2,00 Pinnacle

ulog: 3/10


Treća međusobna tekma ove sezone, a obje je dobila Indiana (u Chicagu 87:105 i doma 98:96) i u obje tekme najefikasniji igrač bio je V.Oladipo sa 25, odn. 27 koševa, koji im je ujedno i uvjerljivo najefikasniji igrač i prvo ime sa 24,9ppg 3,9apg, 5,3rpg. Oladipo je večeras out zbog ozljede koljena i očekujem da će to biti veliki problem za njih u ovoj tekmi. S druge strane u ekipu Bullsa se u odnosu na te dvije tekme vratio N.Mirotić čiji im je povratak donio mnogo pozitivnih stvari. Večeras očekujem veliku želju i motiviranost Bullsa da upišu 1.pobjedu protiv Pacersa ove sezone. Bullsi prema dosadašnjim informacijama nemaju nekih bitnih/novih izostanaka. Važno je za reći da su u nevjerojatnoj seriji od 8 pobjeda u posljednjih 10 tekmi te su povratkom Mirotića oni sasvim druga ekipa, i iako su bili katastrofalni na startu sezone, najlošija ekipa lige, ako ovako nastave nije isključena čak ni borba za playoff. Indiana je s druge strane upisala 2 poraza u posljednje dvije tekme i trenutno su u silaznoj putanji što se forme tiče, a ova ozljeda njihovog najboljeg igrača svakako će im dodatno otežati posao.

pick: game total under 208 @1,925 Pinnacle

ulog: 3/10


u obje dosadašnje međusobne tekme ove sezone rezultat je bio debelo ispod ove danas postavljene margine (192 i 194), a tako će vjerujem biti i ovaj put; inače ovo je i jednima i drugima 3.tekma u 4 dana iako su imali dan odmora jučer, te očekujem sporiji tempo i s jedne i s druge strane i čvrste obrane, naročito od strane Bullsa
Scurry is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 21:34   #8254
stanje: -1,877 (12/24)

04.01. 03:00 Utah Jazz – New Orleans Pelicans

pick: Utah Jazz team total over 106,5 @1,90 Pinnacle


ulog: 3/10

Tri dana odmora su imale obje ekipe do ove tekme, a večeras se sastaju 2. put ove sezone. Prvu tekmu igrali su također u Salt Lake Cityju prije mjesec dana, te su Jazzeri dobili 114:108. Ovo igram iz razloga što N.Orleans igra r&g košarku, u pravilu na veliki broj koševa, te ne mare previše za obranu. U prosjeku primaju 111,2 koševa po tekmi, te su u dosadašnjem dijelu sezone 22 puta u 36 tekmi završavali u overu. Dakle, imaju visoki pace i ne mare za obranu što bi trebalo Jazzerima omogućiti da pređu ovu marginu, kao što su to učinili i u njihovom prethodnom međusobnom dvoboju. Inače, vrlo bitna je ovo tekma za Jazzere i prilika da se približe Pelicansima, odnosno 8. poziciji Zapada koja vodi u playoff, a u ovu tekmu ulaze u dobrom raspoloženju nakon domaće pobjede protiv Cavsa prije 3 dana. Dvoumio sam se što uzeti između ovoga i ukupnog overa, no ipak sam se odlučio za ovaj iako bi oba trebala proći.

04.01. 03:00 Denver Nuggets – Phoenix Suns

pick: Phoenix Suns team total under 103 @1,909 Pinnacle


ulog: 3/10

Nuggetsi u dosadašnjem dijelu sezone primaju u prosjeku 103,4 koša po tekmi na domaćim tekmama. Iako Sunsi imaju visoki pace i igraju r&g košarku na ovaj sam se pick odlučio iz razloga što su oni u ovom trenutku uslijed vrlo zahtjevnog perioda, te im je ovo 2.tekma b2b nakon sinoćnje domaće tijesne pobjede protiv Atlante (104:103), 3. tekma u 4 dana, odnosno četvrta u 6 dana. Sinoć su D.Booker i T.Warren odigrali sjajne tekme ali su također na parketu proveli jako puno minuta a poprilično su se naigrali i u prethodnim tekmama i mislim da bi im noge večeras trebale biti poprilično teške, naročito u 2. poluvremenu. Nuggetsi su imali tri dana odmora, te u ovu tekmu ulaze nakon dva uzastopna poraza, i očekujem da će i iz tog razloga igrati čvršće obrane i da neće dozvoliti Sunsima da pređu ovu marginu.
Scurry is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 23:07   #8255
danas mi je zanimljiv over na lou williamsa, margina 26,5. lou im je glavni firepower kada je pola momčadi ozljeđeno, u odličnoj je formi, friško nije izabran u all-star iako se špekuliralo jer je po statsima zaslužio, mislim da će mu to biti dodatan motiv. igraju protiv umornijeg bostona koji u zadnje vrijeme ne pokazuje formu iz prvog dijela sezone.

uz solidan šuterski dan lou ovo može debelo proći.

eto, da se negdje potroši dobitak od francuske.
__________________
insomničar bez staža
taktichar_avram is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 17:21   #8256
Jel zna netko jel postoji kod nas kladionica u kojoj se moze kladit skokove i asistencije pojedinih igraca NBA-e? Znam da se moglo
zoolander10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 17:22   #8257
ja mislim da je to samo dok playoff traje.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 17:34   #8258
Quote:
zoolander10 kaže: Pogledaj post
Jel zna netko jel postoji kod nas kladionica u kojoj se moze kladit skokove i asistencije pojedinih igraca NBA-e? Znam da se moglo
Ima u Lutriji
__________________
"I have no special talents. I am only passionately curious"
ddrock1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 18:50   #8259
Quote:
ddrock1 kaže: Pogledaj post
Ima u Lutriji
Jel to baš svaki dan ima?

Pa prije nekih mjesec dana sam prošao sve naše klade i nije bilo u ponudi.
Vidi stvarno ima...
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 19:15   #8260
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Jel to baš svaki dan ima?

Pa prije nekih mjesec dana sam prošao sve naše klade i nije bilo u ponudi.
Vidi stvarno ima...
svaki dan ima... bilo je i tada samo si vjerojatno gledao na mobilnoj verziji gdje je potrebno kod učinka igrača otvoriti padajući izbornik
__________________
"I have no special talents. I am only passionately curious"
ddrock1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:58.