Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2016., 22:51   #2641
Analni Sex

Interesira me jel postoji ovdje na forumu netko tko je probao analni seks i da ga apsolputno nista nije boljelo? Dogodila mi se smijesna situacija neki dan, prvi puta sam ga probala i ništa...drama je nastala jer sam rekla decku da mi je to prvi put, a on misli da lazem...
p.s. ku*ac mu nije mal, dapace...dost velik je
lalala1311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 23:23   #2642
Quote:
lalala1311 kaže: Pogledaj post
Interesira me jel postoji ovdje na forumu netko tko je probao analni seks i da ga apsolputno nista nije boljelo? Dogodila mi se smijesna situacija neki dan, prvi puta sam ga probala i ništa...drama je nastala jer sam rekla decku da mi je to prvi put, a on misli da lazem...
p.s. ku*ac mu nije mal, dapace...dost velik je
A da boli ( i to svaki put ), koja bi žena ikad pristajala na njega, a kamo li uživala u njemu?
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 03:02   #2643
Quote:
lalala1311 kaže: Pogledaj post
Interesira me jel postoji ovdje na forumu netko tko je probao analni seks i da ga apsolputno nista nije boljelo? Dogodila mi se smijesna situacija neki dan, prvi puta sam ga probala i ništa...drama je nastala jer sam rekla decku da mi je to prvi put, a on misli da lazem...
p.s. ku*ac mu nije mal, dapace...dost velik je
Ako ste koristili sredstva za podmazivanje te ako si bila voljna primiti ga i bila opuštena ne vidim razlog zašto bi trebalo boljeti. Problem je kad ljudi idu nepodmazani, prebrzo i bez zagrijavanja.
__________________
Koga, cega janjetine , komu, cemu meni s kim, s cim sa kapulicom mladom meni, meni
'oću bruto plaću na ruke
Tomolav is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 10:25   #2644
Neke boli i nakon 20og, neke su tako ko ti
Sick Jokester is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 18:34   #2645
Je li se može pomoću običnog uzorka stolice otkriti da li imamo stidne uši ili gljivice u predjelu anusa?

...ili se mora ići kod doktora na pregled i vađenje nalaza,.... i kod kojeg specijaliste se ide?
Soyleyin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 15:58   #2646
zar nebi stidne uši trebale biti lako vidljive?
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 21:03   #2647
Najosnovnije pravilo:

Ne dajeś joj za pravo a ne daj Boże kritiziraś -ne jebeś
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 15:48   #2648
nikad nsm imala spolni odnos i skroz sam neupućena u to
jednom prije 8 miseci sam se duže ljubila i bilo mi je bzvz (to kad sam navečer vani bila), još prije tog sam se par puta na krakto poljubila
sinoć se po pvrvi put u životu poljubim s momkom koji mi se sviđa i ispočetka mi bude dobro a kasnije dosadno i bzvz iako sam osjećala laganu napaljenost
do čega je - jeli mi se on nesviđa ili imam jako mal libido (da dodam pijem AD koji za posljedicu imaju smanjenje libida) ili to zato šta sam neiskusna skroz pa i po pitanju ljubljenja
dominanta emocija nakon tijekom ljubljenja mi je bila izgubljenost (prečudno mi) i ukočenost
do čega jee
neželim ostat bez njega a ljubljenje s njim mi je bilo bezveze
jesam li noramalna
i imam 21 god
ellizabeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 23:25   #2649
Ne možeš u potpunosti uživati u ljubljenju i bilo kakvom vidu predigre dok dovoljno ne upoznaš sebe i partnera. Obzirom da si neiskusna vrlo vjerovatno se mentalno zakočiš, prepadneš i ne možeš ni uživati u tome svemu.

To je jedino moguće osim ukoliko nisi hetero pa te tjelesni kontakt sa muškarcem ne uzbuđuje. Trećeg nema.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 00:43   #2650
Vidila sam se i posli s njim. I bilo mi je dobro. Za sve je kriv moj osjećaj izgubljenosti pa ukočenosti

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
ellizabeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 16:40   #2651
Pozdrav, imam pitanje pošto mi je prvi put da sam to radio sa prijateljicom pa ako bi mi netko mogao malo uputit. Dakle dirali smo se frendica i ja preko odjeće tj. gaća bez zaštite i meni često zna biti mokro u gaćama tj. kao nekakva mala predejakulacija no ne svršim nego jednostavno samo ide, ali malo, njoj sad kasni menga pa paničari, kaže da joj nikad nije kasnila da je čitala na netu da neki doktori kažu da je moguće zatrudnit na taj način kakav smo mi radili... Pa me zanima da li je stvarno to moguće ili paničari bezveze, te da li je potrebno kupovat kakve tablete možda, svaka pomoć je dobrodošla, hvala.
Thermaltake868 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 16:42   #2652
Termalni, jel došlo do konkretne penetracije? Kolko mogu pročitat - prek odjeće ste se dirali. Nema apsolutno nikakve šanse da itko može ostat trudan tako.

Paničari apsolutno bezveze i vjerojatno joj zato i kasni menga, klasika.

Nikakve tablete, ni ništa. Samo jedan dobar seksić da se primiri.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 16:44   #2653
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Termalni, jel došlo do konkretne penetracije? Kolko mogu pročitat - prek odjeće ste se dirali. Nema apsolutno nikakve šanse da itko može ostat trudan tako.

Paničari apsolutno bezveze i vjerojatno joj zato i kasni menga, klasika.

Nikakve tablete, ni ništa. Samo jedan dobar seksić da se primiri.
Nije bilo penetracije samo udarac po rupi preko gaćica, ona čita negdje na nekom forumu di je neka doktorica rekla da je moguće tako zatrudit pa paničari.
Thermaltake868 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 16:45   #2654
Quote:
Thermaltake868 kaže: Pogledaj post
Nije bilo penetracije samo udarac po rupi preko gaćica, ona čita negdje na nekom forumu di je neka doktorica rekla da je moguće tako zatrudit pa paničari.
Ne može se zatrudnit tako. 101%.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 16:46   #2655
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Ne može se zatrudnit tako. 101%.
Jedino sam prste gurao u picu, kao ako sam slučajno dirao sebe pa nju dal je moguće ? Makar znam da nisam, ali čisto da pitam.
Thermaltake868 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 16:49   #2656
Quote:
Thermaltake868 kaže: Pogledaj post
Jedino sam prste gurao u picu, kao ako sam slučajno dirao sebe pa nju dal je moguće ? Makar znam da nisam, ali čisto da pitam.
Ne može ni onda.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 16:52   #2657
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Ne može ni onda.
Ne znam kako da joj objasnim šta već i jesam, a da shvati da ne može tako zatrudnit. No ona tvrdi da neka doktorica na forumu nekom šta je našla na google-u rekla da je moguće...
Thermaltake868 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 16:53   #2658
Quote:
Thermaltake868 kaže: Pogledaj post
Ne znam kako da joj objasnim šta već i jesam, a da shvati da ne može tako zatrudnit. No ona tvrdi da neka doktorica na forumu nekom šta je našla na google-u rekla da je moguće...
Onda joj čestitaj i poželi svu sreću u odgoju malca. Štaš drugo sa ludom ženom?
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 16:55   #2659
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Onda joj čestitaj i poželi svu sreću u odgoju malca. Štaš drugo sa ludom ženom?
Mah sad plače i ide van prošetat kaže pod stresom je i panikom. Mislim pitao sam jer nisam baš neki stručnjak šta i kako no reko sigurno tu ima netko ko zna valjda nešto, nadam se da si u pravu.
Thermaltake868 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 16:57   #2660
Quote:
Thermaltake868 kaže: Pogledaj post
Ne znam kako da joj objasnim šta već i jesam, a da shvati da ne može tako zatrudnit. No ona tvrdi da neka doktorica na forumu nekom šta je našla na google-u rekla da je moguće...
Mislim da se tebe može uvjeriti u bilo što. Za koji mjesec kada rodi crnca budi siguran da je slučajno ginekologu upalo u tintu.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger