Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Pogledaj rezultate ankete: Da li ste prevarili nekog od partnera do sada ?
Da 391 47.22%
Ne 437 52.78%
Glasovatelji: 828. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2017., 12:09   #221
Gledam anketu i tužno, ali ne čudim se.

Danas većina muškaraca nisu muškarci, a većina žena nisu žene. Treba biti muškarac i ne varati i treba biti žena i ne varati. Pri tom ne mislim samo na seks, ljudi koji misle da je varanje samo seks, probudite se. Nikad nisam varao i nikad nisam bio prevaren. U vezu se ulazi ako znaš da želiš tu osobu pod svaku cijenu i bez obzira na buduće situacije i da te ispunjava dugoročno, a ne ako ti je sladak/slatka, ako ima skup auto, dobru guzu, puno love i slično. ''Trebam te jer te volim'', a ne ''volim te jer te trebam''.

Današnje društvo diktira da se ljubav vodi po principu kapitalizma što pokazuje koliko su ljudi beskičmenjaci i beskarakterni. Sramota. Ako veza valja, nema prevare. Ako veza ne valja, onda se prekine, ne vara se i ne produžuje se agonija jer ljudi ne shvaćaju da seru sami sebi u usta jednako koliko seru i partneru/partnerici dok to rade. Smiješno kako se znate oglasiti kad vam drugi seru u usta (političari recimo), a nemate problema sami sebi srati u ista. I onda želite prava? Povlastice? Da vas se cijeni i razumije? Nađite si kičmu.

Dečki, budite muškarci. Cure, budite žene. Nećete umrijeti. Što se tiče onih dječaka i cura koji se žale, plaču i deru se kad ih pregaze muškarci i žene s karakterom, zaslužujete svaku trunku patnje koju proživljavate u tim situacijama. Biti dečko i biti cura nema nikakve vrijednosti.
DreamShadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 15:09   #222
Quote:
DreamShadow kaže: Pogledaj post
Gledam anketu i tužno, ali ne čudim se.

Danas većina muškaraca nisu muškarci, a većina žena nisu žene. Treba biti muškarac i ne varati i treba biti žena i ne varati.
voljela bih da je anketa podijeljena prema spolu, dala bi bolju skliku
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 17:33   #223
Ne. Vrlo vjerojatno se ne bi mogla pogledati u ogledalu nakon toga. A ni partnera.
NotGoTArya is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 18:23   #224
Nisam nikad nikog prevarila , čak ni kad sam mislila da je to upravo ono što zaslužuju.

Kod mene je to nepoštivanje samog sebe i svoje časti - mislim da bih nakon takvog djela samoj sebi pala u očima zauvijek ,a mislim da čovjeku nema gore stvari nego kad samome sebi vrijedi manje. Od sebe ne možeš pobjeći.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 20:02   #225
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Da li ste se za vreme dok ste bili ozenjeni/udati/ u ljubavnoj vezi jebali sa nekim drugim a da vas partner to nije znao ("definicija" ) ?
Nisam.

Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Sada zivim u otvorenoj vezi tj. vec 8 godina sam sa jednom zenom ali po dogovoru mogu/mozemo biti i sa drugima (sto u ovom slucaju ni za mene ni za nju nije prevara).
Po meni ovo nije prevara.

Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Vasa licna iskustva ?!
Prije oko desetak godina na moju inicijativu razgovarali smo par puta o "jednom izletu" koji se ne bi ponovio gdje bi svako ispunio svoje seksualne maštarije kakve god one bile. Ne zbog toga što mi ona nije dovoljna nego jer po prirodi volim izazove sve vrste pa tako i ove. Ona se izjasnila negativno pa smo prestali razgovarati o tome. Vremenom sam i ja shvatio da je moj užitak sa pet dugokosih sisatih plavuša u džakuziju čisti produkt moje mašte pa već odavno umjesto razmišljanja o ženama i prevari radije pročitam kakvu dobru knjigu ili se bavim proučavanjem rada D.A.R.P.A.-e jer me to jako opušta i interesuje.

Inače sam pobornik klasičnog braka u kojem čovjek živi, podigne djecu, ostari i umre sa istom osobom koju ako ništa drugo barem poštuje toliko da od nje ne radi majmuna i budalu. Nisam pobornik otvorenih veza i radije bih se razveo jer nemam vremena razmišljati o tome da li je ko koga zarazio, da li ko pati, ko će otići i kada, da li će djeca biti obezbjeđena ili ne, da li će moje dijete dobiti polubrata i tako dalje... Puno je to razmišljanja za pola sata užitka.

U isto vrijeme smatram da su oni koji praktikuju otvorene veze pod uslovom da one nisu naturene ucjenom i prijetnjama sasvim korektni ljudi dok se o varalicama već ne bih u potpunosti izjasnio jer ih smatram najvećim podlim kukavicama koje postoje na svijetu. Probao sam se prisiliti na maksimalnu toleranciju prema njima ali moj mozak to odbija prihvatiti i ne vidim razlog da ga više mučim.

Seks mi jeste bitan i to jako, ali mi ipak nije osnovna pokretačka snaga i nešto najbitnije u životu jer se volim baviti i drugim stvarima. Košarkom, svirkom i pjevanjem, plivanjem, džogingom... Volim slušati pametne ljude, cvrkut ptica uz jutarnju kafu kada smo preko ljeta zajedno na vikendici, volim ponekad i popit' ako sam sa dobrim društvom, volim šetati po planinama... Dosta toga.

Ovaj svijet je jednostavno prelijep da bih ga kvario novitetima nakon kojih bi morao razmišljati jesam li zaražen ili sam zarazio nju, jesam li je povrijedio, hoće li mi oprostiti ili ne, hoće li biti ovo ili neće... Za to jednostavno nemam vremena.
Brian Walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 20:47   #226
Prevarila sam. Dugogodišnja veza, živim vani, dečka vidim par puta godišnje... zaljubila se u zgodnog stranca. Godinu dana sam ga odbijala, ma neću ja prevarit, nema šanse, nisam ja takva... Odjednom sam postala preumorna od samoće, trebao mi je zagrljaj, ma samo da osjetim nakon toliko mjeseci muški miris i dodir... i posustala sam. Još uvijek povremeno traje i ne osjećam grižnju savjesti jer znam da je to samo trenutna faza/avantura i da će završiti kad-tad. S vremena na vrijeme dođe osjećaj grižnje savjesti, ali ne traje predugo. Podsjetim se da sam sama u daljini i da dečka neću vidjeti još ko zna koliko mjeseci pa mi bude lakše. Nije neka sreća, ali nije mi žao što sam to napravila... Možda i on mene vara, ipak je sam doli u Hrvatskoj isto tako mjesecima. Pitala sam ga i tvrdi da nije nikada i da ne bi, ali ne znam ja... Bio mi je par puta sumnjiv i iako nemam dokaza nešto mi govori da je i on zastranio koji put. Eto to je moje prvo i jedino iskustvo s prijevarom.
Etiketa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 21:22   #227
Quote:
Možda i on mene vara, ipak je sam doli u Hrvatskoj isto tako mjesecima.
Zašto misliš da on ima tvoj mozak pa da isto vara?
Quote:
Još uvijek povremeno traje i ne osjećam grižnju savjesti jer znam da je to samo trenutna faza/avantura i da će završiti kad-tad.
Zajebaješ se jelda?
Ako nije ti si klasična preljubnica.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 22:43   #228
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Zašto misliš da on ima tvoj mozak pa da isto vara?

Zajebaješ se jelda?
Ako nije ti si klasična preljubnica.
Nisam napisala da mislim, nego da možda vara. Nisi dobro pročitao.
Ne zajebajem se, stvarno je tako.
Etiketa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 07:34   #229
Nikad nisam varao u vezi ali sam cesto bio prevaren
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 17:42   #230
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Da li ste se za vreme dok ste bili ozenjeni/udati/ u ljubavnoj vezi jebali sa nekim drugim a da vas partner to nije znao ("definicija" ) ?
Ne.
Ni u vezama, ni u braku.
U vezama sam se žvaljuckala sa strane, u braku ni to.

Quote:
Ja sam bio ~10 godina u braku i nisam ni jednom prevario svoju zenu. Isto vazi za nekoliko kracih veza (od nekoliko do vise meseci).
Sada zivim u otvorenoj vezi tj. vec 8 godina sam sa jednom zenom ali po dogovoru mogu/mozemo biti i sa drugima (sto u ovom slucaju ni za mene ni za nju nije prevara).

Vasa licna iskustva ?!
To ni ja ne smatram prevarom.
Ljudi nisu monogamni. Monogamija je socijalno prihvatljivija i praktičnija, stoga nam je nametnuta.

Bila sam u otvorenim vezama kada sam okončala vezu koja je poduže trajala i zbilja mi je pasalo. Međutim, nikada u jednom te istom razdoblju nisam imala više od jednog seksualnog partnera.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 19:09   #231
Quote:
Etiketa kaže: Pogledaj post
Nisam napisala da mislim, nego da možda vara. Nisi dobro pročitao.
Ne zajebajem se, stvarno je tako.
A koja je uopće svrha te vaše dugogodišnje veze na daljinu ?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 19:20   #232
Baš čudno kako su rezultati ankete pola-pola, ali su većina postova u stilu - "Nikad, pa ni tad"

Da li na temi pišu samo ljudi koji ne varaju, a oni koji da - samo kliknu na "Da" jer smatraju da će biti osuđivani ako ovdje nešto napišu
__________________
Sredni Vashtar je došao,
Njegove misli bile su crvene misli, njegovi zubi bijeli.
Njegovi neprijatelji tražili su mir, ali on ih je ubijao.
Aerials is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 23:10   #233
Quote:
Chop Suey kaže: Pogledaj post
Baš čudno kako su rezultati ankete pola-pola, ali su većina postova u stilu - "Nikad, pa ni tad"

Da li na temi pišu samo ljudi koji ne varaju, a oni koji da - samo kliknu na "Da" jer smatraju da će biti osuđivani ako ovdje nešto napišu
Vrlo rijetki se izlože javnom bacanju virtualnog kamenja
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 07:57   #234
Quote:
Chop Suey kaže: Pogledaj post
Baš čudno kako su rezultati ankete pola-pola, ali su većina postova u stilu - "Nikad, pa ni tad"

Da li na temi pišu samo ljudi koji ne varaju, a oni koji da - samo kliknu na "Da" jer smatraju da će biti osuđivani ako ovdje nešto napišu
da, tako je kod većine jer sam ovdje izgleda prezrena "velika" manjina, a ni ti Chop Suey nisi se izjasnila vjerojatno je to teško prevaliti preko usta tj. tipkovnice
__________________
women own sex, men own commitment
Jura Veliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 08:04   #235
Ne, nije teško.
Da, jesam.
__________________
Sredni Vashtar je došao,
Njegove misli bile su crvene misli, njegovi zubi bijeli.
Njegovi neprijatelji tražili su mir, ali on ih je ubijao.
Aerials is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 11:46   #236
Quote:
Chop Suey kaže: Pogledaj post
Ne, nije teško.
Da, jesam.
Sorry, na brzinu sam ti zamjerio ti si moj tip direktna,konkretna i u bebu možda se neslažemo u svemu, ali imaš gard
__________________
women own sex, men own commitment
Jura Veliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 12:44   #237
Pa tako je to s onima koji varaju.
Nisu otvoreni i direktni, nemaju muda ni u anketi se izraziti a kamoli bit pošteni prema svom partneru. Da imaju kičmu, ne bi se skrivali, lagali i vucarali okolo s drugima.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 12:58   #238
Vecina onih koji viču: ne bih nikad ! , bas to im se desi.
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 13:10   #239
Moja frendica, visokomoralna osoba, zgražala se na prevaru.
A onda...
2 djece, muz mehanicar, od jutra do veceri u garazi. Onda daljinski u ruke... I sex je nestao.
Eventualno 4 put godisnje.
Njemu je bilo ok
Ona se osjecala ko višak
I....
Prevarila je.
Kasnije ju je griznja savjesti toliko dotukla da je pala u duboku depru.
Epilog?
Ima li ga, uopce?
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 15:21   #240
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Nisam nikad nikog prevarila , čak ni kad sam mislila da je to upravo ono što zaslužuju.

Kod mene je to nepoštivanje samog sebe i svoje časti - mislim da bih nakon takvog djela samoj sebi pala u očima zauvijek ,a mislim da čovjeku nema gore stvari nego kad samome sebi vrijedi manje. Od sebe ne možeš pobjeći.
E, ovo je lijepo rečeno.
S ovim se slažem.
Većina kaže da to nije učinila ili neće učiniti jer poštuje partnera, ali što je sa samopoštovanjem?
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:51.