Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2007., 12:59   #1
Arrow "Leteći tanjuri" mogu spasiti klimu, tvrdi bivši kanadski političar

"Leteći tanjuri" mogu spasiti klimu, tvrdi bivši kanadski političar

Bivši kanadski ministar obrane Paul Hellyer (83) zahtjeva od svjetskih vlada da otkriju javnosti tajne tehnologije vanzemaljaca i iskoriste ih za ispravljanje klimatskih promjena. Svemirske letjelice vanzemaljaca preletjele su goleme udaljenosti dok nisu došle do Zemlje, tako da su morale biti opremljene naprednim pogonskim sustavima ili su koristile izvanredne vrste goriva, izjavio je za novine Ottawa Citizen. Ta napredna tehnologija, ukoliko se dovoljno brzo zamijeni s postojećom praksom izgaranja fosilnih goriva, mogla bi spasiti našu planetu, smatra on

http://news.yahoo.com/s/afp/20070228...o_070228180440
MiGo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 13:44   #2
odlična vijest.
konačno da netko nešto pokuša, samo sumnjam da će Bush dozvoliti takve stvari
bez pitanja USA.
mislim da će morati uslijediti dogovori tih BIĆA uz kavicu u Bijeloj Kući s amerikaničanima oko podjele financijske dobiti nakon toga iznimnog projekta.

__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 14:15   #3
Nije iz USA!
To bi nas moglo spasiti
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 16:39   #4
kada si mali za "izlaske" VAN moraš pitati TATU
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 18:16   #5
Quote:
MiGo kaže: Pogledaj post
"Leteći tanjuri" mogu spasiti klimu, tvrdi bivši kanadski političar

Bivši kanadski ministar obrane Paul Hellyer (83) zahtjeva od svjetskih vlada da otkriju javnosti tajne tehnologije vanzemaljaca i iskoriste ih za ispravljanje klimatskih promjena. Svemirske letjelice vanzemaljaca preletjele su goleme udaljenosti dok nisu došle do Zemlje, tako da su morale biti opremljene naprednim pogonskim sustavima ili su koristile izvanredne vrste goriva, izjavio je za novine Ottawa Citizen. Ta napredna tehnologija, ukoliko se dovoljno brzo zamijeni s postojećom praksom izgaranja fosilnih goriva, mogla bi spasiti našu planetu, smatra on

http://news.yahoo.com/s/afp/20070228...o_070228180440
A ta naivčina misli da će itko išta otkriti samo jer on to traži. Čak i da nešto znaju, ne znaju dovoljno. Samo nas velika intervencija od strane plemenitih vanzemaljskih rasa može spasiti. I vjerojatno nas i bude. Ako ne,
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 18:27   #6
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
A ta naivčina misli da će itko išta otkriti samo jer on to traži. Čak i da nešto znaju, ne znaju dovoljno. Samo nas velika intervencija od strane plemenitih vanzemaljskih rasa može spasiti. I vjerojatno nas i bude. Ako ne,
E želim biti među milion preživjelih koje će spasiti
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 19:54   #7
đi, moš mislit
timi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 21:56   #8
Ukratko, traže od Amera da objave Schaubergerovu tehnologiju. Imaju je i Rusi. Očito postoji neki protokol po kojem je dotična zabranjena. Sada je dozlogrdilo, i traži se priznanje i prestanak naftnog doba.
 
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 23:48   #9
Svega i da imaju tu tehnologiju, kao da je lako skontati nesto sto je napredno stoljecima, pa mozda i tisucljecima.
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 23:56   #10
ha?
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 10:16   #11
Takva tehnologija, bazirana na mirnom pristupu, neće biti otkrivena javnosti, jer to nije u interesu onih kojih vladaju. Pa ljudi su završavali po kanalima i jarcima zbog razvijanja takvih stvari. A drugi su diskreditirani zbog svoje naivnosti.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 12:39   #12
navodno je ta tehnologija u rukama manjih skupina koje tu tajnu jako dobro cuvaju. I istina, prijeti se njima i njihovim familijama da ce nestati ako se bilo sto sazna. Tako tvrde svjedoci u izvjestaju "Disclosure Project"
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 15:45   #13
Quote:
Jackrabbit kaže: Pogledaj post
navodno je ta tehnologija u rukama manjih skupina koje tu tajnu jako dobro cuvaju. I istina, prijeti se njima i njihovim familijama da ce nestati ako se bilo sto sazna. Tako tvrde svjedoci u izvjestaju "Disclosure Project"
Samo da napomenem da se to događalo još sredinom 20. stoljeća. Imam saznanja o tome, ali to ne smijem iznositi na forumu. Ne bih i sam volio završiti s otpiljenim kočnicama.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 16:10   #14
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
Samo da napomenem da se to događalo još sredinom 20. stoljeća. Imam saznanja o tome, ali to ne smijem iznositi na forumu. Ne bih i sam volio završiti s otpiljenim kočnicama.
pa da nešto znaš, već bi bio potencijalna opasnost i odavno bi bio pod zemljom. to je sigurno.
tako da je to što znaš - servirana "istina", zamaskirana tako da ljudi misle da su našli nešto pogubno i važno.
nešto kao sakrivanje videa na kojima se vidi zrakoplov kako udara u pentagon. naravno, stotine i stotine ljudi na obližnjoj autocesti su vidjele događaj, ali ako sakriješ video, navlačiš ljude željne "otkrivanja istine" na to kao na muholovku, a odvlačiš od pravih problema. tu leži zavjera.

pa tako, reci što znaš i nemoj se bojati
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 16:11   #15
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
Samo da napomenem da se to događalo još sredinom 20. stoljeća. Imam saznanja o tome, ali to ne smijem iznositi na forumu. Ne bih i sam volio završiti s otpiljenim kočnicama.
Ma daj, nije valjda da mislis da smo im mi ovdje zanimljivi?
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 16:23   #16
Quote:
Jackrabbit kaže: Pogledaj post
Ma daj, nije valjda da mislis da smo im mi ovdje zanimljivi?
na Znanostima se rapsravlja kako napraviti ricin. dao sam link i odmah se ogradio od toga (zaista ne namjeravam to praviti, previše se volim ).
nikad ne znaš.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 17:18   #17
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
Samo da napomenem da se to događalo još sredinom 20. stoljeća. Imam saznanja o tome, ali to ne smijem iznositi na forumu. Ne bih i sam volio završiti s otpiljenim kočnicama.
pošalji podatke meni, pa ću ih ja objaviti.

ja se ne bojim.
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 19:13   #18
Ne mislim se s tim igrati. Zaboravite da sam što rekao.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 00:28   #19
Quote:
Jackrabbit kaže: Pogledaj post
navodno je ta tehnologija u rukama manjih skupina koje tu tajnu jako dobro cuvaju. I istina, prijeti se njima i njihovim familijama da ce nestati ako se bilo sto sazna. Tako tvrde svjedoci u izvjestaju "Disclosure Project"
Disclosure je malo više od običnog izvještaja. Naime Disclosure je predstavio na poznatoj press konferenciji 2001 godine više od 400 imena i svjedočenja osoba koje tvrde da su bile svjedoci pojavama NLO-a, te da paravlada SAD-a drži u rukama tehnologiju koja može biti presudna u čovjekovom opstanku na ovoj planeti.Važno je napomenuti da svjedoke nisu kupili s ceste, već je riječ uglavnom o bivšim vojnicima, generalima, avijatičarima, astronautima....

Steven Greer ,pokretač Disclosure inicijative je logično zaključio da jedini način da NLO istina dođe u javnosi je putem medija i političara. Tako da su svjedoci spremni svjedočiti pred Kongresom ukoliko bi im se omogućila sigurnost i time omogućiti prvenstveno vladi SAD-a da pokrene široku istragu cijelog NLO fenomena i umješanosti pojedinih sektora državnog aparata u cijelu problematiku. No za sada nema nekog prevelikog uspjeha, što je i logično jer Greer zaključuje da pravu istinu znaju ljudi koji nisu članovi ni jedne stranke , tj. famozni vojno-industrijski lobi koji daleko duže ostaje na vlasti za razliku od vlada i predsjednika...

Osobno nisam provjeravao kredibilitet svjedoka koje je Greer našao, no gledajući njihove testimonialse čine mi se itekako vjerodostojni. Šira društvena zajednica nastavlja diskreditirati i ismijavati ovu inicijativu.

Greer je nedavno izjavio da je SETI već dobiva signale od drugih civilizacija i da se oni rapidno povećavaju, ali da NSA ne dopušta tim podacima da izađu u javnost.

Na Vama je da vjerujete ili ne vjerujete Greeru i ekipi....pogledajte filmiće na YouTube i GoogleVideo ,posjetite Disclosure stranicu i prosudite sami...
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 08:15   #20
Quote:
MiGo kaže: Pogledaj post
"Leteći tanjuri" mogu spasiti klimu, tvrdi bivši kanadski političar

Bivši kanadski ministar obrane Paul Hellyer (83) zahtjeva od svjetskih vlada da otkriju javnosti tajne tehnologije vanzemaljaca i iskoriste ih za ispravljanje klimatskih promjena. Svemirske letjelice vanzemaljaca preletjele su goleme udaljenosti dok nisu došle do Zemlje, tako da su morale biti opremljene naprednim pogonskim sustavima ili su koristile izvanredne vrste goriva, izjavio je za novine Ottawa Citizen. Ta napredna tehnologija, ukoliko se dovoljno brzo zamijeni s postojećom praksom izgaranja fosilnih goriva, mogla bi spasiti našu planetu, smatra on

http://news.yahoo.com/s/afp/20070228...o_070228180440
nista spasiti,treba se sve terraformirati.
Ljudska rassa nije zasluzila dobru klimu.
Remzudin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.