Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2010., 23:49   #1
Moja stara, nova ljubav

prva ljubav, prvi poljubac,prvi decko, to se ne zaboravlja... Nakon 10 godina,ponovo se vidimo, on sada izrastao u pravog muskarca,tako zgodan,tako sexy,mmm ma pretvorio se u princa..ja takodje ,nisam vise balavica.. i sad nakon susreta vracaju nam se sjecanja na prosle dane,ponovo se radja ljubav ali ipak ne mozemo biti zajedno, zivot nas je rastavio...on je otisao daleko,morao je, i sad je tamo daleko....a ja sam tu.. oboje smisljamo nacin kako da budemo zajedno , no kako god okrenes ne moze...ah sto ljubav moze da boli,daljina nas ubija..jel ikad netko dozivio ovako nesto, slicno, ovo mi vise lici na virtuelnu ljubav samo je razlika sto smo se mi vec upoznali prije 10 god i bili zajedno, a sad se mozemo vidjati samo online,jer je on takoooo dalekooo

sjecate li se vi svoje prve ljubavi, tih slatkih mali poljubaca ??eh kad bi mogla vratiti vrijeme
__________________
" If you talk to the animals, they will talk with you and you will know each other. If you do not talk to them you will not know them, and what you do not know you will fear. What one fear one destroys. "
***woolf*** is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 00:41   #2
Sjećam se prve ljubavi i uopće nije bila slatka, ni ona ni poljupci
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 12:06   #3
Quote:
awia kaže: Pogledaj post
Sjećam se prve ljubavi i uopće nije bila slatka, ni ona ni poljupci
LOL tako nesto sam i ja htjela reci
jesmo romanticne ko vreca trulih krumpira a zena tu zabrijala na onu balaševićevu...
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 13:14   #4
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
LOL tako nesto sam i ja htjela reci
jesmo romanticne ko vreca trulih krumpira a zena tu zabrijala na onu balaševićevu...
Nema to veze s romantikom, moja prva zatelebanost i prvi poljubac su mi ostavili samo jezu u sjećanjima. Duga je to priča i nimalo lijepa...
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 13:35   #5
on se meni jako sviđao .on je mene često i dugo gledao pa sam se ja cerekala kad bi naišao
e onda ga je skužila moja prijateljica i zabrijala s njim, pa su malo i hodali. baš su bili bez veze
onda su prekinuli i onda, jedne večeri, on je mene na prepad poljubio sve, samo ne slatko. koji loš tajming
ne bih vratila vrijeme. nemam potrebu ikad ga vidjeti. da nisam naišla na ovu temu vjerojatno ga se još daljnih 20 godina ne bih sjetila.
eto, ovo je bilo moje "krštenje" .
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 14:16   #6
Tu baš prvu ljubav doživljavam kao nešto simpatično (jerbo bilo je to davno , puuno više od 10 godina), kad ga sretnem izmami mi osmijeh na lice i onda ga zaboravim .
Al imam jednog koji će uvijek biti the one i na kog ću uvijek reagovati, al nema od tog ništa .
Woolf, a nema baš nikakve mogućnosti da se vas dvoje nekako spojite , da se neko preseli negdje?
Marge Simpson is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 16:37   #7
bože sačuvaj da u tridesetima venem zbog prvog dečka. vidili smo se neki dan i svak je prošao svojom stranom ulice na bog bog... da sad ne bi se sjećala kako smo se držali za ruke i šetali plažom. sve mi suzice idu...

mda, ipak bi trebala popyzdit jer je tip bogat sad ko knez. : gleda prema nebu:
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 17:40   #8
Prvi mačići se u vodu bacaju
Kamena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 18:25   #9
Za svog prvg dečka sam mislila da će mi biti muž jednog dana.
Koja sam budala bila..
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 19:24   #10
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Za svog prvg dečka sam mislila da će mi biti muž jednog dana.
Koja sam budala bila..
hehe, meni je on tada rekao, jednog dana bices moja zena.. definitivno ako jedno od nas dvoje se preseli to bi se i moglo desiti.
__________________
" If you talk to the animals, they will talk with you and you will know each other. If you do not talk to them you will not know them, and what you do not know you will fear. What one fear one destroys. "
***woolf*** is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 19:25   #11
Quote:
***woolf*** kaže: Pogledaj post
hehe, meni je on tada rekao, jednog dana bices moja zena.. definitivno ako jedno od nas dvoje se preseli to bi se i moglo desiti.
i? nije vrag da si pala na tu foru?
hello, forum zove woolficu...
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 19:28   #12
sto se tice prvog poljupca s njim, meni je bilo extra...i od tad nijedan drugi me nije ljubio tako njezno kao on,nijedan decko s kojim sam bila nije se mogao porediti s njim....mmmm
__________________
" If you talk to the animals, they will talk with you and you will know each other. If you do not talk to them you will not know them, and what you do not know you will fear. What one fear one destroys. "
***woolf*** is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 19:32   #13
Je, najbolje se eva ljubio zašto se to ne da ponovit ili je sve bilo u nekom magnovenju
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 21:09   #14
Onaj u koga sam bila najgroznije zaljubljena je bio neki total cool faker, i odvratno zgodan. Kad mi se koooonačno obratio umalo se nisam zbljuvala po njemu i crko mi je glas pa sam samo nešto škripucnula. Pa je ošo, i više mi se nije obraćo.
Mislim da trebam zahvalit' nekoj višoj sili na tom porivu za bljuvom te večeri, ipak, gledajući danas iz ove mudrije perspektive.
No, vidjela sam ga nedavno, pa mi je opet došlo slabo. Jebate što vrijeme učini od onakog zgodnog momčića.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 02:03   #15
Quote:
***woolf*** kaže: Pogledaj post
prva ljubav, prvi poljubac,prvi decko, to se ne zaboravlja... Nakon 10 godina,ponovo se vidimo, on sada izrastao u pravog muskarca,tako zgodan,tako sexy,mmm ma pretvorio se u princa..ja takodje ,nisam vise balavica.. i sad nakon susreta vracaju nam se sjecanja na prosle dane,ponovo se radja ljubav ali ipak ne mozemo biti zajedno, zivot nas je rastavio...on je otisao daleko,morao je, i sad je tamo daleko....a ja sam tu.. oboje smisljamo nacin kako da budemo zajedno , no kako god okrenes ne moze...ah sto ljubav moze da boli,daljina nas ubija..jel ikad netko dozivio ovako nesto, slicno, ovo mi vise lici na virtuelnu ljubav samo je razlika sto smo se mi vec upoznali prije 10 god i bili zajedno, a sad se mozemo vidjati samo online,jer je on takoooo dalekooo

sjecate li se vi svoje prve ljubavi, tih slatkih mali poljubaca ??eh kad bi mogla vratiti vrijeme
ah...sječam se svoje prve ljubavi, bilo je stvarno predivno dok je trajalo..dugo ga nisam mogla prebolit..al sada imam 3 i pol godine decka i bivsi mi i ne pada na pamet..."ništa ne osječam, samo se sječam"
natasa_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 11:03   #16
a mene fakat nitko ne moze razumit, imala sam 14 tad i naravno nakon sto se on preselio da sam se pomirila s tim da se mozda nikad vise necemo vidjeti i nastavila sam zivot dalje, i sad kad smo se opet nasli jbga zaljubljujem se u njega po drugi put ,ljubav je uzvracena, ali jedno se mora zrtvovati ,znaci ili da se on preseli ovamo ili ja tamo. htjela sam samo da vidim jel koja od vas imala slicno iskustvo, izgleda da nije..
__________________
" If you talk to the animals, they will talk with you and you will know each other. If you do not talk to them you will not know them, and what you do not know you will fear. What one fear one destroys. "
***woolf*** is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 11:22   #17
Quote:
***woolf*** kaže: Pogledaj post
a mene fakat nitko ne moze razumit, imala sam 14 tad i naravno nakon sto se on preselio da sam se pomirila s tim da se mozda nikad vise necemo vidjeti i nastavila sam zivot dalje, i sad kad smo se opet nasli jbga zaljubljujem se u njega po drugi put ,ljubav je uzvracena, ali jedno se mora zrtvovati ,znaci ili da se on preseli ovamo ili ja tamo. htjela sam samo da vidim jel koja od vas imala slicno iskustvo, izgleda da nije..
Ako ti danas moš razum't sebe s četrnajs', ti si jako sretna u životu. Lijepo je biti tako sretan. O kako je lepo...

Daj ne drami. On dođe na godišnji kod tebe, ti kod njega, i nakon dva mjeseca suživota lako se odlučite posvađati zauvijek ili se uzeti pa se svađati zauvijek.
Tko će kod koga se lako ustanovi jednostavnim matematičkim operacijama. Gdje bi vam bio bolji životni standard, gdje su vam zabavniji prijatelji, i gdje je bolja klima.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 12:33   #18
Prva ljubav zaborava nema..istina, tu potpisujem..
još uvijek patim za svojom prvom ljubavi.. nikak da ga zaboravim, već oho ho godina..
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 12:42   #19
Meni je moja prva ljubav zapravo bio najantipatičniji lik s kojim sam bila.
To sam primijetila tek nakon prekida.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 12:56   #20
Quote:
Kamena kaže: Pogledaj post
Prvi mačići se u vodu bacaju
baš
bokte, ja se jedva sjećam svoje "prve ljubavi" ili kako god hoćete nazvati
mislim bože sačuvaj, normalno da mu želim sve najbolje u životu i nadam se da je sretan ali jebes ga meni je prošlost prošlost i ne tratim predragocjene trenutke sadašnjosti razmišljajući o njoj
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:49.