Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2010., 23:14   #381
Quote:
alapača kaže: Pogledaj post
kakva krasna jezičina

a vi koje serete po trudnicama - u svim slojevima društva i na svim mjestima u društvu postoje bahati, direktni, agresivni, sramežljivi, smrdljivi, umišljeni, pristojni... svakakvi ljudi!
mene je trudnu u tramvaju namjerno gurnuo frajer od cca 60 godina jer eto nisam mu se htjela maknuti da prođe - idijot nije skužio da eto jebiga imam ispred sebe trbuh skoro velik ko njegov pa nemrem zaobić štangu, što je njemu u tom trenutku baš bilo jako važno - nije mogao on mene zaobići ili izaći na druga vrata pa mi je trbuh nabio u rukohvat na stolici
u laboratoriju gdje sam redovito išla pišat i dat krv prednost mi je oduzeo smrdljivi alkić koji je i zapišao ženski wc pa sam usput i povratila
naravno, ja radim već 10 godina i plaćam uredno sve doprinose, pa i one za zdravstvo, što znači da sam ja svoje pišanje i davanje krvi u tom laboratoriju i preplatila tijekom tih 10 godina, dok on vjerojatno nije stigo radit između dve pive i gorkog u lokalnoj birtiji, pa sam ja i za njega platila zdravstvo
na poslu mi je šefica poziciju dobila rodbinskom vezom. kurca ne zna o poslu a šepuri se ko zlatna koka.
sigurna sam da i vi imate i to hrpu ovakvih priča, a tu ste zapele za trudnice??? trudnice!!!!
najte se ljutit, al to je prejadno
dragička tema se odnosi na trudnice i tu se pisalo ono sto je u okviru teme! slobodno mozes otvoriti temu: socijalni slucajevi i oni koji to nisu, pa cemo raspravljat o tome
__________________
Danas sam luda, ne znam sto hocu!
sheron is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 23:50   #382
mila, ti očito imaš problem sa ženama koje mogu imati djecu. žao mi je zbog toga. trudnoća nije uopće lijepa u toj mjeri u kojoj si ti to zamislila.
u trudnoći se razina svih hormona poremeti, pa je trudnoća okidač za raznorazne bolesti i stanja koji su do tad tinjali a sad su se razbahatili i napokon došli do izražaja. uz silne fizičke tegobe - od previše totalno krivo raspoređenih kilograma do zadržavanja vode, grozne probave, glavobolje, većinu trudnica muče i lagani šizovi (a sve zbog one poremećene razine hormona koju sam ti ranije spomenula ) pa trudnice ne spavaju, depresivne su, zabrinute...
ali oke, ti ćeš reći da svi imamo loše trenutke, i tu ti ne mogu proturiječiti. i nitko nije kriv ženi što je trudna. ali ono što trudnica jest, a ti nisi, je dva u jedan, ona u sebi ima pravog malog čovjeka, kao što je tvoja mama u sebi imala tebe.
imaš pravo to ne poštovati, ali probaj barem zamisliti. i ako već ne možeš poštovati sposobnost žene da donese na svijet novog čovjeka, probaj ju poštovati barem kao ženu. zamisli da nije trudna nego ju svi jebu u zdrav mozak dok ima pregrozan pms, pa ju poštuj tako, kao ženu.
__________________
B612
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 00:18   #383
Bez ikakve dubioze i rasprave nameče se samo pitanje bontona!!!
Šta bonton zalaže i navodi....???Između ostalog i to da pomognemo i na taj način ustupimo svoje mjesto starijem,nemoćnijem,bolesnijem,i sl....
Koliki je stupanj kulture usađen u nama da možemo okrenuti glavu prema prozoru i ignorirati nekoga(bilo koga) kome je to mjesto potrebnije.
Ok!Radila sam cijeli dan i noge me jako bole,ali ipak mogu biti sretna što moje umorne noge i dalje su samo to.Nisu stare,nemočne,natečene,bolne,....
I inače život se vrti u krug,sve to nas kad tad snađe....I svaka od nas će jednom biti trudna,stara i bolesna...Bila sam trudna,imala blizu 85 kg,kičma mi je odpadala od težine i bolova,noge također i nisam žicala sjedeća mjesta ali tko god da mi ga je ustupio bila sam mu zahvalna .
Što se tiče ginića,trudnica nije imala prednost kod nas.Što se tiče doktora opće prakse pa normalno je da ima.Trudnica ode kod Dr. po doznake i zar bi trebala tamo potpuno zdrava sjediti među bolesnima i ugroziti zdravlje svoje i svog djeteta zato što ima vremana,jer ipak žena ne radi....
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 00:28   #384
Quote:
alapača kaže: Pogledaj post
mila, ti očito imaš problem sa ženama koje mogu imati djecu. žao mi je zbog toga. trudnoća nije uopće lijepa u toj mjeri u kojoj si ti to zamislila.
ma tocno to! pa si tu rijesavam kompleskse!!!! yea right

u trudnoći se razina svih hormona poremeti, pa je trudnoća okidač za raznorazne bolesti i stanja koji su do tad tinjali a sad su se razbahatili i napokon došli do izražaja. uz silne fizičke tegobe - od previše totalno krivo raspoređenih kilograma do zadržavanja vode, grozne probave, glavobolje, većinu trudnica muče i lagani šizovi (a sve zbog one poremećene razine hormona koju sam ti ranije spomenula ) pa trudnice ne spavaju, depresivne su, zabrinute...

di sam ja spomenutal, tu vrstu zena??' jesam li lijepo navela na sto mislim??


ali oke, ti ćeš reći da svi imamo loše trenutke, i tu ti ne mogu proturiječiti. i nitko nije kriv ženi što je trudna. ali ono što trudnica jest, a ti nisi, je dva u jedan, ona u sebi ima pravog malog čovjeka, kao što je tvoja mama u sebi imala tebe.
imaš pravo to ne poštovati, ali probaj barem zamisliti. i ako već ne možeš poštovati sposobnost žene da donese na svijet novog čovjeka, probaj ju poštovati barem kao ženu. zamisli da nije trudna nego ju svi jebu u zdrav mozak dok ima pregrozan pms, pa ju poštuj tako, kao ženu.
jesam li ti napisala da se dizem? jesam li igdje rekla da se ne bih dignula?
jesam lijepo napisala da na lijepu rijec bi svakom pomogla

ovo postaje borba s vjetrenjacama, sad ispada da ja mrzim trudne zene i mrzim djecu i zelim ih sve izgurat i ne znam sta! fascinantno mi je da su ove teme namjenjene za raspravu,al cim se dotaknes suprotong misljenja odmah si dno dna, jadan, ogranicen bla bla il jos bolje neplodan
ljudi tj zene ovo je forum, ja mogu biti stara baba a rec da sam mlada zena, probajte raspravljat na razini zabave, a ne se svaditi odmah.
__________________
Danas sam luda, ne znam sto hocu!
sheron is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 00:32   #385
i onda kažu, pristojne trudnice i majke...ccc

pa ja da sam takva, sama sebi se ne bi digla
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 00:41   #386
Quote:
alapača kaže: Pogledaj post
mila, ti očito imaš problem sa ženama koje mogu imati djecu. žao mi je zbog toga. trudnoća nije uopće lijepa u toj mjeri u kojoj si ti to zamislila.
u trudnoći se razina svih hormona poremeti
što je očito iz priloženog
Quote:
.uz silne fizičke tegobe - od previše totalno krivo raspoređenih kilograma do zadržavanja vode, grozne probave, glavobolje, većinu trudnica muče i lagani šizovi (a sve zbog one poremećene razine hormona koju sam ti ranije spomenula ) pa trudnice ne spavaju, depresivne su, zabrinute...
evo, sad kad čitam ovo vidim da sam npr. u zadnjoj trudnoći sam imala sve navedene simptome plus konstante mučnine do kraja i još neke nebuloze pa nisam skidala cerek s gubeca i bilo mi je super. nisam smatrala zbog toga da mi se svi moraju klanjati, zamisli, tko zna možda čovjeka do tebe jače boli glava i nije bio na veceu 5 dana, pa ti se ipak ustane. to su stvarno problemi koji se rješavaju u hodu i za koje postoji lijeka. osim toga, kud ideš kad ti je tako loše

Quote:
ali ono što trudnica jest, a ti nisi, je dva u jedan, ona u sebi ima pravog malog čovjeka, kao što je tvoja mama u sebi imala tebe.
imaš pravo to ne poštovati, ali probaj barem zamisliti. i ako već ne možeš poštovati sposobnost žene da donese na svijet novog čovjeka, probaj ju poštovati barem kao ženu. zamisli da nije trudna nego ju svi jebu u zdrav mozak dok ima pregrozan pms, pa ju poštuj tako, kao ženu.
i pa što što je dva u jedan, možda je i tri u jedan svaki život je vrijedan, bio on 15 godina star ili 2 mjeseca
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 11:53   #387
Quote:
zulma kaže: Pogledaj post
Ok, ovo će biti duži post, najte zamjeriti

Dakle, na prošloj stranici napisah kilometarski post, a za k..

Pa ćem skraćeno: mislim da su i jedna i druga strana previše nabrijane (makar mi je ovo sa stranama smiješno, čak se ne radi ni o neznamkakovim polaritetima i suprotnostima) da shvate šta drugi pišu.

Bilo je tu i previše nabrijanih, no ja bi zaključak svela na to da se valjda drugi (u ovoj priči drugi) smiju barem požaliti u trenutcima kad im nešto općeprihvaćeno malko sjedne na živac'.
Pa valjda nam forum tome služi, da se povremeno izjadamo i požalimo

Istinabog ne znam kad je mene neka trudnica ičim naživcirala (mlade majke zato jesu ), ali znam da moje trudnice znaju iskoristiti svoj trenutačni položaj i to kažu bez problema
Primjer: jedna nekad-trudnica-danas-mlada-majka je sretna što ne mora više vezati svog psa kad ide u šetnju jer joj sada gotovo nitko ništa neće reći, te je i sama rekla da je to jedva dočekala
Također, neke stvari je namjerno krenula obavljati tek kad se trbuh već dobrano vidio.
S druge strane, jednoj drugoj se nitko nije micao ni kad je imala trbuh do zuba, ni kad je s vrištećom malom bebom u kolicima čekala u redu, pa ni meni nije bilo jasno kako ljudima, ako ništa drugo (ako je već ne žele propustiti iz dobrote), ne smeta dječji urlik.

Zlobni/netrpeljivi/ ovakvionakvi ljudi su takvi neovisno u kojem su stanju, a i ja se sve bojim kakve će tek trudnice biti neke koje sada se žale. Možda će i one jedva dočekati malko rispekta samo hoće li ga dobiti?


I opet sam malko predugačka
__________________
Kako odgojiti ženu
zulma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 13:33   #388
Pa ako si naručena, trebala bi biti na redu u ono vrijeme kad si naručena. I te trudnice bi isto trebale biti na redu u svom terminu. Oprosti, ali mislim da nije ok da trudnice čekaju (kod doktora opće prakse, na vađenju krvi, itd.). Nema neke prevelike veze ako ti pokupiš neku virozu ali za trudnicu to može biti itekako opasno.
Ma fascinantne su mi te žene koje još nisu rodile pa misle da trudnice postoje da bi njih živcirale. Te iste kad zatrudne misle da moraju biti svačiji centar svijeta.
Original_username is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 13:41   #389
Quote:
Original_username kaže: Pogledaj post
Pa ako si naručena, trebala bi biti na redu u ono vrijeme kad si naručena. I te trudnice bi isto trebale biti na redu u svom terminu. Oprosti, ali mislim da nije ok da trudnice čekaju (kod doktora opće prakse, na vađenju krvi, itd.). Nema neke prevelike veze ako ti pokupiš neku virozu ali za trudnicu to može biti itekako opasno.
Ma fascinantne su mi te žene koje još nisu rodile pa misle da trudnice postoje da bi njih živcirale. Te iste kad zatrudne misle da moraju biti svačiji centar svijeta.
hihi. baš tak.

da mi je čuti sadašnje pljuvačice trudnica kad budu trudne.

mislim da će vatru rigati okolo naokolo.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 13:43   #390
Quote:
alapača kaže: Pogledaj post
kakva krasna jezičina
jeste.
ponudila bih ti malo ali vidim da ni tebi ne fali toga pa eto ... .
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 13:57   #391
upravo imam jednu takvu u neposrednoj blizini
preslatko štene sa pogledom laneta i kamenom umjesto srca - do sad su trudnice pretjerivale, bile preosjetljive, a tek mlade mame - one su psihički poremećene glupače koje nemaju pametnijeg posla u životu nego se (pretjerano) brinuti o djeci koju se, btw, bez problema može naučiti redu i zakaj se ta derišta već sa 3 godine ne bi znala sama o sebi brinuti, ona će svoju djecu tome sigurno naučiti
sad je trudna, udebljala se 30 kila, jako joj je teško i nitko ju ne razumije
a ne nije mi drago najviše zbog ovih 30 kila - ostat će joj trbušina a sise će joj se objesit do pupka a ispod pogleda laneta razvit će se crni podočnjaci od nespavanja
i da, naravno da je bebi već nakupovala sve one kerefeke za koje je prije govorila da su totalno suvišne
__________________
B612
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 18:54   #392
Quote:
ašatan kaže: Pogledaj post

Ja isto ne pizdim oko puštanja nekoga, bez obzira imao taj ''pravo'' prednosti ili ne.
Prije jesam pizdila na guranje baka i dedova i sl., istini za volju, ali kad sam shvatila (i prihvatila) da mi to bespotrebno diže razinu adrenalina i da se živciram oko gluposti nabrijavajući samu sebe, a da se ionako neće ništa promijeniti, počela sam uvoditi duhovne vježbe za duševni mir... ...a to se postiže tako da napraviš nešto upravo suprotno od onog što bi napravio prije.

Da, Zbilja? A nema veze sa tim da si skužila si da se godinama lagano bližiš tim bakicama, kojima treba ustati?
sex-addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 19:14   #393
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
jeste.
ponudila bih ti malo ali vidim da ni tebi ne fali toga pa eto ... .
kad ti to kažeš zvuči ko kompliment
__________________
B612
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 19:33   #394
Quote:
sex-addict kaže: Pogledaj post
Da, Zbilja? A nema veze sa tim da si skužila si da se godinama lagano bližiš tim bakicama, kojima treba ustati?
Ma i to. Ali najviše me počelo brinuti pod stare dane () da ne bih (više) mogla trijumfirati u eventualnom fizičkom obračunu...

A kaj ti, nemaš kaj reć na temu, nego zaj....
Ašatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 21:19   #395
ja sam bila trudnica prije 6 mj. i nikad nisam imala prednost-ni kod ginekologa, ni u redu u konzumu,čak mi se ni u tramvaju nisu htjeli dići...grozno.
Maria Jose is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 05:08   #396
ja ne vidim u cemu je problem trudna netrudna zdrava bolesna mlada stara, sve su to odredena stanja u zivotu koje vecina ljudi prode. Ima ljudi koji boluju od karcinoma pa se ne vidi pa se ne dignemo u tramvaju niti ga pustimo prek reda kod doktora jer ne znamo a i da znamo uvijek se pitam da li bi se itko ili netko digao i propustio covjeka. Suma sumarum, trudnoca je izbor, zove se drugo stanje, ako si zdrava hvala dragom Bogu i ne kuzim zakaj se ne bi sela na stolcek pokraj ostalih teta i lepo cekala svoj red? ako ti nije dobro ili trebas pregled jer se nesto dogodilo pa reci brate i sve reseno. Mislim na kraju dana (oprostite mi trudnice ) pa ima i bolesnih ljudi u tramvaju. Ak cu rigat vatru i maltretirat oko sebe ako cu bit trudna to cu raditi svojim najblizima i necu ocekivat da su mi svi na usluzi pogotovo ne stranci u tramvaju, banci, kod doktora itd. mozda oni imaju nekog doma o kome se moraju brinut (malo dijete koje nema ko cuvati, opakog sefa koji im prijeti otkazom zbog izbivanja s posla zbog doktora, nekog doma nepokretnog itd. itd a mozda su i samo mrtvi umorni) i zele takoder doci na red ili sjesti u tramvaju (kod ginica kad je jedna dve ajde de al ak se nagruvaju trudnice u nizu mislim kaj netrudnice trebaju trazit slobodan dan za ginekologa?. Na kraju dana svi smo mi ljudi i moze nam biti tesko a ne samo trudnicama zar ne?
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 22:03   #397
Trudna sam pohađala cijelo polugodište zadnjeg razreda i vozila se busom...oni koji su znali da sam trudna,od početka su mi se dizali,a kasnije kada se vidjelo,dizali su mi se baš svi..(a svi na busu ljudi od 15,16,17,18 godina).na početku nisam htijela mjesto,ali kad mi je bilo teže nakon naposrnoga dana sam prihvaćala...a u bankama,na zdravstvenom i drugim mjestima sam čekala kao i svi drugi i nitko se nije sjetio pustit me jer sam naravno za sve bila trudna balavica (a sve kao, stariji ,već malo pametniji ljudi)
nikad nisam imala nekih problema sa stajanjem hvala bogu i nikad mi nije palo na pamet moliti nekog da me pusti,ali redovno puštam starije i trudnice i uvijek jesam...
"friška mama" is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 15:20   #398
Meni dok sam bila trudna, pasala mi je "privilegija biti trudna i svugdje imati prednost".
Počelo mi je oći na quratz kad sam bila mama nedonošće rođene bebe, mama koja više nije trudnica, tata doma s bebom, ja trčim da što prije stignem, jer on nema pojma kako s malom, zove me svake 4 sekunde ovo-ono ajd požuri, a cijeli svijet boli quratz za to i imaju potpuno pravo na to, jer ih se apsolutno ne tiče.
Onda sam se osjećala napušteno od strane cijelog svijeta.
Sad mi je svejedno.
Kad je mala samnom, ne doživljavam trudnice, vadim se na to da je meni sa derištem koje jedva navlačim po rukama teže nego njoj sa par kila u trbuhu.

Da znam, grozna sam.
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 00:53   #399
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post
Kad je mala samnom, ne doživljavam trudnice, vadim se na to da je meni sa derištem koje jedva navlačim po rukama teže nego njoj sa par kila u trbuhu.

Da znam, grozna sam.
nisi slažem se s tobom u potpunosti
__________________
B612
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:52.