Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2010., 17:00   #2081
tirkizna ajde javi kad/ako ih dobiješ, jer i ja planiram naručiti ako ih ne dobiju u dućanu... a što se tiče prenatal i ti me zanimaju a vidim da ih je netko imao pa neka nas malo uputi jesu veliki, kako upijaju, je li dosta jedan paket itd.
prevarena_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 17:53   #2082
hvala cure na savjetima, mislim da neću nositi ogrtač, i tako ga nikad ne nosim, morala bi ga kupovati
a što se tiče uložaka, i ja sam čula da su ti prenatalovi odlični
__________________
stigla cvrčkica :D
abattoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 21:23   #2083
ma kakav sram...moji meni donjeli spavaćice bez gumba, dugi rukav, dojenje je bilo moguće jedino da skinem skroz spavaćicu i ostanem u mrežastim gaćama ..al kako je bilo vruće to mi je i pasalo
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 21:55   #2084
Quote:
mala tirkizna kaže: Pogledaj post
Drage moje samo da vam javim da je meni puk'o film oko traženja Chico uložaka okolo naokolo.. i da sam vjerovatno do sad potrošila više novaca na benzin nego što košta ona dostava iz chico online shop-a, tako da sam se registrirala i ubola si jedan paket, koliko mi uostalom treba.

a mislim si i s druge strane, koliko sam bila zadovoljna s njima, iskreno taj paket mi i vrijedi tih 104 kn koliko ispadne sa dostavom, a nemam se više snage boriti sa prodavačicama a bome mi se ni ne da obilaziti okolo dućane ne bi li ih našla..



sad jedino čekam da mi stigne mail da me obavještavaju da ih trenutno nije moguće isporučiti-e onda bum pucala u nekoga
Ja sam sve zvala telefonom (ponovno) i ovaj put sam ostavila broj tel. u "glavnom" dućanu, zamolila da me nazovu kad dobiju novu pošiljku. Prodavačica je stvarno bila jako ljubazna, zapisala tel. i rekla da će javiti.
Sad čekam (imam vremena tri mj. ) pa ćemo vidjeti... Ako ne - kupujem virove.
__________________
Moja srećica.....
kika78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 12:07   #2085
Quote:
kika78 kaže: Pogledaj post
Ja sam sve zvala telefonom (ponovno) i ovaj put sam ostavila broj tel. u "glavnom" dućanu, zamolila da me nazovu kad dobiju novu pošiljku. Prodavačica je stvarno bila jako ljubazna, zapisala tel. i rekla da će javiti.
Sad čekam (imam vremena tri mj. ) pa ćemo vidjeti... Ako ne - kupujem virove.
Meni poznanica radi u Zadru u chicco dućanu i rekla mi je da bi ih trebali dobiti za jedno 15-tak dana na glavno skladište .
__________________
"Racionalni um je sluga intuitivnom umu. Mi smo zaboravili na kraljevski dar i dali smo počast sluzi."
Zaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 15:18   #2086
javim curke čim mi stignu.. za sada ne dobivam obavjest da ih nema na mail, tako da se nadam da ili dolaze brzo k meni, ili znaju da im jako skoro stižu na skladište pa zato ništa ne javljaju..

u svakom slučaju javim promjene..a ako ništa drugo ne riješim, onda ću si ubost prenatalove.. (ali nada umire poslijednja )
__________________
Fran-naša prva velika ljubav
30.07.2010. Stigla naša princeza Tara..mamina ljubav..tatina lutkica!
25.04.2012. - Bypass avantura počinje
mala tirkizna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 15:20   #2087
da mi je netko rekao da je jednostavnije kupit novi auto nego chiccove uloške, rekla bi mu nekoć da je lud
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 16:50   #2088
blackie istina
prevarena_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 11:23   #2089
Quote:
abattoir kaže: Pogledaj post
hvala cure na savjetima, mislim da neću nositi ogrtač, i tako ga nikad ne nosim, morala bi ga kupovati
meni je dobro došao ogrtač jer mi spavačica bila flekava od mlijeka koje je stalno curilo iz mojih , pa kad bih išla nekam dalje od sobe bi ga navukla, makar je bilo ubitačno vruće tih dana u bolnici.
Nisam mogla staviti jastučiće jer nisam nosila grudnjak tih dana (strah me bilo da me ne natiska), a bilo bi mi previše mijenjati svaki čas spavaćice. Tako da sma flekava hodala okolo...
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 11:28   #2090
Quote:
lunica26 kaže: Pogledaj post
Mi smo u sobi imale jednu nedokazanu kojoj su muž i sestra ulazili u sobu,iako smo je molili da to ne radi...a ja sa oblozima na cicama.
ja bi ju papučama gađala kad je tak glupa!!! pa zna se da nema posjeta po sobama...
ja sam srećom bila na carskim rezovima 6 dana, a samo 2 dana na babinjačama.
dolje na 1. katu sestre su kao psi čuvari, nema šanse da se netko približi sobama!!! ipak smo polugole tamo, sa cicama na izvolte...
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 11:30   #2091
Quote:
Alka Zagreb kaže: Pogledaj post
ja bi ju papučama gađala kad je tak glupa!!! pa zna se da nema posjeta po sobama...
ja sam srećom bila na carskim rezovima 6 dana, a samo 2 dana na babinjačama.
dolje na 1. katu sestre su kao psi čuvari, nema šanse da se netko približi sobama!!! ipak smo polugole tamo, sa cicama na izvolte...
baš i ne...meni i mojoj cimerici je muž ušao u sobu ali su ih one pustile kolači odradili svoje i sestre ih pustile unutra ali ne dok su bebe bile kod nas nego na 5 minuta kad nisu bebe s nama
__________________
samo je jedno u mom životu sveto ♥ Karla ♥
inoxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 11:33   #2092
bogme kad sam ja bila nikoga nisu puštale!!!! baš su zube pokazale na jednog tatu koji je htio ući!!!
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 15:25   #2093
chicco ulošci

Quote:
Blackie kaže: Pogledaj post
da mi je netko rekao da je jednostavnije kupit novi auto nego chiccove uloške, rekla bi mu nekoć da je lud
ja sam ih kupila u rijeci u beba centru i bilo ih je jos.... pa ako imate u blizini probajte ih naručiti...
skabaluc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 15:29   #2094
Quote:
Alka Zagreb kaže: Pogledaj post
bogme kad sam ja bila nikoga nisu puštale!!!! baš su zube pokazale na jednog tatu koji je htio ući!!!
pa meni je to ok...i zbog higijene i zbog mira ostalih rodilja u sobi
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 15:32   #2095
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
Meli2, kakvi su ti ulošci Prenatal-isto veliki? koliko koštaju?
je je veliki su bili bas jako i bili su mi zakon.....sad cu ubost ponovo ako ih ima....
cuj cijena je bila oko 35 kn paket prije cca 2 g.......sad nemam pojma koliko su
__________________
moje torte
meli2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 22:19   #2096
Nahvalila nam teta medicinka na trudničkom tečaju ovu mast Multi - Mam Lanolin i njihove jastučiće za grudi....za ovu mast je rekla da se možemo početi mazati i mjesec dana prije poroda da nam očvrsnu bradavice....fora je što je ne treba brisati prije dojenja jer je bez okusa i mirisa....

krema za bradavice - http://www.oktal-pharma.hr/hr/zastupstva/proizvod/320/

komprese - http://www.oktal-pharma.hr/hr/zastupstva/proizvod/319/
__________________
"Racionalni um je sluga intuitivnom umu. Mi smo zaboravili na kraljevski dar i dali smo počast sluzi."

Zadnje uređivanje Zaraa : 03.05.2010. at 22:24.
Zaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 12:55   #2097


stižu moji chicco ulošciiiiiiiii (e sad u stilu naše blackie - da mi je netko rekao da ću se tako veseliti ulošcima rekla bi da nije normalan heheh )


uglavnom.. poslala mi teta mail da trebaju moj oib radi izdavanja računa, pa sam ju išla zvrcnuti da vidim ja osobno kakvo je stanje s tim ulošcima i da se raspitam za vas koje ih još niste nabavile..


uglavnom stvari stoje ovako: trenutno na lageru ima taj jedan jedini paket koji šalje meni i ovo što govore prodavačice kod nas je istina, zaštekao je dobavljač iz italije, ali bi trebali dobiti nove zalihe kroz narednih 15-ak dana, tako da bi ih se trebalo moći nabaviti.
Iskreno.. kome se ne da hodati po dućanima i tko nemre nažicat neku od prodavačica da joj ih ostavi kad dođe ipsoruka, moj je prijedlog da si ih već sad naručite preko online shop-a tako da ako i krene navala za njima, vaša će narudžba biti prioritet jer je ranije stigla, tako da nećete ostati bez njih!


joj baš sam sad sretnaaaaaa.. samo da ih sutra ili prekosutra dobijem doma, i glavne stvari za torbu su mi doma..pa ih lako potrpam u torbu i mirna bosna!
__________________
Fran-naša prva velika ljubav
30.07.2010. Stigla naša princeza Tara..mamina ljubav..tatina lutkica!
25.04.2012. - Bypass avantura počinje
mala tirkizna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 12:58   #2098
Quote:
mala tirkizna kaže: Pogledaj post


stižu moji chicco ulošciiiiiiiii (e sad u stilu naše blackie - da mi je netko rekao da ću se tako veseliti ulošcima rekla bi da nije normalan heheh )


uglavnom.. poslala mi teta mail da trebaju moj oib radi izdavanja računa, pa sam ju išla zvrcnuti da vidim ja osobno kakvo je stanje s tim ulošcima i da se raspitam za vas koje ih još niste nabavile..


uglavnom stvari stoje ovako: trenutno na lageru ima taj jedan jedini paket koji šalje meni i ovo što govore prodavačice kod nas je istina, zaštekao je dobavljač iz italije, ali bi trebali dobiti nove zalihe kroz narednih 15-ak dana, tako da bi ih se trebalo moći nabaviti.
Iskreno.. kome se ne da hodati po dućanima i tko nemre nažicat neku od prodavačica da joj ih ostavi kad dođe ipsoruka, moj je prijedlog da si ih već sad naručite preko online shop-a tako da ako i krene navala za njima, vaša će narudžba biti prioritet jer je ranije stigla, tako da nećete ostati bez njih!


joj baš sam sad sretnaaaaaa.. samo da ih sutra ili prekosutra dobijem doma, i glavne stvari za torbu su mi doma..pa ih lako potrpam u torbu i mirna bosna!
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 13:47   #2099
hahahah sretnice mene je teta u dućanu rekla nazvati kada dobiju pošiljku pa će mi ih staviti sa strane... ako ne rodim do tada ako ništa, uzeti ću ove prenatal. stvarno mi se ne stavlja po 2-3 vira... bitno da su veliki, a ovi prenatalovi su isto valjda veliki...
prevarena_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 13:58   #2100
A gdje se sve ovi prenatal ulošci mogu kupiti???

Tnx
__________________
No espere más. Aquí están. En mi corazón.

llegó 40+4
Alhambra is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:53.