Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2010., 11:59   #41
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Zato su tu da razgovaraju, nećemo joj mi reći što je u njegovoj glavi.

Ako je kopala, onda je imala razloga za to - ako će zato ta druga ispasti 'bolja', neka. Onda bi ionako otišao.
Nema to veze s drugom, samo kazem da je pitanje kako znati da je ono sto ce joj reci na upit istina? Ako je skrivao do sada, mozda ce je lagati, mozda i nece...

Nema u biti nacina da zna, a povjerenje je otislo kvragu.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 12:01   #42
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
Nema to veze s drugom, samo kazem da je pitanje kako znati da je ono sto ce joj reci na upit istina? Ako je skrivao do sada, mozda ce je lagati, mozda i nece...

Nema u biti nacina da zna, a povjerenje je otislo kvragu.
Upravo radi toga "možda i neće".
Kad vidi da ona zna, valjda će imati toliko 'integriteta' (da, Guzd ) da joj prizna.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 12:03   #43
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Upravo radi toga "možda i neće".
Kad vidi da ona zna, valjda će imati toliko 'integriteta' (da, Guzd ) da joj prizna.
Integritet mu je vec upitan time sto radi...
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 12:04   #44
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
Integritet mu je vec upitan time sto radi...
Naravno da je. Pored svih načina da raskrsti vezu ide najgorim.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 12:08   #45
Quote:
Mandii kaže: Pogledaj post
slučajno sam vidjela
Onda se očito nije trudio sakriti ti nego ti samo nije rekao.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 12:19   #46
Quote:
Frea kaže: Pogledaj post
Ma ne boji se njega, boji se prekida
Boji se mogućnosti da bude ostavljena ili prevarena, zato odgađa.



Joj, daj molim te!
Povjerenje je već načeto samom činjenicom da on skriva i poskrivečki se dopisuje s nekakvom curom kojoj šalje 'puse'.
Sorkač, možda sam okružena primitivnim ljudima, ali u mom svijetu se frajeri
s curama koje su im samo prijateljice ne pozdravljaju s pusama sem ako nisu ... feminizirani, a pod uvjetom
da tu nema nečega više.

Da, kopala je po mobitelu jer joj nešto smrdi, jer provjerava, jer je znatiželjna, jer očito ima razloga.
Pa nek ova druga bude i simpa i draga, ne radi se u konkretnom slučaju o tome kakva će ispast pred svojim vlastitim dečkom koji se s nekom curom koju skriva pozdravlja s "pusicama", već o tome radi li se tu o nečemu više ili ne. Tko želi varati, uvijek će naći načina, ali vjerujem da je autorici u interesu da razjasni namjerava li joj dotični nabijati rogove ili joj već nabija rogove tako da se sukladno tome može i pokupiti i prekinuti agoniju, otvoriti novu stranicu, a ne tapkati na mjestu, a tada je ionako nebitno doživljava li on tu drugu kao dragu, seksi ili buduću majku svoje djece.
nisam kopala, rekla sam da sam slučajno naišla na to na chatu, (s tim da me on uputio da vidim nešto skroz deseto i jbg to mi se prikazalo (inače radi se o chat-u fejsa) i ponavljam nemam ništa protiv neka se dopisuje sve dok je to prijateljski, i je bilo po onom što sam vidjela ali stvarno sam ostala paf s tim silnim smajlovima i pusama na kraju ... to mi ipak nije normalno za nekog tko je u ozbiljnoj vezi ...
Mandii is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 12:26   #47
i da jest mi u interesu da saznam ako je tu nešto bilo il će biti više, ne želim zatvarat oči i pravit se luda jer mislim da imam negdje u sebi snage i prekinuti ako saznam 100 % da je bilo nešto ... pišem na forumu jer želim vidjeti i mišljenja drugih osoba, jer nekada sam čovjek ne vidi sve jasno ... a s druge strane ne želim nastupiti bez čvrstog dokaza, jer vjerujte u igri je duga i skladna veza (bar je bila do ovoga ...)
Mandii is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 12:32   #48
Dakle, ti sumnjaš da je on dovoljno glup da te pozove da pročitaš ozbiljan flert koji skriva od tebe?
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 12:33   #49
Quote:
Mandii kaže: Pogledaj post
i da jest mi u interesu da saznam ako je tu nešto bilo il će biti više, ne želim zatvarat oči i pravit se luda jer mislim da imam negdje u sebi snage i prekinuti ako saznam 100 % da je bilo nešto ... pišem na forumu jer želim vidjeti i mišljenja drugih osoba, jer nekada sam čovjek ne vidi sve jasno ... a s druge strane ne želim nastupiti bez čvrstog dokaza, jer vjerujte u igri je duga i skladna veza (bar je bila do ovoga ...)
Ono sto pokusavam reci je da ne vjerujem da ce reci istinu. Kako kaze jedan moj frend...ima li drugog odgovora na:jesi li me prevario? osim "ne".

I sto onda? I ako ti kaze da nista nije bilo, ili ponudi neko objasnjenje, hoces li mu vjerovati ili ce ostati crv sumnje?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 12:53   #50
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
Ono sto pokusavam reci je da ne vjerujem da ce reci istinu. Kako kaze jedan moj frend...ima li drugog odgovora na:jesi li me prevario? osim "ne".

I sto onda? I ako ti kaze da nista nije bilo, ili ponudi neko objasnjenje, hoces li mu vjerovati ili ce ostati crv sumnje?
Crv sumnje ionako ostaje sada kada je zagrebla po površini.
Ono što ne znaš - ne boli, bi vrijedilo u slučaju da nije naletjela na ono na što jest i što je muči

Ali ako ozbiljno pristupi razgovoru, ako ga lagano "izmanipulira" mislim da bi mogla dobiti odgovor na pitanje.
Kada kažem izmanipulira mislim na rečenice tipa: Ako me poštuješ i ako ti je stalo do mene i moje sreće, onda mi reci sada - iskreno, nemoj mi nabijati rogove dok ne skupiš snage da priznaš. Mislim da sam, nakon toliko godina veze makar toliko zaslužila, da zbog navike ili straha me ne povrijeđuješ svojim kukavičlukom, već da me pustiš da odem ako si našao nekoga drugoga

Možda je malo patetično, ali štajaznam...vjerujem da bi moglo upaliti, ako tu ima 'nečega'.
(iako mi se nekako čini da je riječ samo o flertu, zasad)
Uostalom, uvijek kažu da je manjak komunikacije najgori neprijatelj
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 12:56   #51
Quote:
Mandii kaže: Pogledaj post
i da jest mi u interesu da saznam ako je tu nešto bilo il će biti više, ne želim zatvarat oči i pravit se luda jer mislim da imam negdje u sebi snage i prekinuti ako saznam 100 % da je bilo nešto ... pišem na forumu jer želim vidjeti i mišljenja drugih osoba, jer nekada sam čovjek ne vidi sve jasno ... a s druge strane ne želim nastupiti bez čvrstog dokaza, jer vjerujte u igri je duga i skladna veza (bar je bila do ovoga ...)
Koristiti način komuniciranja koji se uobičajeno koristi među ljubavnim parovima, u komunikaciji sa nekim tko ti nije partner je u najmanju ruku neukusno.

Možda tvoj partner to ne razumije pa ti njemu to pokušaj objasniti.

A ako ste u dugoj i skladnoj vezi, onda njemu ne bi trebao biti preveliki problem promijeniti nešto zbog čega se ti osjećaš posramljeno/neugodno/posrano.

Ali nemoj ga odmah optuživati za prijevaru. Ne mora značiti da je nešto konkretno napravio. I na kraju krajeva, ako te vara, treba ti bolji dokaz.
__________________
Nitko ne razumije moj smisao za humor
Gusjenica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 13:10   #52
Quote:
Mandii kaže: Pogledaj post
zato i jesam ovdje tj pišem o ovome, jer očito nije mi dovoljno čvrst povez na očima da je to bi prešutila i pravila se da ne vidim ... koji god potez povučem imam dojam da bi bio pogrešan, nema ovdje win-win situacije

Win situacija je da saznaš na čemu si. Ljudi koji su nam zanimljivi ima svuda oko nas. Internet je to doveo još na jedan drugačiji nivo. Ovakvo ponašanje je znak da imate krizu u vezi, ne to što on ima prijateljicu, pa čak ni zbog smajlića i pusa, nego što je krije od tebe. U ovom stadiju dizanja ega s zanimljivom curom koju u biti i ne poznaje je vjerojatno sve na "osjećam se sigurno jer je sve preko neta i nemam namjeru ništa napraviti, ali mi godi zanimanje zanimljive cure". Kako ste u dugogodišnjoj vezi vjerojatno mu godi potvrda da je još privlačan suprotnom spolu. U tome nema ništa loše. E sad kao što to zaista može biti bezazleno i nikakva opasnost za vezu od nekakve prevare, tako može biti i znak ozbiljne krize u kojoj on lagano želi izlazak iz veze i zanimanje za tu curu je prvi znak toga (bio on toga svjestan ili čak još sam sebi lagao da želi ostati s tobom). Ali pravu "dijagnozu" može dati samo netko tko dobro poznaje tvog dečka, nadam se da si to ti, mi ostali možemo samo nagađati.
Predlažem ti ozbiljan razgovor s njim bez obzira na koji si način saznala podatke i po reakciji ćeš najbolje vidjeti što je u pitanju.
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 13:46   #53
ok, na stranu sve i puse ali zašto i u vezi čega se oni dopisuju?
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 14:44   #54
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
Ono sto pokusavam reci je da ne vjerujem da ce reci istinu. Kako kaze jedan moj frend...ima li drugog odgovora na:jesi li me prevario? osim "ne".

I sto onda? I ako ti kaze da nista nije bilo, ili ponudi neko objasnjenje, hoces li mu vjerovati ili ce ostati crv sumnje?

pa mislim da će ostat crv sumnje, a u najboljem scenariju (ako ponudi neko validno objašnjenje) ostat će crv sumnje to je sigurno jer ja kao osoba ne mogu tako lako preći i zaboraviti na ovakve stvari
Mandii is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 14:47   #55
Da te vara s njom, da ti namjerno prešućuje da s njom komunicira, bi li te zvao da vidiš nešto na facebooku i ostavio chat s njom otvoren da ga vidiš?
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 14:47   #56
Quote:
snnopy kaže: Pogledaj post
ok, na stranu sve i puse ali zašto i u vezi čega se oni dopisuju?
koliko znam standardno prijateljski naglašavam koliko znam, jedino mi te puse smetaju
Mandii is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 14:51   #57
Jebale te puse, meni je dečko kojeg znam na fb chatu tipkao kako se jako zaljubio, cura divna, on se seli u njen grad, i na kraju napisao da ide dalje raditi, :*. Mislim da je potajno zaljubljen u mene i želi mi gurnut kurac među sise. Ne kompliciraj.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 14:58   #58
Quote:
Mandii kaže: Pogledaj post
koliko znam standardno prijateljski naglašavam koliko znam, jedino mi te puse smetaju
osim ako nije neki posao, usluga, nešto tako u pitanju..iskreno meni bi to smetalo.
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 15:47   #59
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Jebale te puse, meni je dečko kojeg znam na fb chatu tipkao kako se jako zaljubio, cura divna, on se seli u njen grad, i na kraju napisao da ide dalje raditi, :*. Mislim da je potajno zaljubljen u mene i želi mi gurnut kurac među sise. Ne kompliciraj.
poštujem
Mandii is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 15:48   #60
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Naravno da smrdi. Prijatelji se ne kriju. Pamet u glavu i udri.
Hebala bi mu mamicu...

Quote:
Mandii kaže: Pogledaj post
znam draga Uranija, ali problem je što ne želim ispasti ljubomorna ili posesivna, jer to nisam, samo sam tako damn confused i naravno ljuta ... aaaa ...
Meni se čini da se ti bojiš šta bi mogla čuti kao odgovor... a ovo je ti je samo izgovor...

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Da te vara s njom, da ti namjerno prešućuje da s njom komunicira, bi li te zvao da vidiš nešto na facebooku i ostavio chat s njom otvoren da ga vidiš?
Možda je jednostavno pi... koja nema tri čiste joj reći neki stvari pa joj namjerno to na neki način "stavlja na nos", nadajući se da će ona obaviti taj prljavi dio posla...
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:10.