Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2018., 19:56   #561
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Ja sam odmah pretpostavila da je iz Bugarske, imala sam par susreta s Bugarima koji pričaju (dosta dobar!) engleski i imaju točno takav naglasak!
I ja sam pogodila, nekako uvijek znam svrstati Slavene.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:36   #562
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
PR proizvod nije poklon vec dolazi s uvjetima. ak ne slijedis te uvjete skinu te s PR liste. ne salju proizvode jer si im drag i mio vec ocekuju nesto nazad tak da usporedba "zelim nesto za rodjendan" nema smisla.


Sent from my iPhone using Tapatalk
nemam više blog (koji je bio inače glazba+privatne filozofije), instač mi je sveden na zaključan profil sa fotkama psa i Doctor Who-a, čak nemam više ni svojih fotki, isto sam maknula i fb i sve moguće društvene mreže...i dalje sam na nekoliko PR listi i to kompanija koje ne koristim niti promoviram zato kaj il nisu cruelty free il mi nije ni najmanje stalo po svim kriterijima nekome sam draga i mila i očekuju nešto nazad? promoviram proizvode do kojim mi je isključivo stalo kao i većina ovdje kupujem ih svojim novcem, doslovce radim prekovremene radi Lusha i Pretty Zombie Cosmeticsa koji me ne bi stavili na PR listu (besramno žicam ako čitaju da me stave na PR listu, fala ) osobno nikad mi nije bilo jasno na našim područjima kako dođeš na nečiju listu il ti dođu do adrese? meni je to uvijek u glavi u rangu onog tlačenja sa telefonskim anketama t coma i ipsos plusa pa ti tamo pokupe podatke?




Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
I onda postoji grupa ljudi koji su na totalnom rubu kozmetike i svega vezanoga, tipa mene, pa nigdi ništ ne iskače iz paštete i čovjek se fokusira samo na ono kaj mu se sviđa. Tek onda potraži recenzije, pa ako se i dalje isplati, kupi bez obzira dal tu istu stvar imaju milijuni drugih cura jer osoba to ne zna. Jedino kaj zna jest da joj se stvar jako sviđa. Poput Heat palete. Koga briga ko ju sve ima i odakle je iskakala (i dal sam platila besplatne pr-ove). Sviđa mi se, stoji mi, nosim ju.
+1

Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
Cijenim kad se netko drži svojih principa. Ne ne zanima me lista brendova već mi je iskreno čudno da su ti već sad nudili suradnju a tek si na početku i nit imaš broj followera a i ruku na srce ni slike ti nisu baš profi. To je naravno onak iz mog kuta viđenja, šta ja znam možda sam u krivu. Nekako sam bila uvjerena da neki cjenjeniji i ozbiljniji brendovi za suradnju biraju ljude koji su ipak duže na sceni i koji imaju neke ozbiljnije brojke.
kao što sam navela gore - nitko i ništa sam, prije par dana kupovala sam nešto za nekog drugog u MAC-u u areni, uzeli su mi podatke i danas mi je na adresu stigao mini paket sa uzorcima maskara, mini rumenilom i 2 ruža, prosljeđeno instant frendici, iznos potrošen na sjenila je bio 200-tinjak kn tako da mislim da cjenjeniji i ozbiljniji brendovi ne biraju nužno ljude koji su duže na sceni ili imaju ozbiljnije brojke
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:48   #563
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
nemam više blog (koji je bio inače glazba+privatne filozofije), instač mi je sveden na zaključan profil sa fotkama psa i Doctor Who-a, čak nemam više ni svojih fotki, isto sam maknula i fb i sve moguće društvene mreže...i dalje sam na nekoliko PR listi i to kompanija koje ne koristim niti promoviram zato kaj il nisu cruelty free il mi nije ni najmanje stalo po svim kriterijima nekome sam draga i mila i očekuju nešto nazad? promoviram proizvode do kojim mi je isključivo stalo kao i većina ovdje kupujem ih svojim novcem, doslovce radim prekovremene radi Lusha i Pretty Zombie Cosmeticsa koji me ne bi stavili na PR listu (besramno žicam ako čitaju da me stave na PR listu, fala ) osobno nikad mi nije bilo jasno na našim područjima kako dođeš na nečiju listu il ti dođu do adrese? meni je to uvijek u glavi u rangu onog tlačenja sa telefonskim anketama t coma i ipsos plusa pa ti tamo pokupe podatke?






+1



kao što sam navela gore - nitko i ništa sam, prije par dana kupovala sam nešto za nekog drugog u MAC-u u areni, uzeli su mi podatke i danas mi je na adresu stigao mini paket sa uzorcima maskara, mini rumenilom i 2 ruža, prosljeđeno instant frendici, iznos potrošen na sjenila je bio 200-tinjak kn tako da mislim da cjenjeniji i ozbiljniji brendovi ne biraju nužno ljude koji su duže na sceni ili imaju ozbiljnije brojke
Mislim da je ovo sa Mac-om nešto drugo, nije klasični PR materijal o kojem govorimo.
Što se tiče tih pr listi kriminalne su, uopće ih ne obnavljaju i ne provjeravaju a isto tako slabo ili nikako doživljavaju moguće nove i kvalitetne blogere iliinstagramere.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 21:00   #564
Quote:
beautylicious0 kaže: Pogledaj post
Ja sam ju jučer otkrila!! Preslatka
takodjer cura je iz Bugarske
CooperM is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 21:04   #565
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
Mislim da je ovo sa Mac-om nešto drugo, nije klasični PR materijal o kojem govorimo.
Što se tiče tih pr listi kriminalne su, uopće ih ne obnavljaju i ne provjeravaju a isto tako slabo ili nikako doživljavaju moguće nove i kvalitetne blogere iliinstagramere.
kaj god bilo lijepo od njih, te proljetne kolekcije su uvijek divne ali nisu moj đir pr liste su općenito kriminalne od glazbenih izdavačkih kuća do make up-a i Konzuma, PR me općenito ježi
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 21:05   #566
pokrenula video miss Dashofblue i nakon 23. sekunde došla vidjeti tu jel već netko komentira kako ju je muz ispravljao xD znam da je bilo ekipe koji su pricali da im se cini nasilan :uzimamkokice: XD
CooperM is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 03:10   #567
Majko mila dokurčila mi je više glazba u pozadini dok netko priča, i i idu mi na kurac denaturirane boje u "tutorialima". normalno da je boja bomba čudna brončano-burgundna-u nekim kutevima obična smeđa kad si denaturirala boje u svim svojim fotošutinzima ikad. volim Beu ali ovo je fakat too much. pls don't bash, she not a beautuber she just a photographer.
not everyone's cup of tea musicwise, ali se na ovo referiram

rant over.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 04:59   #568
Quote:
CooperM kaže: Pogledaj post
pokrenula video miss Dashofblue i nakon 23. sekunde došla vidjeti tu jel već netko komentira kako ju je muz ispravljao xD znam da je bilo ekipe koji su pricali da im se cini nasilan :uzimamkokice: XD


lol placem posvadjali se odma ni prva minuta nije! bar mu ovog puta maja uzvraca


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Some people willingly choose their cages.
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 08:13   #569
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
Majko mila dokurčila mi je više glazba u pozadini dok netko priča, i i idu mi na kurac denaturirane boje u "tutorialima". normalno da je boja bomba čudna brončano-burgundna-u nekim kutevima obična smeđa kad si denaturirala boje u svim svojim fotošutinzima ikad. volim Beu ali ovo je fakat too much. pls don't bash, she not a beautuber she just a photographer.
not everyone's cup of tea musicwise, ali se na ovo referiram

rant over.
lijepa mi je, izgleda ko kombinacija mile kunis i angeline jolie. ali mi nije simpatična jer fura taj 2cool4school gard i prelijena je otvarat usta dok priča. podsjeća me na ove moderne teen patnike previše (znam da nije klinka)
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 08:16   #570
stalker ovdje, napravila sam profil samo zbog vas that's a mighty fine topic ya got here


ja pratim već dugo ovu curu, našla sam ju na instagramu prije jedno dvije godine:

https://www.youtube.com/watch?v=QGf5r5xsjA4

ne znam točno reć u čem je stvar, definitivno mi se sviđaju njeni lookovi (iako, ne uvijek) i baš mi je lijepa, ima fenomenalnu kožu. nije kanal niš spektakularno i čak mi zna bit nekad iritantna, al vjerno ju pratim

i vidi se da nema pojma kak započet video i da joj se neda prtljat s tim neg sam uleti bez ikakvog uvoda to mi je super

--
ova cura iz bugarske o kojoj pričate je stvarno preslatka, odmah sam se pretplatila
HurricaneWind is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 08:34   #571
Quote:
HurricaneWind kaže: Pogledaj post
stalker ovdje, napravila sam profil samo zbog vas that's a mighty fine topic ya got here


ja pratim već dugo ovu curu, našla sam ju na instagramu prije jedno dvije godine:

https://www.youtube.com/watch?v=QGf5r5xsjA4

ne znam točno reć u čem je stvar, definitivno mi se sviđaju njeni lookovi (iako, ne uvijek) i baš mi je lijepa, ima fenomenalnu kožu. nije kanal niš spektakularno i čak mi zna bit nekad iritantna, al vjerno ju pratim

i vidi se da nema pojma kak započet video i da joj se neda prtljat s tim neg sam uleti bez ikakvog uvoda to mi je super

--
ova cura iz bugarske o kojoj pričate je stvarno preslatka, odmah sam se pretplatila
Wellcome!
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 10:10   #572
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
Majko mila dokurčila mi je više glazba u pozadini dok netko priča, i i idu mi na kurac denaturirane boje u "tutorialima". normalno da je boja bomba čudna brončano-burgundna-u nekim kutevima obična smeđa kad si denaturirala boje u svim svojim fotošutinzima ikad. volim Beu ali ovo je fakat too much. pls don't bash, she not a beautuber she just a photographer.
not everyone's cup of tea musicwise, ali se na ovo referiram

rant over.

ja cu sutjet jer je meni presuper od izgleda do glazbe u pozadini i pretjeranosti u svemu
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 10:19   #573
ja isto već jaaako dugo stalkam ovu temu i bilo je pitanje vremena kad ću se ubaciti ovdje

ne znam jel mi promaknula ili nije ni spomenuta na ovoj temi ali prati li netko ovu curku?

meni ima jako divan glas i sva je nekako mila i draga
__________________
Glitter, spice and everything nice.
Ithaan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 10:25   #574
Quote:
Ithaan kaže: Pogledaj post
ja isto već jaaako dugo stalkam ovu temu i bilo je pitanje vremena kad ću se ubaciti ovdje

ne znam jel mi promaknula ili nije ni spomenuta na ovoj temi ali prati li netko ovu curku?

meni ima jako divan glas i sva je nekako mila i draga
ja ju pratim a ovu- https://www.youtube.com/watch?v=Vq3O2vrO-WE
beautylicious0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 10:28   #575
Quote:
Ithaan kaže: Pogledaj post
ja isto već jaaako dugo stalkam ovu temu i bilo je pitanje vremena kad ću se ubaciti ovdje

ne znam jel mi promaknula ili nije ni spomenuta na ovoj temi ali prati li netko ovu curku?

meni ima jako divan glas i sva je nekako mila i draga
Znam nekad saru pogledati, bas je onak normal cura, bez laznog glama, skroz jednostavna.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 10:43   #576
Quote:
beautylicious0 kaže: Pogledaj post
nisam ju još vidjela ali tenks na prijedlogu, pronjuškat ću
__________________
Glitter, spice and everything nice.
Ithaan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 11:24   #577
U zadnje vrijeme sam u potrazi za novim domaćim jutuberima!! Ne znam da li stvarno nema novih pridošlica ili ih ja samo ne mogu naći.

Pa ako imate prijedloge pišite. Ili neke koje vi pratite, a nisu novi, da ih čekiram.
beautylicious0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 11:25   #578
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
Majko mila dokurčila mi je više glazba u pozadini dok netko priča, i i idu mi na kurac denaturirane boje u "tutorialima". normalno da je boja bomba čudna brončano-burgundna-u nekim kutevima obična smeđa kad si denaturirala boje u svim svojim fotošutinzima ikad. volim Beu ali ovo je fakat too much. pls don't bash, she not a beautuber she just a photographer.
not everyone's cup of tea musicwise, ali se na ovo referiram

rant over.
e, baš sam se smijala kod dentislave jučer gledajući onaj "recreate nikki tutorials look". stavlja ona sjenilo: "zašto to isto sjenilo na njoj izgleda drugačije?"

Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
lol placem posvadjali se odma ni prva minuta nije! bar mu ovog puta maja uzvraca


Sent from my iPhone using Tapatalk
ti to zoveš svađom?
čokolade ti s rižom, što si to osjetljiva dušica! kod manje osjetljivih ljudi, s kakvima sam u rodu i s kakvima se družim, je to svakodnevno, najnormalnije zadirkivanje. svojevrsno iskazivanje ljubavi.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 11:29   #579
Quote:
Ithaan kaže: Pogledaj post
ja isto već jaaako dugo stalkam ovu temu i bilo je pitanje vremena kad ću se ubaciti ovdje

ne znam jel mi promaknula ili nije ni spomenuta na ovoj temi ali prati li netko ovu curku?

meni ima jako divan glas i sva je nekako mila i draga

Ista Alexa Chung, u prvi tren sam pomislila da je ona.
Svida mi se.
calecaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 11:39   #580
Quote:
CooperM kaže: Pogledaj post
pokrenula video miss Dashofblue i nakon 23. sekunde došla vidjeti tu jel već netko komentira kako ju je muz ispravljao xD znam da je bilo ekipe koji su pricali da im se cini nasilan :uzimamkokice: XD
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
lol placem posvadjali se odma ni prva minuta nije! bar mu ovog puta maja uzvraca


Sent from my iPhone using Tapatalk
haha super mu je uzvratila! početak videa neprocjenjiv!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:48.